Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
23. říj 2009

vorvaň je něco jako velryba a vyvrženej jako bez vnitřností- u mě jako po porodu 😀 😀 😝
Mě taky hrozně vyhovovalo jak dostáváme peníze za zuzku, že bereme 15 a i 1, takže je pak na jídlo a ostatní věci do výplaty...

Tak manžílek už skončil, asi za chvilku přijede domů, jsem šíleně zvědavá jak dopadnul, jestli mu zaplatili 😅 přece jen, neznají se, nic..byl to risk.

Co máte dneska dobrýho k jídlu?Já jsem dělala těsto na langoše a mám hroznou chuť na krupicovou kaši 😵 😵 😵

suki
23. říj 2009

těstovinky s omáčkou ...mňam 🙂

tak držím pěstičky, aby to dopadlo co nejlíp 😉 😉

kaleilah
23. říj 2009

normálně koukám na hodiny jak praštěná puberťanda 😵 pořád lítám k oknu jestli už nejde, já hlavně ani nevim v kolik pojede, jestli je v 16hod nebo pojede až teď v půl pátý. No každopádně do pěti nejpozději je doma. Ježiš já jsem nervozní 😅

Těstoviny mi děti nejí 😝 danýs je neumí rozkousat-nechýpu jak to, rohlík sní v pohodě a zuzku natahujou 😝
Potřebuju nějakej rychlotip na víkend, no přinejhorším rozmrazim kuře 😀

Dneska večer budu péct prokletou bábovku, celý odpoledne se na to psychicky připravuju, já se bojiiiiim 😀

suki
23. říj 2009

to bude dobrý, uvidíš 😉 Je hezký, že se tak těšíš 😀

Nejrychlejší rychlotip na vaření na víkend je jít na oběd k příbuzným 😀
Já budu dělat asi čínu 😎

kaleilah
23. říj 2009

Ty jo, my jsme u příbuzných na pbědě nikdy nebyli 😅 ale asi se někdy pozvem 😀 😀 😀 😀
Normálně se teda na něj tak nětěšim, ale dneska jsem fakt zvědavá. 😀 😀 😀
Ne, já jsem na MM závislá, jak byl dlouho doma tak jsme si na něj zvykli a teď prostě nevim co dělat když není doma, jsem taková znuděná... 😅 nevim, je to tu bez něj prostě divný 😀 😀 😀

Teda by měl vidět co tu o němpíšu, večer jsem ho totiž vyhnala z ložnice spát do obýváku, bylo mi úplně nepříjemný že spí vedle mě, jak jsem ze všeho nervní tak jsem šíleně podrážděná 😅 a

suki
23. říj 2009

to je krásný 😵 😵
teda ne to, že jsi ho vyhodila z obyváku 😀

Já už teďka musím jít, musím si nachystat sestavu.... 😝

suki
23. říj 2009

teda z ložnice 😀

suki
23. říj 2009

tak potom poreferuj, jak to dneska dopadlo 😉 🙂
zatím papa 🙂

kaleilah
23. říj 2009

tak sestavuj, Danýs mi tu prdí do pleny, jdem na nočník 😀 😀 😀

suki
23. říj 2009

Uf, jsem tu 😝 😀
Cvičení bylo super 😵 😵 , přišlo 18 lidí, což je na pátek naprosto skvělý 😵 , normálně jich chodí tak 5 😀 😀
Co u vás, jak dopadl manžel v práci? 🙂

kaleilah
23. říj 2009

tak jsem tu 😀

kaleilah
23. říj 2009

Právě jsem dožehlila MEGA koš prádla, tak 6-7 praček, ae hlavně tričiček a bodánek, overálků, takový to pidi prádlo, patlačka 😝 😝 😝 a nejhorší je že po ránu seberu sušák a mám zase plno 😝 😀 😀 😀

Teda, tak to se na tebe ženský musely hodně těšit když jich přišlo tolik 😵
Manža dopadnul dost dobře, teda...na to že ho ty lidi viděli poprvé v životě a on je taky tak byl jednáním dost překvapenej. Nechali ho samotnýho v kanclu že jedou pro silikony, na dvoře měli auto a klíče v zapalování, v pracovně kasa...a prostě si jen tak odjeli, takže důvěra ohromná, a to jsou romové-jak s nima dělal, oni mají firmu na plastový okna.

Donesl za 8 hod práce 1200, takže úžasný, pomáhal ještě jednomu s autem, svařil mu tam něco u výfuku nebo co, já ani nevim kde výfuk je 😀 😀 😀 nevím jak to bude dál, nechal jim tam číslo kdyby zase někdy potřebovali, ale byla to jednorázovka, tak uvidíme. I kdyby to bylo jednou za měsíc, nám to moc pomůže 😵

A ještě večer přišli vietnamci jestli máme tiskárnu a kopírku, že potřebujou okopírovat nějaký vizitky. za kus nám dají 11 kč a chtějí jich 200 😵 a prý ještě donesou další, takže dneska paráda.Jen MM je hroznej puntičkář, potřebuje vše dokonale, takže stahuje prográmky na to tisknutí, protože mu neseděla barva, navíc ta původní verze co jsme měli jen zkopčit je rozmazaná tak jim to chce upravit 😝 no dělá na tom od půl osmý a ještě to nemá hotový-tu úpravu, to nemluvim o tisku 😀 😝

A co nikča,kdo jí hlídá když chodíč cvičit?

kaleilah
24. říj 2009

😕 😕 nikde nikdo? mája si baráčkuje, marťa zařizuje, zbytek osazenstva se na nás vykašlal a suki asi cvičíííí a já se nudim, nebo teda hledám si na "práci" něco jinýho než uklízení 😅

suki
25. říj 2009

Ahojky...máme doma tatínka, tak si ho užíváme 🙂
Jinak jsem ráda, že už je to u vás lepší 😵 😵
My jsme v pátek zjistili, že musíme platit pokutu na dopravní podnik 13 000 😝 😝 😝 😝 takže to je teda taky pěkná čára přes rozpočet 😖 😖

kaleilah
25. říj 2009

bré ranko 😉
Teda, tolik, za co proboha? jste na nějakou pokutu zapomněli a narostlo penále?

suki
25. říj 2009

😕 no jo Radiemk nezaplati pokutu 😝 a teď už to přišlo rovnou od exekutora 😝 😝

kaleilah
25. říj 2009

Teda, tak to vám fakt nezávidim. My jdeme za chvilku do aquaparku, při úklidu jsem objevila dávno zapomenutý volný vstupenky, vyhráli jsme je na masopustu, tak jsrm jimpsala mail a protože nejsou časově omezený tak jsou pořád platný, supeeeer 😀 😀 😀 hrozně se těšim, danýsek vodu miluje, ale vstup by nás vyšel na 250 takže jsme dlouho nebyli. Hrozěn se těšim do výřivky, bude relax 😵

Co plánujete na dnešek vy, Jo a jak jsi psala že máte doma tatínka tak si ho užíváte, tak on pracuje mimo domov?

majatob
autor
26. říj 2009

ahojte, napisu poradne az ziotrra, jdu vas jenom úpozdravit a zase beziiim 😀

kaleilah
26. říj 2009

😵 😵 😵 😵 achooooj, už jsme tě málem oplakali 😀 jak je?

majatob
autor
26. říj 2009

kal, je fajn, mimousek pekne roste, dnes jsem byla na kontrole 🙂 zitra jeste pozarizovat socialku apod a hura domu, uz se tesim 😵

kaleilah
26. říj 2009

už nám tu chybíš, suki nemá čas tak se tu nudim 😀 😀

Jinak před chvilkou mě Danýs dostal, jak jsi dávala odkaz na to hravý učení, tak denně procvičujeme zvířátka a před chvilkou jsem zapla pc a jak je tam přihlačovací ikonka, tak danýc ČČÍÍÍÍ ČÍÍÍ, tak volám na manžu jestli je někde kočka nebo co, já v tý ikonce mám kotě a on to poznal!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 jsem z toho byla úplně hotová 😵 😵

Jinak víš co je za mimouška v bříšku? nebo bude fakt překvápko? 😉

suki
26. říj 2009

Ahoj, zdravím, nemám teďka holky čas....koukám na SUperstar a mám trochu moc zařizování, ale nezapomněla jsem na vás, nebojte 🙂

suki
27. říj 2009

haló haló je tu někdo???

kaleilah
27. říj 2009

Ahoooj, jsem tu 🙂

majatob
autor
27. říj 2009

jupi, jsme doma, ale su teda uplne hotova, dnes jsem litala jak hadr na kosteti, prvni do skoly, tam nikde nejsou najezdy na kocar tak pekne vynaset a snaset, pak na socialku, tam milion lidi a nebylo si ani kam sednout, pak honem na vlak, do haly pro jizdenku, zase to cely obehnout na vytah, pres pul nastupiste k vlaku, ve vlaku narvany a tobik protivnej, pak zase vytahnout kocar pekne po schodech na tramvaj, ktera byla jak jinak nez vysoka...ja myslela ze nedolezu dom...no a za barakem jsem zjistila, ze jsem si inteligentne vzala klice jen od predniho vchodu, takze obehnout dum, vynyst schody do patra, pak zase dolu, sjet najezdy do sklepa, tam popadnout tunu veci a zmitajiciho se Tobika pod pazu, vybehnout schody, nalozit a vylozit to vsechno z vytahu, vybehnout dalsi schody k bytu...a tam jsem zjistila, ze klic od bytu jsem zapomnela dole v kocarku... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
reknu vam, su rada, ze chvilu muzu sedet a nic nedelat 😅

kaleilah
27. říj 2009

maji, tada to musela být fuška to všechno napsat 😀 😀 😀 Přesně ty situace co píšeš nenávidim. A mám to s dvěma dětma, pak ještě líp když před domem obě usnou, talže vynést jedno spící, druhý spící, nákup, dát si nohy na stůl a v okamžiku když začnu zabírat se mi probouzí 😝

Dneska jsem byla na gyndě, ani na mě nekouknul, jen ozvy a poslal mě do porodky na ctg. takže ani nevim jestli už se něco chystá nebo co. každopádne v sobotu jdu do riciňáku

majatob
autor
27. říj 2009

uz? vzdyt ma mimi jeste cas 😉 vydrz 😀 😀 😀

suki
27. říj 2009

ahoj holky, tak my jsme konečně vyřídili to nejdůležitější okolo bytu a snad je to na dobré cestě 😵 😵
Vidím, že u vás snad taky všechno O.K tak je to fajn 🙂

majatob
autor
27. říj 2009

ahoj suki 🙂
to je super, ze se s bytem dari 😵

suki
27. říj 2009

děkuju 🙂
taky to trvalo 😝 😝