Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

suki
21. říj 2009

Nic originálnějšího neexistuje 😀 😀 😎 to jsem si jistá 😎

kaleilah
21. říj 2009

suki, ty jo, nevim co to se mnou dneska je, ale poprvé za celou dobu týhle diskuze jsem si nepřečetla tvůj nick jako sukina, ale jako ŠUKI 😀 😀 😀 asi mi hrabe 😕 😕 😝

suki
21. říj 2009

😀 😀 😀 na co myslíš??? 😅

suki
21. říj 2009

a co jinak, ještě nerodíš? 🤐

kaleilah
21. říj 2009

na to co už 4 měsíce nemám 😀 já jsem teda nikdy nebyla nějak extra aktivní, ale te´d je ze mě vyloženě frigida 😝 ale vím jistě že kdyby jsme na to vlítli tak mi to rozjede porod, takový vnitřní jistota. Jenže dneska nemáme zařízený auto a tchýně se sem takhle večer nemá jak dostat ma hlídání..chjooo. zrovna dneska bych si dala říct, ale asi je tofakt tim že vim že bych pak šla rodit a že už to hci mít za sebou 😵 😵 😵

Zítra jdeme ráno na výlov rybníka, huráááááááááááááá 😀

suki
21. říj 2009

kali 😀 😀 a manžovi to neva-myslím ta dlouhá doba 🙂 ? V těhotenství je to teda celkem náročný, já jsem taky nebyla zrovna akční, ale pak jsme se to tím taky snažili vyvolat...beztak to nepomohlo 😀 😀

vy budete lovit ryby? 😕 😀

kaleilah
21. říj 2009

suki právě že nevadí 😅 my jsme celkově nebyli nějak extra aktivní ani před těhu, v prvním těhu jsem na to chuť neměla, pak po skoro dvouhodinovým šití mě sex hrozně bolel, jsem u toho brečela takže jsme po porodu měli asi dvě plánovaný ovu rychlovky a bude z toho adrianka a teď taky nic..ale teď hlavně nechce manža, že se bojí a mě spodek pořád bolí po šití 😠 mám to hodně zjizvený. takže v tomhle je MM super, 😠 netlačí na mě, ani nemá narážky 🙂 😵 😵 😵

Lovit nebudeme, ale danýs má období HELE. naučil se říkat hele a ukazovat (heje) , když jdeme po parku a vidí tam holuby tak mu pomalu upadá ruka jak s ní mává a křičí heje, připadám sijako bych ho měla celou dobu zavřenýho ve skříni a poprvé ho vzala ven 😅 tak čekám že z kapříkůbude taky nadšenej, hlavně když si bude moct šáhnout 😵

Jen jsem říkala že budu muset koupit šátek na zavěšení ruky,jak se dává u zlomený ruky,protože až budou blikačky na vánoce na stromku a v oknech, ak večer bude mít ruku polomrtvou 😀 😀 😀

suki
21. říj 2009

kali, tak hlavně, že to tak vyhovuje oběma...pak je všechno O.K. 🙂 😵
máš holt zvědavýho synáčka, tak se musíš činit, abys uspokojila jeho potřeby 😀

kaleilah
21. říj 2009

zvědavej je až moc, už se s ním ani nemůžeme koupat, hned by se vrhnul na sexuální výchovu 😀 😀 😀

suki
21. říj 2009

😀 😀 😀 čím dřív tím líp 😀 😀 😀 sexuální osvěta je důležitá 😀 😀 😀

suki
21. říj 2009

Nikolka je taky sttrašně zvědavá, co se lidskýho těla týče 😀 😀

suki
21. říj 2009

Holky asi se dneska loučím 🙂 musím si trochu odpočinout, jsem jakási utahaná... 😝
Zítra mě čeká pernej branej den...

https://www.youtube.com/watch?v=c7YWCMLPdqg

😀 😀 😀 😀 😀
Jste super, dneska to byl ale prima pokec 😵

kaleilah
21. říj 2009

jenže danýsek je takovej ten tahací a dloubací typ 😀 😀 😀 pakže s tátou to nejde my se spolu do vany taky pomalu nevejdeme. Ale stačí po ránu, daný chodí ráno k nám na mazlindu, já spim nahá zak už párkrát vlezl pod deku a snažil se zjistit co kde máma má 😀 😀 😀 nejhorší je jak už mám rozlezlý kozindy 😅 tak když po mě leze a přiskřípně mi prso k posteli 😀 😀 😀 bych ho zakousla 😀

A začíná už nikča s otázkama?

suki
21. říj 2009

😀 😀 😀 to je vtipný 😀
No jasně, vzhledem k tomu, že Nikolka mluví, tak se furt ptá : A co to je? To máš prsa, že? Já mám taky prsa...
A tatínek má šulínka, že? Já nemám šulínka, že mami??? A mám taky nemá šulínka...😀 😀 😀 Takže asi tak.

suki
21. říj 2009
kaleilah
21. říj 2009

😀 😀 😀 to musí být už docela prča 😀 já se na to tak těšim až z něj vypadne něco takovýho 😀 😀 😀 jen doufám že se nebude ptát proč má maminka místo prsou šlupky na kolenou 😠 😀 😀 😀 mě stačí když zuzka zkoumá moje strie, Bříško mám ok, mám tam jen tři strie, ale boky to odnesly fest,mám tam tlustý žížaly už po daným, a zuzka přijde, vyhrne triko a jezdí mi po nich 😠 😝

majatob
autor
21. říj 2009

kal, lepsi nez kdyz se tobik zepta me proc maminka nema prsicka 😀 😀 😀

kaleilah
21. říj 2009

prsíčka snědla sestřička 🙂

suki
21. říj 2009

😀 prča to rozhodně je 🙂 a teď rozhodně dobrou noc 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=3i7qUir6h5M


pa pa zítra a kdybys rodila, tak dej vědět 😀

suki
21. říj 2009

😀 😀 prsíčka snědla sestřička 😀 😀 to je moc 😀
tak pááá po desáté 😀 😎

kaleilah
21. říj 2009

suki dobrou s kobrou. A jasan, když budu rodit tak vám zaečim tak, že mě uslyšíte až...k vám 😀

aponchie
21. říj 2009

kal co mimco kdy to bude ? 😎 dneska by to slo ne? 😀

kaleilah
21. říj 2009

apon, dneska neee, nemáme auto a hlídání a já si dělám brambory, o ty bych nerada přišla 😀 😀 😀

aponchie
21. říj 2009

aha toz to jo..ja jsme uplne nesva bez toho bricha hned bych rodila znova ikdyz to byl mazec teda 😝 ale jak ona hezky spinuskala a nevnimala svet 😀

zemaku mam 50kg chlap kupil do zasoby a udelam vanoce o vikendu kapr a salat

kaleilah
21. říj 2009

my dneska koupili pytel 25 kg, tak máme na týden, my jsme šíleně bramborový 😀 😀 😀
Jé ale salát udělám taky, supr nápad 😵 😵 😵

Já už jsem nějak mimo z toho břicha, jen večer než se nějak uvelebim tak to trvá tak 40 minut, když konečně začnu zabírat, tak potřebuju čůrat, a takhle až do rána 😀 😀 😀

kaleilah
21. říj 2009

Tak je deset a suki nikde 😀 😀 😀 nebo myslela desátou ranní? 😅

aponchie
21. říj 2009

toz si kup vlozky co ma moje babka 😀 ta to pousti imrvere 😝 😀 ..ja poslala chlapa o vikensu at ulovi rybu nejakou sak sou lovci maji to v genech ne??tak at s epredvede co dotahne do hnizda 😀

kaleilah
21. říj 2009

minule jsem měla intimku a jak jsem zvyklá že když chodim po pěti minutách na wc tak jsou to dvě kapky tak jsem něco vykládala manžovi, začala se řehtat, zapomněla zadržet svěrače a bylapo de mnou louže jak blázen 😀 😀 😀 😅 😝

kaleilah
22. říj 2009

Hojte, nás čeká dneska den na .... danýs vstával ve třičtvrtě na šest,normálně vstává tak po sedmý. Je neuvěřitelně protivnej, v jednom kuse řve, sápe se na mě, takžemám sedřená nárty, protož to těma bačkůrkama fakt bolí a kdy ho vezmu na klín, hned leze dolů 😠 😠 😠 musim se dost držet abych ho fakt nepropleskla ze všech stran. hajzlík mrňavej protivnej 😠 můj milovanej 😵

majatob
autor
22. říj 2009

kal 😀 😀 😀 preji priiijemny den 😀 😀 😀
ja tady asi do uterka nebudu...jedu do Olomouca, dnes jdu na ultrazvuk, zitra a v sobotu skola od rana do vecera, v nedeli na domecku a v pondeli poradna a nevim jestli jeste v utery rano nebudu muset zarizovat socialku apod. takze se sem nedostanu... ☹