Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
29. říj 2009

No já vim že by si poradil, ale dal by mu na ven určitě k hnědým kalhotám červenou budnu a modrou čepici a zelený boty..přitom k TĚM kalhotám je TAMTA bunda a čepice... 😀 😀 😀 a nwchal by ho po ránu lítat po bytě v overalku na spinkání 😝 jo a dával by mu párky 😝 😝 😝 A ven by mu dal čepici jen kdyby bylo -30, a nechodil by kecat sem... 😀

suki
29. říj 2009

Ahoj 🙂

kaleilah
29. říj 2009

ahoooooj 🙂

majatob
autor
29. říj 2009

ahoj suki 🙂 🙂
me to premysleni o porodu nejak zmohlo, asi pujdu spat 🙂 🙂

kaleilah
29. říj 2009

maji já jsem zapla žehličku 🙂
Suki jak bylo?

majatob
autor
29. říj 2009

kal, mozna jsi me presvedcila, koukam, ze tu jedna dula (nebo co ona to je) nabizi individualni pripravu na porod...ze by darecek Martinkovi k narozkam? 😀 😀 😀

suki
29. říj 2009

Holky, mám se fajn, jen ted nestíhám koníka, celej den skoro jsme byly u kamarádky 🙂
JInak řeším byt, ale myslela jsem na vás, jak se máte? 🙂

suki
29. říj 2009

kali a ty ještě jako nerodíš? 😀

kaleilah
29. říj 2009

Za skoušku nic nedáš, stejně se nejdřív dělá informativní schůzka, aby jste viděli jestli si sedíte atd...pokecáte a rozhodnout se můžeš kdykoliv.jen bych to neoddalovala, aby jsi měla dost času na přípravu 😉 tak mám vyžehlených asi 10 věcí,jsem dokonalááá 😵 😀 😝

suki
29. říj 2009

jo, o dulách se bavíte 🙂 Já vám holky řeknu, mě bylo fuk, jesli tam mám deset dul nebo ne 😀 , ale možná to příště taky zkusím, třeba pak nebudu rodit 18 hodin 😝 😝

suki
29. říj 2009

holky, já jdu spinkat 🙂 ale zase vás navštívím a dejte vědět, kdyby nastal nějakej porod 😝 😀 😎

kaleilah
29. říj 2009

suki udělala kuku a jde .uki 😀 😀 😀 to jsi moc nepokecala 😀

suki
29. říj 2009

😀 😀 no jo 😀

kaleilah
29. říj 2009

máš moc vyřizování?

suki
29. říj 2009

tak tak 😝 ale určitě o víkendu si čas najdu 😉
Dobrou 🙂

kaleilah
29. říj 2009

Dobrou s kobrou 😵

berenika39
29. říj 2009

majatob: návod: dneska rodili naši nejlepší přátelé. Vyvolávačka, 12 dní přenášení. Nic. kontrakce nula. Tak to odložili na zítra.
V jednu hodinu deset minut najednou "jedna" !!!! kontrakce. Ve dvě hodiny deset minut, přesně po šedesáti minutách byla na světě krásná sladká Anička a měla 4560g a 53cm. Tak takhle se to dělá 😀 😀 😀
S mamčou jsem telefonovala dopoledne a pak ve tři odpoledne, jak kdyby mezi tím neproběhl porod - vysmátá, štastná, neunavená, prostě jedno štastný říjnový odpoledne.
Tak držím palce.

majatob
autor
29. říj 2009

bere, tak to je mazec 😀 😀 😀 to by se i taky libilo...az na tu vahu mimca 😀 😀 😀

berenika39
29. říj 2009

rodiče jsou velký, oba, bříško měla obroooovský od pátého měsíce, takže se to čekalo, jen mi není jasný, že na utz neodhadli porodní váhu, protože přes 4,5kg doporučí sekci, pletu se?
ale neboj, tohle je fakt asi výjimka, ty budeš mít klasika 3,250kg 😉 😉 😉

majatob
autor
29. říj 2009

tobik mel 3350 😀 a druhy bych brala tak 2900 i trochu min 😀 😀 😀

berenika39
29. říj 2009

já měla prvního syna přirozeně 4250g,druhý sekcí 2660g 😉 😉 😉 , to si nevybereš 😀 😀 😀

kaleilah
29. říj 2009

jé, ty ještě nechrníš? Já budu mít za chvilku dožehleno tak asi vytáhnu i koš s ložním prádlem, kterej odkládám na horší časy 😀 😀

Maji, ty tři kilka jsou akorát, kdyby bylo míň tak by si vás tam mohli nechat dýl 😉 hele a máš ještě dost času, tak se přestaň stresovat, na to mám právo já 😀 😀 😀

majatob
autor
29. říj 2009

kal, ja uz jdu, zaviraji se mi ocicka 😀 a uz nestresuju, nejak to dopadne, treba porodim ve spanku a ani o tom nebudu vedet... 😀 😀 😀

kaleilah
29. říj 2009

jojo, mimčo si dojde do koupelny, umyje se, hodí se plenku, zavrtá se k tobě pod peřinu a bude dumlat 😀 😀 😀 Tak čusík zavři očička, pusinku a jdi chrnět 😀

majatob
autor
29. říj 2009

jeee no to by bylo 😀 😀 😀 ale hlavne aby si nezapomnelo vycistit zuby kdyz uz se bude myt 😀 😀 😀

majatob
autor
29. říj 2009

no a co ty tu jeste? utikej nabirat energii na porod 😀

kaleilah
29. říj 2009

myslíš ty dásně? 😀 😀 😀

majatob
autor
29. říj 2009

neee, ty zuby... 😀 😀 😀 kdyz uz tak se vsim, ne?

kaleilah
29. říj 2009

Tak to přeju příjemný kojení..hlavně ty super začátky když bolí se na prso jenom kouknout...hmm, a rovnou zubama, si troufáš 😀 😀 😀

majatob
autor
29. říj 2009

si dojde koupit do alberta, ne? 😀 koncim a jdu spat nebo se mi o tom bude jeste aj zdat 😀 😀 😀