Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
27. říj 2009

hlavne, ze uz to je 🙂
normalne musim rict, ze jste mi chybely tech par dni co jsem byla mimo... 😀

kaleilah
27. říj 2009

hojte, maji já mám první termín teď v pátek 🙂 😵
Suki co smlouva, podepsaná? My jsme byli včera na narozkách zuzanky, manže se po dvou hodinách ožral ale neskutečným způsobem, měl asi 12 panáků vpdky, oni tam nic jinýho nepijou a všichni chlapi vypadali stejně, ty jejich oslavy, to je nezřízená pitka 😝 😀 😀 😀

Jdu připravit děti a bábovku a kolem sedmý budu v provozu 😵

majatob
autor
27. říj 2009

kal, ty jo a to vydrzel 12 panaku? to by me vynaseli asi nohama napred 😀 😀 😀

suki
27. říj 2009

ty jo, tak to já bych měla už otravu alkoholem 😝 😝
jinak smlouva je podepsaná 😵 😵
maji, ty jsi nám taky chyběla 😉
kali, jak je na tom manža s prací?

kaleilah
27. říj 2009

holky, taky domů ještě jakž takž došel, ale udělal šílenou scému před barákem, byl tam starej chlap s jezevčíkem, ten mu šíleně štekal tak se jirka otočil a začal štěkat na toho psa taky a pak ho honil po silnici a mezi stromama, pes byl tak vystrašenej že začal kvičet a ukakávat 😝 😝 😀 😀 😀 a jířa za ním lítal a štěkal na něj 😀 .pak se do sebe pustili s tim chlapem 😝

Pak jsem šla pro lailu-našeho hafa vyvenčit a manža hodil šavli, pak jsme došli asi v deset dom, mm si lehnul ani se nehnul, po hodině vystřelil jak raketa z gauče a zeblil mi vanu 😝 😀 A řekl mi u toho ODPUSŤ MI 😀 😀 😀 to mi k němu vůbec nesedí, to není jeho slovním, jsem se málem pos... smíchy 😀

Dneska jsem šla do poroadny tak musel jít s dětma k mudře na očkování a bylo mu pěkně blbě a ještě se motal. A vietnamci oak ještě ve 4 dopili tři flašky vodky (litrový!!!!!!!!!!! finlandie) a to daly tři v 5 s MM, no prostě masakr neskutečnej 😝 😝 😝

Suki myslela jsem na tebe s tou smlouvou, to je super že to máte podepsaný, aspoň máte trochu klid 😵
s prací furt nic 😝

suki
27. říj 2009

😝 to je blbý s těma prachama a prací 😒
my vám nekonec půjčit nemůžem, vzhledem k té pokutě 13000 budem rádi, když to platíme a taky si na to musíme půjčit 😲 ☹ takže blbý...

kaleilah
27. říj 2009

suki já jsem s tím ani nepočítala. Ale z energetiky tu ještě nebyli, trošku se to "zamaskovalo" tím že se zaplatila aspoň ta polovina částky

kaleilah
27. říj 2009

Nikdo mě nemá rád, nikdo si nechce povídat s velrybkou ,tak vás jdu utípnout a zavírám pc 😠 😀 😀 😀

kaleilah
27. říj 2009

Tak jsem vám chtěla dát ještě jednu šanci a máte smůůůůlu 😀 tůdle nudle, kašlu na vás, jdu žehlit. 😀
Jo a porod se z provozně technických důvodů přesouvá až na příští sobotu. Děkujeme za pochopení 😀 😀 😀

suki
27. říj 2009

😀 😀
aspoň budeš mít vyžehleno 😀 😀

kaleilah
27. říj 2009

fajn, ak máte poslední šanci 😀 😀 😀 mě se zželelo žehličky, přece jí chuděru nezapařim, mě by bylo taky nepříjemný kdyby mě někdo vzal za šňůru, někam mě strčil, jezdil se mnou sem a tam, bylo mi u toho vedro a lil mi do palice vodu. Stala se ze mě aktivní propagátorka ZA ŠŤASTNÝ ŽIVOT ŽEHLIČEK 😀 😀 😀

majatob
autor
27. říj 2009

jste tu nekdo? me je do breku 😢

kaleilah
27. říj 2009

co se staloooo

majatob
autor
27. říj 2009

ale nic jen si jedna naivka myslela, ze bude s manzelem slavit jeho vcerejsi narozky a prd... ☹

kaleilah
27. říj 2009

jak to? manža měl včera narozky a dneska jsi chtěla oslavu a nic nebo jak?

majatob
autor
27. říj 2009

no tak nejak..jenze si misto oslavy domluvil squash a prijde az nekdy o pulnoci ☹ ale je to moje blbost, nemela jsem naznacovat, ale rict to rovnou, ze chci aby byl doma 😅

kaleilah
27. říj 2009

aty jsi měla na dnešek nějaký plány? to je škodaaa ☹ MM má narozky zítra,ale slavit nebudeme vůbec ☹

majatob
autor
27. říj 2009

ja jsem chtela rozdelat vinko a hlavne si v klidu zase jednou popovidat..ale to muzeme aj zitra, hazu to za hlavu a uz je mi fajn 😀

kaleilah
27. říj 2009

já pořád přemejšlim jestli týrat žehličku nebo ne 😠 😀

majatob
autor
27. říj 2009

prd na to.. 😉

kaleilah
27. říj 2009

jenže mě už se prádlo nevejde do koše a na sušáku schnou další dvě pračky 😝 asi se měnim ze superženy na superlemru 😀 😀 😀 ale taky dobrý, pořád jsem super. a hlavně mega velryba, počkej hodim na chvilku fotku 😀

majatob
autor
27. říj 2009

hod 😵 😵 😵

kaleilah
27. říj 2009

v těhu

majatob
autor
27. říj 2009

jaka velryba ty trubko??? jestli budu takhle vypadat pred porodem, tak budu stastna jak blecha 😵 😵 😵

kaleilah
27. říj 2009

zrovna dneska v poradně se setřiška hrozně divila jak jsem mohla nabrat 14kg, když mám doma lítání kolem dvou dětí 😝 mě pěkně naštvala, jsem byla ráda že se držim, u danýho šlo nahoru 23 😝

majatob
autor
27. říj 2009

ja jsem s tobikem shodila 7 a pak od 5. mesice 16 nabrala, ted do 18tt tri kila dole a vcera uz 4 nahore!!! to je prosim kilo tydne, doufam, ze to takhle nebude pribyvat uz az do porodu 😀 😀 😀

kaleilah
27. říj 2009

hele, do konce je to 18 týdnů, když budeš mít štěstí tak 16. To znamená že se do dvacky vejdeš 😀 😀 😀 a dolů to jde v poho a rychle, jen se ke konci blbě lítá za dětma, no 😝 fakt, koho by napdalo že ty mrňata jsou tak rychlý...nebo já tak pomalá? 😅 😕

majatob
autor
27. říj 2009

urcite deti tak rychly 😉 😉 😉

kaleilah
27. říj 2009

ufff, jsem se lekla že už jsem totálně nepoužitelná. 😀 Ježiš Aďucha kopuchá, mi hejbe břichem jak trubka 😀 😀 😀 ty jo, toho by se dalo využít, když potřeuju na wc tak mi bude stačit když si lehnu na podlahu a ona mě tak normálně došoupe 😀 😀 😀 dneska jsem měla hodinovej pokec s dulou, já se normálně zase na porod začínám těšit 😀 😀 😀

majatob
autor
27. říj 2009

tak to ti zavidim... 😅 asi budu chtit k vanocum dulu 😀 😀 😀