Jak se orientovat na Mimibazaru a na Mimiaukce?

sisstin
14. dub 2007

Ahoj holky, chci si tam taky něco koupit, ale přijde mi to šíleně nepřehledné..máte už nějaký svůj systém, jak se tam pohybovat? 😉

kaleilah
5. říj 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24232292&ta... tohle je teda levnější, měla v albu i červený za 300, ale nemůžu ho najít. No i tak je to pecka 😀

sipkovarose
7. říj 2009

dobré ránko všem tak jsem tady opět zamířila 😀 😝 ,chci se zeptat když nejsem registrovana týden tak nemužu do aukci,a musím si zažádat o nějakou vyjimku že?a ta mi musí být povolená,a když není tak mi prostě dražit nepujde??? 😕 ,a ještě nevím co znamená ta aktualizace aukce 😝 .poradí někdo?? 😉

aponchie
7. říj 2009

😲 ty vado

kaleilah
7. říj 2009

s těma aukcema fakt teda netušim 😉 vím že jsem taky chvíli musela čekat než jsem mohla poprvé aukcovat 😝 😀 a myslíš aktualizovat průběh aukce? jak je pod zbožím u tý kolonky přihodit? to znamená že když máš otevřenou nějakou aukci, tak tam může někdo přihodit a ty to nevidíš, stránka se nenačte jakoby nebo nevim jak to vysvětlit, ale když na to klikneš tak se prostě ukáže přesnej čas konce aukce a kdo přihodil v posledních vteřinách..je to jak tady na koníkovi, taky musíš aktualizovat stránku aby jsi viděla že někdo odepsal 😉 V pátek jsem si objednávala aukce, tak jsem zvědavá jak si povedu 🙂

wali
7. říj 2009

holky, potrebujem radu - prvykrat som drazila na mimiaukcii, aukciu som vyhrala, a teraz mam dilemu, ci sa mam ja ozvat tej pani, ktora to predava, alebo pockat, az sa ozve ona? asi blba otazka, ale urcite s tym mate niektora skusenost, tak poradte. Dakujem!

babula90
7. říj 2009

Wali, ona sa Ti ozve, len čakaj🙂 Ja dražím stále, závislosť 😀

wali
7. říj 2009

babula, diky! tiez predpokladam, ze z toho vznikne zavislost 😀 na velku "radost" mojho draheho 😝

babula90
7. říj 2009

moj ani netusi, kolko kupujem, ani ho to neuazujima, nastastie! Moze byt rad, že nekupujem nove a drahe, no nie? 😎

sipkovarose
7. říj 2009

holky moc děkuji já si pořád na té MMA připadám jak Alenka v říši divu 😀 .tak děkuji moc všem za ochotu a za rady jste super 😅 .tak ještě teda jeden skromný dotázek at nesklamu 😀 ,vyhrává aukci ten kdo přihodí posledníže jo?a nebo muže vyhrát i ten kdo hodí víc??? 😲

jesika26
7. říj 2009

sipkovarose - vyhráva ten, kto prihodí posledný pred skončením aukcie, ked skončí aukcia, tak to tam aj vypíše kto vyhral
Ja dražím stále a mám odtial kopec vecí, môj chlap sa len čuduje, ked dojde žltý lístok z pošty-totálna závisláčka

sipkovarose
7. říj 2009

😅 😅 😅

aponchie
7. říj 2009

me stve jak se muze ten cas nastavovat donekonecna to je divne..to vlastne nemusi nikdy skoncit..na ebay je to jinak 😒

sipkovarose
7. říj 2009

myslíš jak někdo přihodí před tím koncem? myslím že to je 2 minuty do konce že jo?

kaleilah
7. říj 2009

Když máš dvě minuty do konce a někdo přihodí, vrací se to zpět na dvě minuty. takže když do konce zbývá poslední vteřina a někdo v ní přihodí, vtací se ta zase na dvě minuty 😠 a takhle to může být i hodinu než to někdo vzdá 😉

leniciatko
7. říj 2009

kaleilah, neboj,raz všetky aukcie skončia 😉

kaleilah
7. říj 2009

no jo, jenže kdo se má u toho nervovat? Porodim a pak budu dceři vysvětlovat :No, adrianko,mohla jsi být ještě tak 4 týdny v bříšku, ale maminka dražila úplně kouzelnej růžovej overálek, kterej ti bude stejně hned malej...a tak se rozčilovala a nervovala, až jí z toho rupla voda 😀 😀 😀

lucka.adis
7. říj 2009

Holky, jak mám na mimibazaru přihazovat? Nemůžu na to dojít 😠

sven
7. říj 2009

Lucka.adis - Na mimibazaru nepřihazuješ - tam je pevná cena - a dole pod textem inzerátu je okénko pro vzkaz prodejci, kam napíšeš, že máš zájem, případně zaškrtneš, že to zboží rovnou objednáváš (nejsem si jistá, jestli toto políčko je u všech inzerátů. Přihazuje se na mimiaukci.cz - to je klasická aukce.

lucka.adis
7. říj 2009

na tom mimibazaru je i nějaká aukce.... a tam nevím co s tím 😅

sipkovarose
7. říj 2009

když nikdo v aukci nepotvrdil cenu a já ji potvrdím a nikdo jiný nemá zájem tak vyhrávám nebo ji musím potvrdit a ještě přihodit?

babula90
7. říj 2009

sipkovarose : ano, ak si potvrdila cenu, vyhrala si ju!

sipkovarose
7. říj 2009

děkuji 😉

babula90
7. říj 2009

neni zač, kludne sa pytaj, mam skusenosti 😀

nikanika28
7. říj 2009

no ja som tiez jedna zo zavislacok na MMB a MMA....ovladam ho uz aj poslepiacky 😀 😀 😀 a nedavno som zacala uz aj aukcie robit 😉 😎

sipkovarose
7. říj 2009

no už si připadám jak.... 😅 pořád se na něco vyptávám ještě že tady jsou tak fajn lidi 😎

kubaka
7. říj 2009

kaleilah - jo, takhle se to nastavuje třeba půl hodiny - ale kdo přihazuje protože tu věc fakt chce, tak prostě přihodí o dost víc - než třeba jen o tu korunu a má to. Já to dělám často: když to prostě chci, tak mě nebaví se přetahovat a přihodím úměrně tomu zboží třeba rovnou 50 korun a nelezu po korunách. 😉
Takhle se mi tahali o přenosku na zvíře třičtvtě hodiny, pak do toho vstoupil chlap, přihodil stovku a měl ji 😀

Když potvrdíš, je to tvoje za vyvolávací cenu.

lucka.adis - když najdeš zboží, co chceš, přihodíš buď částku, která je nastavená, nebo ji změníš na více, klikneš na přihodit a objevíš se dole ve výpisu, kdy, kdo a kolik přihodil. Pak si klikni na tlačítko Sledovat aukci - objeví se ti v pravém sloupci ve Sledovaných aukcích a také v Prihozených aukcích. Máš přehled, na co přihazuješ a a pak už nepropásnout konec 😅 😅 Jak se často stane mě 😅

babula90
7. říj 2009

sipkovarose: jen se ptej 😉 ja rada poradím, ved som sem tiež teraz prisla po pol roku kvoli radám

sipkovarose
10. říj 2009

holky prosím vás nevíte někdo jak dlouho trvá převod peněz z učtu na učet? 😖

kubaka
10. říj 2009

když je to mezi stejnými bankami, tak okamžitě - spořka asi 10 minut. Když je to mezi cizími, tak obvyke a nejdéle třetí den se peníze připíší.

sipkovarose
10. říj 2009

je to mezi cizími bankami posílala jsem penízky ve čtvrtek a pořád nic ale asi přes víkend to nefrčí že? 😝