Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
4. říj 2009

Milý XSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS, buď na mamku v bříšku hodnej 😀 😀 😀 to zní luxusně, ne? tak z něj udělej P.S.: 😀 😀

majatob
autor
4. říj 2009

Petr, Pavel, Patrik, Přemysl, Prokop,Pravdomil, Přibyslav,Pomněn,Polykarp...ne ne, na P asi nevyberem 😀 jiny napad? 😀 😀 😀

kaleilah
4. říj 2009

Richard, Lukáš, Viktor, Alfonz 😀 😀 😀

majatob
autor
4. říj 2009

žitomír, arne, agaton 😀 😀 😀

majatob
autor
4. říj 2009

hele, ale Vilémek neni spatnej 😵

kaleilah
4. říj 2009

Mě se hrzně líbí Darien, Ale to jsem se doma ani neodvážila navrhnout 😅 Vilouš 😕 😀

majatob
autor
4. říj 2009

jdu spinkat 🙂 tak zitra paaa a zadny odjezd do poodnice v noci!!!chci byt u toho 😀

kaleilah
4. říj 2009

pááá, ne, už se to zklidnilo,nevim co to břicho plaší, hlavně já nemám ani jak odjet, auto nepojízdný, telefony nefunkční-nezaplacená faktura 😀 do porodky, kam teda absolutně nechci je to 7 km, takže bych tam došla stejně až ráno 😀 😀 😀 Dobrou noc 🙂

majatob
autor
5. říj 2009

dobre ranko, tak co kal, byla nocni tura do porodnice? 😀

kaleilah
5. říj 2009

dobré ranko, ne nebyla, klasika 🙂 bylo to od nejhoršího k nejlepšímu, takový opačný kontrakce 😀 😀 Dneska nesmim zapnout pc, jen te´d poránu k snídani 😀 Mám práce jak na kostele a takhle bych nic neudělala 😀 Co ty? Máš taky velký plány? a co z tebe bude až doděláš školu?

majatob
autor
5. říj 2009

jj, taky dnes planuju udelat co nejvic 🙂 ale vypnout pc, to nehrozi, nemusela bych ho uz nastartovat, mame starej krap, kterej se pak seka 😀 no ze me asi nejspis ucitelka, rada bych nejakou teorii na konzervatori, ale kdyz nebude misto, tak ZUS je taky fajn 🙂 no a k tomu chci zemedelcit 😀

kaleilah
5. říj 2009

pěstovat brambory, nebo pást kravičky? 😀

majatob
autor
5. říj 2009

brambory e-e,zacneme s ovcema, zatim jen dva beranky a uvidime jak to pujde nebo nepujde, no a kdyz pujde, treba by casem pribyla koza, nejaky slepice... zeleninu apod jen pro nasi potrebu, v malym se to da aj bez postriku, coz bych rada, ale chodit na pole vytrhavat rucne bodlaky, to ne, brr.. 😀

kaleilah
5. říj 2009

Slepice, no tak to budeš chodi na pole a ručně vytrhávat kopřivy, to si nevybereš 😀 teda vy máte plány 🙂 a proč ne beránka a beranici? ..ehm, teda ovečku 😅 😀

majatob
autor
5. říj 2009

no protoze zatim najizdime jen na pokusnou fazi naseho hospodareni, takze zatim nechceme jehnatka, proto dva beranky, no a kdyz to pujde, za 2 roky bysme mohli zkusit dokoupit ovecku 🙂

kaleilah
5. říj 2009

mizim uklízet 😝

majatob
autor
5. říj 2009

ja taky, paaa 😀

majatob
autor
5. říj 2009

fuj, prave jsem doumyvala wc, to bylo prekvapko teda, ja si doted myslela, ze je krasne cisty... asi ho budu muset cistit opravdu poctive castej 😝 😝 😝 😝 😝

majatob
autor
5. říj 2009

tak a jdu udelat neco v koupelne...asi zkusim jeste jednou tu vanu...koupila jsem si dryak z DM 😅

majatob
autor
5. říj 2009

dopr...kynka, ja jsem si shodila jogurt na koberec a celej ho tam vykydla!!!!! 🙄 🙄 🙄

kaleilah
5. říj 2009

Já dělám dětem oběd,a asi i pro sebe, bude to mnamka 😀

majatob
autor
5. říj 2009

copak delas? me ted vstal tobik tak tlaci jogurt (to co z neho zbylo), obed uz mam taky, ale ten dostane az pozdej, my mame smes lustenin a zeleniny s bramborama 😀

kaleilah
5. říj 2009

jo hele, a proč házíš jourty po zemi, u nás se takový věco normálně jí 😀 ale tak chápu, jinej kraj, jinej mrav 😀 😀 😀

majatob
autor
5. říj 2009

😠 😠 😠 protoze je to vyborny na osvezeni zaslych barev koberce, to nevis??? a cim vic se ti rozprskne tim lip 😀 😀 😀

kaleilah
5. říj 2009

no vidíš, jsi se měla dát na umění 😀 No někdy se ten koberec vydrbat musí,proč ne zrovna dneska 😉

kaleilah
5. říj 2009

májuše,májuše 🙄 lítáš po koňovi a že bys pozdravila superženušky tě ani nenapadne 😝 😀 😀 😀 Jedno dítko spí, druhý bude snad taky, třetí pupkatý chrní též a teď jdu spát já.sice jsem chtěla uklízet-teda nechtěla ale měla bych, ale kašlu na to.brou noc 😀

majatob
autor
5. říj 2009

toz tys chtela celej den pracovat, martinka je offline, luci vydelava...a ja jsem dostala silenej strach z porodu 😕

martinka79
5. říj 2009

čusík... tak my jsme zabydleni. pokojík Nikolky je komplet je zbývá natlouci obrázky atisíc pičrinek, ale to udělám až tatin odjede. kuchyň je taky krásná... až na neumýstěnou Mikro...tr. je to OK. obídek z nové kuchyně byl ňamky. rizoto... rychlé účelné...
já pověsila ve starém ybtě prádlo a peru druhé.. nějak mi pračku nikdo nepřevezll vlastně a ni mě skříň a oblečky.. 😀 tak pádím zase za dětmi nmějte se suprově.

majatob
autor
5. říj 2009

marti, super, pak nam musis pridat fotecky hotovyho, zabydlenyho 😵 😵 😵

martinka79
5. říj 2009

jasně nebojete od přístího týdne to snad bude kldinější...