Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
7. říj 2009

No aspoń máš jistotu že vás nebude nikdo šmírovat a okna bych umyla až budeš mít termín, aby je ta vrána našla 😀 ale zasepoš´tanda chodí dveřma, tak když nenajde vrána, přivezou balík, ne? 😀

kaleilah
7. říj 2009

Jo a odhlašuju se z klubu superžen, protože dneska tu mám mega super naklizeno a když se u toho budu usmívat-řehtat, tak seboim že si to tu poprskám 😀 😀 😀 a to fakt neriskuju 😀 takže nejsem superžena.A navíc jsem tak grogy že se mi ta huba nějak křiví sama 😅 😀

majatob
autor
7. říj 2009

no ne, my jsme az na druhe strane!!! 😕
hlasim, ze mam umyty okna v obyvaku, fuj a do vanoc je zas nechcu ani videt! 😅

kaleilah
7. říj 2009

Tak jsem se vrátila, byla jsem s kámoškou těhulí posedět, končí 3.měsíc a probírali jsme porod, chce mě u porodu, přítel nechce 😉 tak se těšim 😵 😵 😵 Teda to jsi šikulka, ale uvidíš jak budou vypadat za denního světla, já myla taky jednou za tmy a ráno jsem leštila znova 😀

kaleilah
8. říj 2009

bré ranko 😝

suki
8. říj 2009

ahoj holky 🙂
maji teda klobouk dolu...mladičká 🙂 🙂 🙂

Sakryš vy makáte, taky asi umyju okna 😀

kaleilah
8. říj 2009

Ahoj suki, tak dneska přes noc pršelo a akna jsou v trapu 🙄 A tobě je kolik?

majatob
autor
8. říj 2009

suki, pokud si dobre pamatuju, tak Kal na tom neni s vekem o moc lip 😀 a tobe je kolik?
Kal, okna vypadaji v pohode, ono byly spinavy jen zvenku od cesty, jinak v poho, ale co me teda vytaci, tak ze tim ze netesni se rosi mezi sklama a pak jak to stika,tak se tam dela cerna plisen 🙄 🙄 🙄 jenze pani domaci nema na vymenu, tak tu mrznem,nadavame a myjeme jak blbi, to je asi tak jediny co s tim zmuzem 😠

kaleilah
8. říj 2009

😠 Tak to ti fakt nezávidim,vim jaký tu bylyokna když jsemto tu koupila, byla tu šílená zima, manža dělal na ytě pomalu ve vaťáku 😉 Jo a já jsem na tom s věkem náhodou moooooc dobře 😀 cejtim se na 40 😀 jo už jsem psala že mě to těhotenství přestává bavit? Vůbec to neutíká ☹ 😀 Co dneska vaříte k obědu? Já bych dala hrneček od medu, ale zuzka má od medu vyrážku 😀 😀 😀 jo a už je to tu jako po výbuchu, teda sice takovej ten provozní ordel, ale i tak mě to sere, hlavně mám po celým bytě i v ložnici psí granule 😠 nevim že to ty prčata aví to vytahovat a házet všude možně. 😠 😀

suki
8. říj 2009

no proti vám jsem stařena 😀 😀

suki
8. říj 2009

Já budu péct pizzu 😲

suki
8. říj 2009

ale ne mraženou...vlastní vroba...skoro 😎

majatob
autor
8. říj 2009

suki, tak se pochlub, podle fotky bych ti tipla tak 25 😉
kal, ja jsem letos jeste ani nepustila topeni,protoze to vubec nema smysl, tak radsi chodime nabaleni v mikinach a tobik jeste pod teplaky puncosky 😅 a varim jeste nevim co...

majatob
autor
8. říj 2009

mam tam zbytek testovin a brambor, tak to asi nejak zlikviduju, Tobik dostane brambory se zeleninou a ja si udelam sladky nudle 😀

suki
8. říj 2009

tak já dám jednu fotku do alba na chvilku a otypujete a pak vám to možná řeknu 😀 😀 😀

kaleilah
8. říj 2009

já ych si dala ramory naloupačku s pažitkou a máslem 😵 jenže pažitka je v papírovým pytlíku-teda jen nějaký drobky z kterých jednou bude pažitka, až se mi bude chtít, hlína na zasazení na balkoně a květináč ve sklepě 😠 takže jsem asi bez jídla, minimálně tak dva týdny než něco vyraší 😀

suki
8. říj 2009

kali tobě je tak 20 ne?

suki
8. říj 2009

tak už můžu ty fotky zase oddělat?

majatob
autor
8. říj 2009

ja nemam odhad... 😀 😀 😀 ale pod 30 stopro 🙂
kal, vzpomnela jsem si na basnicku Kdyz byl Pepa jeste mlady od Nohavici 😀

majatob
autor
8. říj 2009

dyt je tam nech, slusi ti to na nich 🙂

suki
8. říj 2009

28 😀

suki
8. říj 2009

ale jsi první kdo mě typuje normální věk 😀 Bába po mě minule tak před měsícem chtěla občanku, když jsem kupovala jedno pivo 😀 😎

majatob
autor
8. říj 2009

suki, krasnej vek 🙂

suki
8. říj 2009

maji děkuju, ale radši jsem bez alba, nějakou dobu jsem měla album, ale radši ani nemusím 🙂 😉

majatob
autor
8. říj 2009

jj, to znam 🙄 🙄 🙄 vytahuju obcanku aj na rumovy pralinky a konakovou spicku 😀

suki
8. říj 2009

maji krásnej jak pro koho 😀 😀 😀
ale v pohodě 🙂 já to moc neřeším 🙂

majatob
autor
8. říj 2009

proc?

majatob
autor
8. říj 2009

teda proc nechces album?

majatob
autor
8. říj 2009

mela bych jit neco delat..

suki
8. říj 2009

maji no není to prča? 😀 😀

No tak moc bych to tu nerozebírala, ale prostě se cítím takhle líp 🙂 😉