Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
14. zář 2009

hele holky neumíte někdo šít? potřebuju pro loupežníka minimálně 5-6 tepláky, nejlíp z fleece a asi bych se nedoplatila tak mě napadlo je ušít, ale jehlu jsem měla naposled v ruce při vyndavání třísky 😀 mimiochodem:poprvé a naposled 😀 😀 😀 ne, máme stroj, povlečení ušiju, ale jak na tepláky? 😅 a kde se hnat látku? nevíte na netu o něčem? 😅 😀

majatob
autor
14. zář 2009

kal, ja neporadim 😅 javascript:addEmoticon('😅','vBody')

jalao
14. zář 2009

majka, diky za ten link, ale prave tuto vec som tam nenasla....vy cim zotierate plavajucu podlahu (ale laminat, nie prave drevo). Ja ked to pretriem par krat do roka tym speci saponatom, sme tam jak na klzisku... 🙂 🙂 🙂 Az po par dnoch je to ako tak "schodne"...ale nechcem, aby si mala ublizila, ona nevie chodit, ona len beha.... 😀 😀 😀

majatob
autor
14. zář 2009

jala, hm, tak to nevim, my mame koberce a korkovou kuchyn a predsin 😀

jalao
14. zář 2009

Korok v kuchyni mame aj my 🙂 . Je to pekne, ale zisiel by sa tam novy nater laku...To pucujem pekne klasickym "ryzakom" a horucou penovou vodou 😀 😀 😀 , potom zotriem suchou handrou a dlazka je ako nova....ta vlhkost, co tam zostane, sa vypari za hodinku napr.

majatob
autor
14. zář 2009

hehe, tak s rejzakem a horkou vodou mam zkusenosti taky, pekne na ctyri a pucovat a pucovat 😀 😀 😀 strasne spatne se udrzuje, ble, do svyho bych si to nikdy nedala 😝 😝 😝 😝

vinifera
14. zář 2009

jalao. Ty si super žena. Registrovaná 5.8. 2009 a už 727 príspevkov 😀

Fúha okná zvnútra často....Mám dvoch psov, čo stále sedia na parapetnej doske a čumákujú von. A už asi týžden sa ich snažím umyť nakomplet a ešte sa mi to nejak nepodarilo.... Ale sa mi páči ten nápad s otvoreným oknom 😀 😀 😀

anta
14. zář 2009

Vinifera, tak ta okna umyj rovnou i s těmi psy 😀 😀 😀

kaleilah
14. zář 2009

jalao ty podlahy plovoucí stírám čas od času octovou vodou 😀

sasulec
14. zář 2009

bambulky trosku vas hodim dopredku bo ste mi na 2.stranu skocili..a dem citat vidim tu dalsie skvele rady 😀

majatob
autor
14. zář 2009

teda, ja litam po nakupech, vratim se a za cely odpoledne nic??? 😅 tak to si jdu pustit Mate doma uklizeno... 😀

kaleilah
14. zář 2009

maja, se nediv, jsme celý den uklízely, vařily,pekly, věnovali se dětem a manžílkům 😀 a teď večer jsme z toho tak v pr... že nemáme sílu psát 😀 😀 😀

majatob
autor
14. zář 2009

tak ja jdu spat 😀 😀 😀 zitra nam prijde chlapik ladit rano klavir, to se zas nevyspim 😖 dobrou zeny a supernoc preju 😀

berenika39
14. zář 2009

....okna se mi daří maskovat žaluziema, když někdo přijde, jako je zatáhnu - bud je moc slunce, nebo pod mrakem a nemohlo by se svítit, aby nebylo vidět dovnitř od sousedů, nebo aby bylo dobrý světlo na fotky, no prostě než bych to pořád myla, najdu nějakou výmluvu 😀 😀 😀

a taky jsou takový hezký folie - kytky, koupila jsem je ted v NAOKO, hezký....ty tu špínu "rozbijou" 😀 😀 😀

kaleilah
15. zář 2009

bré ranko, Tak se musimpochválit, už jsem se vysršila, naolejovala takovým způsobem že si asi ještě hodinu nesednu na sedačku 😀 dala nádobí do myčky, spacifikovala dítko a najezený přebalený děti ju s úsměvempředat manželovi a vyrazit do města do banky, na úřady a na nákup 😀 😀 😀 Bereniko,celkově ty lepítka na okno jsou super, taky jsme s dětma malovala, jenže oni to pak chtějí z oken sundat a je to kolem toho hrozně zapatlaný..to samý lednice atd (maminka mi říkala nepořizuj si nerez nábytek...ne, já blbá si musim udělat všechno po svým a teď brečim a leštim) 😠 😀 😀 😀
Holky držte palce, dneska jedeme s pupkandou do Varů na genetiku, bojim bojim 😖

majatob
autor
15. zář 2009

kal, ty jo, tak ty jsi dnes megasuperzena 😀 😀 😀 palce drzim...kolik jich ted mam...vsech 8 😀 😀 😀

lucisia
15. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem tu dva tři dny nebyla a koukám, že se to tu zase rozjelo. No a než jsem Vás dočetla, tak musím zase do práááce vydělávat prašulky. 😉 Takže zas až zítra.

kaleilah
15. zář 2009

luci, tak my slibujeme že nebudeme ukecaný, abys nemusela dlouho dočítat a mohla taky písnout. Fakt, na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomííííí 😀 😀 😀 Tak jsem se vrátili z města, ujel mi bud před nosem a to jsem s pupkem dobíhala 😠 teda nejdřív dobíhal pupek, pak dlouho nic a pak jáááá 😀 a stejně mi ujel, tak jsem vyřízená, nemám oběd pro děti 😠 😠 😠 dneska jsem zaplatila věcičky co jsem vyhrála pro malýho na aukru, nechala jsem tam přesdvojku a nemám ani na rohlík 😀 😀 😀

kaleilah
15. zář 2009

jo a to jsem ještě nenapsala že mám migrénu, bleju jak amina a za chvíli nás čeká hodinová cesta na genetiku 🙄 😝

martinka79
15. zář 2009

tak super ženy vy dnes válíte. já jsem nějaká mrzutá.... 🙂
kaleilah držím pěsti... a migrénu cesto na někoho hoď. 😀

majatob
autor
15. zář 2009

tak hlasim, ze na nasi vanu ani citron nezabral 😠 musim najit neco trochu drastictejsiho, mame tam usazenej vodni kamen, nevite jak na neho?

bubaczik
15. zář 2009

majatob,vyskušaj ocot..ten zabera,aspon mne určite 😉 musiš ho nechať chvilu posobiť,a on to pekne "vyšumi" 😉

majatob
autor
15. zář 2009

buba, diky, zkusim, to je fakt, ze ten je na vodni kamen 🙂 a nenapadl me 😅

konja
15. zář 2009

holky přiznám se, že když jsem do tohohle tématu nakoukla tak se mě udělalo zle od žaludku a pupínky mě naskákaly až víte kde. Představila jsem si totiž moji babičku, která celý život žila jako domácí pipinka v zástěrce, mužíčkovi chrápajícímu na gauči podstrojovala, klaněla se a ještě mu říkala ó jak si úžasný, šokovný a schopný ( tím asi myslela, že sám zvládne dýchat, dojít si na záchod a natáhnout ponožky, protože víc můj děd doma nedělal!) Ona byla "superžena", superžena co nikdy neměla čas na to co ji baví, nikdy neměla svůj koníček, ona totiž celej život dřela právě proto aby bylo doma naklizeno, navaříno, muž byl spokojen a co nejmíň remcal. Dokázal ji seřvat několikrát za den, že je doma bordel, že omáčka je hnusná, že tohle jíst nebude, že chce svíčkovou, že chce jíst přesně v jedenáct, že to prádlo má mít už vyžehlené atd.(tohle by můj mužskéj řekl jen jednou, pak by totiž letěl i s kufrem). Byla to typická sedřená žena, jejiž jedinou starostí bylo splnit veškeré rodinné a manželské povinnosti na jedničku. Děkuji, nechci! Superžena mě teda absolutně neláká, budu vítat štastně svého muže i v bytě, kde bude nevyžehlené prádlo už druhý den, kde večeře ještě zdaleka není udělaná a kde hračky budou klidně až v předsíni, ale budu ho vítat klidná, šťastná, nestrhaná a nesedřená. Moje tchýně se také neumí na chvilku zastavit, pak si sedne a říká (upozorŇuju, že z při této hlášce musím odejít, protože mám chuť ječet) - já jsem tak unavená, nohy mě bolej, spát jsem šla až v jednu, ale co se dá dělat, barák je velikej, holka holka, neseď a dělej něco, máš tu práci ( to myslí na sebe, že si jako dovolila na chvilku si sednout). Synáčkové zatím vykuřujou na balkóně, hrajou přiblblé hry na počítači nebo choděj na ryby. K Vánocům jsem ji koupila knihu, kterou mě teď dala ať si ji přečtu já, že ona by moc ráda, ale ona se k tomu nedostane, má moc práce a na čtení není čas (moje milá prababička vždy říkala - kniha je mor pro ženskou, záhuba! Tím myslela, že žena má dělaj jiné věci než lelkovat u čtení,. Třeba pastovat, drhnout, smejčit, leštit a když už není co tak to má vše vzít ještě jednou!Má dělat vše pro to aby hlava rodiny byla spokojená). Neříkám, že člověk má žít v bordelu, ale nevyžehlené prádlo neuteče, neumytá okna nevypadnou z rámu a nevyleštěné kachličky neopadaj. Když jsem unavená, tak si odpočinu, když se mě něco nechce, tak to nechám na jindy, když si chci číst tak si čtu. Prostě se z toho nepos.ru! 😀 A kdyby mě někdy chytla chuť stát se "superženou", tak se podívám na svoji tchýni jak ve svých šedesáti letech vypadá (udřená jak kůň) a ta chuť mě rychle přejde. 😉

majatob
autor
15. zář 2009

ocet selhal, tak ja uz fakt nevim...ta vana vypada hrozne (uz jsme k takove prisli, to neni nase prace) a ja se za nu stydim pokazdy kdyz sem nekdo prijde 😢 😢 😢

womenne
15. zář 2009

čauky ja dnes vynechavam prave sme dšli s malymi som bola von zase sa nam pokazili bycikle sakra take boli drahe astale sa im kazia pomocne kolieska 🙄

majuš ani mi sme nemali vanu a umyvadlo v kuchyni podla mojich predstav,ale na pomohol Zeleny cif ten mi vydrhol uplne zajdene žltohnede umyvadlo uplne do biela ale uplne fakt sila takže skus ten nalej to na vanu a nechaj chvilu posobit potom drhni 😉

kal počuvaj ty sa krot trošku 😀 držim palce na testoch 😉

kaleilah
15. zář 2009

majo tak jestli se nebojíš chemie tak v DM mají čistič, je naprosto dokonalej, modrej obal-je to plastová láhev od tý jejich značky DM, stojí asi 39 kč, je přímo nakoupelny a na vodní kámen a mýdlový povlak, ale fakt dokonalej 😵 😵 😵

majatob
autor
15. zář 2009

je, holky, diky za tipy, budu muset zkusit neco trochu drastictejsiho, tak jak pujdu do Sparu mrknu asi v tom DM 🙂
kal, jak jsi dopadla na genetice? 🙂

kaleilah
15. zář 2009

maja, ani se neptej, jsem šíííííleně nas... měla jsem totiž po porodu jen jednu MS a hned jsem otěhotněla, a měla můj gyndař mi počítal termín podle MS a ne podle utz, takže podle MS jsem 33+4tt, ale na genetice už jim po druhý vyšlo že jsem míň, takže 30+2 😠 😠 😠 takže čím větší pupek a čím víc jsem těhu, tím mám dál termín porodu 🙄 tkže ještě 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! týdnů, a ne 6 jak jsem doufala, fňuuuuuuuuuuuuuuuk 😢 😢 já už to nevydržim, já jsem na ní už zvědaváááá 😀 😀 😀

majatob
autor
15. zář 2009

hm, tak to by me teda taky asi nastvalo 😖 ikdyz ja su tehitna rada, me by mesic navic vubec nevadil...jen kdybych nemusela rodit 😀