Jak se orientovat na Mimibazaru a na Mimiaukce?

sisstin
14. dub 2007

Ahoj holky, chci si tam taky něco koupit, ale přijde mi to šíleně nepřehledné..máte už nějaký svůj systém, jak se tam pohybovat? 😉

nikaj
2. led 2010

kočky díky za pomoc ja som si to členstvo čítala ale nebola som si istá či som to správne pochopila.

babula90
2. led 2010

členstvo sa oplatí všetkými desiatimi! Nedá sa to porovnať bez hviezdičiek. Predávam 5x viac, platím si 2 hviezdy, nie j eto lacné, ale kto má vela vecí, oplatí sa a vráti sa mu to. Jedna hviezdicka je urcite nutná. 😉

nikaj
2. led 2010

a akým spôsobom sa to platí?

nikaj
2. led 2010

pri registrácii pýtajú nick a login, ktoré je čo? nick je v zátvorke za menom? a login tým sa budem len ja prihlasovať a nebude nikde zobrazené? ja som z niektorých vecí tatar.

leniciatko
2. led 2010

platíš prevodom na účet,všetko ti oznámia,ked si objednáš platené členstvo.
- ked sa zeregistruješ, len si niekde zapíš čo máš login a čo nick,aby si to nezabudla. je to veľmi ľahké.....

leniciatko
2. led 2010

nikaj, a určite si zaplať členstvo,aj ked len to základné, jedno hviezdičkové,fakt sa oplatí.

leniciatko
2. led 2010

prihlásenie na mma je rovnaké ako na mmb,dokonca sa to takto vyžaduje.

ambret
2. led 2010

Zdravím všechny.

Na MMB a MMA nakupuji už od éry jeho založení a ještě nikdy jsem žádnž vir nechytla.

sipkovarose
10. únor 2010

holky poradí někdo jak zruším aukci?nějak mi to nejde ani jsem nikde nenašla jak se to dělá 😕

layla
10. únor 2010

sipkovarose napis adminovi na zmeny@mimibazar.cz

sipkovarose
11. únor 2010

dobré ráno všem aaaa takhle se to dělá moc děkuji layla 😎

lindulienka
12. únor 2010

Ahojte, chcem sa s Vami podelit s mojou skusenostou na mimibazare ....
Zo zaciatku som svojej dcerke cez mimibazar aj cez mimiaukcie nakupovala velmi vela veci, bola som len nakupujucou.
Ked mi vsak minuleho roku zomrela sestra, rozhodla som sa oblecenie a doplnky po nej predat cez tento server.
Predplatila som si clenstvo na 3 mesiace, veci sa postupne predavali. Po 3 mesiacoh som si predlzila a uhradila clenstvo na dalsie 3 mesiace. V den uhrady ma kontaktovala admin(ka) takymto stylom: "Vymazte si inzeraty na opasky cavalli, dolce gabanna ... su to falzifikaty. Ak ich nevymazete, tak Vam bude pozastaveny ucet". Na to som jej slusnou formou reagovala, ze by som chcela vediet ako prisla na to, ze predavam napodobeniny. Jej reakcia bola totozna s predoslou ... dokonca si vyhliadla aj ostatne moje inzeraty a prikazala mi ich vymazat. Na tuto jej reakciu reagoval mailom moj manzel, kt. bol z toho dost vytoceny. Slusnou formou tej pani vysvetlil ako sme k tym veciam prisli, ze urcite to nie su napodobeniny, kedze su kupovane v zahranici a o pravosti svedcia aj hologrami. Reakcia tej pani bola taka, ze v zmysle ich pravidiel musim originalitu dokazat dokladom o kupe. Ako som sa ja mala dostat k dokladom o kupe, ked veci, kt som predavala su po mojej zosnulej sestre, kt. zila v zahranici? Cela tato zalezitost sa skoncila tak, ze mi admin (ka) vymazala vsetky inzeraty a pozastavila moj ucet. Na mimibazare uz teda ani nepredavam ani nenakupujem, velmi ma sklamali.
Manzel kontaktoval priamo prevadzkovatela mimibazaru a docielil aspon to, ze mi vratili poplatok, kt. som v ten den uhradila.

lea91
10. kvě 2010

hallo,, som stratena...chcela by som pridat svoju prvu aukciu...na mimiauk.no,, neviem a nemozem najst na uvodnej stranke pridat "novu aukciu"/ani na pravej strane a ani na lavej to nieje/.... poradte mi prosim ako sa mam orientovat,, na mimibazar.sk je to jednoduchssie..ale na mimiaukciach neviem...

lara1705
10. kvě 2010

lea91, musiš si zaplatiť členstvo alebo tak ako to robim ja: kupim si 25 aukcij za 6,64 eur. zaplatim to cez internetbanking a o asi 2 dni už môžem pridavať aukcie ale len tych 25. celkom dole vpravo je napisane " objednavka balička aukci." skoro stale tam piše že teraz nemaju žiadne extra aukcie ale klikni na to a potom vyskočia ponuky. a vyberieš si jednu z ponuk, podľa seba...či chceš 25 aukcii za 6,64 eur alebo 50 aukcii za ......viac eur.klikneš na to a potom ti e-mailom pride aby si zaplatila na určity učet peniaze .......... a.t.d.dufam že som ti pomohla. neviem čo je vyhodnejšie, ja som členstvo zatiaľ neplatila iba tych 25 aukcii. podľa toho čo tu pišu tak asi aj členstvo je vyhodne ak maš na predaj veľa veci.

vachovka
31. srp 2010

Baby potrebujem poradit. 🙂
Kolko stoji na poste zaslanie balicku na dobierku?Balicek je do pol kila.Mam k ciastke ktoru chcem za vec pripocitat tu cenu za dobierku?

maca793
31. srp 2010

@vachovka
pozri si cennik slovenskej pošty na nete ale myslím si že dobierka je okolo 2.30 eura 😉

maca793
31. srp 2010

@vachovka
zabudla som pravdaže si pripočítaj aj cenu za dobierku

petka000
18. zář 2010

Dobrý deň,
a ako inak môžem zaplatiť za členstvo na mimiaukcie, ked nemám internet banking a ani účet v banke?

yazminke
9. lis 2010

@lindulienka

dnes som sa rozhodla vyhladat dalsich ludi ktory s mimiaukciami maju zle skusenosti lebo priatel je taky nastvany ze az. mam presne rovnaku skusenost ako vy. aukcie som si zaplatila. mame doma milion veci ktore mi vozi mamina a svagor zo zahranicia z velkoskladov a podobne. vsetko kvalitne nadherne veci, ktore kocky brali ako zadarmo lebo sme sa toho chceli zbavit a poblokovali nas z odovnodnenim z su to fejky, a ze mame dokladovat pravost. alebo sestra mala skusenost ze kupila priamo na mimiakciach mikinu manzelovi adidasku ale bola mu velka tak ju chcela opatovne predat, a ju blokli ze je fejka a nech dokladuje nakup tak im napisala ze ako je mozne ze ju kupila z mimi a bloknuta nebola a ju blokli? a ako ma dokladovat nieco co kupila priamo u nich
a spôsob jednania a arogantnost no hrôza, som sa v zivote s takym niecim nestretla
peniaze zhrabli ale nemohli sme ani predat veci, strasne

nikola_sk
11. pro 2010

aukcie uuuplne zle, strasne by ma zaujmalo aka krava sedi ako adminka, lebo to arogantne spravanie, ja nakupujem iba v amerike, najlepsie je ze dnes by boli zastavene dve aukcie, znacka juicy, ktore som vydokladovala, dotycna adminka napisala, ze ona nevidi na blociku adresu obchodu a datum!!!!!! tak to uz je co!!!!!ze to ze je niekto retardovany a nevie z blocika vycitat adresu a datum mi zmaze aukcie!!! nijako som neporusila pravidla serveru, vydokladovala som blocikom nakup o tovare, ale dotycna co sedi ako adminka asi nema sajnu ze v maerike na blokoch nie je vypisane ci kupujete ponozku alebo rukavice, ale je to ITEM a stymto mala problem a stale odomna primitivne ziadala ze chce videt adresu , datum co samozrejme na bloku je , ale dotycna nevie ze datum je anglicky date, a ze este chce videt presne polozky akoze musi byt na bloku penazenka, som jej napisala nech zavola do new yorku do obchdoneho domu a tam nech si to riesi ake bloky davaju!!!!!jedna katastrofa admini na mimibazare!!!!!velmi zle skusenosti...vie niekto poradit ako sa stazovat niekomu kompetentnemu, nie takym trubam co v zivote neboli vo svete a ohanaju sa iba blocikmi pritom mimibazar je plny fakov!

dadis
11. pro 2010

@nikola_sk neviem ako to presne funguje, ale myslim si, ze maju toho na kontrolu naozaj dost, ja za moju stranu som rada, ze tam funguje aka-taka kontrola fakeov, aj ked urcite sa to obist da... a podla mna aj dohodnut s tou adminkou...

ceja
16. pro 2010

dievcata zo Slovenska co nakupujete na cz - ako platite? prevod na ucet (v eur al. czk?), dobierka alebo ako?

beruska.zuzanka
3. led 2011

@ceja zdravím, ja som na cz mimibazari posielala peniažky zamenené za czk v obálke poistenej, tak si to vyžiadala inzerentka a teda bolo to ok....

beruska.zuzanka
3. led 2011

týmto oživujem tému a zároveň sa pýtam, stalo sa vám niekomu už toto čo mne?

Od dnešného večera nedôverujem inzertnému portálu www.mimibazar.sk , nakoľko som tam pred časom jednej užívateľke zanechala po nespokojnosti s jej jednaním negatívne hodnotenie a moje hodnotenie je zmazané a u užívateľky znova figuruje niekoľko 1000 hodnotení pozitívnych. Tak sa pýtam, koľko takýchto a komu všetkému už bolo vymazaných a zatajené bolo tak ich neseriózne jednanie pred ostatnými, nič netušiacimi a dôverčivými zákazníkmi.

mirinda10
8. bře 2011

dievcata poradte mi chcela by som aktualizovat svoj inzerat na mimibazare ale neviem ako, tak aby sa mi posunul ako novy, dakujem

leniciatko
8. bře 2011

@mirinda10 máš zaplatené členstvo? bez toho to nepôjde.

claudia01
14. srp 2011

Ako mam pridat hodnotenie na MMA? Dakujem

vojtisek2007
15. srp 2011

@claudia01 v pravém sloupci máš pod nápisem VYHRANÉ AUKCE - NEOHODNOCENÉ AUKCE - rozklini si je a uvidíš všechny aukce, u kterých jsi nedávala hodnocení, rozklikni tu, kterou chceš hodnotit a pak už jenom nápisem OHODNOTIT PRODÁVAJÍCÍHO 🙂

claudia01
9. zář 2011

Dakujem pekne...

goldlady
31. led 2013

Holky orientujete se na mimáči? Já tam párkrát něco koupila, ale vždy jenom jednu věc. Potřebuju tam u jedné prodejkyně koupit asi 50 knoflíků a nevím pořádně jak na to... 😒 To musím na každý knoflík dát "odpovědět na inzerát" a vyplňovat všechny údaje? Díky za rady