Jak se oblékáte na vesnici?

primissi
21. pro 2011

Na vesnici bydlím teprve něco přes rok. Jsem zvyklá nosit lodičky, kalhoty, sukně, no prostě elegantní styl. Jen nevím, jestli to není sem trošku extravagantní. Co si o tom myslíte?
Občas jdu do obchodu, tam všichni v teplácích a já jak panička v sukýnce a podpadcích. Připadám si trochu trapně...

berenika39
21. pro 2011

tak se převlíkni?

skotskaa
22. pro 2011

No asi na Tebe koukaj divně, ale proč se přizpůsobovat? Ty jim přeci taky nekomentuješ tepláky, tak oni nemusí řešit Tebe. A pokud to dělaj, je to jejich starost. 🙂

jijitka
22. pro 2011

Sama píšeš, že se cítíš trapně, tak oblečení přizpůsob tomu, co děláš. Např. do obchodu, na procházku s dcerou si vezmi třeba rifle nebo jiné běžné kalhoty. Oblékej se tak, aby ses cítila sama dobře.

yamdena
22. pro 2011

berenika39 😀 jinak nic proti otázce

Nevidím nic špatného na tom oblékat se elegantně, i když žiješ na vesnici a jdeš třeba jen nakoupit, proč?
Pokud to terén a okolnosti dovolují..kromě toho pojem elegance není omezen jen na černý kostýmek a lodičky na jehlových podpatcích..

Osobně obdivuji styl Kate Middleton, zdá se mi elegantní téměř vždy..

paja1975
22. pro 2011

primissi rozhodně si zachovej svůj styl a svoje já!! Aťse koukají, nech je. Nepřizpůsobuj se teplákům, když máš ráda sukni. máš malou holčičku ta potřebuje mámu usměvavou a v pohodě a ne v křeči, že někdo kouká a povídá......ajestli se cítíš opravdu trapně najdi nějaký kompromis - určitě přijdešš na to jak být spokojená. Hlavně se musíš ty cítit dobře!!!! 😉

nathaliee1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
weri1
26. únor 2012

chodila bych oblékaná tak jak bych chtěla já a hlavně abych se v tom cítila...takže jestli se cítíš dobře v sukni a lodičkách tak proč to měnit?

anka.
27. únor 2012

naprosto souhlasím s weri, ikdyž musíš se smířit s tím, že tím budeš budit (minimálně ze začátku) trochu pozornost jako ostatně vším co je odlišné - osobní zkušenost 😉

edeltraut
1. bře 2012

jestli jsi stále na podpadcích, tak to bude dobře udržovaná vesnice 😀. Já jsem podpatky vyměnila za tenisky při první procházce - málem jsem si zlámala nohy 😀. Jinak se ze mě stala "vesničanda" v pravém slova smyslu a na tepláky po deseti letech nedám dopustit 😀. Pravda, že naše ves s 30-ti obyvateli (v drtivé většině důchodci) je trošku unikát. 😀

boobinka
1. bře 2012

buď svá a vykašli se na divné čumendo ostatních lidí... bydlela jsem na vesnici, do obchodu i na procházky jsem chodila v teplákách i v sukni. Teď bydlím ve městě a do obchodu, který je na proti jdu v teplákách a na pohledy ostatních nereaguji. Každý je zvyklý na svůj styl oblečení 😉