Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
22. říj 2009

povídej...už máte byteček vybranej?

suki
22. říj 2009

Jo byt máme vybranej už celkem dlouho, ale vždycky, když se našel nějakej kupec na ten náš, tak se to nějak podělalo( s prominutím) no dneska zas, ale šli jsme teda dneska s cenou dolů...už v podtatě za hranici našich možností, takže nebudem mít asi pěkně dlouho ani kuchyň...myslím v tom novým, ale konečně máme kupce a snad už se to dotáhne do konce. 😝 jsem už z toho vyčerpaná, ale když už jsme s tím začli, tak to musíme dotáhnout ...

kaleilah
22. říj 2009

Tak to je škoda že jste museli s cenou dolů ☹ a na tamtom bytě už máte zálohu zaplacenou? A kupce jste sháněli sami nebo přes realitku? nezávidim ti ty starosti s prodejem, zažila jsem to před dvěma lety, koukali na mě jak na pipku, čerstvá devatenácka si přijde do realitky že chce prodat a koupit byt 😀

suki
22. říj 2009

JJ museli právě proto, že zálohu na ten druhej byt už máme složenou a radši jsem šli dolů s cenou, než přijít o peníéze, které jsme tam dali. Jinak kupce jsme sháněli spíš přes realitky, posledních 14 dní jsem nedělala nic jinýho než uklízela, protože se tu dveře netrhli 😝 😝
To věřím, že na tebe koukali 😀

kaleilah
22. říj 2009

u nás to bylo dost akční. bydleli jsme s MM v praze, já akarát odmaturovala a o prázdninách jsme jeli z teska a já prostě jen plácla co kdyby jsme prodali byt, našli něco většího a vrátili se zpět na západ. No a druhý den jsem už seděla v realitce 😀 😀 😀 fakt okamžitej nápad a hned jsme šli do toho. A já si tady zamilovala byt, a bylo o něj dost zájemnců, takže se musela složit záloha, a my bez koruny. Známá v bance nám dala tu bleskovou půjčku bez dokazování příjmů, trošku nám tam "upravila" pár věcí a zálohu jsme zaplatili. No a ten náš kupec pak měl problémy s vyřízením hypo na náž pražskej byt, hrozně mu to zdržovaly, chtěli po něm milion papírůa když to tam donesl tak chtěli další 😝 takže jsme to stihli o dva dny, jinak by záloha propadla 😠

A vám bude zájemce platit hotově? to musí být šílený strsy, jestli se to stihne, nepropadne záloha, pak jestli všechny smlouvy budou ok, aby jste nakonec a byt nepřišly... 😝 😝 😝

suki
22. říj 2009

😝 😝 mně to vykládej, naštěstí s bytem jsou jednání dobrá....tam nám celkem čekají a tady má kupec peníze hotově, což je jediný štěstí, protože je to ještě spojený se splacením hypotéky a vzití si hypotéky nové...větší byt...dražší byt, takže celkem masakr....

kaleilah
22. říj 2009

😝 tak to máte zase štěstí. A na vánoce už budete v novým? My prodávali 1+1 skoro za dva mil. 😅 a koupili za to docela s přehledem 3+1, ale na západě. V praze by jsme si ani neškrtli 😀

suki
22. říj 2009

doufám, že a nebo to nebudem hrotit a necháme to až na leden...uvidíme 🙂
No myprodáváme novostavbu 2+kk 48m2 a bude to za 2300 000...ale máme na tom hypotéku, takže to nejde všechno na novej byt, musíme ji z toho splatit....

suki
22. říj 2009

kupujem 3+KK taky novej...cenu radši nebudu udávat 😅

kaleilah
22. říj 2009

a to jste měli byt v nějaký bytovce? a je vám malá, jo? a vyplatíte hypo a budete si brát novou na druhej byteček? chápu to dobře?

suki
22. říj 2009

😉 chápeš dobře 😉
akorát si nebudem brát celou novou, něco nám zbyde z prodeje 🙂
je to cihlovej třípatrovej bytovej dům 🙂

suki
22. říj 2009

no 48 m není žádná sláva, ale spíš jsme ten byt větší objevili náhodou a moc se nám líbil, jinak by jsme tu ještě klidně chvilku bydleli. 🙂

kaleilah
22. říj 2009

my měli v praze 36 m i s balkonem 😀

suki
22. říj 2009

tak to je taky celkem nic moc 😀 😀 ale Praha to je úplně jiná cenová skupina...

suki
22. říj 2009

z foteček to vypadá, že to máte doma móoć pěkný 🙂

kaleilah
22. říj 2009

Jo, praha je fakt mimo. Já čekala že ten byt má hodnotu tak 600tis, byl to klasickej, starej panelákovej s hnusnýma oknama, umakartovou koupelnou..bléééé a a když přišel týpek z realitky a řekl že by jsme tak 1.9 mít mohli, málem jsem padla na zadek 😀

Jinak nedávno jsme dodělali pokojík, matroš byl nakoupenej od vánoc, ale nebyl čas, jukni tady : http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce=profile...

kaleilah
22. říj 2009

jé, ja tam dala fotky pokojíku a on se zobrazil celej profil s fotkama 😅

kaleilah
22. říj 2009

my jsme tady nějak osiřely..maja se vzdělává, marťa zařizuje baráček...a zbytek zjistil že jsme až moc dokonalý tak nás opustil 😀 😀 😀

suki
22. říj 2009

a kde je ten pokojíček? 😀
Jinak ti to tam moc sluší 🙂

suki
22. říj 2009

kali, já už teď zmizím a pak to okouknu ty fotečky.
zatím pa pa, moc prima pokec 😉 🙂

kaleilah
22. říj 2009

konec třetí řádky to je první fotka pokojíku, pak je tam ze všech stran na čtvrtý řádce

A vypadám jak blb,mám velký oči, jsem nefotogenická a všude vypadám hrozně vykuleně 😀 😀 😀

kaleilah
23. říj 2009

tak jsem čekala celý dopoledne kdy nás přijdou odpojit a zatim nic 😉 každopádně to problém neřeší... takžemusim jen doufat že ten dnešek vyjde. Psala jsem manžovi jak to jde tak mi jen napsal ze maji hotovo a budou delat jeste nekde jinde, tak jsem si rikala ze by to nemuseli stihnout a sel by treba i zitra 😀 😀 😀 no moje fantazie pracuje 😀

Ale jo, uý mám lepší náladu, uvidim o víkendu superstar 😀 pochybuju že by se jim chtělo nás odpojit přes víkend 😀

suki
23. říj 2009

ahoj omlouvám se, celý dopoledne jsme byly u kamarádky 🙂 a vyřizovali ještě věci ohledně bytu. Jinak k návrhu, že bychom vám půjčili jsem se vůbec nedostala ☹ , protože teď je tady takovej stres a napětí, že nebyla vhodná příležitost ☹ ale ještě se to pokusím nadhodit 🙂
Vidím ale , že jsi dnes pozitivně naladěná a to mi dělá radost 🙂

kaleilah
23. říj 2009

JJ, u mě je to vždycky taková ta momentální depka, kdy jsem na dně. Pak se stačí vyspat a hned je trochu líp. Nejhorší je vždycky ta chvíle kdy nastane nějakej problém 😉

To ti závidim, aspoň jste měli pohodičku a dělaly bordel u někoho jinýho 😀 U všech našich známých je zvykem že chodí oni k nám, protože já si žádnou návštěvu neužiju. Většina je nezdětná a nemají uzpůsobenej byt pro ty naše šídla 🙂 takže místo abych si v klidu vypila čajík a pokecala, lítám za nima po bytě a pořád něco zakazuju 😀 takže radši všichni chodí k nám, a mám klid...a hromadu nádobí 😀 -tu má teda myčka, ale někdo to tam naskládat musí, ne? 😀

Jo paradoxně s tou elektrikou první co mě dneska ráno napadlo když jsem vyndalala nádobí bylo: a to jako budu mejt ručně? 😀 😀 😀

A už máš vyřízený všechno?

suki
23. říj 2009

to chápu návštěvy i tu myčku...na myčku já nedám dopustit 😵 😵

Více méně už jo...jen doufám, že v pondělí klapne podpis smluv a konečně si oddechnu nachvilku....
Doufám, že nenastane zas nějakej problém nebo já fakt nevím, co už bych dělala. Už tak jsem dost nervózní, pak se to odráží i na všem okolo.
Dneska mám ale cvičení, takže se aspoň odreaguju 😝

suki
23. říj 2009

na chvilku pardon

kaleilah
23. říj 2009

jé tak v pondělí budu držet palečky 😵 já když jsem nervozní tak jsem taky pořád na všechny protivná a odnáší to hlavně děti 😝 😠

Chodíš cvičit nějak pravidelně? to musí být super relax, já jsem kdysi dělala histor.šerm a parádní oddech 😵 😵 😵

Ty jo, my ydlíme v panéláčku, úplně nahoře-4 patro a právě teď narazil do okna holub nebo něco takovýho, bylo to veliký, černý, hrozný rána, úplně se mi udělalo špatně, fuuuj 😝 😝 😝 a to mám okna měsíc nemytý! 😀 😀
😀 Teda to semi stalo poprvé abych viděla jak narazil pták do okna. A takovej hnusnej zvuk, ten báraz toho těla. Alemrtvolka pod oknem není 😝 ježiš já mám normálně husinu z toho 😅

suki
23. říj 2009

jj já předcvičuju aerobik, takže musím jít cvičit, i když se mi někdy třeba nechce 😀 tím pádem chodím pravidelně minimálně dvakrát týdně 🙂
ty jo šerm já teda neumím 😀 to by dopadlo, bych si to zapíchla do břicha určitě 😀

ještě, že jsi měla zavřený okna, představ si, že by ti ten pták vletěl dovnitř, to by byla teprv sranda 😀 😎

kaleilah
23. říj 2009

jéé, nestraš 😀 😀 😀 my tu máme zabedněno, je tu zima tak nevěráme 😉 ale kdybych tady honila holuba tak tak se zahřeju stopro.

Tak to máš i dobrej přivýdělek, ne? Děláš co tě baví, nevypadáš jak vyvrženej vorvaň ( tak mi říkal MM po porodu a to jsem měla 50 kg 😝 😢 😢 ) a ještě dostaneš nějakou tu korunku 😉 A to cvičíš někde ve fitku něbo máte pronajatu tělocvičnu? A děti nebo dospělý?

suki
23. říj 2009

cvičím ve fitku...a peníze většinou padnou na jídlo, protože je dostávám na začátku měsíce a to už většinou nemáme ani korunu 😅 takže, že bych si něco koupila se říct nedá 😝
co je to vyvrženej vorvaň? 😅
Cvičím dospělým 😉