Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
29. zář 2009

kuk, je tu nekdo? 😕

kaleilah
29. zář 2009

tady nás je 🙂

majatob
autor
29. zář 2009

to je dobre, ja se totiz musim pochvalit za tu zelnacku, ta je taaaak dobra 😵 😵 😵 😵

kaleilah
29. zář 2009

šikulka 😀 já se taky chválim, dělala jsem houbovou omajdu s kuřecím masem ala
co dům dal, tomu rejži a mńamka 😀 i děti dlabou bez protestu,právě večeřim

majatob
autor
29. zář 2009

hmmm, dej recept, to bych si taky dala 😵

martinka79
29. zář 2009

maja nedělje chutě....
jinak synátor dnes vlezlo do any zcela oblečen.. rozohdl se že uklízet hračky nebude a šup už tam byl. 🙂
já udělala pohoštění pro děti ai tatina.. 🙂

majatob
autor
29. zář 2009

marti, to vyresil dobre 😀 😀 😀

kaleilah
29. zář 2009

marti, šikulkaaaaaa 😀 chtěl ti ušetřit práci, nemusíš ani prát 😀
Maji, osmahla jsem cibulku, na to jsem pokrájela kořeci prso na malý kousky, chvilku podusila, na to hrnek sušených(čerstvých) hub, chvilku podusit, zasipat drceným kmínem, dolít vodu, osolit, na asi 2 litry omajdy jsem dala jednu kostku klasickýho masoxu, a uvřit do měkka. Pak jsem jen zahustila smetanou s rošlehanou moukou, povařila a nakonec dochutila asi lžící octa. 😉

kaleilah
29. zář 2009

marti a co dostali dobrýho k svátku?

majatob
autor
29. zář 2009

kal, nam nam, to nekdy zkusim, jen nevim kde vemu ty houby...jde to aj s zampionama? 😅

kaleilah
29. zář 2009

určo, já mám sušený od babičky, tak je postupně likviduju 🙂 Dala jsem fotečky do alba 😀

majatob
autor
29. zář 2009

je, Danysek je fesacek malej 😵 😵 😵 a dort teda paradni, ses fakt sikovna!!! 😲

kaleilah
29. zář 2009

Taky jsem koukala že jsi změnila fotku 🙂 S dortem neskutečná patlačka a jak byl těžkejn tak se mi přes noc trochu sešoupnul, takže mašinka byla trochu nakřivo 😀 ale co, sněd se, bleskovou rychlostí a to je hlavní. No dneska v poradně měla sestřička kecy že mám nahoře 13 kg, ať se nediví když třetí víkend po sobě byla rodiná oslava 😀 a v říjnu budou další dvě 😵 😵 😵 😵

majatob
autor
29. zář 2009

sestricka at se jde bodnout 😉 to je jeste v pohode, ja jsem za posledni tri a pul mesice tehotenstvi s Tobikem pribrala 16 kilo 😉

majatob
autor
29. zář 2009

fotku asi zase zmenim na tu starou, uz jsem si na nu jaksi zvykla...nebo najdu neco uplne jinyho 😕

kaleilah
29. zář 2009

Já s Danýsem 23 😀 a to jsem tajila, v poradně jsem hlásila vždy o pár kg míň, aby ty kecy nebyly až tak brutální 😀 Ale za dva měsíc jsem byla spátky na svý oblbený padesátce 😀 😀, já fotku dát nemůžu, mám velkej formát 😀 prej se nevejdu do objektivu-tvrdí manža 🙄 😀
Jo a zapomněla jsem napsat že tu asi dlouho nebudu, páč umírám, řízla jsem se do prstíku a na druhý ručičce jsem si strhla kůžičku-teda omylem seřízla skalpelem.mám bebínko, volejte rychlou záchranou, adresa: Paní Bolístková,Bebínkova 11, Auinkov 😀 😀 😀

majatob
autor
29. zář 2009

kal, neumirej...ses jeste tak mladaaaa 😀 😀 😀

martinka79
29. zář 2009

no prdelínek dostal přesnídávky a v pátek si vybre auto jinak měl chlebíčky a rybí pomazánkou a vafle a tatin má klasika chlebajzny a studentskou pečet a víno. 🙂

kaleilah
29. zář 2009

Marti, á mám taky víno, vietnamka donesla hroznový 😀 růžový a totálně luxusní, mňamka 😀 😀 😀 No nic, dávají mi růžovku, jdu žehlit 😔

martinka79
29. zář 2009

kal tak štastně žehleníčko... já sid ala vafle a Mm pustil nějaký film tak páček zítra. a neumírej.... 😀

kaleilah
29. zář 2009

ať koukám jak koukám, tady asi žehlící prkno nevykoukám, a ťukáním do klávesnice toho asi taky moc nevyžehlim 😅 😀 😀 😀 zaklapávám pc a jdu na to..už konečně..snad...doufám...možná..asi...teda už jdu..pa...nebo ještě ne? 😀 😀 😀 😀

martinka79
29. zář 2009

kal ach jo to žehlení moderní žena nežehlí... ta pověsí sebere a hned onosí... 😀 jo co to autíčko co chceš pro malého... jak vypadá v realu??

majatob
autor
29. zář 2009

jste tu jeste? nebo uz zehlite a koukate? 😀

martinka79
29. zář 2009

ne jsme tu....

majatob
autor
29. zář 2009

to je dobre 🙂 ja uz jdu, musim jeste neco pozarizovat a pujdu asi do hajan, su nejaka utahana 😅

majatob
autor
29. zář 2009

tak dobrou a sladkou noc 😉

martinka79
29. zář 2009

maja to bě též sladké sny.

kaleilah
29. zář 2009

tak dožehleno, teda 3/4 koše, už tam jsou jen bodána co jsou danýsovi už malý a letní věci co jsem třídila a na to už dneska prdim 😝 A ještě mám jeden koš složním prádlem, ale to možná přenechám manžovi, jezdit rovně žehličkou snad zvládne 😀 jdu si dát sůšu a černej čajík a dočíst knížku 🙂
Marti na to autíčko jsem dávala odkaz do těch vánoc, ale chtěla bych ho nejdřív vidět osoně, abych věděla jaký tam jsou ty šlapadla. prodejna je jak na netu tak i v Říčanech, tam se teď stěhovala babička a bydlí tam švagrovka tak bu´d je pověřim aby jukli jak je to praktický( švagrovka má o měsíc starší holčičku tak to posoudí v pohodě) nebo až pojedeme do prahy tak se tam stavíme. nedokážu si pořádně představit jak se v tom šlape, ty šlapy by měly být asi na místě těch pedálů nebo co.. 😲 jukni teda tady http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/hracky-na...

martinka79
30. zář 2009

kal super jsi šikulka já na to koukala..a do Říčan to mám kousek tak to okouknu,a le mám pocitz, že ho mají na freeportu v Rakousku. 🙂

dagina
30. zář 2009

Ahojky, mít při dětech naklizeno, nikde zrnko prachu, uvaříno, vypráno, nažehlíno a večer čekat na manžela roztoužená ve spodním prádle ... je sakra podezřelé...
Nebo se některá tady najde????