Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
29. říj 2009

Čuuuus a hezký zubatý sny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Aby se ti nezdálo něco o upírech ze záhrobí 😀 😀 bojííííím 😕 😕 🤐 😀 😝

majatob
autor
30. říj 2009

dobre ranko 😀

kaleilah
30. říj 2009

Dobrý

womenne
30. říj 2009

čauky
Maji hmm ja som na to uplne zabudla počula som otom davnejšie.sa tam chystame ale neskor bo maly boli teraz prechladnuty tak aby niečo zase nechyteli.

kali chodim len na dvojičkovo nemam ani čas tak prispievat teraz boli decka dlho doma takže tak 😝 a ty čo dokedy budeš stražit malu?budeš ju mat aj ked sa narodi male?

teda včera ste nakecali nemam čas dočitat tak cez vikend sa brzdite 😀 😉

majatob
autor
30. říj 2009

wom, me to moc neoslovilo teda, ani jsme je nejak extra nprohlizeli, jen v ramci nakupovani kdyz jsme nejakou figurinu mijeli 😀

suki
30. říj 2009

Ahojky zdravím a mizím 😀 😀 už zase 😀 😀

kaleilah
30. říj 2009

Wom, já budu hlídat zuzku prostě dokud nebude chodit do školy 😉 takže ještě dlouho 🙂
Maji jak je dneska? mě nějak kleslo břicho, musim si najít pás 😅 protože jinak si panděro musim podepírat aby mi nespadlo dolů 😀

Před chvilkou jsme vstávali, chci jít ven a je tu pod mrakem a zataženo. snad nebude pršet, zuzka nemá pláštěnku. Jdu koupit jablíčka a bude mrkvičkovo jablečnej salát s citronkem 😵 😵 😵

majatob
autor
30. říj 2009

kal, je salatek bych si taky dala, ale nechce se mi strouhat s tou mrkvi 😀 u nas je taky pod mrakem, chystame se ven...su dnes nejaka hotova 😝

kaleilah
30. říj 2009

já právě taky.vzbudila jsem se tak natěšená a jak jsem koukla z okna tak mě ta nálada přešla. Navíc nám tu už druhý den od půl osmý 😠 ! od rána vrtají, dole sepředělává byt tak mlátí vrtacím kladivem, takže mám hlavu jak balon, divim se že jsme normálně v pohodě spali

kaleilah
30. říj 2009

Ahojte 😉 je tu někdooo

suki
30. říj 2009

Ahojky, já teď hned odcházím mám cvičení 🙂 😉
Pa pa.

kaleilah
30. říj 2009

😕

suki
30. říj 2009

😀 kali, co tak vykuleně?
já jsem si odcvičila, dala všem pěkně do těla a teď jsem se nacpala křupkama 😀 😀 , takže teda ať žije zdravá strava 😀

majatob
autor
31. říj 2009

dobry ranko, u nas bylo vcera dost dusno, tak jsem ani nemela naladu sem chodit 😒 ale uz je to zase ok, vecer jsem si pobrecela do polstare a rano jsme si to vyrikali 😀 😀 😀

kaleilah
31. říj 2009

Dobré ranko já jsem včera večer upekla štrůdl tak si dáváme do nosu 🙂 danýsek ještě do vlasů a do uší 😀 Maji co se dělo? To jste měli itevřít okna, hned by bylo líp 🙂

My tu máme dneska šílenou zimu, ani se mi nechtělo vylézt z postele. Musim jít uklízet, a nevim kde začít 😒 dneska jsem si slíbila že se vrhnu na dětskej pokoj, tak snad z toho nevrhnu já 😀 😀

majatob
autor
31. říj 2009

kal, ale nic, jen jsme meli oba takovou nejakou urazlivou naladu a mm mel zrovna potrebu mi vykladat co bych mela vsechno udelat nez uspi tobika a kdyz se vratil do obyvaku sedela jsem u pocitace a zacal mit blby poznamky a vubec si nevsiml toho, ze jsem mezitim udelala milion jinych veci...no trochu to prehnal a jak jsem byla v razi, tak jsme se chytli..ale uz je to ok 🙂 mame sluzbu na vchody tak jdeme dolu pouklizet chodbu a sklepy 😝 😝 😝

kaleilah
31. říj 2009

já měla minulý týden. Taky mě to nebaví 😝 a hlavně ve středu jsem vytřela, uklidila ave čtvrtek zase pokračovali ve spodním bytě na rekonstrukci, zrovna vyřezávali futra..takže kromě rámusu všude ten bílej prach 😠 ale uklidili si to naštěstí sami, když jsem kolem nich procházela tak jsem jen poznamenala že jsem den předtím vytírala 😅Musim jít dělat něco kobědu, za půl hodiny mi jdu děti spát tak abych mohla s nima 😀

majatob
autor
31. říj 2009

brrr, nemam rada velkej uklid, ale aspon jsme to udelali poradne, tak mam dobrej pocit 🙂

kaleilah
31. říj 2009

chjooo, mě se nic nechceee. Dneska to nevidim ani na prochajd, mrzne tu a mě i hodinka venku šíleně vyčerpává, fakt nezvládám ani chodit ven. A nejhorší je že děti jsou ok a já pak šíleně unavená a nezvládám nic. Takže do porodu se procházky ruší 🙂

majatob
autor
31. říj 2009

tak je na hodinku vypust na balkon 😀 😀 😀

kaleilah
31. říj 2009

to by byli spokojený, vydlíme až nahoře, daýs si vždycky lehne na zem a tou škvírkou křičí na lidi a kouká kde co lítá 😀

majatob
autor
31. říj 2009

😀 😀 vidis a byli by vyvetrani 😀 😀

kaleilah
31. říj 2009

no jo, jenže kdo by je rozehříval? Oni si lehnou tvářema na tu dlažbu a po tý hodině je odtrhnout a volat rovnou na plastiku se mi nechce 😀 😀

majatob
autor
31. říj 2009

😀 😀 😀

majatob
autor
31. říj 2009

a co tu vlastne delas? nemas spat? 😀

kaleilah
31. říj 2009

už jsem vzhůru 😠 😠 třikrát mě vzbudil telefon, pak můj pitomej pes a nakonec zuzana protože dělala bordel a vzbudila i daniela 😠

majatob
autor
31. říj 2009

kal, ja mela zase prisernou noc, nemohla jsem spat a kdyz jsem konecne vytuhla, tak me vzbudil Martin, ze musime jit foukat bublinky...neco se mu zdalo a byl lehce mimo 😀 😀 😀

suki
31. říj 2009

Ahoj holky těhulky, co bříška? Jak se máte? 🙂 užíváte sobotu? Já jsem u maky, Nikča spinká, oběd naservírovanej až pod noc a pohoda 😀

suki
31. říj 2009

u mamky- oprava

kaleilah
31. říj 2009

😀 maji, tak bublinky, jo? 😀 😀 😀

Ahoj suki, a co máte dobrýho? Já dělám polívku ala všehomix zeleniny a do toho červenou čočku 😀
A na talíř to musim naservírovat sama a ještě i pro děti 🙂 Měla mě přijít kámoška, odložila to na zítra tak se asi ukoušu nudou ☹