Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

lucisia
11. zář 2009

Tak jsem to byla v kuchyni zkontrolovat, pořád to vypadá jako polívka, zahušťuju seč můžu, nic nepomáhá. Manža říkal, že to sní tak, že chuť to má dobrou. 😀

sisstin
11. zář 2009

ty jo, vaření..co to je? 😕 😅

lucisia
11. zář 2009

Jdu se osprchovat, radši mu místo dortu dám sex, s tím nejsou takové nervy. 😉

vinifera
11. zář 2009

No krásne si to vyriešila lucisia🙂)))
sisstin - tak to sme na to podobne. Neverím. Nepečiem. Nemám k tomu vzťah. Nerobím to. A ak som náhodu nejakou okolnostou donútená (Tak raz za rok) - tak pol kuchyne ľahne popolom... 😔

kaleilah
11. zář 2009

Tak,dort hotovej, nazdobenej..uffffff, teď jdu ještě dělat slanej dort ve tvaru půllitru..to půjdu spát zase ve dvě 🙄 🙄

kaleilah
12. zář 2009

Tak ženušky, právě jsem dodělala půllitr, má 4 kg 😀 prsa 5,5 kg a pak jedem malej kulatej dortík a jsem vyřízenáááám ale fakt totálně. neumíte si představit jak to doma vypadá, všude po kuchyni misky se zbytkama krémů, kuchyně je poprskaná od těst jak jsem šlehala, ten slanej jsme dělali s manžou v obýváku takže odřezky toustovýho chleba, samý pytlíky od uzenin, krabičky od sýrů..no fakt peklo. Jsem totálně ko a přemýšlim jestli pomilovat manžela a jít spát a ráno se probudit a jít do toho šílenýho bordelu nebo prostě zatnout zuby a jít uklízet...jenže mě se tak nechceeeeeeeeee 😢 😢 😢 a hlavně si říkám že bych měla využít toho, že mám snad po druhý během těhu chuť na sex 😀 možná za to může ten dort-prsa, páč se mi fakt povedly, takový zase jednou mít...fňuk fňuk 😀 😀

lucisia
12. zář 2009

Tak co, superženy, dneska žádná diskuze? No jo, sobotní dopoledne, to každý vaří, peče, uklízí... 🙂 🙂 🙂

majatob
autor
12. zář 2009

luci, ja uklizim to je fakt.. 😀 najezeni uz jsme a pict nebudu, jednou za rok staci 😝 a co ty? sobotni relax? 😀

kaleilah
12. zář 2009

luci já se vzpamatovávám z dnešní noci. nakonec to dopadlo tak že v půl třetí jsem zalehla, nechala všude šílenej bordel a šla spát, na sex jsem fakkkt už sílu neměla, ale chuť by byla 😀 ráno mi v šest vstával mimiňák a manža-láskamojenejvětší- si ho vzal a nechal mě vyspat a uklidil tu spoušť v kuchyni a obýváku 😵 😵 😵 😵 udělal to asi podruhý za dobu co jsme spolu, ale mám šílenou radot, fakt mi hrozně pomohl. mám supermanžela 😵 😀

lucisia
12. zář 2009

Kaleilah, úplně Ti rozumím. Já jsem taky včera kuchyň nechala kuchyní a uklidila jsem to dneska ráno. Zaschlý marcipán byl snad všude. A od včerejška večera máme nový přírůstek, před barákem na cestě pobíhalo kotě, úplně cizí, tak jsme si ho vzali domů. A už jsem uklízela vyvrácenou vázu a vodu na koberci, plnou palbu dostal ještě ovladač na tv, záclony a tak. Už na takové akční zvíře nejsme zvyklí, náš kocour je důstojný pán, ten si už dávno nehraje. 😉

lucisia
12. zář 2009

A na oběd je pytlíková polívka s předvčerejším chlebem. 🙂

kaleilah
12. zář 2009

Luci u nás se oběd ani nekoná, za chvilku jedem švárovi na 35 narozky, bude se grilovat sele a tak, takže si necháváme místo 😀 děti dostali jídlo co jsem zamrazila předevčírem 😀 mě na tom pečení vadí nejvíc ten bordel, ale fakt...mělo by se to uklidit samo 😀 jéé, kotě ti závidim, taky jsme měli vždycky doma kočičáka, ale pak staroušek umřel a pořídili jsme si kotě, ale bylo zablešený..ze začátku ok a po dvou měsících nám tu skákaly po sedačce blechy jedna za druhou, no katastrofa.kočičáka jsme dali pryč a měsíc se zbavovali blech, naštěstí úspěšně 😅

karotky
12. zář 2009

Tak já byla Superženou 1.půlrok na MD.Myslela jsem si,že to bude mojí vizitkou a hlavně,že to manžel ocení.Jenže se nikdy nedostavila žádná pochvala,uznání...................a začínala jsem mít pocit,že je to spíš ke škodě.Sama jsem byla uhoněná(zhubla jsem 27kg)a začalo se mi zdát,že manžel začíná mít roupy. 🙄
Vyčítal mi,že pořád někde lítám,že se mu dostatečně nevěnuji a když jsem pak časem začala tak trochu nestíhat(dítě už spalo čím dál míň a potřebovalo trochu víc zábavy apd.),tak jsem(sice mu to nebylo moc po chuti 😀 )na něj přesunula pár poviností.Největší zlom nastal,když jsem skončila na pár dní v nemcnici a od té doby si cení všeho,co pro něj udělám.Ani nemá problém s tím,že pomůže s čímkoliv,kdy je to potřeba. 😎
Chci tím číct,že být Superženou je podle mě blbost.Chlapa pak začne pálit dobré bydlo a začne třeba zahýbat(zrovna teď to řeším s jednou kamarádkou,která doplatila na svou nepostradatelnost v domácnosti) 😔 ,protože se nudí.Manželství je totiž o tom,aby ti dva řešili radosti i starosti společně. 😉

suki
12. zář 2009

karotky...jak s oblibou tvrdím...všeho prostě moc škodí 😝

womenne
12. zář 2009

kal ty ešte aj pečieš tortu? wow ja som minule robila kolač a nepodaril sa mi proste na pečenie niesom 🤐 musim počkat kym pride segra na navštevu a zase ju zatvorim do kuchyne nech mi napečie 😀

Inak ja som dnes bola konečne u kaderničky,tak som sa vykecala n pohoda,klidek a hlavne Ticho!! 😀

Suki ma pravdu tiež som na to už prišla.

suki
12. zář 2009

já musím taky ke kadeřnici, ale hodím tam nějakou barvičku...teda 😀 tu stejnou co mám, takže se to stejně nepozná, jen tak pro pocit 😎
Asi taky něco upeču, ale dneska jsem dostala od babičky koláč, tak to nechám asi až na příští sobotu 😀

monkula
12. zář 2009

hej, aj aj chcem návod.... lebo zatiaľ som superšuchta 😝 😝 😀

ellise
13. zář 2009

maji nechtěj být dokonalá, nebo ti to zůstane na furt, a veř mi že přijdou časy, kdy bude toho času méně. Stačí až půjdeš do práce a děti do školy, jíst budou chtít taky, bordelu méně nebude, ani nákupů ani prádla, navíc budou úkoly a tohle všechno se ti bude muset vejít do rozmezí 4 - 5 hodin denně.

lucisia
13. zář 2009

A přišly jste na to, že když chcete být dokonalé a superženy, tak se zákonitě vždycky najde někdo, kdo je lepší? Já bych se mohla rozkrájet a stejně bude někdo lepší, tak to bych na to mohla hodit bobek. Budu svoje a manžu může těšit, když za ním občas příjdu se slovy: Víš, já si nevím rady, můžeš mi pomoct? Měli by být naši 😉 chlapi rádi, že mají normální manželky.

majatob
autor
13. zář 2009

dobre ranko, povim vam, ono to neni zas tak tezky... 😀
vazne jsem se nad sebou zamyslela a uvedomila si, ze to byla opravdu jen moje lenost, proc jsme meli bordel v byte 😅 zatim se drzim, nijak to neprehanim a vypada to tady docela k svetu, to ze mam opackanou rychlovarnou konvicu nebo, ze mi zdechaji kytky na okne, me zas tak nedrazdi, ale aspon se tu nevali hromady nepotrebnych veci 😀 a muzu vam rict, jsme vsichni jaksi spokojenejsi 😉 ja su klidna a v pohode, protoze se nemusim stydet nekoho pozvat (vcera tu byla kamoska a rikala, ze nechape jak to stiham 😉 ), manzel je v pohode, protoze ho nevita rozcuchana nadhera ve vytahanym tricku a Tobik je spokojenej, protoze na neho mam vic casu a nemusim myslet na to, co jeste vsechno nemam udelany 🙂

majatob
autor
13. zář 2009

jinak prisla jsem na to, ze za 15 minut se daji stihnout neskutecny veci 😉

lucisia
13. zář 2009

maja, například?

womenne
13. zář 2009

majuš kvety zdechynaju aj mne polejem ich a ked su uplne zvednute a pripomenie mi to muž 😀 ale ešt sa vždy daju zachranit,ale terazsom dostala od sestry krasnu orchidej tak sa snažim včera so poliala 😀

Suki no farbim si doma ale už som sa rozhodla žebudem choditdo kadernictvaaspon nejaky luxus si doprajem 😀

kaleilah
13. zář 2009

Dobré ránko, žínky 😀 Maja, máš pravdu za 15 minut setoho dá zvládnout fakt dost. Např pročíst v koníku co mě zajímá, odpovědět na maily...nebo uklidit kuchyň 😀 bohužel, vybrala jsem si první variantu 😀 Jinak děti zvládnou za 15 minut udělat z pokojíku pokoj hrůzy, nevěřila bych že to dvě malý děti (1 a 2 roky) dokážou, mám v pokojíku 3 boxy na hračky:v jednom plyšáci a drobnosti, v druhým sto plastových balonků a ve třetím kostky. když se to dá do krabic, vypadá to uklizeně a mám klid..jenže háďata je vysypou doprostřd pokoje, takže je tam šílenej bordel a aby toho nebylo málo, vyhrabali mi opět dneska přebalovák-mám tam skříńku kde jsou trička, overálky, veci na spaní a na doma pro děti. Bylo to nažehlený, uklizený a teď je to v tý změti na hromadě 😠 nevim jestli mám brečet, nebo se na to vrhnout nebo se na to prostě vykašlat s tim, že až vyrostou tak si to uklidí 😀 😀 😀

majatob
autor
13. zář 2009

luci, zbezne uklidit kuchyn, boty v chodbe, obyvak a loznice, vyluxovat a povytirat 😀
wom, me uz davaji vsichni co nejmin narocny kvitka, z orchideje by totiz byl brzo kaktus 😀 😀 😀 tak me napada, ze bych mela koupit hlinu a popresazovat je chudaky 😀 😀
kal, nebrec a vrhni 😀

kaleilah
13. zář 2009

maja ty jo, ty jsi dobrá, to byl fakt rychloúklid 😀 jo a vrhnout mám taky doprostřed pokoje, aby toho nebylo málo? 😀 nebo se na to mám vrhnout? 😀 popřípadě vrhnout děti z okna? 😀 a te´d babo raď

majatob
autor
13. zář 2009

ja bych vrhla, pak svrhla ty detia nakonec se do toho vrhla 😀

lucisia
13. zář 2009

Co dnes vaříte, superženy? U nás bude pečené kuře (s tím není taková práce) a k tomu trošku rýýýže, polívku nedělám, přece byla včera, ne? 🙂

kaleilah
13. zář 2009

Maja no, a nebude to moc práce? 😀 luci u nás se nevaří, možná přijde nějakej nápad časem 😀 ale asi udělám cuketový bramboráky, nebo jí nějak zapešu, chudinka se mi už týden scvrkává v lednici, ještě týden a byla by z ní seschlá štopka 😀 😀 😀

lucisia
13. zář 2009

Kaleilah, já mám v lednici takovou mrkev. Scvrklou. Vždycky nakoupím moc zeleniny a někdy to nestihneme sníst. 😨