Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
4. lis 2009

dobré ráno...maji nápodobně. Danýse jsme měli v posteli od dvou od rána pořád plakal, blbnul, navíc je taky nemocnej ☹ začal mít večerrýmu a kašel, ale poprvé se vysmrkal, sice mě do rukávu na černým triku, ale umí to!!!!! 😀 Zoubky ještě vylezlý nemá, u něj je to vždycky na dlouho, je vidět čárky, to bude tak ještě 14 dnů, ale už nezlobí, to byl asi jen ten první den, zuzka to měla stejně.

A co doma, klídek už? JMě pořád bolí podbřišek, čekám kdy se začne konečně něco dít..no snad do pátku ☹

majatob
autor
4. lis 2009

kal ani nevim, jsme vsichni utahani a lehce protivni, ale jinak snad dobry 🙂

kaleilah
4. lis 2009

a tobík už je v pohodě proč vlastně spal s váma?

majatob
autor
4. lis 2009

jj, uz vypada, ze je to dobry 🙂 spal s nama, protoze se nam nechtelo k nemu v noci vstavat a odmital usnout v postylce...😅 dnes uz tam ale poputuje, pulku noci me okopaval a druhou pulku jsem spala na zemi, protoze se rozvaloval 😠 😠 😠

kaleilah
4. lis 2009

Tak jsem si chtěla lehnout s dětma, pořád někdo volal jestli už, nebo psal na skype 😠 a když jsem začala zaírat, danýs se vzbudil 😠 jsem unavená, hrozně moc.Ze všeho, chtěla bych to mít za sebou.

majatob
autor
4. lis 2009

tak co, uz je lip?
dneska uz sem nechci psat jsem se rozhodla 😀 jen v pripade porodu nebo neceho podobnyho (takze budu pravidelne aktualizovat 😀 😀 😀)
jdu se venovat Tudlikovi, je nejakej rozdivocenej, tak ho jdu zkrotit nejakou "smysluplnou" cinnosti jako je hazeni ponozek na terc nebo neco podobnyho 😀

kaleilah
4. lis 2009

takže si zase budu psát sama, jo 😒 Danýs snad konečně zabral, je hrozně protivnej, nemohl zabrat....navíc teplotkuje...k mudře radši ani nejdu, dala by nám automaticky atb 😠

Tobík už spinká?

majatob
autor
4. lis 2009

ted usnul, ale byl to boj donutit ho vubec lezet 😅 ale aspon je ve svoji posteli, tak snad tam dlouho vydrzi (nejlip az do rana) 😀

kaleilah
4. lis 2009

ha! 😀 jsi říkala že dneska psát nebudeš 🙂 u nás se se spaním taky bojovalo.

Sakra, asi zase plašim, ale přijde mi že se zaseněco začíná dít, mám fakt dost bolesti, do zad i do břicha. uvidim až dožehlim tak dám vanu

majatob
autor
4. lis 2009

no jo, ale co mam delat u toho cekani na mm? 😀 😀 😀 no tak jako pravda, mela bych to tu porovnat, prelozit 8 stran nejakyho odbornyho nesmyslu, napsat dalsich asi milion ukolu, uskladnit polivku do lednicky...ale to pockaaaa 😅 😅 😅 😀 😀 😀

kaleilah
4. lis 2009

A manžu máš kde? Já jsem už fakt grogy, nemůžu skoror chodit, místo řicha mám mega balon a bolííííí

A uklízení ti neuteče, musíš se šetřit, ne? 😀

majatob
autor
4. lis 2009

kal, taky si myslim, ze ten binec asi nozicky nema 😀
manza je na ceste z prace...naji se...prohodime dve vety...a do pozdnich nocnich hodin bude sedet se sluchatkama na usich u klaviru ☹

majatob
autor
4. lis 2009

bez se nalozit do te vany 😉

kaleilah
4. lis 2009

to jako že spolu nemluvíte, nebo prostě máte takhle večery? My s MM večer taky skoro nekomunikujeme, prohodíme co děti atd, a když danýs spí, každej zalezeme k svýmu pc, v jednu se zvedneme a jdeme spát ☹

majatob
autor
4. lis 2009

kal, no u nas to takhle vypada normalne ☹ jenze jinak to nejde a me to hrozne stve, protoze si chcu po celym dnu normalne pokecat a ne jen sislat nebo psat a ho stve, ze ho nenecham se soustredit a pak je dusno, ja to orvu, on je z toho spatnej..a prave prisel, tak ja se zase urcite za chvilu objevim... 😀

kaleilah
4. lis 2009

mě to taky štve, jak to máme-vlastně skoro stejně. Na jednu stranu jsem ráda, že máme svůj klid každej, ale my si snad ani vlastně nemáme ani co říct 😲 😔 nepamatuju si společnej večer, jen tak u tv, vínko,pokec...to u nás prostě už není. Nejhorší je že já si na tenhle způsob života připadám dost mladá 😉

majatob
autor
4. lis 2009

su tady 😀
tak dnes to bude zajimavy, protoze Tobik vyzaduje aby u neho nekdo sedel, usne a jak odejdem ani ne za minutu zase houka a sliza z postele 😅 ach jo, to bude noc..
ale jinak dobry hele, byla mi pochvalena polivka 😵 😵 😵 a nejak se ke klaviru nezene, tak toho jdu vyuzit a zjistit aspon jak se dnes mel 😀 tak zatim papa

majatob
autor
4. lis 2009

jo a pekne me boli bricho, mam ho jak sutr tak do sebe liju magnezko 😝 😝 😝

majatob
autor
4. lis 2009

ses tu jeste? 😕

majatob
autor
4. lis 2009

no nic, dopiju cajik a jdu do hajan...nejak mi neni nejlip,ale to je asi unavou z tech poslednich noci 😝 😝 😝 tak pac a pusu a rodit az rano az tu zase budu 😀 😀 😀

majacska
4. lis 2009

ahoj majatob, prepac mozem sa spytat, tvoj manzel je klavirista? 🙂

majatob
autor
4. lis 2009

maja, jj, procpak? 🙂

kaleilah
5. lis 2009

Ahoj maji, tak u nás se nerodila, ale měla jsem podobnej problém jak ty s Tobím. Danýs pak sice usnul, ael budil se asi po 15 min. s pláčem, on není chovací dítě, ale zklidnil se hned jak jsem ho vzala na ruku, tak jsem toho musela využít 😵 😵 😵 achovala jsem a mazlinkala a bylo mi hrozně fajn 😵 😀 Zato bobíšek měl ucpanej frňousek, špatně se mu dejchalo. Nakonec jsem ho vzala do ložnice a usnula s nim, kolem jedenáctý. Už si nepamatuju, že bych šla někdy tak brzo spát 😀

A noc opět katastrofa 😒 Kromě toho že fakt po půl hodinách pláč, tak se vrtěl, pak zvedel hlavu a lehal se mi na obličej, ak mi do obličeje strkal prdku, pak se lehnul mě na nohy a hlava mu vysela z postele 😝 😀 Fakt paráda 😀 Takže jsem opět vyspaná a čerstvoučká 😀

majatob
autor
5. lis 2009

kali, to je des, je mi te uplne lito ☹ nemuze k nemu jednu noc vstavat manza a ty by ses vyspala? 😅 my dnes dobry, Tobik spal docela pekne a nakonec dokonce ve svoji posteli...a ja jsem spala jak spalek a vzbudila se az rano 😀

kaleilah
5. lis 2009

Maji, manža ho neslyší když brečí, a to ani když je u nás v posteli... 😉

Jinak jsem absolutně na dně. Do víkendu MUSIM!!!!!!!!!!!!porodit, takže dnes budou opět nervy a ricin... Protože MM jak je od června bez práce, tak v pondělí byl na pohovoru, aa pře chvilkou mu volali že ho přijali, hned od pondělka už bude mít smlouvu. 😢 😢 😢 Bohužel ho potřebujou dost akutně, i když říkal že by nastoupil až od 1.12. Práci potřebuje, a to už megaauktně, takže prostě nastoupit musím, jiná šance není. Z práce ho neuvolní když budu rodit. Na to se už ptal. Takže jsem vystresovaná na nejvyšší stupeň ☹ To že se mnou nebude po porodu mě mrzí, ale práce je důležitější. Ale jak se dostanu do porodky? A kdo bude hlídat děti? Měla přijet tchýně, jenže jí asi tak vyjde práce, takže nebude moct,Já už jsem fakt zoufalá 😢 😢 😢

majatob
autor
5. lis 2009

ach jo, to je hrozny, na jednu stranu je fakt super, ze nasel praci, to je proste parada...jenze co ty ☹ a jakou bude mit pracovni dobu? nemohla by pohlidat treba nejaka tvoje kamaradka tech par dni kdyz bude v praci? 😅

majatob
autor
5. lis 2009

nebo co dat inzerat tady na konika? treba by se nejaka dobra duse nasla 😉

kaleilah
5. lis 2009

Tak hlídání už je vyřešený, dneska volali chýni že jí berou, a že nástup má 16, mám z toho radost, ona byla na dně. 7400 důchod, 7600 poplatky. těžce v mínusu.... takže hlídání je ok. (jinak, ty si dokážeš představit svěřit tobíka kamarádkám tvýho věku?-bezdětným? 😉 😀 ) řekla bych, že by absolutně nezvládaly 😀 😀 😀

A pracovní doba super, ale ne když semá jít rodit 😅
PO-ST 6-18
ČT- 6-14
PÁ- 6-12

Víkemdy volný. jenže kdyby to bylo v neděli večer nebo do tý středy, tak se nestihne vrátit z porodky do práce, to bych musela porodit nejpozději do 4 do rána, kdyby to bylo v noci. Pak žádný dvě hodiny se mnou na sále, ale pusu a čup makat 😅

majatob
autor
5. lis 2009

no jak ktere kamaradce 😀 ale nekterym bych ho nechala v klidu (bud maji o hodne mladsi sourozence nebo uz jsou tety 😀 😀 😀 )

kaleilah
5. lis 2009

Já teda nikpho spolehlivýho nemám. Danýs je dost šídlo, navíc poslední dobou protivnej a aby toho nebylo málo tak nachlazenej...by si chuděry užily..A danýsek taky 😅

Tak vypínám pc a jdu drhnout podlahu, jak jinak než po 4 v celým bytě, pak naložim děti do sourozeňáku, i s dětma má 44 kg, takže dáme aspoň 10 kilometrovou procházku a pak se uvidí 😀