Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
21. říj 2009

Maji, se tak pro příště, dítě se rodí spodem, ne pusou, 😀 😀 😀 když budeš ječet, tak tomu moc nepomůžeš 😀
mě jen začaly týct slzy a dula mi hned řekla at to ani nezkoušim, že slzným kanálkem dítě nevytlačim, tak ať na to hooodně rychle zapomenu a ono to fakt pomohlo 😀 😀 😀

majatob
autor
21. říj 2009

hehe, sikulky 😀 😀

suki
21. říj 2009

kali 😀 slzným kanálkem vytlačit dítě 😀 😀 to jsem ještě neslyšela 😀

majatob
autor
21. říj 2009

hm, tak pobrecet jsem si taky zvladla 😀 a taky jsem se parkrat poblinkala 😝 😝 😝

suki
21. říj 2009

já vůbec nevím, jestli jsem brečela 😝 já jedinný co vím, že to trvalo strašně dlouho 😝

kaleilah
21. říj 2009

maji a proč jsi to dělala? 😀 😀 😀 teda já blejt tak z toho snad i porodim, nesnášim zvracení....hmm, i když u porodu by se mi to teda asi hodilo 😀

suki
21. říj 2009

Holky vy máte ale pěkná jména na holčičky 🙂 maji Mariana je krásné 🙂 a Adrianka taky....super

kaleilah
21. říj 2009

suki taky jsem říkala že kdyby to byl kluk tak se bude fikat pindík, neměli by jsme jméno 😀

suki
21. říj 2009

maji na kluka se mi líbí Samuel 🙂

suki
21. říj 2009

JÓ JÓ 😀 😀 😀 my jsme na kluka taky neměi vymyšlený 😝
tak bude po tatínkovi ne?

majatob
autor
21. říj 2009

suki, na holcicku uz mame jiny 😀 a s klukem je to tezky, Sama ted chce hrozne svagr a ja bych mu to neudelala dat ho 😉

suki
21. říj 2009

jaký máte na holčičku?
Proč bys mu to neudělala?

kaleilah
21. říj 2009

já jsem jména po rodičích nechtěla, teda moje jméno se mi líbí, ale manžovo ne 😀 😀 😀
Samuel se mi taky hrozně líbil, ale neprošel 😠 kdyby byl kluk, byl by to Denis, to je jediný co selíbilo oběma. I když já jse měla pracovní jméno eduard a manža říkal pupku alfred 😀

suki
21. říj 2009

kali tak nevím Denis k tomu vašemu příjmení 😀 😕

suki
21. říj 2009

Eduard je hezký a neobvyklý jméno...tak se jmenoval můj brácha 😲

majatob
autor
21. říj 2009

suki, Anabela 🙂 a protoze ho mam rada a na rozdil od nas musi vymyslet mezinarodni jmena 😀

suki
21. říj 2009

Anabela je krááásný ...jaký máte příjmení?

suki
21. říj 2009

kali nezlobíš se?

majatob
autor
21. říj 2009

takovy smutny 😀

suki
21. říj 2009

Nee je krásný...fakr takový vznešený...
I Adrianka je krásný 🙂
denis je taky hezký... 😀 ale k tomu příjmení se mi to nějak nezdá 🤐 🤐

suki
21. říj 2009

Nikolčino příjmení je taky zajímavý .... 😀

kaleilah
21. říj 2009

suki, k tomu příjmení by jsme toměli takový usyčený,ale zasejsme věděli že teď to bude holka tak jsme si mohli tohle jméno dovolit 😀 😀 😀

suki
21. říj 2009

😀 😀 jo to je fakt 😉 😉 😵

kaleilah
21. říj 2009

suki jaký má příjmení? Já jsem měla za svobodna úplně hrozně debilní, snad jediný jméno který by se k němu hodilo je Božena nebo antonín 😀 😀 😀 proto jsem říkala že musim v 18 vypadnout z domu a vdát se 😀 to první mi vyšlo, odešla jsem v den narozek, s tím druhým jsme rok čekali 😀

majatob
autor
21. říj 2009

tak jsme odsledovali snehurku (teda tobik asi 15 minut a ja tech dalsich 60 😀 )

kaleilah
21. říj 2009

Tak hlavně že nechal maminku dokoukat 😀 kkoukám na přešlapy, chtěla jsem žehlit ale to musim nejdřív uklidit obývák a to můžu jen když danýs spí, ale budulínek chrněl do šesti, tak mi jen tak spát nebude 😝

suki
21. říj 2009

holky IP 😀 😉

suki
21. říj 2009

holky hlavně, že Vám to vyšlo podle vašich představ 🙂

kaleilah
21. říj 2009

Suki, vysoce originální 😀 😀 😀

suki
21. říj 2009

😀 😀 Já vím 😀