Jak se orientovat na Mimibazaru a na Mimiaukce?

sisstin
14. dub 2007

Ahoj holky, chci si tam taky něco koupit, ale přijde mi to šíleně nepřehledné..máte už nějaký svůj systém, jak se tam pohybovat? 😉

sven
4. říj 2009

Tak já jsem taky naštvaná, když zjistím, že fakticky za poštovné na poště dotyčná dala míň, než kolik jsem jí platila a o balném navím tam nepsala. To zcela chápu. Ale pokud mi neúčtuje ani korunu navíc, tak je mi milejší, když to přijde dobře zabalené (a je mi jedno, jestli je to vložené do igelitky a nebo jestli to přijde v takové té igelitové obálce či krabici). Nehledě, že mám zkušenost, že ta igelitka obmotaná izolepou vydrží víc, než ty igelitové obálky co se prodávájí. Pokud doma mám zrovna krabici či bublinkovou obálku, tak jí klidně zas pošlu dál. Jde mi o to, aby balíček došel v pořádku a to stejné očekávám jako kupující 🙂.

sipkovarose
4. říj 2009

a to balení jak jsem říkala každý to řeší po svém 😉 😉 😉 ,jen jsem chtěla vědět jak to kdo posílá 😝

aponchie
4. říj 2009

princip je ten,ze treba mam krasnou novou vec vydrazenou a pani mi napise ,ze to postovne a balne bude pr60Kc a prijde mi to pokrcene srolovane proste zmuchlane a muze byt i ponicena tkanina timto balenim takze to mi prijd ehnusne naproti tomu kdyz platim jen tech 37a prijde mi to uhledne slozene v igelitce nevidim v tom problem,samozrejme preferuju krabicku kdyby bylo na me..tudle mi pani poslala nebesa drzak a komplet zabaleny v nejakem velkem obalu z lidlu naprosto v poradku pac jak chces zabalit drzak na nebesa?a nechtela lautr nic a pritom spotrebovala sacku papiru vseho moc a nekdo si nauctuje a prijde ti to jak humus..takze spis jde o to ,at si neuctuji balne a nenavysuji cenu postovneho kdyz to supnou do igelitky z lidlu treba 😎

kaleilah
4. říj 2009

Mě tak napadlo, strašně dlouho jsem na koňovi 😉 neviděla zakladatelku diskuse, žije ještě? 😉

sipkovarose
4. říj 2009

tak to tady pročítám a musím uznat že máte pravdu holky opravdu nezáleží na tom v čem to je zabalený ale hlavně že je to v pořádku 😉

aponchie
4. říj 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4031819

to je tak draha znacka tady?? 😕 ja to v Anglii videla za pakatel prave

kaleilah
4. říj 2009

Já od týhle značky kupuju ráda overálky malýmu u nás v sekáči za 49kč 😀 😀 😀

aponchie
4. říj 2009

no prave to je celkem levna znacka neco jako primark-early days v UK 😲 ja to nechapu sak zas tak uzasna neni nebo ano?

kaleilah
4. říj 2009

taky jsem docela koukala za kolik tam je, protože i na mmb se prodává za přijatelný ceny-já teda na značky nekoukám, spíš na matroš, ale na mmb je od týhle značky hodně miminovskýho a standartní ceny, takovej levnější next bych řekla 😉 myslim že je překvapená i ta, co tu vestu prodává 🙂

kaleilah
4. říj 2009

tak jsem jí koukala na věci na MMB a má tam takový řekla bych klasický ceny, takže musela taky docela koukat co těm ženským dneska hráblo s tou vestou 😀

aponchie
4. říj 2009

to teda jo to sou haluze co?..jestli nekdo umele neprihazoval treba,asi sem paranoidni uz,ale posledni dobou to sleduju celkem casto..se nudim tak probiram jmena kam kde komu a vetsinou to tak je 😝

ja beru spis HM CA materialove mi to vyhovuje i Lidl ma dobrou kvalitu a Tchibo z tech drazsich United colors gap neni spatnej na teplaky a tak

kaleilah
4. říj 2009

GAP mám ráda mikinky 😉 koukala jsem kdo tu aukci vyhrál, ta ženská tampřihazovala 3x 105kč, takže asi o to měla fakt zájem. Já tedapro sebe na mmb/a nenakupuju, max těhu kalhoty, protože se mi nechtělo vyhazovat tisícovku za jedny kalhoty, když za to můžu mít dvoje 😉 V lídlu jsem kupovala malýmu slabší mikinky, jsou hrozně hezký a pohodlný, asi před měsícem 😉

aponchie
4. říj 2009

ja ted v Lidlu koupila pro sebe flanelove pyzamo maji ho v nabidce fakt hezke a strasne prijemne ..a obcas tam koupim pyzamko a kvalita super..v lete sem brala pyzamko s Dorotkou a je fakt v suprove kvalite takze tak..manza ma ze statu hafo mikin Gap a nenosenych tak to zkusim na aukci prodat je skoda kdyz to lezi ve skrini

kaleilah
4. říj 2009

To jo, když to nevyužijete, proč ne 😉 já pyžamo nenosim, spim nahá,měla jsem s tím hrozněj problém v porodce, nemohla jsem usnout jak jsem byla v tý košili 😠 😀 😀 😀

aponchie
4. říj 2009

tak to ja se bambusim i do ponozek v noci 😀

kaleilah
4. říj 2009

proboha, bych neusnula vůbec 😲 😀 😀 😀 mě vzbudí i když mě MM v noci zakreje, já na dekách zásadně jen spim 😀 nejdřív zalehnu svojí, pak stáhnu deku manžovi, tu zalehnu taky a pakse snažim z malýho stáhnout spací fusak abych ležela pořádně vysoko 😀 😀 😀

aponchie
4. říj 2009

ja si musim nacuchtat perinu mezi nohy a zakrejt si zada a ponozky musim mit mam suche takove nohy jakesi divne 😀 proste divnej pocit mam takove fluffy ponozky hunate a otevrene okno jako ja mam rada chlad,ale na nohy a telo pri spanku musim mit pyzamko nejlepe teda flanelove teploucke 😀 😀 😀 no starnu ne?

kaleilah
4. říj 2009

já mám taky celou noc otevřenej balkon, úplně dokořán dveře, ale to musim dělat když MM usne( narodil se a vyrůstal na horách, ale potřebuje mít v ložnici 45 stupňů 😝 ) Miluju chladnej vzduch, ráno se budim modro-fialová, MM se nemůžu hnout páč už je to starší pán a bolí ho zádínka 😝 😀 a přemýšlí jestli mě má zašít resuscitovat 😀 i když na mojí barvu po ránu už si snad zvyknul 😀 a mě hřeje mládí 😀 😀 😀

aponchie
4. říj 2009

me taky manzel rika at se odstehuju na sever ja jsem posledni leta zila v Dansku a jsem chladnomil celkove mam radsi zimu nez leto a porad vetram vsude mame oproti jinejm zimu vseci u nas klepou kosu jen ja su v pohode i manza nakonec snasi studenej odchov me se totiz blbe dejcha v teple..

kaleilah
4. říj 2009

nejhorší že že my máme taky doma zimu, mám super flanelový tepláky z lidovky 😅 😀 a chodim ve svetru, ale prostě na spaní musim mít odloženo, tam mi to nevadí 😀 hele, je vůbec sisstin ještě na koníku? 😉

aponchie
4. říj 2009

ja mam pocit ,ze chodi na slepicarnu,ale nevidela sem ju hodne dlouho

kaleilah
4. říj 2009

včera jsem se nudila tak jsem přečetla celý téma-sisstin rodí 😀 😀 😀

aponchie
4. říj 2009

jezisi 😀 tak co beres ten nolitackej pasecek?pro malou do foroty 😀

kaleilah
4. říj 2009

blázníš?! dneska na něj nikdo nepřihodil, bych se necejtila dostatečně IN kdybych dala za pásek pro mimino pod dva tácy 😀 😀 😀

aponchie
4. říj 2009

se musim mrknout na nejake dalsi ulety mmt 😀

aponchie
4. říj 2009

myslis ,ze Paris nosi zrovna tyhle????????? 😀

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4041596

kaleilah
4. říj 2009

Hledej šmudlo, už tak se rozhoduju jestli tenhle měsíc zaplatim účet za telefon nebo za elektriku, tak ať mám na výběr z víc věcí 😀 😀 😀

kaleilah
4. říj 2009

tak co, nějaká perla? Já minule narazila na auto pro děti za 300.000 kč na mmb 😲 😎

aponchie
4. říj 2009

nekecej fakt?a koupil tonekdo?

kaleilah
5. říj 2009

Hele to nevim, ale bylo tam že už odpověděl jeden zájemce.Prodává je jedna ženská od nás z cheu, ale nenašla jsem jí. Má tam i hrozně drahý motorky atd, ty auta se dělají na zakázku v německu, v ceně je i jedna noc v hotelu když to jdeš převzít a skládáš 80% zálohu 😀 No zajímalo by mě jestli se najde někdo tak praštěnej co to koupí 😀