Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

beruska2x
9. zář 2009

muj manzel ma chvali i kdyz si obcas udela veceri sam, po pulce obyvaku jsou hracky 😀
delam vse tak jak nejlip umym a zvladam, uvareno mame, kdyz ne tak neco koupim (tak 2x do mesice) oobcas pecu (tak 2 - 3x do mesice)

myslim ze ani tvuj (ani jiny ) muz neni ideal tak co by nechtel 😝 nejake pretvarovani nebyva dobre ani na jednu stranu, pak to jednou "bouchne" a je pruser 😀

aninam
9. zář 2009

a tohle jako nekde existuje??? 😀

beruska2x
9. zář 2009

umim pardon jezis 😅

majatob
autor
9. zář 2009

ja vim, ze to nejde uplne takhle, ale kdyz koukam kolem sebe...v byte bordel jak po vybuchu bomby, ja jsem se uz dva dny nestihla nacesat a slovo ochechule je slaby vyraz toho jak vypadam, akorat Tobinek vypada spokojene 😀 jo a varit nestiham taky, tak ted varil manza aby nebyl uplne o hladu 😀

majatob
autor
9. zář 2009

jeeeej a peceni, to jsem provozovala naposled snad na Vanoce 😀

beruska2x
9. zář 2009

uklizim prubezne, cisto mame, hracky povazuju za "provozni bordel" ktery odezni az deti vyrostou.. varim, pecu, zehlim vecer kdyz malej usne.. pradlo, povesit, setrit a tak zvladam s nim, bud se batoli u me nebo mu pustim na tech 20minut DVD...
nakoupim bud autem velky nakup a pak drobnosti cestou z prochazky, kdyz neco neni tak neni 😝

chce to mozna organizaci a hlavne nehrotit, to je cesta do blazince, ja si ted uzivam maleho, bude me potrebbovat jeste chvili a pak bude samostatny ale uklizet a tak budu dozivotne 😝 😀

sayast
9. zář 2009

myslim ze zadna zena, ktera nema po ruce temer denni hlidani pro prcka nebo pomocnici do domacnosti nebo manzela, ktery hodne pomuze nebo neni narocny to nemuze zvladat 😅 😝 😀 😀 😀

majatob
autor
9. zář 2009

say, ja mam stesti na toho muze co pomaha a narocny uz prestal byt 😀 😀 😀
mozna by pomohlo min casu na konovi...to by byl bytecek za chvilu jak klicka 😀

aerin
9. zář 2009

majiii😀 ty jsi s tim nesmrtelna...moc to prozivas😉
a pokud jde o muj nazor...jak uz jsem se tu mnohokrat vyjadrila, tohle nikdy muj ideal nebyl a ani nebude a chlapa co by to vyzadoval bych asi nakopala do prislusnych mist 😀

adelka89
9. zář 2009

😅 😅 maji 😅 😅
no tak asi takto, vsechno s mirou, at si ti nasi tatinkove vazi toho, co nekteri povazuji za samozrejmost ne?

jabjunka
9. zář 2009

Já odjela na týden s jedním z našich psů na výcvikový tábor a nechala mužského doma se čtyřmi psy a třema dětma,z toho jedna 17 letá puberťačka. 😀
Když jsem se vrátila,čekal mě sice týden vracení celé domácnosti do normálu 😠 ,ale chlap se na mě teď dívá jako na bohyni. 😀

erikasadek
9. zář 2009

majatob, ono sa to da, ale nie kazdy den.. 😀
tiez netreba, prehanat a rozmazlovat si muzikov.. ze vsetko maju pod nosom kazdy den.. 😉
s casu na cas; treba ukazat ze aj my sme zeny, to slabsie okolenie, o ktorom snivaju a ktore ma aj svoje slabsie chvilky... 😉

beruska2x
9. zář 2009

maja a prosim te to te trapi ve skrytu duse nebo manza ma reci??? jestli 1. moznosti tak vydechni a neres a jestli 2. moznost tak mu nech malyho na pul dne a bez na kafe a neber telefony a on se vpravi do obrazu 😀

vroni
9. zář 2009

Majatob, to fakt také ľahké nevieš? 😝 Nooooo, zamestnáš upratovačku, kurchárku a opatrovateľku detí (možno ani nie na plný úväzok) a uvidíš, ako to bude fičať 😀 😀 😀
Ale vážne, už skutočnosť, že byt ešte stojí, manžel chodí domov a dieťa je spokojné dokazuje, že nepotrebuješ žiadne návody, už si superžena. Len to občas mužovi pripomeň, aby nezabudol 😝

majatob
autor
9. zář 2009

jeeej, ne me to ani netrapi a manza je spokojenej s tim co ma doma a ochotne aj nadobi umejva, protoze to ja nerada 😝 😀 😀 😀 😀 jen jsem chtela navrhy co se da zlepsit a jak na to co nejmin bolestivou cestou 😀

jonatanka
9. zář 2009

Superzena neexistuje, aspon podla mna nie, mam doma upratane, hracky nepovazujem za neporiadok, navarene u nas je, a pecie draheho maminka. Nie vzdy som upravena, ale ked niekam ideme, snazim sa vyzerat k svetu a drahy ma vzdy pochvali, tak naco stresovat? 😉

inkinka
9. zář 2009

majatob, je jeden starý film, Stepfordské paničky sa volá a tam je návod na superženu...v krátkosti, všetci chlapi v mestečku Stepford založili klub , v ktorom vyrábali roboty, presné kópie svojich žien a žien sa potom zbavili. Dosť morbídne, ale dobre urobený film a dobrá záverečná scéna: stretanie sa týchto robotov v supermarkete bolo desivé, všetky rovnaké, dokonalo upravené, chladné. Dokonalý je len robot.A ani ten nie.

beruska2x
9. zář 2009

tak asi neco organizaci casu se vylepsit da ale nektery veci neskloubis ani za nic 😀

zuzka1.
9. zář 2009

maja mne muz povie, ze som superzena 😀

velke upratovanie robim raz za tyzden, inak priebezne kazdy den, varim 4-5x za tyzden, vzdy doobeda,vtedy aj peciem, asi 2x za tyzden, kao kedy ked maly spi, na nakup idem s malym alebo aj s mm vzdy na vecer. Sebe sa venujem ked maly spinka poobede, alebo ked sa hra. Alebo vecer. Ked idem kadernicke, co je pravidelne strazi mama. Nechty, plet mamvam vzdy upravene, lebo ma to bavi, tak kao nakupovanie.
Chodim externe na vysku.
Synator je spokojne, hrave, niekedy az besne dieta.

ALE ked mam dni, ze sa mi nechce, tak sa nechce, beham etse aj po dvore v pyzame, neucesana, nevarim, muz si nabera sam, aj si spravi a ja si este pytam, ze som hladna aj ja 😀 😀 😀

da sa, ale nie stale.

adelka89
9. zář 2009

holky superzena je dokonce nejaka chromozomalni porucha, tak to nechceme, ne? 😀 superfemale se te chorobe rika 😀

aninam
9. zář 2009

maja, tak ti poradim. Var rychla jidla, jako ja dneska, uzene a bramborova kase 🙂 Uzene koupis a ohrejes ve vode a kase je za chvili. Peceni? Jo tak za me pece nejaky obchod, billa, liedl, penny, kaufland a ja vzdycky rikam jak doma cele dopoledne kmitam 😀. Nadobi meje mycka, luxuje manzel........... Nedelej si s tim hlavu, vzal si te tvuj manzel takovou jaka jsi, vzal, tak bud spokojena!!! 🙂

majatob
autor
9. zář 2009

zuzi, bezva, tak ty mas muj obdiv 😀
tak poprosim navod: co vse zahrnuje velky uklid? a co ten prubezny kazdodenni? 😀

majatob
autor
9. zář 2009

ani, no tak s varenim musim brat ohled aj na Tobika, tomu prece jen uzeny (sekanou, karbenatky apod.) jeste dat nemuzu a dve jidla teda vyvarovat nebudu, na peceni prdim, kupovany nemam rada 😀 na mycku nemame... 😀 😀 😀

aninam
9. zář 2009

Maja, tak se nestresuj............ Ja prestala, kdyz jsem mela bytecek jak ze skatulky a pak prisel manzel a donesl dom pocitac, rozebral ho do sroubku a tak se to tu valelo 3 dny nez sehnal nahradni dil 😀 a to vse veprostred obyvaku 😀 Takze tohle uz me nestresuje 🙂 Uvareno k obedu ma a k veceri mu rikam, ze je lovec, tak at si ulovi 😀 No a obcas taky napecu, ale kupovany mam v zaloze pro necekany navstevy...... Nikde neni ideal.......

adelka89
9. zář 2009

maji co tak malymu varis,aby to jedl i muz?

majatob
autor
9. zář 2009

adel, kureci,kralici maso, vyvary, zeleninu s prilohou, kase, zapikany nudle, brambory apod. manza nefrfna a sni vsechno co pred neho postavim (vcetne pripalene cocky) 😀 no a kdyz uz nemuze ty blafy jest, tak si cestou do prace koupi neco na co ma chut a nadlabne se potaji 😀

zuzka1.
9. zář 2009

velke??? prach, podlahy, okna, kvety vyprchovat, kupelna, wc., schody, hala, predsien.
priebezne???hracky, kuchyna, umyt podlahy, neh nie je po izbe to co nema, nech je to na svojom mieste.
malemu som varievala na 2-3 dni, teraz papa aj nase, niekedy , ked bol mensi dala som z poharika papanicu.
pecenie??? aj polotovary v lidli je suepr strudla, ale aj lasagne.

majatob
autor
9. zář 2009

jeste mi reknete, jestli si treba delate nejakej rozpis co kterej den chcete stihnout udelat a tak? ja si kolikrat rikam kolik nemam prace a vecer zjistim, ze jsem vlastne skoro nic neudelala, protoze jsem zapomnela, ze jsem to udelat chtela 😀

beruska2x
9. zář 2009

to tak aby to jeste po me nekdo kontroloval 😝 co nestihnu dnes udelam zitra 😎 za tu domu urco neshnijeme a prace neutece, nema nozicky 😉

aninam
9. zář 2009

Maja, tak rozpis u nas byl spis, kdo co ma udelat, pak jsem zjistila, ze to stejne delam sama, takze kose pripravym ke dverim, on je nekdo vynese. Luxovani ma manzel, no a ten zbytek delam holt ja, kdy je cas 😀 Takze taky nestiham....