Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
3. říj 2009

ahoj marti,já myslela že už vdaná, že děláš takovejhle oběd 😀 😀 😀 my jsme měli na svatě švédský stoly, tak se zveme dneska k vám aby jsme měli klasiku. navíc jsme měli večeři, brali jsme se o půlnoci 😉

kaleilah
3. říj 2009

A jak jde stěhování? utíká to?

martinka79
3. říj 2009

no zatím je doma všude bordel děti josu hodní... a vše ze stěn je fuč... keramika knihy.. svíčky a vše takové.. toho bylo ... bože kde se to u nás vzalo...
teď balík kuchyň co prostě nedbudud běhet týdne potřebovat tak jde z domu.... se z toho poseru našla jsem asi 4krabičky hrnků, skleniček a šálků... ještě od svatby.. haha to se někdo bude mít... 😀 to dom,a nechci.

martinka79
3. říj 2009

kal... sjet se brali o půlnoci??? ty jo to muselo být žužo..
suki my si postavili kusek od bytu domek.. a tam se stěhujeme ovšem do 12.10musíme být pryč jelikož potom jede MM 14se rehabilitovat a od listoppadu tam jsou nájemníci... 😀 no prostě super akce pro super ženu.

kaleilah
3. říj 2009

marti, bylo...a ještě k tomu na hradě 😵 😵 😵 jen mi to kazil fakt že jsem se pozvracela ze svatební kytky a byla neskutečně unavená-4 dny před svatbou jsem zjistila že jsem těhu a pořád jsem zvracela nebo spala 😀 Marti to už máte teda hrozněmálo času na stěhování, mě by z toho kleplo, fakt radši vyhořet jak se říká, j se stěhovala hrozně mockrát, a nenávidim to balení atd, před dvěma rokama jsme koupili byt a mě už zase napadaj pitomosti jako toprodat a jít jinam, já jsem v tomhle fakt jeblá, potřebuju pořád změnu, nikde se necítim doma. Teda doma se cítim v Praze, ale tam nemám šanci koupit něco většího bez hypošky

martinka79
3. říj 2009

no tak to na 100% nekoupíš.. ale je to tam prima i když prahu zrovna nemusím. no já se stěhují asi 6.. ale byt či dům vybavuji 5..a sand poslední už mě to sere...
no málo času málo místa... málo nábytku.. prostě všeho.

kaleilah
3. říj 2009

Marti, o ytech v praze vim svý,prodala jsem tam byt 1+1, starej, umakartový jádro, starý okna, akt starej a v blbým stavu za 1890000jen díky tomu, že byl přímo na pankráci 😉 Tak to určitě bude poslední, lidi se většinou z novýho krásnýho domečku do zaplivanýho paneláku nestěhujou 😀 A málo nábytku? to teď vůbec neřeš, nem stejně si to tam pak dovybavíte postupně, až bude čas a peníze...

martinka79
3. říj 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 už je tu zase buzer táta 😀 😀 pa pádím vybalovat kuchyň na dům..

lucisia
3. říj 2009

Lidi, ahoj, jsem tady a jsem zase úplně grogy. Dneska jsem byla dopoledne v práci, pak odpoledne zase tréninky na vystoupení, teďka jsem chvíli asistovala manžovi na stavbě. Myslím, že lehnu a v ten mžik usnu. A to jsem chtěla ještě něco uplést, tak nevím, jestli se přemůžu. 🙄 A zítra budu stěhovat a stěhovat a příjde mi pomoct maminka a budeme mýt okna a vytírat a dáme do pucu celé patro. Takže Marti, vím o čem mluvíš. Naštěstí my musíme uvolnit pokoj až ke konci měsíce. 😉

lucisia
3. říj 2009

A teď jsem se vyžvanila a můžu se zeptat Vás, jak dopadly chleby, jak se máte, jestli děti nezlobí. A co doma a co manžové a tak. 🙂

kaleilah
3. říj 2009

Ahojky luci, to jsi měla teda pořádně pracovní den 😝 já chtěla udělat tolik věcí...ale chytla mě lenora a dělala jsem velký kulový, jsem i na sebe naštvaná, mám jen umytý okna a toho si nikdo nevšimnul ☹ - (manža ) A jinak bordel jak v tanku, na děti jsem byla nepříjemná protože mám doma místo dětí dva hejkaly...až se naštvu tak je odvedu do lesa aby tam strašily lidi, to s nima není normální, fak ne. Pořád ufňukaný, protivný 😝 😝 😝
Marti, proč buter táta? to je takovej generál? 😉

martinka79
3. říj 2009

není generál, ale dal se do stěhování a když si chlap něco veme do hlavy tak to pak je šup šup...
Jinak luci chleba super super... stěhování taky pohoda mám celou kuchyň chybí jen zákldaní věci a nádobí které používám ve starém na vaření... 😉 Nikolky pokojím už taky jen nábytek se přestěhuje jinak knihovana i vyskládaná...
Míša byl hody šel s kamarádkou ven, ale asi ho chytá nemoc.. ach ach.
To ty budeš mít Luci pomocnici a to půjde raz dva to já dělám naprosto vše sama a ještě s dětmi za zadkem, ale nstěžuji si... říkám si aspoň můžu být na sebe pyšná a hrdá... 😀

lucisia
3. říj 2009

Jojo, maminka je zlatá. Já ji moc pracovat nenechám, ale jsem ráda, že si u toho popovídáme a tak. A když vidím, kolik je tam uklízení... A zbytečně. 😒 Koupili jsme vnitřní dveře a manža nedal jinak, než že je namontuje, ať vidíme, jak vypadají, a taky kování a spousta věcí je namontovaných, jenže to teď znamená, že to musím všechno umýt, naleštít, nehledě na to, že už máme dvoje dveře poškrábané ach jo. 😠 A gratuluju k úspěchům s chlebem. 😉

martinka79
3. říj 2009

my děkujem tobě za prima recepty... 🙂 bezoufej ono to zítra půjde raz dva od ruky. já to s marodem moc nezmůžu... prdelín kašle rýmuje... snad nelehne úplně. ☹ holky krsné sny.. my vegetíme u vínka

martinka79
4. říj 2009

kal ty jsi včera ponocovala tak se ti enchce z pelechu vi´d. 🙂

kaleilah
4. říj 2009

marti, já ponocuju každý den 😉 ale je fak že se mi nechtělo, vstávala jsem před 15 minutama 🙂 manža se takypro změnu staral o prčata 🙂 Co ty, bude zase pracovní neděle?

martinka79
4. říj 2009

no zatím vyčkávám Mm montuje Nikol postel v novém.. a já nevím co zamšlý.. neb se nám právě pasují schody v domě... 🙂 takže já tak nějak nic nedělám.... naházet hadry do tašek je raz dva... 😀 já taky ponocovala dokonce jsme skoro enspala a od půl sedmé jsme už s Mm vzhůru 🙂 kecali jsme v pelíšku.

kaleilah
4. říj 2009

Já jsem vzhůru od 6.10. Prdlouš se vzbudil na mlíko, pak jsme četli knížku, no za oha už nechtěl zabrat, v ve čtvrt na devěr byla tak protivnej, že jsem ho šoupla do pokojíki, zavřela za ním dvěře a šla spát 😀 😀 a pomohlo to, do devíti si tam v klidu hrál, pak vstával MM pro zuzku a já se už jen tak válela. Dneska mi přijede tchýně,vůbec nevim v kolik a jdu za kámoškou, je těhule, chce mě mít u porodu 😉

martinka79
4. říj 2009

jé tak to máš prima den... 🙂 tak si houžij.. kamarádka rodí dřív než ty??

kaleilah
4. říj 2009

ne 😀 ted je 11tt 😀 😀 😀 ale už hrozně plaší a pořád mele o porodu 😀 Ale hlavně má strach aby jí to těhu vyšlo, v červnu byla na laparo-mimoděložní těhu a bála se že už neotěhotní,měla hrozný depky a hned v srpnu byl pozitivní testík 😉 já budu muset jít uklízet a nechce se mi do toho 😉 jo a musim se pochlubit jsem včera vyžehlila celej desetitunovej koš sprádlem 😀 vždy dvě trika, pět minut koník atd 😀 😀 😀 takže dneska vyžehlim těch pár věcí z balkonu + sušáku a mám hotovo, pak už jen zbýváložní a plenky, a to přenechám za odměnu manžovi 🙂

martinka79
4. říj 2009

jé jsi šikovná, já smažím dětem palačinky ana balkoně prádlo a uvidím kdy ho vyžehlím buď až bude prdelka spát nebo večer nebo zítra, kdo víííííííííí 😀

kaleilah
4. říj 2009

já přes den nemám šanci. Když děti spí tak zalehnu většinou s nima. A nebo si dám relax. Nejradši žehlim v úterý a čtvrtek u ordinace 😀 Ty jo, palačinky bych si taky dala, ale ty u nás dělá MM, umí je lípnež já, má takový ty papírovky 🙂 teda, že bych ho využila než zdrhne do práce? 😀

martinka79
4. říj 2009

jé tak to na něj utíkej.. já tedy umím také prímovní.. ale to jsou léta praxe... 😀

kaleilah
4. říj 2009

Tak nic, MM má kašlíček a rýmičku 😀 tak si musív klidu vypít čajík než vyrazí 🙂

martinka79
4. říj 2009

no tak to máš smolíka.

martinka79
4. říj 2009

my už je máme hotové... a dokoce míša snědl asi 4suché...

martinka79
4. říj 2009

tak jsme se dala znova do balení.. te´d nakrmím divou zvěř a půjde chrnět

martinka79
4. říj 2009

u nás už se spí. jdu na kávu

kaleilah
4. říj 2009

já jsem odvařila vlčkovou polívku,půjdu nakrmit háďata a připravovat se ven. je tu hnusně, zima, ani se mi moc nechce 😒 a už máte dobaleno? aby jsi se do těch krabic nezabalila taky 😀 ježiš já ti to fakt nezávidim, balit by se mi nechtělo, navíc u nás je šíleně ospalý počasí, takový nedělní, dobrý na čajík a bábovku 😀

martinka79
4. říj 2009

no u nás počasí větrný a sluníčko svítí,a le jinak fujyk hnus. kdepakc elá naše obr skříň na mě čeká a oblečka dětí.. a potraviny.. no nakonec to nejelpší komara plná krámůůůůůůůů a sklepy, anaštěstí ty nemusím hned vypakovat nájemník je zatím nepotřebuje. 😀 zabalit dobrý,a le vybalit a zaklidit a rozřídit... to bude žužo to si nakoupím hektolitry vína. 😀