Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
13. zář 2009

kal, superzeny se venuji uklidu a manzelum 😀 😀 😀

kaleilah
13. zář 2009

tak to jim závidim, já totiž už nemám obsolutně energii 😠 manža se mi dneska smál, jak jsem leštila okna tak když jsem ho drhla nahoře tak břichem se ho leštila dole 😀

majatob
autor
13. zář 2009

😀 😀 😀 to muselo byt pokoukanicko 😀 😀 😀 na okna se taky chystam, jen teda netusim kdy, ale do Vanoc to snad stihnu 😀 😀 😀

kaleilah
13. zář 2009

já chtěla do danýsovo narozek, sejde se tu celý příbuzenstvo tak abych nemusela odpoledne svítit 😀 byly totiž už totálně černý, nešlo poznat kdy je den a kdy noc 😀 😀 😀 ne, myla jsem je před prázdninama, ale zaflákaný byly luxusně, hlavně vevnitř omatlaný prstíky

majatob
autor
13. zář 2009

tak my je mame spinavy spis zvenku, mame pod oknama docela rusnou silnicu ☹ ☹ ☹ ja je myla nekdy v cervnu a uz je to zas stejny 😝 😝 😝

kaleilah
13. zář 2009

my právě mámme kousek od paneláku nádraží, takže děti jsou nalepený u oken a čučí na vláčky, takže to je taky znát, potom zvenku z toho nádraží taky docela humus a ještě jsme měli kocoura a ten lítal po parapetu vevitř a olizoval i sklo takže to vypadalo pěkně hnusně

karotky
13. zář 2009

O oknech mi ani nemluvte.Myla jsem je před měsícem a můžu je mýt znovu 🙄 .A to bydlíme v klidné čtvrti. 😅
Asi je to tím,že dlouho nepršelo a tím pádem se víc práší. 😖

kaleilah
13. zář 2009

mě teda upřímně mytí oken docela baví, ale myju zásadně jen jarem, to se ani pak nemusí leštit

majatob
autor
13. zář 2009

ja jsem si dnes koupila ty uterky z mikrovlakna, tak su zvedava co to bude za zazrak, byly na muj vkus nechutne drahy 😀 😀 😀

kaleilah
13. zář 2009

majo já kupuju jen obyč u vietnamců asi za deset kč 😀 používám 14 dnů vyhodim a jsem spoky 😀

karotky
13. zář 2009

Já taky meju jarovou vodou a neleštím je.Používám švédskou utěrku. 😉
Spíš na to ale potřebuju klídek,hezké počasí a pak není za hoďku co řešit.Mám 2 špaletová okna a 6 střešních.

kaleilah
13. zář 2009

karot tak já jsem zvyklá mít děti pod nohama 😝 a meju starou plenkou a popř. doleštim toale´tákem nebo novinama

karotky
13. zář 2009

Když já mám doma takového aktivistu,který má neustále potřebu mi s něčím pomáhat a máme byt v 1.patře.Takže to neriskuju kvůli bezpečnosti. 😝

kaleilah
13. zář 2009

my jsme ve 4 patře, ted si začal nosit židličkua a stoupat si a to jsme byli zvyklí nechávat okna dokořán, ted max. ventilačku a mám taky strach

majatob
autor
14. zář 2009

dobre ranko, tak holky, sup do noveho tydne s usmevem na tvari 🙂

jalao
14. zář 2009

Ahoj majka, 😀 😀 😀 tiez sa usmievam, lebo aj zajtra mame volno a to mi dobre robi na dusi 😀 😀 😀 vikend bol totizto hrozne preplneny a musim si po nom odpocinut a venovat energiu aj bytu 😖 😖

kaleilah
14. zář 2009

Dobré ráno 😠 může mi tu nějaká usměvavá superžena vysvětlit, proč když mi konečně moje hádě smrádě spí do 8.30 tak to pupkatý tam od šesti skáče a kope, že nemám šanci se aspoň jedno jediný ráno prospat?! 🙄 😒

majatob
autor
14. zář 2009

jalao, jej, tak to mas fajn, ze mas volno 🙂
kal, z toho si nic nedelej, ja jsem se taky nevyspala tolik, kolik bych si predstavovala a jeste me potkaly hned pekne po ranu ranni nevolnosti 😀 br, a ja si myslela, ze uz to mam za sebou 😝 😝 😝

womenne
14. zář 2009

ahojte Maji počuvaj potom vydrž ešte 3 dni aby si rodila 6.března jo vtedy mam aj ja narodky 😀 hmmm preberali ste umyvanie okien?na svk som umyvala 1x tyždenne lebo sa hrozneprašilo od cesty a maly sledovali autobusy.Teraz hi no mala by som tento tyžden ale počkam kym zasklia na celom panelaku lodžie apotom začnem fuj to bude fuška,ja umyvam s clinom apapierove utierky.

kaleilah
14. zář 2009

maja jé chuděro, to ti nezávidim, já měla nevolnosti do pátýho měsíce a vždycky když jdu do poradny tak po ránu taky zvracim, jsem vždycky vynervovaná co bude 😒 Co máte dneska v plánu ženušky? Womenne měli by vymyslet nějaký samočistící okna a nebo se stěračema, stříkneš saponát a pustíš stěrače jak v autě, to by byla paráda 😵 😵 😵

jalao
14. zář 2009

womenne, ja mam narodky 5/3 😀 😀 😀 😀
a okna umyvam, kedy sa mi zachce. Niekedy sa mi nechce aj 3 mesiace. 🙂 🙂 🙂 Ale teraz v lete musim aj castejsie...a stale zabijam tie blbe vinne musky, hoci som uz zlikvidovala vsetky mozne lakadla na ne...aj tak su tam stale 😖 😖 😖 Vy ich nemate v kuchyni?? Mne sa zda, ze uz mi chodia aj na chleba.. 😢

consti
14. zář 2009

Ježiš ženský, jak často ta okna myjete 😀 😎 ? Já teda dvakrát do roka a nechce se mi nikdy. Vzhledem k velikosti našeho domu a dvojitým (špaletovým) oknům to vždy dělám celý den. Minule mi pomáhal nejen manža, ale i švagrová a neteř a zvládli jsme to asi za 4 hodiny čistého času 😀 😕 😝 . A pozor, to neleštím, spíš jen vezmu hadrem a stěrkou 😎.
Takže já superžena nejsem a je mi to docela jedno. To bych byla jen otrokem baráku 😝 . A jelikož jsem od rána do večera v práci, tak ani nevím, kdy bych to vše dělala 😎 .

majatob
autor
14. zář 2009

wom, ja nemuzu cekat 😀 podle utz mam termin uz 22.2. a do toho 3. proste musim porodit at chcu nebo ne 😀 😀 😀
kal, tak ty okna by trochu usnadnila sterka, hm? tchyne tak myje, jednou stranou osudla, druhou setre a je hotovo 😀 😀 😀
jalao, my ne, asi nedoleti at do 6. patra 😀 😀 😀

majatob
autor
14. zář 2009

consti, no jo, to je tak kdyz mas velkej barak 😀 😀 😀 my co mame 2+1 to mame za hodinku hotovy 😀 😀 😀

majatob
autor
14. zář 2009

a myju podle chuti, vetsinou tak po 2-3 mesicich, podle stavu zapraseni 😝

consti
14. zář 2009

matajob taky jsem do velkého baráku nikdy nechtěla 😉 . Však se ho chystáme prodat a už se moooc těším na pár oken v malém domku 😀 .
Ale superženy existují. Mám kamarádku, která má dva syny, navíc je měla docela brzy po sobě. A kdykoliv ji navštívím, tak mě vítá usměvavá mamina, nalíčená, upravená, nalakované nehty i na nohou 😀 , uklizeno atd. Nechápu, ale řekla mi, že je to o organizaci času. Já si ho neumím zorganizovat ani teď, natož s dvěma dětma 😀 😅 .

majatob
autor
14. zář 2009

consti, taky par takovych znam a nikdy nechapu 😀 😀 😀 my se chystame zase jednou do velkyho baraku, ale zatim musi stacit tahle hruza nez dostudujem 😒 😅

kaleilah
14. zář 2009

jalao my s muškama taky máme problémy, ale vždycky jepostříkám reidem a je na chvilku klid. consti jinak okna meju většinou po měsíci, po dvou i zvenku a zevnitř každých 14 dnů 😝 CHjoo, musim jít něco dělat, kdyby nebyl kůň tak tu mám naklizenu už v osm ráno 😖 😀

consti
14. zář 2009

mata i byt má své výhody, to mi věř 😉 . My jsme tomu baráku otrokem a to doslova a pokud by jeden z nás přišel o práci a já bych do toho šla třeba na mateřskou, tak se můžeme rovnou vystěhovat. I teď to táhneme ze dvou platů a stojí nás to hodně peněz, takže velký dům už nikdy 😎 . Vidím to max. na 4+1 😉.

consti
14. zář 2009

kateilah no tak to teda koukám, tak často?? To jsem nevěděla, že někdo dělá. Známá je myje 4 x do roka a nechápala jsem to, ale po měsíci nebo 14 dnech? 😅 To teda koukám. Máš ale asi menší byt, nebo jak to vše stíháš. Že ty jsi superžena 😀 😉 ??