Jak se orientovat na Mimibazaru a na Mimiaukce?

sisstin
14. dub 2007

Ahoj holky, chci si tam taky něco koupit, ale přijde mi to šíleně nepřehledné..máte už nějaký svůj systém, jak se tam pohybovat? 😉

kristi
14. dub 2007

sisstin, no jasne,ze mam. Jak je nahore ta tabulka, tak v tom si urcis co presne chces, nebo kterou znacku, velikost atd.Ja si davam vetsinou: Dnesni fotografie-nové i použité zboží-pro holky-značku např NEXT a velikost. To je pro obleceni. Pokud chces hracky, boty atd...tak je to skoro to same.

haluskacz
14. dub 2007

na to prijdes, ze zacatku jsem taky moc nevedela. Vlevo mas sloupec, kde jsou jednotlive kategorie. Tam si vyberes a nahore se ti ukaze podrobnejsi vyhledavaci formular. Zavisi na tom, co chces. Jestli mas konkretni predstavu, muzes svuj pozadavek podle toho upresnit. Chce si to s tim chvili pohrat.

isacek
14. dub 2007

sisstin,
taky jsem ze začátku dost bloumala, ale pak jsem se do toho dostala 🙂 .
A teď tam naopak nesmím chodit jelikož tam dost ujíždím na Nextu 😎 .
Je to fakt adrenalinový sport pro ženy, hlavně aukce 😀 ...

sisstin
autor
14. dub 2007

holky 😝 😝 tak já už se snažím..ale zatím bloumám bloumám 😀

bubaczik
14. dub 2007

isacek ja uz mam zakazane tam chodit od muzicka 😀 a tiez som zavisla od nextu,mam dalsiu objednavku,ale muzicek povedal,ze poslednu 😀

sisstin
autor
14. dub 2007

holky..a přišlo vám všechno ok? Já bych potřebovala nějaké těhu kalhoty..ale mám strach, že mi to nebude sedět 😕

isacek
14. dub 2007

bubaczik,
když jsem začla chodit na koníka tak někdy trochu remcal, ale smál se , že jsme drbny.Ale tady už jde o peníze takže to už se mu taky moc nelíbí 😀 ..
Ale naštěstí mi to nezakazuje, jak jde o malou tak to můžu 🙂 ..

romana27
14. dub 2007

já na mimibazárku nakupuju jen pro mimišo, pro sebe ne, ale holky od nás z července tam kupují i oblečení na sebe a jsou maximálně spokojený.

isacek
14. dub 2007

sisstin, zatím ano.Myslím, že některé holky po domluvě vezmou zboží zpátky.

sisstin
autor
14. dub 2007

no moc nerozumím ani způsobu nákupu a aukce..musím to prostudovat 😕

kristi
14. dub 2007

ja taky jen na mimi, sobe jsem si nic nekoupila, to radsi v krame.
Isacku, tak to jsme 2 s tim Nextem...teda spis nas tam je asi milion, kdyz oni ty veci jsou tak hezky,vid??

isacek
14. dub 2007

kristi,
to jo a fakt se tam dají koupit věci za dobrý peníze.Kupovala jsem nové věci, ale ty děti z toho hned vyrostou a hlavně to nezničí.Tak jsou některé i v super stavu.Jéé tak to jsem ráda, že nejsem sama 😀 ..

kristi
14. dub 2007

Isacku, no ja jsem hotova z tech ruzovejch saticek, tricek atd...proste magor.. 😅

bubaczik
14. dub 2007

isacek..ani moj nema namietky,len uz mam toho tolko vela,ze uz asi aj stacilo...a my sme dost malinke veci poobjednavali a nakupili,a vcera mi dr na sone povedal,ze maly bude mat cez 4kg 😕 uz teraz ma 2400gr 😕

palvinka
14. dub 2007

aj ja pravidelne chodím na mimoš, a ešte jeden typ k tomu vyhladávaniu. V tej tabuľke v pravo hore je vždy predvolené od hviezd a treba si to zmeniť na od všech inzerentu, tak Vám neutečie žiadna ponuka 😉.
Čo sa týka kúpovania tak ja som bola vždy spokojná, myslím že maminky čo tam predávajú sú seriozne. A ak máš nejaké pochybnosti tak ak si klikneš na meno predávajúcej tak sa Ti otovorí jej stránka a tam má aj hodnotenie od druchých.
A ešte jedna rada, treba si dávať pozor lebo je to fakt závislosť 😀 .

sisstin
autor
14. dub 2007

tak já si zatím nic nevybrala..snad až budu mít víc času a bude mi lépe 🙂

isacek
14. dub 2007

jo, jo holky to je droga 😀 .Malá má už víc věcí než my.
kristi,
já zas až tak moc na šatičky nejsem, ale koukala jsem na vaší malou a to je princezna.Takže to k ní jde, naše malá je ďábel a když jsem jí nedávno dala šatičky tak mi každý říkal, že je to sladký, ale že se k ní ani nehoděj 😵 ..
Tohle musím dát přečíst tomu svýmu, aby si nemyslel, že jsem potrefená jen já 🙂 .Teda snad jsem vás teď neurazila 😨 ...

isacek
14. dub 2007

sisstin,
jak psala kristi, když si dáš vše co požaduješ do té tabulky tak se Ti tam ukáže co potřebuješ.Neboj taky se zajedeš a pak ještě budeš litovat, že už v tom máš jasno 🙂

kristi
14. dub 2007

Jo, to je presny, ja fort v jednech riflich a tilku a mala si ma na kazdej den oblecky, ale uz se tesim ja vyprodeje v Nextu, mam zalusk na ten kabatek..no, uvidime. Pristi tyden mi ma dojit jedna sada...dam to do alba, tak mrkni. za 260 kc celkem...to je proste bomba 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
haluskacz
14. dub 2007

gedren,
to chapu, ze kupovat to po kousickach nic moc, ja vzdycky udelam hromadny nakup pro vsechny - na tri deti se to fakt vyplati. Nektere maminky maji v albech vsechny velikosti, co potrebuju, a jeste mi par veci prihodi k tomu nebo vyslednou cenu snizi. Taky si nemuzu stezovat. Zatim se mi nestalo, ze by nekdo nejednal seriozne. I jsem si koupila par veci na sebe, kdyz jsou tam uvedene miry, tak v pohode, kdyz nejsou, napisu si o ne.

isacek
14. dub 2007

kristi,
tak za ty peníze je to fakt super, je to sladký:o))...
Příští týden očekávám pět balíků 😎, tak už se těším 🙂 .

morusa
14. dub 2007

Ahoj holky, tak já teda přiznávám, že na mimibazaru taky trošku bloudím, ale určo se do toho dostanu. Jen mám pár dotazů.Je tam potřeba nějaká regisrace? Jak obvykle platíte? na dobírku nebo převodem?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
maca793
14. dub 2007

ahojte aj ja som sa stala fanúšičkou nakupovania oblečka pre moju princeznú z nimibazaru. všetky veci mi z tade prišli v poriadku a bola som s nimi nadmieru spokojná. nakupujem aj vtedy, keď to financie už nedovoľujú. vždy sa s babami viem krásne dohodnúť na platení. je to super, že sa takto dá nakupovať. 😉
koľko krát mi prišli veci, ktoré neboli ani nosené a to za pár korún. nikde by som ich tak lacno nekúpila, a hlavne ma to stojí menej nervov a behania po obchodoch.

morusa
14. dub 2007

gedren:takže to probíhá tak ,že si vybereš oblečky, napíšeš mejl dotyčné, vykomunikujete si způsob platby, ty pošleš peníze převodem a až ji dorazí, tak ona posílá balík..

morusa
14. dub 2007

A ještě dotaz:Předpokládám ,že platíš tedy i poštovné, protože by se prodávajícimu asi nevyplatilo posílat šatičky, za které zaplatím 250,-Kč, ale on nějakých 60,-Kč za poštovné..?

eleanor911
14. dub 2007

sisstin mě se to zase zdá pěkně přehledné na rozdíl od jiných bazárků...a je tam vážně spousta věcí,myslím,že si vybere každá 😀
přidávám se k závislým 😅 začátkem týdne očekávám dva balíčky 😀

morusa poštovné platíš,u někoho jen poštovné dle ČP,někdo si přidává za bankovní poplatky ještě třeba +5,-Kč,většinou je to u zboží napsané,když si klikneš na daný obrázek,někdy mají maminy akci bez poštovného,je třeba hledat a hledat 😉

sue
14. dub 2007

Tak ja na mimibazari nakupujem hodne a často 😀 zatiaľ mám len dobré skúsenosti, klop klop klop... som registrovaná, ale aukcie nevyužívam, neviem ako ☹ poradíte niekto?

maca793
14. dub 2007

sue
treba sa tiež registrovať na aukcii
potom si už len vyberáš aukcie podľa tvojho gusta a prihadzuješ. keď vyhráš, tak ti predávajúci pošle oznam o výhre spolu s číslom účtu o zaplatení sumy.
keď sa dostaneš na hlavnú stránku nimibazaru, tak si klikni na použitý tovar hore sa ti ukáže niekoľko možností a klikni si na aukcie., potom klikni na hociktorú aukciu a prihlás sa. potom si už môžeš prihadzovať.