Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
2. lis 2009

Snad to teda přejde, myslíš že je to jen nějaká viroza? Já si včera v noci psala s dulou, zase mě uklidnila, no začínám mít obavy a na druhou stranu se těšim. Danýsek před chvilkou vlezl MM na stůl s pc a zapatlal mu monitor rybilkou 😀 (naprosto upřímně přiznávám že jsem mu sí pomphla otevřít 😀 😀 😀 ), No co, jestli chce mít manža PC v pořádku, má si ho hlídat a ne vyspávat 😀

majatob
autor
2. lis 2009

asi jo, o vikendu lezel mm asi s tim samym a chytl to tudla 😒 ted spi, tak je klid a vyrabim betlemek 😵

kaleilah
2. lis 2009

Ty pořád betlémkuješ, bys mohla poslat i jeden k nám 😉
Musim dát sprchu, nevim jestli se něco začíná dít nebo mám tak nepříjemný poslíčky 😉 jsem zvědavá 🙂

majatob
autor
2. lis 2009

to bych aspon jeden musela mit hotovej 😀 😀 😀 dosly mi obkresleny predlohy, tak jdu uklizet...mame tu nejakej binec a su z toho nervozni...tak musim maknout nez se prdola vzbudi 😅

kaleilah
2. lis 2009

Tak dala jsem sprchu, a křeč žádná. Přemýšlím jestli uklízet nebo si lehnout kdyby se něco rozjelo 😅 tak abych byla vyspaná

kaleilah
2. lis 2009

Tak začínám věřit tomu že se opravdu něco děje, snad jen neplašim zbytečně 😉 jako nemámpřímo kontrakce, ale tlak v podbřišku jako při ms, někdy trošku silnější. Je to pořád, nepřichází to ve vlnách jako kontra,ale myslím že je to začátek 🙂

majatob
autor
2. lis 2009

jupiii 🙂 🙂 🙂

kaleilah
2. lis 2009

nejhorší je že pořád nevim jestli fakt jo 🙂 jsem jak prvorodička 😀

Co vy, co děláte?

majatob
autor
2. lis 2009

valime se u pocitace, mm nam prisoupl sedacku, tak aspon tobik lezi...chudak uz ma zas teplotu ☹

majatob
autor
2. lis 2009

doufam, ze se mi poslici vyhnou, asi bych z toho zesedivela 😅 😅 😅

kaleilah
2. lis 2009

jé, a vysokou? Danýs dostal teď sirupek,Panadol, nurofen na něj nezabírá. byl zaseprotivnej, vařící tvářičky, ale teplotku nemá. Ale i tak mu to trošku uleví, aby ho to tak nebolelo 😵

majatob
autor
2. lis 2009

38,1 ☹ dala jsem mu nurofen a snad usne

majatob
autor
2. lis 2009

tak co prdolka? je mu lip? 🙂 Tobik nakonec usnul, ale moc se mi nelibi, zitra naklusem k doktorce at se na neho radsi mrkne 😖

kaleilah
2. lis 2009

Maji tak ať mu je brzo dobře

Jinak po poradě dulou jsem právě vypila ricinovek nápoj, prý se uvidí jestli se to rozjede nebo ne...takže kdyby jste mě tu večer neviděli, fuňte se mnou 😀 mám strach

majatob
autor
2. lis 2009

ty jo... 🙂 zabral?

kaleilah
2. lis 2009

Maji zatím nevím,první kontra a průjrm se má dostavit za 3 hodiny, zatím nic...

majatob
autor
2. lis 2009

AHAAAAA, tak pomalu to pusobi,jo... 😅

kaleilah
2. lis 2009

Tak mi začalprůjem, ten by měl trvat tak hodinu prej...ještě že mám noťase a na wc chytám wifinu 😅
Jinak snažila jsem se zabrat, ze včerejška na dnešek jsem spala 4 hodiny, ale nejde to, adrenalin pracuje jak blázen, jsem nervozní a vyklepaná, mám zmrzlý ruce..

kaleilah
2. lis 2009

Tak aktuální stav..přijde mi že po riciňáku se všechny příznaky utlumily, průjem byl opravdu jen minimálně, podbřišek trochu tlačí, ale to bude tím jak se malá šponuje. 😉

majatob
autor
2. lis 2009

kal, aspon ses pekne vykakala, to taky neni k zahozeni 😀 😀 😀

kaleilah
2. lis 2009

právě že taky ne...měl nastat měga průjem a u mě to vypadalo tak, že jsem byla necelý 2 minuty na wc, toť vše... 😉 😀

kaleilah
2. lis 2009

Tak hlásim, po koktejlu mi vymizely všechny příznaky jako že by už... 😅 😀 😀 😀 takže tu s váma budu těhotně dřepět až do vánoc.dobrou noc 😉

majatob
autor
2. lis 2009

vidis, mela sis ho dat uz pred mesicem 😀
ach jo, u nas je zas nejak dusno 😒 asi pudu spat nez zacnu byt protivna 😠

kaleilah
2. lis 2009

Jé, máte nějakou krizovku, co ☹
Co tobík, už v poho? Jo já jdu dpoledne do poradny a na ctg, jsem na to úplně zapomněla 😀 😀

majatob
autor
2. lis 2009

hm, jsme oba nejaci nervozni 😒 a ja dneska extra 😀 pustila jsem si par videi porodu...tak ti nevim jestli jsem udelala dobre 😅
Tobik spinka, teplotu uz nema tak vysokou, zitra s nim mm zajde k doktorce, ale myslim, ze nejhorsi je za nama 🙂

majatob
autor
3. lis 2009

dobre ranko 🙂
vyhnala jsem kluky k doktorce...ale Tobik uz je bez teploty, tak mozna zbytecne...no aspon se domluvi jestli nam vezme aj druhy 😀
co ty kal? na kolik jdes na tu poradnu? 🙂

kaleilah
3. lis 2009

Dobré ranko, do poradny jdu na půl jedenáctou a pak do nemocnice na ctg, tak jsem zvědavá jestli mi naměří i nějaký kontrakce 😉

Břicho mě bolí víc než včera, tak jsem zvědavá 🙂

majatob
autor
3. lis 2009

to nemas na jednom miste? 🙂 ja jsem chodila do porodky na ozvy aj poradnu, jen jsem prebehla 2 metry do ordinace 🙂

kaleilah
3. lis 2009

Ahojky, před chvilkou jsem se vrátila. Na půl jedenáctou jsem byla objednná u dr, pak jít mega kopec do porodky..tam jsem pd 11!!!!!!!!! čekala než mi natočí monitor, z porodky jsem odcházela v 14.15!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 navíc jak jsem ležela na monitoru tak vedle mě dali rodičku, brečela tam, ječela, pak šla tlačit 😒 fakt mi to přidalo na náladě

majatob
autor
4. lis 2009

hm, tak dnesni noc byla posledni kapka...ode dneska se Tobik zase stehuje do svoji postele a u me uz ho nechcu videt 🙄
co ty kal? Danecek uz ma zoubek venku?