Jak se oblékáte, když jdete ven s malými?

mikulka
14. čer 2009

Ahoj holky,

když jsem ještě nebyla těhotná, všimla jsem si, že mamky s kočárkama a vůbec s děckama chodí dost divně oblečené. Nevkusně až, nebo hodně nemoderně. Divila jsem se, proč na sebe více nedbají, proč se oblékají tak hrozně!

Nyní jsem už taky maminka a nedávno, když jsem byla v parku, jsem viděla maminky už s většími dětmi (tak dvouletými) ve značkových oblečeních a tak jako šmrncovně oblečené, namalované...
Zato já!!! Starý džíny, hodně ojeté triko a ty boty! Sešlapané džínové tenisky vepředu trochu proděravělé. 😕
Oblékla jsem se holt pohodlně ke kočárku. 😒

Taky je fakt, že zatím jsem si neměla čas jít koupit nějaké obstojné triko, natož džíny, tak tahám takové staré, protože po porodu se mi změnila postava.

Jak jste na tom s oblečením vy, jak se oblékáte, když jdete ven s malými? Já se v tom parku trochu styděla, jak vypadám. 😝

hupcza
17. čer 2009

brik dík...ylo to po známosti 😉

anis: a ono se nějak vylučuje, že je ženská upravená a šik a k tomu se chová pěkně k dětem, okolí.... 😅

když peru látkové plíny (abych udělala dobře přírodě) a u toho mám prcka v šátku(aby bylo dobře jemu) docela dobře můžu u toho být i upravená 😉

susik77
17. čer 2009

Ahojte-u vacsiny je to mozno aj z financ. dovodov-si myslim...alebo preto, ze sa nedostali na svoju pred-tehu velkost a nechcu zatial kupovat novy satnik...

aniska
17. čer 2009

hupcza- z mojej skusenosti vyfiknuta mejkapova maminka sa boji o svoj mejkapik, boji sa aj o super nablyskane tricenko, preto aby na nu to dieta radsej moc nesahalo,a o gelove nechtiky-este by sa zlomili, jezismarja,

no popisujem co som videla,nie su to len teorie... nikdy si si to nevsimla? na ihrisku.. v autobuse... a ta hystericka scena ked jej nahodou male urobi nejaku smuhu... ou jeee
no a ak si neodpusti podpatky, tak sa drobec fakt ma na co tesit- maminka ho priviaze do strmenov v kocari, aby nebodaj bezat za nim nemusela a ked male protestuje a krici, poriadne ho podrgala v kociku, nech ludia vidia, ze ona sa mu teda venuje a to dieta ma "prave teraz" len zlu naladu
fakt som jedina co to zazila???

sisstin
17. čer 2009

aniska: tvoje názory jsou dle mého dost předsudky 😉 já nosím gelové nehty, mám make-up, snažím se hezky oblíkat..a fakt mi nevadí se s malým válet v trávě, muchlat ho, spát s nim v posteli....látkujeme...takže docela mě to uráží 😉

sisstin
17. čer 2009

aniska: že se někdo zajímá o modu, baví ho oblíkat se...je taky vyjádření osobnosti...oblíct si umaštěný tričko a stoletý kalhoty umí každej 😝 , já znám spoustu maminek, které vypadají pěkně, dbají o sebe...ale dítěti se věnují na 110 procent 😉 nejsou ani namyšlené, ani nevím co...jsou to předsudky jako všechny jiné....i když jsem matka, tak jsem stále žena 😎

kristi
17. čer 2009

prece kvuli diteti nebudu chodit po ulicich jak bezdomovec???? to je kravina...oblekam hezky nejen sebe, ale snad i dite, i kdyz ty podpatky fakt dost vynechavam, ale jinak v pohode...

neznam jedinou maminku, ktera by se bala o nehty apod., o tom to fakt neni, nekdo to ma proste hozeny tak a druhej jinak

dididi30
17. čer 2009

sisinka si kocka mamina 😉 mne sa paci ked su mamky pekne poobliekane aj pri kocikoch, ved preco nie 😉 ja sa tiez rada pekne obliekam a mam v plane v lete umele nechty,, mam ich total poohryzane 😀
uz som sa vratila k svojej povodnej velkosti oblecenia a veru si doprajem aj to co je in 😎 ale vysoke podpatky teda nemusim 😉 tiez sa valame po trave, niesom fajnovka 🙂

dididi30
17. čer 2009

nie sisinka ale sisstinka 😀 😉
kristi suhlasim 😵

sisstin
17. čer 2009

aniska: tvůj názor je naprosto stejnej, jako když si někdo jinej řekne, že mamina, která látkuje, nenechá vyřvat svoje dítě, nosí ho v nosítku je prdlá ženština s netopejrem v hlavě...taky je to předsudek...úplně stejnej, jako máš ty vúči upraveným ženám...

no opravdu kvalita koníka je čím dál tím víc horší, člověk se tady už nemůže bavit fakt o ničem, aniž by zas někdo ryl a hlásal svoje moudra 😔

sisstin
17. čer 2009

didi: ne, mě tohle fakt jako může dosrat... 😠 proč automaticky ženská, která nějak slušně vypadá...musí bejt hned namyšlená barbína bez mozku v hlavě, která má dítě jak modni doplněk a na ničem ji nezáleží... 😠 😠 😠 😠 😠 copak s tím, že se mi narodí dítě musím bejt automaticky tlustá, s mastnejma vlasama a v teplákách? 🙄

dididi30
17. čer 2009

sissti, kasli na to 😉 rob to co uznas za vhodne 🙂 fakt, vobec sa nerozuluj, nestoji to za to 😉

kristi
17. čer 2009

siss, no asi musis, abys nahodou nevycnivala z davu.... 😖

dididi30
17. čer 2009

tiez zalezi , kde byvate, napr ja byvam v meste, skoro v centre no a veru kocikovat v teplakoch nebudem 😀 😀 😀

sisstin
17. čer 2009

didi: no ..už jsem vůbec nechtěla sem psát..bo jsem pak akorát vytočená, fakt lepší tady na konovi bud tlachat o UM nebo o plínách...a už snad ani to, bo tam by taky určitě někdo ryl 😠 prostě kde je to samá ženská, tam je to fakt nesnesitelný 😠 ...ale na tomhle foru je to horší a horší 😠

no nic, mějte se...a oblíkání zdar 😎

kristi
17. čer 2009

diddi, ja to same v Praze, ze....se oblikam i kdyz jdu s kosem 😀 😀 😀

sisstin
17. čer 2009

aniska: btw: co bych já dala za to, kdyby moje dítě chtělo behat mimo kočárek 😀 ale nechce...takže neustále jezdíme s kočárkem, bez něj ani ránu...takže kdybys mě viděla...tak si asi hned řekneš, že chudák dítě...uvázané v kočárku 😝

susik77
17. čer 2009

je to kazdeho vec ako sa oblieka, ale zaklad-je, ze by mala byt kazda zenska upravena a cista-ostatne zavisi uz na vkuse a prioritach... 😉

sisstin
17. čer 2009

jako je jasný, že pokud někdo bydlí na vesnici, chodí po lese a brodí se v řece, tak asi nebude nosit kabelku od Guess atd, já třeba miluju hory, hlavně v létě...dlouhý tůry 😵 no holt ted bydlim ve městě, do přírody se dostanu max. do parku, oblíkání mě baví...takže se oblíkám tak, abych se cítila ve městě dobře....což neznamená, že se bojim šáhnout na své dítě, aby mi neumazalo oblečení nebo nesmazalo make-up 🙄

sisstin
17. čer 2009

jo, a mé dítě je též pořád čisté..ale ne kvůli tomu, že bych mu zakazovala někam chodit, aby se náhodou neušpinil..ale proto, že prostě nechce jít ven z kočárku, někde se lozit bojí, nic sám jíst nechce...takže prostě čistej je...to ho mám schválně zašpinit, aby si náááhodou nějaká chytrá matka nemyslela, že jsem barbína, co nedovolí svýmu dítěti se ani hejbat? 🙄 Ony jsou někdy věci jinak, než vypadaj 😉

susik77
17. čer 2009

siss: jasne, ja zase rada obliekam malu, skoro vzdycky je pekne zladena, vycesana, vysponkovana 🙂 moja svokra ma stale reci, ze co jej kupujem boty za 800 kc al. svetrik za 400 kc, ze ona by si za taku silenu cenu neco take ani na seba nekupila. mne to zae nepride az taka hrozna suma a proste ma to bavi ju obliekat 😉
ja teraz tiez pomaly kazdy rok menim velkosti, tak si stale kupujem nove oblec. 😎

sisstin
17. čer 2009

susik: jo, mě ho taky baví oblíkat...ale bylo by mi naprosto fuk, kdyby si to zašpinil, roztrhal..oblečení je k tomu, aby se nosilo..ne na výstavu...holt já mám dítě, který není rarach, nikde neleze a tak, takže je prostě venku čistej..a co jako 😎 to neznamená, že má zakázaný nekam chodim..co bych za to dala, kdyby si třeba hrál na písku nebo chtěl jít na hřiště..nechce..brečí a chce do kočárku...takže tak no 😎

susik77
17. čer 2009

aj my sme mali to obdobie-tiez dost dlho 🙂 teraz mala vsade vonku chodi, lezie, ochutnava hlinu a pod., takze pracka ide aj 2x denne 😎 ale pouzivam Vanish, tak pohoda 😉

kristi
17. čer 2009

siss, to mas ale dobry, ja ji vyfiknu a behem 20 minut je jako prase...... 🙂 🙂 🙂

k.a.t.k.a.
17. čer 2009

aniska to co je za teoriu? ja mam opačne skusenosti so šmudlami matkami 😝 ktorej 8mes.dieťa vyleze na smyklavku , lebo cez spinave brile asi nič nevidí a ja upravená jej to dieťa zachraňujem, a ona potom vyvalená kuká jak tela ani podakovať nevie 🙄

artuse
17. čer 2009

tak já většinu času trávím s malou na zahradě u baráku (bydlíme na vesnici) 😀 takže mám staré rifle a starší triko 😀 ale nevylezu aspoň trochu nenamalovaná...a pokud jedeme do města, nebo jdeme na návštěvu, do obchodu atd., tak se oblíknu rozhodně líp - tj. sportovně, ale v v rámci možností moderně 😀 necítila bych se dobře ve starých hadrech, po porodu jsem si dlouho nic nekoupila, nějak nebyla čas, ale teď už si zase kupuju nové oblečení a cítím se tak líp 😝

soanpe
17. čer 2009

siss
hezky si se rozčílila 😀 😉
jedno je fakt, že ti závidím 😅 že si můžeš oblíknout cokoli
já si připadám jako naše mega vestavěná skříň 😀 😝

sisstin
17. čer 2009

soanpe: cokoliv zas nemůžu, mám nechutný panděro se striema a povislý kozy..takže holej břuch ani chůze bez podprdy nehrozí, ale jinak hubená jsem, takže vcelku nic není tabu..až na tohle, zas si nebudu hrát na to, že jsem tlustá atd. 😝 prostě mě moda baví..ale bavila mě, i když jsem měla skoro o 13kg víc 😉

sisstin
17. čer 2009

rozhodně jsem tím nemyslela, že silnější holky se nemůžou oblíkat pěkně...můžou, ale třeba není zas tolik možností 😝 znám spousty krásně oblečených baculek, kterým to vyloženě svědčí 😎 jde o to, cítit se dobře..já bych se prostě už s těma 13kg navíc asi smiřovala těžko ted 😔

sisstin
17. čer 2009

soanpe: jinak to lehký nebylo..v těhu jsem přibrala asi 17kg..a 3měsíce po porodu jsem měla 4!!kg dole..připadala jsem si jak žok, panděro mi viselo na postel..fakt hnus...takže jsem si řekla dost... 😝 a každej den chodila do fitka na dvě hodiny...rozhodně se mi nechtělo potom, co Tygr vstával třeba 5x do hodiny...večer jsem umírala hlady...nešáhla jsem na nic smaženýho, sladkýho...byla to morda...ale za to zhubnutí to prostě stálo 😎 nebo když nebylo hlídání, tak jsem aspon doma dělala břišáky, posilovala s Tygrem...prostě pokud se člověk necítí, tak je důležitý pro to něco dělat a ne se jen litovat 😉

dididi30
17. čer 2009

baby ja som v anglicku a tu su take macky a poviem vam, lepsie upravene ako tie chude 😲 😀
inak svorka byva na dedine a tam chodim v teplakoch ani sa nenamalujem a do zahrady sa tiez nemalujem ale tuna sme v tom meste tak musim a som rada, aspon vynosim co si kupim a nieje toho malo 😉