Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
2. říj 2009

dobre kal 🙂

kaleilah
2. říj 2009

Jak se vám dneska spinkalo? 😉 Já docela do růžova, Danýs mě nechal do půl osmý 😵

majatob
autor
2. říj 2009

kal my az do trictvrte na 9 😀 devcatka dnes musim moooc uklizet 🙂

martinka79
2. říj 2009

se máš... a zuzku vodí na kolikátou???
já tedy skro nespala nějak mám blbé dny to stěhování a taky řešíme many... jelikož máme dost velký úvěr na málo let a tak... Mm je už ze všeho unaven a já mám někdy zase plné zuby všeho doma....
už bay tobylo za námi.
dnes mám dvě hodiny výuky to se zase vyřádím.

martinka79
2. říj 2009

majo tak si to užij my až do 6hod 😀 😀 😝

majatob
autor
2. říj 2009

ach jo, detatku se povedlo a-a, tak to jdu zlikvidovat 😝 a pak se pustim do toho uklizeni 🙂 dnes si zakazuju kona, jen sem tam nakouknout si dovolim 😀

martinka79
2. říj 2009

majo 😀 kuk

kaleilah
2. říj 2009

Ahoj marti, zuzku mi vozí na devátou. Dneska odpo jedeme nakoupit, hurááááááááá 😀 jak blbka si píšu seznam, aby jsme neutráceli za kravinky, ale i tak tam dvojku necháme, ale zase budu to vylože ně potraviny ze kterých se uvaří pořádný jídlo 😉 Marti, to je děs když jsou problémy s penězma, co? já už z toho všeho mám depky jako hrom. Navíc chci rodit v porodce jako minule a ta je od nás 90km, jenže máme rozbitý auto, tak mám strach že se tam nedostanu, autíko prostě nejezdí... ☹ a v Chebu rodit nechci, mám z toho panickou hrůzu, nejradši bych rodila doma, jenže jediný PA co by byla ochotná přijet je z Plzně a bez auta, jezdí vlakem 😉

lucisia
2. říj 2009

A já jsem měla budík o půl osmé. Dostala jsem na hlídání synovce, donesla mi ho tchyňka, nemohla ho přebalit. Tak jsem přebalila, chvilku si hrál v posteli, pak dostal snídani, a protože to, co měl nachystáno nechtěl (kdo by chtěl suchý chleba 😒 ), tak jsem ho dorazila jogurtem. Sem s tím nepočítala, tak jsem neměla nic nakoupeno. Teď mám hoďku klid a pak si pro něj zase půjdu a pak hurá do práce. 😠

majatob
autor
2. říj 2009

marti, kuk 😀
kal, a proc ne Cheb? ja jsem teda taky v Ostrave nechtela rodit ani kdyby mi za to zaplatili, ale nakonec tu asi stejne skoncim ☹
luci, jak je starej synovecek? 🙂

kaleilah
2. říj 2009

Lusi, a kolik mu je? Ty teď nějak moc pracuješ, co? Pořád jsi v práci a na nás tu kašleš 😉

majatob
autor
2. říj 2009

taky bych pracovala kdybych mohla... ☹ jenze sehnat neco bez smlouvy aspon trochu slusne placenyho? ani naaaahodou, bez sance 😠

kaleilah
2. říj 2009

Májuše, jen kukej a makej 😀 😀 😀

majatob
autor
2. říj 2009

a jo, ja se lehce zapomnela 😀

kaleilah
2. říj 2009

To znááááám, já se včera zapomněla do hedný donoci, žehličku jsem ani nevytáhla 😀

majatob
autor
2. říj 2009

rychle jsem si ukrojila chleba a omlouvam to svacinkou 😀

lucisia
2. říj 2009

rok a něco přes měsíc. Je zlatý, ale je moc akční. Teď jsem ho oblékla navenek a tchńka ho uspává. Ale jdu za chvíli do práce, tak se bojím, jak to tu sama zvládne, manža příjde až kolem druhé. 😒

kaleilah
2. říj 2009

to znááááááááááááám 😀 😀 😀 😀 A taky koukám na hodinky a říkám..teda ještě 4 minuty do půl..tak do tři čtvrtě...tak ale v 11 už fakt vypínám..a takhle to pokračuje i dvě hodiny 😀

majatob
autor
2. říj 2009

kal, 😀 😀 😀

martinka79
2. říj 2009

kal tedy styď se... to já se zapoměla včera v podvečer.-... ale než doje MM bylo vše OK.
No synátor usnul... a snad bude na kroužku hodný.
Majoa jak by sji to řešila se synem.. práce a malé dítě? jedině doma.
tedy já si to nijak neumím představit.
lusi no kolik je synovci jsi moc hodná teta.. a kde děláš?
No já rodila jedno dítko asi 50km od rodičů jinak asi 160km od domova a druhé asi 30km,a le přes půl Prahy. ovšem obojí jsme zvládli. 😉 když je to bez komlikací tak je v celku jedno kde rodiš...
Kal nemůže tě tam hodit třeba někdo z rodiny...?

lucisia
2. říj 2009

Jo, kdybych neseděla u kompu, tak stihnu tolik práce, ale to se pořád dívám, jestli tady někdo píše, odepisuju. Máte pravdu, že pořád pracuju, je toho teď hodně najednou. Ale to znáte všechny. 😒

kaleilah
2. říj 2009

Marti, tak nějak není kdo ☹ No budu se modlit aby prolém s autem byl ten, co myslí manža-nějaký těsnění a ne prasklá hlava-teda vůbec nevím kde je v autě hlava a proč praská, ale MMo tompořád mluví 😀 😀 takže bude nejdřív kupovat silikon, aby zjistil jestli je to tím těsněním. Marti a ten kroužek, to máš placený?

martinka79
2. říj 2009

to asi všechny

kaleilah
2. říj 2009

Holky taky vám nevyhovuje jak se tu musí listovat? a totoho nemáme ještě tolik prokecanýho 😉 nechápu proč to není opačne,nové přispěvky na začátku 😠

martinka79
2. říj 2009

jj mám jednu hodinu pro předškoláky to mi dávají malou doměnu vždy na polopetí škol. roku a pak na konci roku.. a druhá hodina je je placena zatím jednorázově mě do kapsi... a já platím za pronájem místnosti.
a to cvičo v pondělí je také paceno popoletně a konci roku.. ale jelikož je to pro MC občanskésdružení tak to není nic moc, ale stačí to na nějaké radovánky dětem... 😀 te´d jsem se uspala na garnta a pro jeden projekt a pokud to klapne tak mi kápně pěkná odměna jednorázová...

martinka79
2. říj 2009

kal já nechápu věcí.. Máte moc pěkně udělaný pokojík, jste si malovali sami? a malá taková krasavec... jsem ti nakoukal do albíka..

lucisia
2. říj 2009

Listování je na houby. Já to mám vždycky na poslední stránce a jenom obnovuju. U nás je na houby, že zatím nejsme na malé dítě zařízeni. Myslím, to jako, že tam mám pletení, tam je foťák, milión věcí, které by chtěl malý vyzkoušet, takže mu musím pořád brát něco z ruky a pořád ho hlídat. Tady ve starém bydlení nemáme skoro žádné uklládací prostory, takže všechno máme na stole, na zemi...

majatob
autor
2. říj 2009

kal kdyz si cvaknes na seznamu temat u toho naseho vpravo na jmeno toho kdo dal posledni prispevek, tak ti to najede od konce 😉
marti, me by vyhovoval tak 2x tydne nejakej uklid tak na 2 hodinky, kdy bych mohla Tobika nechat treba Martinovi nebo spat v kocarku..jenze kdyz uz se neco takovyho objevi, tak to chcou jednou tydne aspon na 4 hodiny v kuse a to uz nemam sanci... nebo hlidani deti nebo neco takovyho, jenze asi neumim hledat.. 😅

majatob
autor
2. říj 2009

luci to je vzdycky des u babicek, vsude spousta veci, ktery Tobika strasne zajimaji a pritom je bud nesmi rozbit nebo se s nima muze poranit...takze furt jen litas a hlidas, to je strasne unavny 😅

martinka79
2. říj 2009

majo a co nějaká posilovna kde by třeba udělalli dopo cvičení pro maminy a ty by jsi tam hlídala u nás to tak bylo a snad i je...
mně prdelín v kočárku nespí... ☹ no za hodinku vyrážíme jdu si umýt kebulia asi skočím s hafanem. uvařím těstoviny.... prdelka spí. jsme připravena na dítka... to bude mazce 😉