Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

verulka
9. zář 2009

tanuki, vsak navsteva ak ma deti, tak chape, ak nema, tak potom neskor pochopi 😉

angelik
9. zář 2009

vidim, ze zasady maju uspech 😀
ale porusujem varenie, lebo varim celkom rada, a snazim sa aj chutne-nik sa nestazuje, skor naopak
a co sa tyka pratania, tak sa snazim o nejaky kompromis a uz roky sa marne snazim zaviest doma nejaku rutinu 😝
a starych veci sa nutim vsetkych zbavovat, aby sme sa do nasho bytu pomestili 😉

a minule ma prekvapil syn, ked umyl okna v detskej izbe, lebo robil pokus, ci to pojde aj vodou s octom, no a islo 🙂 a on bol rad, ze nieco sam dokazal, a aj v izbe sa im rozjasnilo 🙂

mali sme jednych znamych, ktori razili teoriu, ze komu sa u nich nepaci (ak nemaju upratane), no tak nech k nim nechodi 😀

womenne
9. zář 2009

verulka aj my chodime na bycikle a lopty t skoro každy den + to ihrisko ale nie tak často leboje tu len jedno a je preplnene 😔 ale pozerala som že stavaju dalšie tak hadam...Len ja som vždy večer tak zničena že ked lahnem takležim chuda moj chlop 😝

teodorka
9. zář 2009

baby mozno Vam pomoze toto 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=HoY3-iY7X2k


😀 😀 😀

kaleilah
9. zář 2009

Ahojky tak se připojuju 🙂 V první řadě mi pomáhá mít pevně danej řád, jinak bych nezvládala-tj po ránu vysát celý byt. vytřít-to je tak půlhodina, Dát nádobí do pyčky, hodit pračku a utřít prach všude, když se to dělá denně, stačí na to 15 minut, takže nic extra hroznýho. to znamená že během hodiny je úklid hotovej, děti se motají od nohama a jsme spoko všichni 😉 pak stačí dáv vařit rychlooběd typu něco smaženýho, vařenýho v jednom hrnci nebo zapečenýho a jídlo je postaráno taky, myslim u toho na manžu, takže má teplou večeři když přijde z práce. A další super vychytávka jak mít všechno uklizený je si stanovit třeba první víkend v měsíci vydrbat lednici...každé úterý úklid koupelny, každý čtvrtek otřít kytky, pátky srovnat skříně...prostě určit si den kdy se co dělá a z tím si stát, pak je uklizeno vlastně pořád 😀

majatob
autor
9. zář 2009

kaleilah, tak prvni s pevnym "rezimem" 🙂

teodorka
9. zář 2009

kaleilah....kde davas to nadobiiiii???????????????/ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kaleilah
9. zář 2009

ježiš, teo,jsem si všimla až teď 😀 😀 😀 jsem se málempočůrala smíchy, aspoň je vidět na co mysli, TAM bych ho totiž kolikrát dala nejradši, hlavně když je ho megahora 😀 😀 😀

wild.horses
9. zář 2009

mne tiez pomaha moja denna rutina. ved inak by sa mi dom, maly a 4 psy zvladnut nedali. varim rychle jedla-najcastejsie cous cous a kurca, na vikend nieco zlozitejsie, najlepsie na 2 dni. peciem ked mam cas. upratujem priebezne. priatel umyva riad 😉

teodorka
9. zář 2009

kaleilah 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kaleilah
9. zář 2009

koukám že ale celkově píšu jako tatar 😀 takže připisuju na seznam úkolů jak se stát superženou: večer co večer trávit na koníkovi a zlepšit se v psaní. Hlavně pravidelně 😀 😀 😀

berenika39
9. zář 2009

kaleilah, jeden z nej... překlepů co jsem četla 😀 😀 😀 😀

...já bych snad ani superžena nechtěla být. to by byla nuda. nic by mě nebavilo, pořád mít všechno v pořádku, žádný resty, čisto, uklizeno.....takhle jsem v jednom kole, výsledky nic moc a pořád se něco děje 😉 😉 😉 😉

teodorka
9. zář 2009

kaleilah aspon je sranda 🙂
len neviem ze ked si toho tolko nalozis ci budes vladat este vecer ma konikovi 😀

jabber
9. zář 2009

lucisia - ta Ester, to není superžena, to je individuum, ze kterého jde strach 😀 😅

kaleilah
9. zář 2009

ber, teď zjišťuju že M a P je někde úplně jinde, fakt netušim na co jsem myslela..ale hlavně že Y je tam správný 😀 se tady řehtám teď jak blázen a tvrdne mi břicho..jestli tu kvůli myčce pyčce porodim tak mě máte na svědomí 😀

jabber
9. zář 2009

kaleilah 😀 😀

teodorka
9. zář 2009

kaleilah ...ked sa tam zmesti dieta tak aj nadobiiiii....no sa to tu zvrtlo 😀 😝

kaleilah
9. zář 2009

teo, ale hlavně že je řád a pořádek 😀 a zvrtat a zavrtat se může kde co 😀 😀 😀

teodorka
9. zář 2009

kal ....mas uplnu pravdu ...ako vzdy... 😀 😀 😀

kaleilah
9. zář 2009

teo, se nediv, taky jsem superžena 😀 😀 😀 dneska přijela dost nevhod návštěva-švagrovci s dětma, sice se ohlásili, ale stylem: za půl hodiny jsem u vás. A protože čtvrtek je až zítra a ve čtvrtek se u nás uklízí oblečení, sebrala jsem svých šest košů (prázdných) na prádlo a šla sebrat kde se co válí za oblečení po bytě 😀 hodila jsem to do ložnice, kde mi to mezitím vytahaly haranťata 😉 po zemi a všude 😀 😀 v ložnici nemáme dveře, tak je tam jen závěs, aby nám tam nikdo nečučel, páč na dveře nám nikdo nechce dát 😕 😀 a švagrovka (svině jedna zvědavá-omluvuju se za ten výraz) musela juknout co že to za tim závěsem je 😠 takže super ženou snadno a rychle rozhodně jde, ale musíte mít dost prádelních košů a pevný dvěře, popř. prázdnou skříń kam se dá nacpat všechno co nemá svoje místo-kolikrát i děti 😀 😀 😀

teodorka
9. zář 2009

😀 😀 😀 😀 svagrova pcha nos tam kam nema???si viem predstavit Tvoje nervy ...vsak si sa tak snazila 😀 😀

kaleilah
9. zář 2009

no když to viděla tak jsem se jí snažila zapojit-to jsem zapomněla napsat do seznamu jak to všechno zvládat-NEBÁT SE ŘÍCT O POMOC 😀 tak jsem se jí neivně zeptala jestli to teda nechce vyžehlit 😀 😀 😀 jsem přeceta ubohá těhotná matka s malýma prčatama 😀 a pyčkou v kuchyni 😀 budeš se divit ale nevyžehlila, hlavně že kouká kam nemá 😀 a to se ještě nepodívala dětem pod postel, loupežník se totiž bojí že při jeho histerických záchvatech (kdy ho zavírám v pokojíku) ho tam zapomenu či co a strká pod postel piškotky 😀 ale odpiškotování u nás probíhá v sobotu, takže za ten týden je tam vždy minimálně pytlík a půl 😀 ted mi došlo že vlastně je nemusim pořád kupovat a v rámci hospodářský krize stačí opláchnout v teplý vodě, vysušit a použít znova 😀 No jo, mezi vlastnosti superženy patří i umět šetřit, ne?! 😀 😀

vinifera
9. zář 2009

To je krásne ako máš na každý deň niečo. Ja sa už dlhšie snažím si takto rozplánovať činnosti... ale akosi na to nie je čas. A s tým odpiškótkovávaním ti pomôžem. Pošlem ti jedného môjho psa, ten piškótky ľúbi. Vyzbiera všetky v okruhu dvoch kilometrov🙂)

pancake
9. zář 2009

ja tiez nemam rezim, len ked vidiim ze je nieco akutne tak spozorniem. napriklad ked sa mi zda ze je namrazny mrazak tak o nom dalsi mesiac rozpravam ze ho nesmiem zabudnut rozmrazit. 😀 😀 😀 😀

majatob
autor
10. zář 2009

jejej, tady byla vcera takova sranda a ja tu nebyla??? 😀 😀 😀 to me dodatecne mrzi teda 😠 😠 😠

womenne
10. zář 2009

no teda to je super nazov pre myčku 😀 😀 😉 n sranda.Inak maš to dobre rozdelene odpiškotovanie sa može unas nazvat odguličkovanie pretože maly maju radi cerealie guličky a tie su niekedy všade,včera si rozložili gauč a ked som ho večer skladala na emi asi z 50 guličiek 🙄

Ešteže som včera vyumyvala cely bytchalani maju nadchu a nešli do školky... 😔

kaleilah
10. zář 2009

dobré ranko, majatob, jo sranda byla, ale v noci jsem kvůli tomu rozcházela poslíky a kroutila se jak mi tvrdlo břicho, nesmim se totiž smát 😀

teodorka
10. zář 2009

womenne ale to je ina sranda ked tie gulicky pukaju pod nohami
kaleilah....to neroooob nechaj babiku tam kde je... 😀 😀 😀

womenne
10. zář 2009

teodorka no veru srnda to je ja mam vždy take nervy najme ked to natlačia do zahybov na gauči 🙄 ked tu bola sestras sdetmi tak maly sutaž kto rozsype najviac guličiek ma skoro šlahlo,som im to zobrala a tyžden ich nemali...

kaleilah až teraz som si všimla že čakaš mimčo 🙂

suki
10. zář 2009

Ahoj superženy, Vy jste tady toho teda napovídaly 😀 , nestíhám 😝 😀
Každopádně, jak to tak sleduju, tak superžena je tu úplně každá 🙂 pěkné téma, moc pěkné 😵
Dobré ránko všem 🙂