Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
28. zář 2009

ja nevim, ja je taky nemela 😅 a je to pravidelny?

kaleilah
28. zář 2009

právě že bylo, dvě hodiny a docela dost, po 10minutách, po vaně to přešlo, ale mám takovou stálou jakoby křeč, bolí mě břichoa zároveň záda v kříži, nutí mě to být shrbená a chodit v předklonu, ale to je taky na houby, protože jak jsem předkloněná tak mě malá hrozně tlačí do žeber že se mi blbě dejchá 😖 -tohle mám pořád nepřetržitě po tý vaně 😕

suki
28. zář 2009

ahoj superženy, jak se máte?

suki
28. zář 2009

kalei a půjdeš k doktorovi?

kaleilah
28. zář 2009

suki ráno jsem objednaná do poradny, ale to snad přes noc přejde

majatob
autor
28. zář 2009

ahoj suki 🙂 fajn a ty? jaky byl prodlouzeny vikend? 🙂

majatob
autor
28. zář 2009

kal ja ted kvuli tobe nepujdu spat 😀 co kdybych prisla o porod??? 😀 😀 😀

suki
28. zář 2009

maji stojí to zaprd, ale nechce se mi moc rozepisovat 😎 Víkend byl fajn, to jo, ale jinak teda zítra musím řešit spoustu problémů, tak bych se na to měla jít vyspat 😠

kaleilah
28. zář 2009

suki, koukám že nikolka měla někdy teď narozky 😵

suki
28. zář 2009

kali jo jo zlatíčko 29.8. 🙂 už je to velká holka...miláček 🙂
Oslavili jsem to krásně 🙂

suki
28. zář 2009

Danielek taky co? 😀

kaleilah
28. zář 2009

16.9. 😵 😵 😵 oslava sice nic moc, po rozpatlání dortu byl mrzutej a šel do spíchova, ale má na to nárok 😀 Stejně bez těch dětí to nebylo to pravý 😵 Ale občas si říkám že kdyby byl místo popelnic na tříděnej odpad před panelákem baby box, tak jsem bez dětí 😀 😀 😀

suki
28. zář 2009

😀 😀 😀 to je dobrý
Bez dětí je člověk strašně chudej 😒 Vidím to na své tetě, která děti nemá a je fakt hodně zatrpklá ☹
Kali jak tak koukám dětičky budou hodně brzy po sobě, tyjo 🙂 Jsi dobrá.

A majinka teda taky ....se činíte holky 😀

kaleilah
28. zář 2009

Suki, musíme, dokud jsme mladý, aby jsme je stihly 😀 máme v plánu větší počet...nevim teda jak máji manža, ale můj si naivně myslí že teď už s dětičkováním končíme 😉 😀 Tak jsem se teď s prominutím vyblila z podoby a je mi o dost líp, už jsou jen klasický křížový bolesti 😉 A co ty, neplánuješ nikče sourozence?

martinka79
29. zář 2009

dzravím holky. včera jmse celý den byli v ZOO. kal jak ti je??
co noc?

kaleilah
29. zář 2009

dobré ranko, za chvíli razim do poradny. Marti jak jste si užili zoo? to jste museli večer padnout za vlast, ne? 😉 celej den ťapkat po zoo,to by ze mě byla mrtvolka 😀 Jinak noc už v pohodě, a dneska taky, nevim co to včera bylo 😉

martinka79
29. zář 2009

no zoo byla kouzelná ona je teď moc krásná a halvně my tam jsme kldině 3kerát do roka... ale unaveni jsme bylo všichnia doma jen odpočívali a Nikolka nás obskakovala..
no já za chvilku jedu směr obchod chci udělat nějaké překvápko těm mým michalům.

martinka79
29. zář 2009

držím ti pěsti ať je vše OK... jedeš i s dětmi???

majatob
autor
29. zář 2009

dobre ranicko ranni ptacata 🙂 me dnes nechali kluci spinkat az do pul devate...lahoda 😵 😵 😵 ale stejne su nejaka zmozena 😀
marti, tak jste meli takovej hezkej celodenni vylet, ty jo, to je parada 😵 😵 😵
kal, taky drzim palce at je vsechno jak ma 🙂

ja se doproberu a musim jit varit a uklizet, odpoledne prijde kamaradka a tady je teda lehce po vybuchu...ale ani tak to neni takova hruza jak byvala 😉 a dovezli jsme kysany zeli, tak musim navarit kotel zelnacky at se ho zbavim 😀

suki
29. zář 2009

dobré ránko,tak my jsem měly jít s Nikčou na devátou do cvičení, ale protože Nikolka zlobí, tak jsem se naštvala a nikam nejdeme 😠

kaleilah
29. zář 2009

Dobré ranko, hlásím že jsem zpět 😉 Tak v poradně celkem v poho, jsem na 2 cm, a mám varixy tam...dole 😅 Marti,s dětma je doma manža, dneska do práce nešel, jde až zítra, doufám že mu zaplatí za ten měsíc a řeknou už něco konkrétního. před pěti minutama jsem dorazila, zuzka skáče na gauči , Danýsek spinká a na druhým gauči pospává jirka 😠 neustláno, ani nádoí nevyndal z myčky,no docela měnaštval. 😠 Jinak míšovi všechno nej k svátku 🙂 a vy máte zoo přímo v kolíně?
Maji zelňačku pošli taky k nááám, a zelá taky, mám zase chuť na halušky, já bych je mohla pořád 😵
Suki, u nás to funguje teda opačně, když děti zlobí, jde se na písek, tak se vyblbnou a já mám i klid na knížku 😀 Mimino mi konečně pochopilo že sepísek nepapá 😀 Na jaký cvíčo chodíte?

martinka79
29. zář 2009

kal nene my jezdíme do Prahy.
to je dobře, že je vše OK. varixy to znám já měla jeden i všejší a to bylo o strach při porodu... ale zvládla jsem to. 🙂
suki zlobící dítě............ jě to je vi´d. snad už je malá hodná jako ta naše jmenovkyně.
majo a ty jsi se takto super vyspinkala n to já ne. 🙂

suki
29. zář 2009

No já si totiž naběhla 😅 Bez velkýho přemýšlení jsem řekla NIkolce, že jestli ještě jednou hodí ten jogurt na zem, tak že se nejde do cvičení...no a ona ho hodila, takže jsem to musela dodržet, aby věděla, že když něco řeknu, tak to platí 😅

suki
29. zář 2009

Jinak chodíme do cvičení pro batolata...říkanky, písničky, tancování, je to super, trvá to 40 minut a docela dost se tam i naučí 😉 🙂 No dnes jsem to asi spíš nezvládla já 😅 Blbě jsem se vyspala a už to jelo 😲

kaleilah
29. zář 2009

Suki, to znám, taky se snažim dodržet výhružky, ale občas mi ujedou brutálně nervy a vyhrožuju utrhnutím hlavy 😅 tak doufám že mám pořád nějakou tu autoritu když jsem to zatim ještě nedodržela 😀 😀 😀 My tady žádný cvíčo nemáme, taky bych ráda někam chodila a mateřský centrum taky ne ☹ To znám, jak se člověk blbě vyspí..mě se to stalo před chvilkou, jak jsem přišla z poradny tak jsem si šla lehnout, jednu jsem vstala protivná jak nevim co a začala jsem brečet když jsem viděla bordel v kuchyni, neustlaný postele a nepověšený prádlo, naštvalo mě že manža není schopnej nic udělat sám od sebe, tak jsem bulela a bulela ☹ 😉 😀 😝 ale už sem zase v klidu, sakra ty hormony by seměli zakázat 😀
Marti ta přažská je úplně boží, já tam chodila když jsem byla v praze na škole tak "za školu" měla jsem období že jsem tam bývala dvakrát týdně 😀 😀 jenže pak jsem to musela omezit, protože týdenní kapesný padlo za vstupenky do zoo 😝 😀

martinka79
29. zář 2009

suki jééé já vedu podobné....... cvičo u nás hod mi do IP nějakou inspiraxci co tam děláte za ty roky jsem už vycucaná....
jinak jsme zvládla úkoly s dceorou a u toho žehlení....
měla synonyma no poser tě pes v druhé třídě... 😠 😀

Kal.. Zoo je teď úplně nádherná tak se někdy domluvíme a přijedeš k náma pojedem s polu.. spát budeš mít kde.. dům je dost velký. MC pro maminy a děti je super.... 😉 já ho nenavštěvuji ale pracuji pro ěn a prdelínovi to stačí... ale jinak ho doporučuji.

suki
29. zář 2009

takže my tam i malujeme, teta učitelka 😀 rozdělá dlouhou roli papíru a otiskáváme ručičky, nebo malujeme na trička, minule jsme na drátek navlíkaly těstoviny-syrový 😀 . Na Vánoce jsme zas tiskli bramborovýma razítkama. A tak to střídáme se závodama tancujeme kolo kolo, pásla ovečky, když jsem byla malinká. Pak jsme třeba učili děti skládat malé šátečky, stříhat papírky, s kolíčkama věšet ty šátečky, sbírat kuličky...no je toho hodně, pokaždé děláme něco jinýho a vždycky se nějaká manuální činnost prokládá cvičením. nebo má učitelka obrázky zvířátek a děti se učí jak to zvířátko dělá. nebo zpíváme...k tomu si vezmeme kostičky a do rytmu klepeme o sebe těma kostičkama. je to pro tebe inspirativní? 😀 😀

suki
29. zář 2009

kali já se ty výhružky snažím dodržet vždycky, ale dneska jsem to moc nevymyslela, protože by asi bylo lepší do toho cvičení jít 😲
No poučená se pro příště vyzbrojím větší trpělivostí 😀

suki
29. zář 2009

Marti hodně cvičíme taky s balónama-malýma i velkýma, taky s kruhama plavacíma, s obručí, pak tam máme ten prolízací tunel a různý překážkový dráhy...uf když to tak rozepisuju, tak vidím, že je to akt hodně různorodý 😀

martinka79
29. zář 2009

jé díky... tak já mám ěnjaké činnosti jen tím, že je to cvičo a v tělocvičně tak nic moc s malováním nemám. já jim te´d pořídla pet... naplěné těstovinama a vším možnám jako hudební nástroje. 😉 jinak používáme nářadí a tak.... ale děkuji moc asi jim připravím něco tvorbu. 🙂
mám prima příběh o ježkovi a tak si ho vyrobí... připravím jim šablony a a oni si ho vymalují... a či polepí. 🙂
jinak příště dítěti dej přes prdelkua bude klid a cvičení si užijete 😀