Jak se orientovat na Mimibazaru a na Mimiaukce?

sisstin
14. dub 2007

Ahoj holky, chci si tam taky něco koupit, ale přijde mi to šíleně nepřehledné..máte už nějaký svůj systém, jak se tam pohybovat? 😉

zusma
10. říj 2009

Maximálně do tří pracovních dnů. Takže v pondělí by měly být peníze na účtu,pokud odešly ve čtvrtek.

kubaka
10. říj 2009

Ano,jak píse zusma. 😵

sven
11. říj 2009

😀 teda aponchie, kam na ty super výhodné aukce chodíš? 🙂 To je mi super nákup + poštovné a balné - to se opravdu vyplatí! 😀
Paní prodává též na bazárku - že bych se dala jako již 3. zájemce? 🙂

sipkovarose
11. říj 2009

tak hlásím 2 vyhrané aukce a to jen díky tady těm super holčinám co mi radí 😉 ,děkuji za trpělivost 😵 .
ještě se chci zeptat koupila jsem si aukce a chci dát nějaké věci do aukce jak ji někdo vyhraje tak jak potom chodí ty meily o té výhře tak to je tam nějak nastavené nebo to si každej už píše sám???a kde to tam najdu?to dám jen zaslat vzkaz? 😲

marianca
11. říj 2009

Sipkovarose, keď niekto vyhrá tvoju aukciu, alebo kohokoľvek druhého, ono sa to automaticky objaví pri ukončení aukcie. To znamená, že keď príkde ten čas ukončenia v počítači sa automaticky objaví kto to vyhral. Ty potom kontaktuješ toho dotyčného kto vyhral tvoju aukciu. Kontaktuješ ho buď priamo cez aukciu cez políčko kontaktovať výhercu, alebo cez jeho odkazy. Výhercovi do mailu, alebo odkazu napíšeš všetky svoje podmienky, to znamená č. účtu, poštovné, balné a proste všetko čo máš na srdci k tej danej aukcii. A potom už len čakáš kedy ti nabehnú peniažky a odošleš balík 😉 😉 😉

simula
13. říj 2009

Čaute ,chcem sa vás opýtať ked na MMA píšu ,že

EXTRA AUKCIE si teraz môžu objednať tiež neplatiaci inzerenti MIMIBAZÁRu. Pre vkladanie aukcií platí limit desať aukcií za deň. Platnosť extra aukcií je neobmedzená, môžete ich využiť behom niekoľko dní alebo si ich šetriť na daľší mesiac. Odkaz na objednávku balíčka aukcií sa objaví po prihlásení v pravom stĺpčeku.

A mne tam piše že teraz nemam k dispozícií žiadne EXTRA AUKCIE

sipkovarose
13. říj 2009

neví někdo jak napíšu hodnocení???nějak to tam nemužu vyhledat 😖

kaleilah
13. říj 2009

simula a ty jsi si ty extra aukce objednala? po objednání a zaplacení se ti zaktivujou. takže nejdřív jemusíš zaplatit, na mail ti přijde č.ú.

simula
14. říj 2009

kaleilah nic som si neobjednala ,len by som chcela skusit 😉 ,ked tam pisu ,ze aj neplatiaci inzerenti

helena56800
14. říj 2009

Nika 28, tak to si potom budem od teba poradiť. mám v pláne ponuknuť tam pár veci, ale stale neviem ako začať, ako tam to vkladať, len študujem, študujem, potom sa naštvem a odídem akosi sa bojím a nerozu,iem tomu ☹ asi som blbá 🙂

sipková ruze- to sme dve 🙂

sipkovarose
14. říj 2009

😀 😀 já už jsem na to přišla 😀

sipkovarose
14. říj 2009

simula:když máš profil na MMB a MMA a nemáš placené členství tak nemáš ani ty aukce ale ted udělali ty extra aukce to je že nemusíš si předplácet to členství tj každý měsíc ale jenom si objednáš ty extra aukce třeba je tam 25 aukcí za 175 kč a tak ted přesně nevím kolik aukcii za kolik ale jen pro představu 😉 .klikneš si na ty extra aukce tam se ti ukáže kolik aukcí chseš objednat a za kolik peněz a potom už ty aukce mužeš neomezeně používat až vyčerpáš ten objednanej počet aukcí tak končíš popř.si objednáš nové.už tomu rozumíš??? 😎 ,pokud ne tak klidně písni ráda pomužu 😉 .taky sem tomu hodněěěě nechápala

janickova
17. říj 2009

ahojte, mozete poradit aj mne? chcela by som dat prvu vec na aukciu, ako sa to robi? nikde som nenasla, ze ako postupovat... len mi vybehlo, ze zadajte cislo aukcie - ake cislo?
diiiiiiiiiiiiiiiik 😉

poupe
26. říj 2009

ahojky,kdyz chci neco koupit z mimiaukci,musim mit placeny clenstvi?

kaleilah
26. říj 2009

poupe, nene, nemusíš. přihlásíš se stejným nickem jako na mmb

leniciatko
26. říj 2009

janickova- ty si zadávala už priamo - odkaz na aukciu.... choď cez mma,na pravej strane klikni na vytvoriť novú aukciu,táto je v rámci členstva. všetko povypisuj ako sa patrí a potom ked bude aukcia spustená,dolu bude č. aukcie. to si odpíš, a teraz klikni na nový odkaz na aukciu-tuším takto je, klepni tam číslo, popis ponúkanej veci,ale názov veci použi presne taký,aký v mma...... asi tolko. 😵

lul
27. říj 2009

ahojte,

potrebovala by som odporucanie na nejaku overenu a spolahlivu kocku, ktora objednava z mothercare a v dohladnej dobe aj bude objednavat. mozete mi to napisat do IP, lebo tak lahko sem uz asi nezabludim 😅 dakujem 🙂

lul
28. říj 2009

halooo, poradi niekto?

sipkovarose
30. říj 2009

lul: tak to opravdu netuším i když bych moc ráda pomohla ale nikoho takového neznám ☹

jinak se chci ještě zeptat jestli jde odstranit z MMb muj inzerát popř jak??? 😲 😀

kaleilah
30. říj 2009

Sipkovarose, to je jednoduchý, přihlásíš se, napravo v tom slouku klikneš na aktvní inzerce, zobrauí se tvoje fotky a inzeráty a ten co nechceš tak pod tou fotkou jak máš napsanej čas je UPRAVIT/SMAZAT klikneš na smazat a je to 😉

sipkovarose
30. říj 2009

super díkyyy

jabber
30. říj 2009

lul - zkusila bych tam dát vyhledat Nové zboží, značka Mothercare a pak bych ty kupující prošla, určitě některé z nich objednávají (píšou to většinou ve svých prodejních podmínkách) a podle hodnocení si některou vybrala 😉

jabber
30. říj 2009

oprava - prodávající bych prošla 😀

najjulinka
22. lis 2009

POZOR!!!! MMB je závirene!!!

leniciatko
22. lis 2009

a to ako vieš,že je zavírené? a ja som tam skoro furt!

nikaj
2. led 2010

ahojte, chcem sa spýtať ked sa chcem zaregistrovať na MMB automaticky sa zaregistrujem aj MMA? Registrácia je zadarmo ale neviem , že či keby aj ja chcem inzerovať do tých 100 fotiek či zato platím.

mirka099
2. led 2010

nikaj ano, registrujes sa zaroven tam aj tam... ja som na MMA a tak ked uz ja chcem predavat, kupila som si 24 aukcii ani neviem za kolko uz, sto ci dvesto korun to bolo vtedy...

nikaj
2. led 2010

ja myslím do tých 100 fotiek na mimibazari či aj zato by som musela platiť lebo ja nemám pláne si predplácať tie kamene alebo hviezdy. Dakujem za odpoved.

cazadora
2. led 2010

nikaj za těch sto fotek neplatíš to je zadarmo, ale nemáš žádnou aktualizaci takže třeba během pár hodin se tvůj inzerát dostane až na např 50 stránku a každou chvilku se propadá hloubš a hloubš. 😖