Jak se orientovat na Mimibazaru a na Mimiaukce?

sisstin
14. dub 2007

Ahoj holky, chci si tam taky něco koupit, ale přijde mi to šíleně nepřehledné..máte už nějaký svůj systém, jak se tam pohybovat? 😉

aponchie
3. říj 2009

ja to nechapu..pani pise,ze pasek ma za nejakych 1100PC a ty blbky to drazi ted tolik dni pred koncem a uz je tam skoro2tisice!!!!!ja nechapu jak je to naraz zprofanovane ta znacka ja o tom ani nevedela..nejedu po znackach spis beru jete veci obcas nove,ale tohle me hlava nebere..a samozrejme na ni nic clovek nesmi rict jinak urcite zavidi..

kaleilah
3. říj 2009

taky jsem zrovna koukala na tu cenu 😕 😨 já upřmně tu značku ani neznám, a spíš mi hlava nebere kolik maminek přihazuje 😉 a to mám výčitky když jsem koupila opičkovou nextíkovou čapku za 180 kč 😀 😀 😀 hele, ta holčička-její dcera jak jí tam má nafocenou, to je ta i z těch fotek jak je tam na molu? nebo mám blbý oči?

aponchie
3. říj 2009

kal presne s tim hodnocenim to taky tak beru a úisu stroze vetsinou coz si asi berou jakoze nic moc ci co..to je strasne ty cukrbliky a smajlici manzel rikal,ze jestli to tam zacnu taky psat tak vyhodi PC z okna ,ze je to desne 😀

kaleilah
3. říj 2009

jé, teď mě rozesmálo,při výhře tří aukcí poštovný doporučeně(150kč) zdarma 😀 😀 😀 to asi někomu hrozně pomůže a budemít šílenou radost, že když dá za tři hadříky nějakých 5 tisíc, dostane 150 slevu 😀 😀 😀

aponchie
3. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kaleilah
3. říj 2009

Stejně, fakt jí nezávidim že na to má-myslím ta co to prodává...spíš mi je líto tý její dcery. Je to krásná holčička, ale z očí a výrazu jí úplně kouká taková ta arogance 😒

aponchie
3. říj 2009

me zase prijde jak vysita pro uchylaky
😝

aponchie
3. říj 2009

a to si prectete na jejim MMB ma fotografie jeji dcery tak pod kazdou fotkou pusinkujici smajliky od ost.maminek 😝

kaleilah
3. říj 2009

No jo, no..někdo má děti pro radost, jinej na ukazování a předádění 😝 😠

maznacik007
4. říj 2009

aponchie.. no ten opasok.. no comment... ako inak som si vsimla ze na mmb sa casto predavaju za tu istu cenu ako sa to da kupit... v obchode

aponchie
4. říj 2009

no prave a kdyz das k tomu postovne tak to nechapu..verim,ze jsou i mamky odrizle treba od sveta hypermsrketu a shoppingovych mol ,ale povetsinou mi to prijde jako droga 😀 ja ted prihazuju ze srandu na jednu noliti bundicku jsem zvedava kam az chcou zajit 😀 nicmene proc prihazuji a prebijeji se hned prvni den aukce a pritom treba3dny do konce zbejvaji? 😕

kaleilah
4. říj 2009

Počkej, bude prdel, si řeknou že u nolitek jsi nováček, a že ti jí teda přenechají 😀 😀 😀 Já taky nechápu proč přihazovt první dny. když se mi něco líbí tak si to dám do sledovaných a přihazuju až ty poslední setiny 😀 se mi zrovna minuký týden povedlo 15 triček s dlouhým rukávem za 246kč 😀 😀 😀 dobrý, ne?potřebovala jsem trička na doma, máme tak 3 na den a už mu je všechno malý, tak jsem měla hroznu radost 😀

aponchie
4. říj 2009

presne tak..nekdy potvrdim kdyz si rikam,ze v tu dobu nebudu doma apod ale inac ne..co rikas na zbozi a hracky a parfemky od vietkongu?vsecko vydrazi jakto????

kaleilah
4. říj 2009

Já hlavně nechápu že to ty lidi draží, vyjde je to dráž než v obchodě, když počítáš i pošovný, nemáš šanci to reklamovat..no nechápu 😲 já jsem zvědavá jak dopadnou moje první aukce 🙂

aponchie
4. říj 2009

ja tudle prodelala jak svina na jedne veci,ale to je riziko ze?nicmene pani u me vyhrala aukci za smesne penize snad30kc za nextovou bundu a jeste smlouval ao postovne prej se ji to nevyplati kdyz postovne je drazsi no chtela to poslat zadarmo chapes to??? 😀

aponchie
4. říj 2009

a jakej mas nick na aukcich kuknu

kaleilah
4. říj 2009

jo, i takový pipky se najdou 😀 u mě zase jedna maminka chtěla posladdupačky normálně jako dopis v obálce, aby ušetřila na poštovným 😀

aponchie
4. říj 2009

ja uz jsem to napsala do podminek prodeje ,ze jestli jim zalezi na uhlednosti a kvalite ci proste normalnim poslani tak ta bublinkova obalka nebo krabicka kdyz zrovna doma zadnou nemam neco stoji ne?ale jestli to chcou prevazat igelitkoua oblepit paskou jak hnus dobre jim tak staci rict..postovne je uz drahe takze mnoho veci s eopravdu nevyplati,ale vsimla jsem si jak nekdo prihazuje schavlne porad te jedne osobe to me tak odradilo,ze uz od ni nic nekoupim

kaleilah
4. říj 2009

Jo, občas jsou tam IQ tykve 😀 jen jsem zjistila že aukce dopoledne co končí nemají moc šanci 🙂 minule mi jedna utekla, jsem na to zapomněla, nikdo nepřihodila a byla sjem šííííleně nasraná 😠 paní prodávala punčocháčky, 10ks, a nikdo nepřihodil..byly klasicky žmolkatý, slabší kolínka atd, ale na zimu podl teplajdy a na to ponožtičky perfektní..aukce skončila neúspěšně s cenou 26kč 😠 😠 😠 Mě nejvíc odradí právě ty pravopisný chyby jak jsem psala minule.

aponchie
4. říj 2009

tak kdyz skoncila neuspesne to je jeste dobre pac pani muzes kontaktovat ze mas o ne zajem a treba ti ze nejakou rozumnou cenu da

kaleilah
4. říj 2009

to mě nenapadlo 😀 a pak tu píšu o IQ tykve 😀 😀 😀

sipkovarose
4. říj 2009

čauky holky tak opět jsem tady zamířila na radu 😝 🙂 ,zpětně to tady dočítám a chci se zeptat do čeho ty balíčky balíte jestli si na tom tak maminky potrpí 😖 ???

aponchie
4. říj 2009

no neni o to potrpi,ale me treba prijde divne za vyhranou aukci plus postovne treba60prijit hadry srolovane v igelitce a prelepene paskou.. 😝

kaleilah
4. říj 2009

Já balim většinou do bublinkový obálky neo do takový tý černý igelitový, dají se koupit i na mmb, na oblečení je super.když je to něco většího, tak krabice od plen, ale většinou kupuju přímo krabice od pošty.

sven
4. říj 2009

Tak ono jde o to, že pošta je drahá jak sviňa, takže dřívější "doporučeně" je de facto dnes za 58 Kč. Já si balné nepočítám, poštovné mám dle tarifu ČP. Snažím se zabalit tak, aby to přežilo přepravu ČP a pokud to nechci dotovat ze svého placením bublinkových obálek atd., tak ta igelitka je dobré řešení - pokud se samozřejmě zabalí dobře, tak je to mnohem lepší jak obálka, protože se to aspoň tak snadno netrhne jako papír. No a ČP to je kapitola sama pro sebe - občas mi pěkně zvednou mandle těma jejich blbýma pravidlama! Ale to už je zas na jiné téma 🙂

sipkovarose
4. říj 2009

jej v igelitce??? 😲 tak to je hodně trapný,to by mě ani teda nenapadlo 🙄

kaleilah
4. říj 2009

mě už to taky takhle párkrát přišlo, a to jsem platila 50kč poštovný a BALNÝ 😠 přitom pošta je za 37kč 😠 nejde o těch pár korun, to je jasný, ale o princip. Většinou to dají do klasický igelitky, a totálně celou obmotají izolepou 🙄

sipkovarose
4. říj 2009

no myslím že ta bumblinková obalká vystačí a jinak asi použiji tu krabici.ale jak tady píše aponchie tak za vyhranou aukci a ještě za 60kč za balný by to mohlo trochu vypadat 😉 ,ale to už je na každým jak si to zařídí že jo 🙂

samicka
4. říj 2009

holky, jen e zvedvosti nakukuji, ja myslm, ze ty akuce na noliti veci a jak ta nekdo prihazuje necekane 300.- a tak, to jsou podle me domluvene klany, kamosky, po ruznych koutech CR a proste prihodi hooodne a kdyby je uz nikdo neprebil, tak holt to za nejaky cas hodi do MMA znova a neprochazi rizikem, ze by to musely prodat pod cenou...podle me by nejak MMA mela byt ohlidana, jestli urcitym osobam, ktere drazi, poderzele neprihazuji prave furt ty stejne osoby a velke castky hned na zacatku a tak....
no nic
jinak koukam resite to baleni, ja nevim, me to neva, kdyz to prijde v igelitce, no a? Taky to tak balim. Bublinky kupuju vyjimecne, nebo prepouzivam uz jednou poslane....no a obcas kvuli tem debilnim pravidlum CP prijdu o dost penez ze sveho, pac nauctuji malo a pak musim doplacet 🙄 🙄 🙄 jako ted u 3 balicku...nauctovala jsem si 50 a stalo to 65 😝 😝 😝 😝 😝 😝

sipkovarose
4. říj 2009

hmmm myslím si že na těch příhozech v MMA něco bude 😝 ,už jsem si toho taky všimla 😉