Jak se orientovat na Mimibazaru a na Mimiaukce?

sisstin
14. dub 2007

Ahoj holky, chci si tam taky něco koupit, ale přijde mi to šíleně nepřehledné..máte už nějaký svůj systém, jak se tam pohybovat? 😉

pookie
13. kvě 2009

Skusim, ved nejako treba zacat. Co som tak zbezne pozerala inzeraty tak sa mi zdalo ze pri kazdom je aspon jedna hviezdicka (teda minimalne clenstvo ak tomu dobre rozumiem 😉 ) ale ak si do vyhladavania dam od vsetkych inzerentov tak sa tam objavi aj moj, nie? A ako funguje predaj? Iba sa mi ozvu ludia ktori by mali zaujem, ja im dam c.uctu a po prevedeni peniazkov odoslem tovar? Co ak maju zaujem viaceri, ako to riesite, ten kto prejavil zaujem ako prvy? Urcite budem za par dni zabehana 😉 len tie zaciatky su vzdy pomale, ako v lete na saniach 🙂

pookie
21. kvě 2009

Halo, ste tu nejake predavajuce z mimibazaru? 😀

gizela66
21. kvě 2009

NICK jani55 ... 🙂)) novy tovar TIME OUT a iné 😉

gizela66
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
layla
21. kvě 2009

tu som 🙂

gizela66
21. kvě 2009

🙂

pookie
22. kvě 2009

Pekne vecicky 😉
Ako riesite ked napr. predavate 2 rovnake veci a ozvu sa vam viaceri zaujemcovia? Posielate tym co vam uz poslali peniazky? 🙂 Lebo obcas asi zaujem aj je no nie vzdy nakoniec kupia vsetci 😒

aimi.n
16. srp 2009

Ahojte, prosim vas o radu, 🙂
ked by som si chcela zaplatit clenstvo a vyuzivat program Ametyst, to si len zaplatim na tie 3 mes. dopredu a potom - ako sa plati na dallsie mesiace?
A co ak po tých troch mesiacoch nebudem chciet dalej pokracovat? automaticky to astopnu, ak nezaplatim??? 😕
DAKUJEM ZA RADU!!!

leniciatko
16. srp 2009

áno,zaplatíš za tri mesiace. potom,ked sa bude chýliť čas,ked bude treba dobiť členstvo,sa ti na pravo hore ukáže,že členstvo ti trvá ...už len dovtedy....a podtým ....predlženie členstva. veľmi jednoduché. a ked nebudeš chcieť dalej pokračovať,tak nezaplatíš. ale či ťa nadobro stopnú? to snád nie. 😨
ja som 61735.

kubaka
16. srp 2009

když si nedoobjednáš pokračování - vždy tak 10 dní dopředu tě upozorňuje systém, že ti končí placené členství. Když neprodloužíš, skočíš do neplaceného. Já třeba zapomněla zaplatit a psali mi osobně, jestli jde o omyl - jsem prodejce i výrobce, takže bylo jasné, že pokračovat chci.
Ale úplně nejlepší je napsat přímo technickou podporu na MMB - vpravo nahoře na liště Kontakt. Reagují okamžitě, vždycky všechno vysvětlí a jsou velmi milí. Já tam prodávám už skoro 2 roky a občas si s nimi píši, když něco měním v Podmínkách prodeje. já mám ID 72115

tinka19
17. srp 2009

kubaka...to ID si sa nepomýlila?.....pod ním je nejaký pán a má pozastavený učet 😉

tinka19
17. srp 2009

joooooooj,ale ja som pozerala na slovenskom...... 😀
prepáč

kubaka
17. srp 2009

tinka - jo jo, český mimáč 🙂

aimi.n
17. srp 2009

Ahojte, dakujem velmi pekne za radu... Mslite, ze sa oplati si to platit, ked chcem zatial predat len par veci po detoch, prip. máálinko nových?

sisstin
autor
17. srp 2009

aimin.n: hvězdu mít nemusíš, ale myslím, že bez ní je to na prd, pokud chceš prodávat 😉 já mám jednu hvězdičku a stačí mi to, blbý je, že nemůžeš prodávat nové zboží.. 😉 jinak máš 300inzertních fotografii, 1aukci týdně(já si je dokupuju zvlášt) a 10aktualizací denně 😉

leniciatko
17. srp 2009

a hlavne si môžeš denne aktualizovať 10 inzertných fotografií,aby nezostali trčať niekde na samom zadu. 😉

astrane
17. srp 2009

já si to neplatím a taky se dá...ale já má na prodej jen pár věciček 🙂 (nechcete realistickou panenku? 😉 😀 )Já teda pokud chci něco koupit,tak většinou vím co,takže to cíleně hledám...a pak jsme schopná projít třeba i 50stran,jen abych si našla pro sebe to nej 😀Většinou jich tolik ale zdaleka není.... A když chci aktualizovat fotku,tak ji smažu a dám znovu 😀 Každej nemá trpělivost se v tom hrabat a někdo neumí zase dobře vyhledávat....Aukci jsme zatím nezkoušela...asi to využiju až se budu chtít zbavit všech mimi věciček,kočárku a tak....

kubaka
17. srp 2009

aukce jsou bezva - prodávám jen přes ně - omylem nebo zbrkle koupené věci, i používané. přes bazar dávám jen své výrobky - nemám totiž tu trpělivos, přes aukce se prodá vždycky , takže ty krámy mi tu neleží týdny. 😀
Ale kvůli pár věcičkách se fakt nevyplatí platit víc jak jednu hvězdičku - tuším 40 Kč, že. Prostě jak píše astrane. Smazat a dát znovu. Tím bude inzerát pořád vepředu. Není to tak hrozné - zkopírovat text a vložit znovu.

lienka55
17. srp 2009

Dievcata ja tiez nakupujem casto cez mimibazar ale uz davno sa chcem niekoho spytat co znamena ked je takato cena napr......... 1.111111111 sk alebo EUR pod tovorom?Teraz neviem presne ci tato cena byva na mimbazare alebo mimiaukciach,ale dufam,ze ste ma pochopili co myslim. 😉

astrane
17. srp 2009

bývá to na MMB a většinou to znamená,že cena je dohodou,nebo cenu nabídněte...nebo třeba u nového zboží je víc druhů a když to rozklikneš je to tam pak rozepsaný jednotlivě...i u ceny dohodou apod bys to měla zjistit,když ten inzerát otevřeš a přečteš celý....u prodeje totiž musí být uvedena cena-nelze tam napsat slovo,jen čísla... 😉 🙂

mamajama
17. srp 2009

a ake udaje im tam mam uviest do mailu?

kubaka
17. srp 2009

údaje do emalilu prodávajícímu hlavně co chceš přesně koupit, počet, barvu a především svoje jméno a adresu. To to můra všech prodejců. 😉

ty 111111k ceně píšu někdy taky, když potřebuji napsat urgentní Vzkaz zákaznicím (jedu na dovolenou, neznámá platba), ale označím ho jako prodej zboží, aby byl více vidět, takže to po mě automaticky chce částku. takže tam napíšu podobný nesmysl, aby šel inzerát vložit. Není to teda cena.
Plus možnosti, co psala astrane

emjee
11. zář 2009

mam otazky k mimiaukciam:
- kde sa da napisat hodnotenie k vyhratej aukcii? nikde tam nevidim ziadny odkaz "pridaj hodnotenie" a nevidim ani ziadnu napovedu ci faqs 😝
- ked som napisala predavajucej odkaz cez "zaslat odkaz" ona ho dostane na email alebo priamo do mma?

aksulvap
12. zář 2009

emjee - ak vyhráš aukciu, máš vpravo v ružovej lište ponuku vyhrané aukcie neohodnotené - tam môžeš ohodnotiť ako si spokojná s nákupom 🙂

Odkaz sa predávajúcej zobrazí aj na mimibazar.sk v odkazoch a príde jej aj na e-mail. Rovnako aj tebe by sa mal odkaz ukázať na mimibazar.sk.

emjee
12. zář 2009

aksulvap dik, email uz mi prisiel, ale to hodnotenie mi nefunguje 😝 ked kliknem na vyhrate aukcie, tak mi zobrazuje moje vyhrate, ale ked kliknem na vyhrate neohodnotene tak mi vypise "nebyla nalezena zadna aukce k ohodnoceni" a rovnako ked kliknem na vyhrate ohodnotene tak mi vypise "nebyla nalezena zadna ohodnocena aukce" 😝

aksulvap
12. zář 2009

Niekedy to pár dní trvá, kým sa tam objavia vyhrate aukcie na ohodnotenie, skús pozrieť neskôr 😉

emjee
12. zář 2009

ok, dik

kaleilah
13. zář 2009

Holky měla bych dotaz, nemám placený členství(možná je to tím) prostě když vkládám věci, nemám je v albu, nejde mi žádný vytvořit, takže se nikdo nemůže podívat ne ty věci pohromadě, nevíte co s tím? Děkuju moc 🙂

aksulvap
14. zář 2009

kaleilah - Keď si prihlásená a klikneš si v ponuke vpravo na aktivní inzerce, tak sa by sa ti vložené inzeráty mali ukázať. Predpokladám, že si vkladala inzeráty cez nový prodej. Fotoalbumy si treba vytvoriť cez Nové inzertní fotoalbum a potom už len pri vkladaní alebo editácii inzerátov označíš do ktorého ho chceš zaradiť. Platené členstvo na to netreba, malo by to fungovať. Ak budeš potrebovať poradiť, napíš mi IP, nechodím na túto diskusiiu veľmi často 🙂

emjee
22. zář 2009

rose86 • 2d • Dnes o 10:34
baby neviete ako sa da zmenit meno na mimiaukciach?? teda ked som sa vydala a chcela by som si tam zmenit priezvysko

tatolu • 3d • Dnes o 10:52
Rose, ja som na mimibazare menila cez admina. V časti upraviť účet je napísané: Kontaktní údaje jako je jméno, příjmení, přezdívka, adresa, telefon nebo mobil mohou měnit pouze administrátoři MIMIBAZARu. V případě potřeby nás kontaktujte na emailech zmeny@mimibazar.cz
Opravili mi to za okamih.

Mimiaukcie budú asi niečo podobné, ale na @ bude asi mimiaukcie.cz.

dadulka19 • Dnes o 11:44
rose,len napísať adminovi 🙂 ID1 alebo ID2 😉 ...tieto údaje môžu zmeniť len oni,mne tak menili adresu 😎

sofik • 1d • Dnes o 14:17
ja som si menila prezývku a tiež som napísala admínovi a behom dna som to mala zmenené - inak sa to ani nedá