Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

martinka79
30. zář 2009

😀 😀 😀 jáááááááááááá ne. 😀 😀 😀 +9

majatob
autor
30. zář 2009

dagi, no jasne, prece jaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 teda aspon ve svych nejodvaznejsich snech 😀 😀 😀

martinka79
30. zář 2009

maja to já já mám jiné sny.... 😀 ja toto vše zvládá můj super muž.... 😀

kaleilah
30. zář 2009

Dobré ranko 😉 chce semi spááááááát 😅 jsem se ačetla a vypnula lampičku ve tři ráno 😅

majatob
autor
30. zář 2009

kal, ty blazne 😉 a docetlas to aspon? cos cetla? me na to nejak furt nezbyva cas, jedina literatura, kterou nejak musim zvladat jsou skripta a povinna cetba na vysku 😅 a to to jeste prolitavam jen tak aby se nereklo 😀 😀
marti a jaky? 😀 😀 😀

kaleilah
30. zář 2009

Jojo, dočetla, u mě je nejhorší že když se začtu tak neskončim dokud nemám přečteno. četla jsem asi po desátý Deník Anny Frankové 😉 A teď se vrhnu na nějakou oddechovku typu Woodová 🙂 ale nejdřív musim uklidit ty šílenýhromady prádla co jsem vyžehlila. to je pěkně nespravedlivý, X hodiny žehlim a pak to ještě uklízet do skříní, to nenávidim, vadí mi tovíc než žehlení, ani nevim proč 😠

martinka79
30. zář 2009

no sny o všem teď momentálně mám krsáně namyšlené bydleníčko a zahradu v domě jak sedím čtu relaxuji a jinak občas mírná erotika a potom i bláboly.... ale já jako přirpavená ve spodním prádle. 😀 to ne.
Kal... copak jsi četlaty mamino jedna.

kaleilah
30. zář 2009

marti o domečku musí být krásný sny 😵 😵 😵 já teď mám takový ty klasický hormonový předporodní 😀 😀 😀 překvapivě se mi nezdá že bych rodila nebo nezvládla dítě, ale jiný horrorový hrůzy, minulý týden jsem odpoledne chrupala s dětma a vzbudil mě šílenej sen, dote´d z něj mám husinu a už jsem neusnula a děti spali ještě hodinu a půl 😠 😠 😠 bych ty sny zakázala 😀

majatob
autor
30. zář 2009

kal, jj, to znam, taky vzdycky kdyz me neco bavilo, tak jsem cetla a cetla a cetla a nemohla se od toho odtrhnout, ale ja jsem byla takovy pako, ze jsem cetla uplne vsechno, co melo pismenka a musela to docist, takze jsem ve dvanacti letech mela prelouskanyho Jiraska (Temno, F.L. Veka a jeste cosi), v patnacti Husa a Komenskyho...no a pokracovat ve vyctu radsi nebudu 😀 akorat jsem pak mela problem u maturity, co napsat na seznam cetby, protoze kdyz to videla teta, tak mi rekla, ze su magor a tohle mi nebudou verit a jestli jsem cetla aj neco normalniho..no.....a ono asi necetla 😀 😀

martinka79
30. zář 2009

kal já někdy taky... 😀 ale zase na druhou strau bývají i příjemné sny.

akl až děti povyrostou budou si to uklízet samy. taky mě to uklízení sejří. já mám skoro vařeno... jak dopadl TM s prací a penězi?

majatob
autor
30. zář 2009

marti, dneska jsem taky ve snu stavela strechu 😀
muzu se zeptat, co mate na domecku za strechu? ja jsem chtela lehcenou bridlici, ale kvuli penezum asi skoncime u belgickyho sindele 😢

majatob
autor
30. zář 2009

marti, cos varila?
holky nemate dobrej recept s brokolicou? 😀

kaleilah
30. zář 2009

maji, taky miluju knížky, od malička se mi líbil Maupasant, Puškin a celkově klasika,ale ráda si přečtu i dovadiny typu Steelová atd, záleží jakou mám náladu.Amám hrozně rádo historický romány, ale ty čtu jen ve vaně, nevím, je to asi taková úchylka, ale když si k tomu sednu na gauč nebo čtu před spaním tak nevnímám, na historii potřebuju vanu 😀 😀 😀 😕

martinka79
30. zář 2009

já dělám zapečenou s těstovinama a nebo samotnou a k tomu brambor... jinak děti milují krémovou polévku... my máme tondach francouzkou 12amadeus.
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

kaleilah
30. zář 2009

marti, pořád nijak. Dnesk jde zase do práce, a protože je posledního a byl tam poprvéna konci srpna a makýá na směny i ceký září tak jsem mu řekla aby si se šéfem dneska promluvil jestli s tím má počítat nebo jak 😠 min.týden si vzal v práci zálohu 1000kč, to mu dalbez problémů, ale ten můj blbnoun prostě neví za kolik "dělá" nezeptal se jak mu tobudou proplácet, kdy dostane vše a ani kolik 😠 😠 😠 že mu to je blbý. Blbý mu bude až mu dá šéf 2tis a já mu rozseknu hlavu paličkou na maso 😠 😀 😀 protože jen 1500 projezdil

martinka79
30. zář 2009

já mám kuřecí polévku a zapečenou cuketu-nákyp.
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=6887

kaleilah
30. zář 2009

maji s brokolicí dělám takovou jakoby omajdu na těstoviny. osmahnu ve Woku kuřecí na kostky, trochu osolim, přidám česnek a mlíko a smetanu, v tom povařim na malý kousky brokolici, zahustit šlehačkoua hotovo 🙂

martinka79
30. zář 2009

Kal sakra to je masakr motorovou pilou... No ale chápu tě tak to je bblé neptat se líná huba holý neštěstí. ☹
já taky ráda čtu,a le momentálně nic moc nečtu. vlastně mám rpzečteného šamana

majatob
autor
30. zář 2009

zmena planu, dnes bude kralik 😀 a brokolici necham na zitra, to budem doma s Tobikem sami, a ja teda maso kazdej den nemusim 🙂
marti, tondach je palena taska, ze? ta je na tu nasi strechu moc tezka ☹

martinka79
30. zář 2009

aha pálená ano. 🙂

kaleilah
30. zář 2009

marti koukám na fotky co jsi hodila odkaz, to je ten váš domek?

majatob
autor
30. zář 2009

marti, domacek vypada nadherne a prostorne, parada 😵 😵 😵

majatob
autor
30. zář 2009

vsechno jste delali vlastnima silama, nebo jste na neco meli zaplacenou firmu? tvuj manza se v tom nejak vyzna? 🙂

kaleilah
30. zář 2009

máte to tam teda krásný 😵 Moc se mi líbí ta dlažba v kuchyni, my máme rok starou a děs,navíc jsme to přespárovávali, a ta dlažba je lesklá a jakoby mramorová tak vypadá ušmudlaně a špinavě pořád 😠

martinka79
30. zář 2009

ano náš.. no vše sami krom eletriky a topení podlahového.. střecha s pomocí mého otce.. podlahy anhydrid firma a štuky vnitřní kamarád. no vypadá to dobře a to je už mnohem krásnější uklizené a připravené na nastěhování jen chybí balkona afasáda a dlažby venku,,, ale to je detail.

martinka79
30. zář 2009

nene MM nic nickdy nebudoval... a je voják...-kancelářkská krysa u PC. 😀

martinka79
30. zář 2009

my máme dole dlažbu všude stejnou.... 🙂 manažel je fakt burec moc si ho za to vše vážím je to deaitlista puntíčkář jak se s tím vyřádil.

suki
30. zář 2009

Dobré ránko 🙂

majatob
autor
30. zář 2009

marti, tak hlavne, ze vevnitr jsou vsechny prace hotovy, ty venkovni dodelate postupne a v klidu 🙂 jste moc sikovni, vazne to tam mate nadherny 🙂 🙂 ja budu muset nafotit tu nasi zriceninu at se taky pochlubim snad jednou nasim domovem 😀 ale to se teda leknete 😀 😀

martinka79
30. zář 2009

majo ale prosím tě už teď se těším dnes vám hodím další fotečky 🙂 až půjdem na prochajdu.