Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

womenne
14. zář 2009

ježiš nevolnosti staršne niečo,ja somgrcalao dušu nič som nejedla len bujonove vyvary,vždy som obsadila wc na 3 hodinky velazla som odtial jak smrtka,keby nebolo segry tak neviem asi by som skončila na infuzkach.fuj straše ešte ked sa maš starat o dieta...
tak ja valim zaplatit školku dufam že ma tam neobrati ani neviem kolkoplatim 😅

lamada181
14. zář 2009

vidim ze je tu temicka super tak nas vcera pustili domov s detmi z nemocnice prisli sme tak som cely byt videnzifikovala vyumyvala okna atd stihla navarit upiect tortu dcerke a tak
ja uumyvam okna raz do mesiaca moja mania

consti
14. zář 2009

lamada a nechceš se stavit k nám 😀 😉 ?

lamada181
14. zář 2009

jaj moja ani nie momentalne nestiham doma mam tolko prania a zaehlenia a mali mi vkuse kakaju a ke dnestihnu tak je to v gatkach alebo slipkoch zevraj cistenie no neviem ale mozno nabuduce moze byt consti 🙂 😀

consti
14. zář 2009

lamada pasuji tě na superženu 😀 😉 😉 !

lamada181
14. zář 2009

o dakujem pekne 🙂 😉 😀

majatob
autor
14. zář 2009

lamada, co vam bylo? 😕
jdu hodit do pracky na vyvarku rucniky a uterky, uz to potrebujou jak sul 😀 a zitra jestli bude hezky jak slibujou, musim vyprat svatebni saty, jeste jsem se k tomu jaksi od cervence nedostala 😅 😅 😅

kaleilah
14. zář 2009

consti okna umývám takhle často jen zevnitřm protože mi na ně lezou děti a jsou šíleně omatlaný a hodně i pes,olizuje skla a to je humus,jinak máme klasický 3+1, za hodinu mám hotovo po celým bytě, takže pohodka. Dneska nemůžu nic dělat a ani psát, mám smrtelnej úraz 😝 v prostředníčku na pravý ruce,přimo na bříšku mám zapíchlou třísku, hrozně hluboko,manža mě rozvrtal a nic nevydoloval 😖 au au to bolíííí,fňuk fňuk 😀 😀

lamada181
14. zář 2009

majo mi sme mali febrilne krce no malo a potom sme cosi chytili sralulu a grcalu a chytila to baj staersia dcera tak sme skoncili na infuzkach v nemocnici asi tak

majatob
autor
14. zář 2009

ty jo, ja snad zanevru na chemii 😅 😅 😅 zkusila jsem ze zvedavosti jestli opravdu obycejnej olej odstrani ze sklenicek stary lepidlo z nalepek (ktery jsem drhla uz vsim moznym)...a co myslite? 😕

kaleilah
14. zář 2009

lamada teda to jste si pěkně užili 😖 ☹

majatob
autor
14. zář 2009

kal, fuj, chudaku 😀
lama, to mas doma veselo teda ☹ no hlavne, ze uz jste z nemocnice zpatky a ted uz to bude urcite ok 🙂

majatob
autor
14. zář 2009

ja to nechapu, jak to ze ten olej funguje na lepidlo???? vysvetlete mi to nekdo!!!! 😅

lafemme
14. zář 2009

Ahoj holky, tak vás tak čtu a fakt dobrá diskuze 😉

Bavily jste se tu o prášcích...Já používám taky Ariel a aviváž Lenor. Vůně střídám, momentálně jsem dopoužívala růžový (romanic feel) a te´d mám zelený (Tropical). Ještě mám velmi dobrou zkušenost s Bonuxem 2v1 aloe vera. Ten tak nádherně voněl, že se mě všichni ptali, co to mám za krásný parfém 😅 a opravdu jsem už nepoužívala žádné další aviváže 🙂

majatob, zaujal mě ten citrón...Jak se to ale požívá? To jsi si napřed vymačkala tu šťávu a smíchala s trochou soli nebo jak? 😕 Chtěla bych to zkusit 🙂

Jinak já se snažím dělat větší úklid minimálně jednou týdně a drobný v průběhu každého dne...

majatob
autor
14. zář 2009

lafemme, nasypala jsem sul do male misky a pak to zalila citronem, aby z toho byla takova pasta a tim to na houbicce vydrhla 😉

jinak vcera jsem vyhrabala dalsi recepty na cistice:

PASTA Z JEDLÉ SODY
5 lžic sody + 5 lžic vody
použití na celou kuchyň (lednice, odp. koš, připáleniny v hrncích, skvrny apod.)

UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ:
500 ml octa
250 ml vody
20 kapek esenciálního oleje (citron, levandule aj.)
použití opět na kuchyň, mastnota, špína

ZANESENÝ SPORÁK:
potřít citronem a nechat působit

MIKROVLNKA:
citron na plátky do misky s vodou, 5 minut v mikrovlnce na plný výkon a pak jen setřít

WC:
ocet+sůl nechat působit přes noc

LEŠTĚNKA NA NÁBYTEK
teplé pivo 😀

lafemme
14. zář 2009

používá...ne požívá 😅

majatob
autor
14. zář 2009

jo tak poziti je velmi jednoduchy 😀 😀 😀 ale na to nepotrebujes navod 😀 😀 😀

anta
14. zář 2009

Jé já okna moc často nemyju, nějak se k tomu nemůžu dostat, ale manžel je chytrej, říká, že je nemusím mýt a že když vidět ven, že je stačí jen otevřít 😀 😀 😀

majatob
autor
14. zář 2009

anta, vidis, to me nenapadlo, jdu pootvirat vsechny okna 😀 😀 😀

anta
14. zář 2009

Majatob, to tě nemohlo napadnout, to je mužský nápad, jak si pěkně vyloženě ulehčit práci 😀 😀 😀

evuna
14. zář 2009

Ahoj holky,jak vás tak čtu,napadlo mě,mužský mi zapoměl koupit prášek na vany.4ím to nahradit?díky za odpověď

majatob
autor
14. zář 2009

evuna, ja se chystam na vanu jak jinak nez se soli a citronem 😀 tak muzes taky zkusit 😀 😀

majatob
autor
14. zář 2009

dalsi varka levny domacich cisticu:
Jak na skvrny od vosku na nábytku
- rozehřát fénem, setřít
Levný čistič WC
- 2 hrnky sody, 1 hrnek octa,10 kapek teetrea oleje a dolít vodou do 0,5 litrové lahve s rozprašovačem
Vodní kámen na kohoutku
- hadřík namočit do octa a nechat přes noc namotaný na kohoutku
Čistič myčky, pračky
- hrnek octa vylít dovnitř a spustit cyklus s nejvyšší teplotou
Leštidlo na okna, kohoutky, svícny
- teplá mýdlová voda a dva dny staré noviny

jalao
14. zář 2009

Evu, mozes ju umyt beznym pracim praskom 🙂 🙂 🙂
Mna by zaujimalo, cim pretriet laminatovu plavajucu podlahu, ked na nej zostavaju tlapky napr. z bosej nohy...mame na to akesi lestidlo, ale to sa ideme potom na tej dlazke pozabijat, jak ti Medvedi s Cibulkou.. 😉 😉 😉 😉 Poradte, ak viete.. 🙂

majatob
autor
14. zář 2009
lafemme
14. zář 2009

Já na koupelny používám Savo Glanc koupelna a je to fajn...Ovšem citrón taky vyzkouším, díky maji 😉

anta
14. zář 2009

No já sháním někoho, kdo by mi tu vanu vydrhnul 😀 😀 😀

anta
14. zář 2009

Jo a značka - Citrón půjčím 😀 😀 😀

majatob
autor
14. zář 2009

ja snad na tu vanu pujdu...ne vlastne nepujdu, peru 😀

evuna
14. zář 2009

dobrá rada nad zlato 😀 citron mám,nakupovat se mi nechce 🙂 kdo šetří má za tři 🙂 díky