Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
22. říj 2009

maji tak at ti to dobre dopadne 😵
Já jsem úplně v prdeli, přijeli nám před chvilkou odpojit elektriku, prý když to dneska doplatíme a zaneseme ústřižek tak nás neodpojí, jenže my máme půlku částky.Opravdu si nemáme kde půjčit, jsem na dně.... ale úplně ☹ 😢 😢 😢

majatob
autor
22. říj 2009

Kal tak ja nevim a u sousedu? treba by vam pomohli ☹

kaleilah
22. říj 2009

sousedi fakt nee, vůbec se tu neznáme, jeden na nás navíc posílá pořád policajty (odpoledne) že nemůže spát po noční protože děti dupou 😠 takže sousedi fakt ne, rodina taky ne, kamarádi už tuplem ne..prostě máme smůlu

majatob
autor
22. říj 2009

kaleilah
22. říj 2009

je to hrozný, člověk by nevěřil jak se všechno může pos..během pár měsíců ☹

majatob
autor
22. říj 2009

ja ani nevim co rict 😒

suki
22. říj 2009

ahoj holky
co tak smutně dneska?

kaleilah
22. říj 2009

ahoj suki, ono to jinak ani nejde. ☹

suki
22. říj 2009

Jak to?
Nějaký problémy? Pokud můžu, tak ráda pomůžu?

kaleilah
22. říj 2009

suki nemůžeš ☹ psala jsem to nahoře, dneska přijeli elektrikáři že nám jdou odpojit elektriku, že se jdou domluvit že když to do dneška zaplatíme tak že to neodpojí. když to do dneška nebude zapl, přijedou zítra. a na zaplacení nemáme. 😒 A už jsem psala nahoře že nemáme šanci si někde půjčit ☹

suki
22. říj 2009

a kolik dlužíte? 😒

kaleilah
22. říj 2009

2700

kaleilah
22. říj 2009

byla jsem zaplatit 1400, víc prostě nemáme. Do příštího měsíce máme 300kč ☹

kaleilah
22. říj 2009

takže 1300 se musí doplatit, já už opravdu nemůžu. jsem s nervama na dně, pořád jen bulim a ještě jsem nejedla protože bych se pozvracela. přesně tohle před orodem nepotřebuju. A bude hůř...

suki
22. říj 2009

☹ já přemýšlím, jestli bychom vám mohli půjčit, ale musela bych se zeptat ještě Radimka, co mi řekne, taky jsme teď na hraně s prachama, kupujeme byt a máme to spočítaný do koruny, takže pokud by mi to odsouhlasil, tak bych ti to nějak přeposlala, ale ještě ti to nemůžu zaručit 😒 nemám úplně přehledm jak na tom teď jsme a jestli si to můžem domluvit , ale pokud to jen trošku půjde, tak pomůžem...

suki
22. říj 2009

a manžel je bez práce, pokud sjem to dobře pochopila?

suki
22. říj 2009

ne domluvit ale dovolit 😝 oprava

suki
22. říj 2009

můžu se ho ale zeptat až večer...příjde z práce okolo půl jedenácté

kaleilah
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaleilah
22. říj 2009

Jo a s manžovou prací, teď dělá už od srpna v prodejně s pc, poprvé tam byl koncem srpna, pak tam makal září a pořád nevěděl jestli ho vezmou nebo jak, protože nedostal smlouvu, nic. tak se dozvěděl že je v "nejužším výběrovým řízení" a že pořád neví jestli ho vezmou nebo vezmou někoho jinýho, že uchazečů o to místo mají několik 😝 a minulý týden se dozvěděl že ho nevezmou, ale že může chodit dopráce na černo než někoho seženou. jenže od tamtud dostal 3 tisíce...takže žádnej zázrak, akorát na jednu složenku ze skříně...

suki
22. říj 2009

to je šíílený 😝 😝 jako takhle se fakt nedá vyjít ☹
A vy nemáte nikoho, kdo by vám pomohl?

kaleilah
22. říj 2009

tchýně si vzala hypotéku min.rok, v 55! přišla o práci, musela jít do přdčasnýho důchodu, nemohla rok nic sehnat...důchod má 7200, platit musí 7600... a takhle je to vlastně všude, MM má ještě tři sourozence, všichni ve srabu, není tu vůbec práce. takže ženský na rodičácách, chlapy bez práce. A to fakt nejsme rodina nemakačenků 😝
zrovna dneska by lMM na pohovoru, ten nevyšel, předevčírem taky, ale to se dozví až zítra. zítra bude mít melouch, půjde zasklívat balkony, dostane za to tisícovku a hned se musí pro pleny, máme tak na den dva maximálně...už jsem se rozloučila s porodem v kadani, hrozně jsem to dneska obrečela a asi i s manžou u porodu, taky chtějí 500..

kaleilah
22. říj 2009

víš co, nám asi nejvíc ublížila ta hypoška, fakt mě hrozně štve ta v tý bance, navíc jejich prcí je nabízet co nejvyšší pojistky aby za to dostali co nejvíc peněz, ona se o tom ani nezmínila, prostě zaškrtla co měla po ruce a naše chyba že jsme to podepsali a přehlídli. Jo a ještě, i když byl MM na neschopence 3 měsíce, tak pojišťovna začne proplácet hypo až po dvou měsících neschopnosti, tak jsme vyplnili žádost a přišlo nám že nic pojišťovna platit nebude, protože semusí posoudit s čím marodil a tohle jim nepřipadalo dost důležitý 😝

suki
22. říj 2009

ach jo...to je šílený ☹
tak jedině že až budou děti trošinku větší, že by ses do práce vrátila ty...to by nešlo?
Co má manžel za profesi?

kaleilah
22. říj 2009

nemá dodělanou školu..dělal všechno možný,má svářečák a většinou dělal v dílnách. Já jsem chtěla jít i na receci teď na noční, ale nezvládala bych to, celou noc nespat apře den když je mm v "práci" tak se starat o děti a navíc s břichem..ale jen co přestanu kojit Adrianku takl si budu něco hledat

suki
22. říj 2009

To jsem právě myslela, až malá povyroste...ne teď.
To je jasný, že by to teď nešlo 😒
Ach jo...a myslíš, že si manžel něco najde?

kaleilah
22. říj 2009

Hledá... snad najde. Dneska to byla náhoda jak blázen, šel ze zeptat do jednoho autoservisu, musel jet busem, autíko je rozbitý a cestou zpátky mu měl jet autobus až za dvě hodiny tak šel pěšky a stopoval a chytnul dodávku, zakecal se s tím chlapem o práci a tak, a zjistil že dělal s jeho bráchou. A právě ten chlap má firmu a zasklívají balkony atd a tak se hned zeptal MM jestli nemá zítra čas že potřebujou někoho do party že jedou dělat balkony a že hned po práci dostane prašule na ruku. Tak MM zítra jde a kusíse s ním domluvit jestli nemá místo nebo aspoň takhle na výpomoc.

suki
22. říj 2009

😉 🙂 tak to zní hnedka líp 🙂

kaleilah
22. říj 2009

jojo, tak jsem zvědavá s čím přijde zítra domů 😉 doufám že hlavně aspoň s balíkem plen, jinak bych musela začít dobrovolně bezplenkovat a na to se teda necejtim 😀

nejhorší je v sobě hledat teď sílu něco udělat, mám takovou depku že fakt jen sedim u pc, čumim jak blb na inzeráty s prací, bulim, nevnímám.ještě jsem nejedla, jsem hrozně vystrelá.potřebuju konečně slyšet že manžu někam vezmou. hlavně jsem šíleně vyčerpaná, nedokážu uklidit, postarat se o děti....já chci mít tohle šílený období za sebou

A co jinak vy, jak jste se měli?

suki
22. říj 2009

Kali ☹ tak drřím strašně moc pěstičky, ať něco klapne..
my taky nic moc dneska...s bytem furt nějaký problémy....už mě to fakt vyčerpává...ale to je nadlouhý vyprávění 😝