Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
26. zář 2009

Jé tak tose máš 🙂 já bych se taky chtěla stěhovat 🙂

martinka79
26. zář 2009

jo... já se toho i hrozím jak to vše vybalíma tajka toho papírování.. třídění a tak.. a halvně vyklizení sklepu a komory tak je harampádí. 🙂 a s dětma to nebude med stěhovat hlídání nehrozí od nikoho.
ale nějak to dopadne těšíms e na dopoledne na zahradě.- 🙂

martinka79
26. zář 2009

jdu vyvenčit dino zvěř aby se ml. lépe spalo. 🙂 obídek se vaří.

kaleilah
26. zář 2009

to ti věřim a závidim 😵 já stěhování taky nesnášim, doted nemáme vybalený všechny věci a to bydlíme dva roky, prostě co nepotřebujeme je ve sklepě, já bych to nejradši rovnou vyhodila..když jsem to dva roky nepotřebovala, tak to nepotřebuju ani ted, ne? ale manža je proti, ani nevíme co vtěch krabicích je...

martinka79
26. zář 2009

jé to znám i můj muž je shcraňovatej já bych vyhodila plůl sklepa a půl komory...
ovšem muj muž schovává kde jakou kravinku. 🙂 dítě spí druhé jde číst a já si jdu dát nožky hore posleouchat čtení a pít kávu.

kaleilah
26. zář 2009

Tak krmení šelem proěhlo úspěšně,doufám že takhle půjde i chrnění, potřebuju se prospat 😎 v noci jsem chodila po bytě a rozcházela křečedolýtek a pak mě šíleně pálila žáha 😝 kde jemája? nenapsala jak jí dopadla zkouška 😕

martinka79
26. zář 2009

maja někde lítá... poletuje věřím, že dobře dopadla.
No u nás se stále spí a starší ratolest vypadla ven.

lucisia
26. zář 2009

Ahojte všechny. Před chvílí jsme se vrátili s manžou z lesa, no byl to horor. Jeli jsme tam traktorem a celou cestu jsem seděla na tašce s nářadím, na klíně motorovou pilu, před sebou výfuk, takže jsem báječně nadýchaná zplodin, pak mi dřevo přivřelo prstík a pak jsem sebou švihla na mokré kládě, no večer si spočítám modřiny a odřeniny a jsem zvědavá na to číslo. 😀 Ale zase máme nějaké to topeníčko na zimu, teď se půjdeme podívat na stavbu a snad tam i něco uděláme. Takže se mějte, příští týden udělám to rizoto, tak dám vědět, jak jsem dopadla. 😉

martinka79
26. zář 2009

luci jé to byl den, ale takové voňavé pokácené dřevo je něco... jinak za každkou modřinku ať ti dá TM hubičku... a něco sladkého. 😀
rizotu zdar ať už budeš vařit jakékoliv
já uklidila celá vrch domu a už se tam může jen v přezůvkách a zbývá mi nahoře záchod jenže ten musí MM dokončit asi ho zítra nakopnu a bude to hotové. 🙂

womenne
27. zář 2009

čauky kecalky 🙂
luci si mi pripomenula pubertu kedy sme chodili s rodičmi chystat drevo na zimu podobne ako ty som bola večne oškreta,doudierana,naštvana že prečo ja 😀 teda už som nebola pekne davno ti poviem že mi to docela chyba 😲

ja som si všetko poupratovala v piatok,vyleštila a na okna sa chystam tento tyždenale tak sa mi nechce neviem čim to e ved som rada umyvala,ale na balkonove sa veru nechystam ta vyška ma zabije,na buduce leto ma kamoška vola do Talianka ja neviem akoby som zvladla cestu lietadlom ked mam taky prišerny strachy z vyšok 🤐
myslite že tam by to bolo ine?

kaleilah
27. zář 2009

Dobré poledne,tak jsem se vyhrabala z postele, musela jsem, manža jde do "práce" 😖 Všechno mě bolí, mám teplotu, dneska to prostě bude zabíračka, nejradši bych se vyležela a byla zítra ok,ale takhle když nemůžu tak seto se mnou potáhne minimálně tejden 😝 😝 Luci dřevo bych potřebovala taky, udělala bych si ohýnek uprostřed obýváku,jemi hrozná zima 😉 Ahojky wom, proč si nevyrazit? Cestu letadlem zvládneš, toho bych se nebála 😉

martinka79
27. zář 2009

womenn jasně cesta letadlem je ěnco jiného než umývání balkonu.
tak jám za sebou dopo... na stavbě a vařerní obědu prdelín spí. dcera odnesla chlapům na stavbu oběd a já si dám... lehárko. 🙂

martinka79
27. zář 2009

kal drž se... snad bude pít nějaká chřipajzna tě zklátila. ☹

kaleilah
27. zář 2009

Ahojky marti, tak co odpoledne? prospalajsi se? Já jsem neskutečně nasraná...ale doopravdy 😠 😠 😠 .Zuzka(ta hlídací vietnamka) je už třetí den nachcípaná, ale rodiče mi jí prostě šoupnou, nezajímá je že jsem těhotná, mám dítě a budeme nemocný všichni... Dneska jsem absolutně nezvládala a celé odpoledne probrečela. Mám teplotu 39.2, trpim hodně na teploty, bolí mě celý tělo, ten první den je nejhorší a danýsek to samý, teplotka, kašlík, chraptí, rýmička, zuzana je bez teplot,ale nechcípaná taky fest. A jako na potvoru je Jirka v práci a já už nemůžu, jsem vyčerpaná, je mi zle, nechápu jakmůžou být rodiče tak nezodpovědný a dát nemocný dítě do rodiny s dětma. Nechápu!!!!!!!!!!!!Hrozně bych přála zuzky mámě aby si to zažila, aby jí bylo špatně, do toho měla chvíli do porodu a byla sama doma s nemocnýma protivnýma dětma. A nejhorší je, že musim držet hubu a krok,protože kdybych řekla, že se mi něco nelíbí, tak si najdou na hlídání někoho jinýho, nezajímá je že zuzku vychovávám od 4 měsíců...už když jsem s ní odmítla chodit k dr. tak mi řekli že si najdou teda někoho kdo bude chodit i na preventivky...to mi přijde stupidní že si rodiče nedokážou udělat čas i jednou za čas na kontrolu. 😠 A já si prostě nemůžu v naší fin. situaci o zuzanu přijít, už takhle přežíváme jak se dá a přijít ještě o tenhle příjem tak skončíme pod mostem!!!! 😖 ☹ A hlavně zuzana má imunitu úplně v hajzlu, bylo to takhle i minulý rok, na podzim začne být nachcípaná a drží jí to až do jara, a to jako vážně. vždy 14 dnů šíleně usoplená kašle až z toho zvrací, pak týden klid a začne to nanovo. A když si představim že za chvilku se narodí Adrianka a já budu doma,nemocná se třema nemocnýma dětma tak mi je toho úplně špatně, a hrozně smutno. No nic, jdu uvařit večeři, jirka přijde za chvilku z práce.Pořád ještě nevíme jestli ho tam přijmou nebo ne, tak už z toho mám taky nervy nadranc ☹ prostě dneska depka jako hrom 😔

kaleilah
27. zář 2009

😅 😅 😅 ježiš, jsem se nějak rozepsala 😕 al potřebovala jsem se vypsat, Jířovi to říct nemůžu, myslí si že jsem citlivka a nezajímá ho to ☹

lucisia
27. zář 2009

Kale, ahoj. Vydrž, já vím, je to na houby, člověku je nanic, když je nachcípaný, nejradši by si lehl, ale do toho ještě dvě děti... Máš můj obdiv, že to zvládáš. Ti Zuzančini rodiče musí být fakt hodně divní, když se o ni tak moc nestarají a navíc s ní ani nedojdou k doktorovi. Drž se.

kaleilah
27. zář 2009

Ahojky luci, díky 😉 Jak dneska bylo? Já jdu péct buchty, tak jsem hledala nějakej schopnej recept, no snad se povedou,mám super od mamči, ale vylila jsem na to kafe aprotože píšu bombičkovým perem, tak z toho mám velký kulový 😅

lucisia
27. zář 2009

Tak nepeč, když jsi marodná, ať manža koupí chleba a k tomu máslo a k tomu kakao. Třeba. Vždyť Ti to pečení neuteče.
U nás dneska bylo jako každý jiný den. Sice jsem měla už v deset ráno uvařeno, se mi dařilo. Po obědě jel manža něco vyřizovat k známým tak jsem jela s ním a pak jsme šli na stavbu. Pereme se se sádrokartonem, tím děláme strop v budoucí špajzce. A protože schody máme do písmene L, je to celkem složité. Ale zatím vyhráváme.
No a teď jsem dožehlila, kouknem na film a zítra hurá do práce. 😉
A Ty si jdi radši lehnout, uvař si čaj. A chápu Tě, někdy se mužským svěřovat, oooo jéééé. Řekneš, že Tě bolí hlava a je bolí celé tělo a dvakrát tolik. Ne, pětkrát. A mají rýmičku a kašlíček a berou na to kapičky. Můj chlap sice takový není, ale pár takovýchle znám. Manža je někdy tvrďák, asi před čtyřmi lety si procvaknul v dílně prostředníček, něco kutil. A když jsem ho chtěla odvézt na pohotovost, protože to bylo fakt hluboké, tak to ne, to on vydrží. Bílý byl jak stěna a doma skoro omdléval, celou noc nespal a ráno jsme na pohotovost stejně jeli. Jenže mu to už nezašili, protože to po 12 či kolika hodinách už nejde. Ale jinak je zdravý. 😀 😀 😀

kaleilah
27. zář 2009

Právě že pečivo není, byla jsem odpoledne nakoupit, lítala jsem po celým městě a nebylo pečivo...a hlavně buchty budou i na snídani, a my máme do středy u sebe 50 kč... ☹ můj manža právě i když je nachcípanej fest, tak hraje tvrďáka, takže ten tohle nechápe, není bebíčko 😉 s pracovníma úrazama máme taky zkušenosti, je sešitej snad všude kde se dá, prstě je to ten typ chlapa co ho jen tak něco neskolí. Já se na žehlení nemůžu dostat, přemýšlim že poprosim tchýni, nějak nezvládám teď nic. Vy budete mít taky špajz? my když jsme minulý rok kupovali a rekonstruovali byt tak se nám všichni divili že si děláme špajz, že to lidi všude ruší kvůli plísním, ale na druhou stranu kam dávají potraviny? vždyt kuchynský linky tolik prostoru nemají, neumim si představit že by jsme špajz neměli.. jen když se to štukovalo tak do štuku nalil manža rovnou savo proti plísním a udělal pořádně odvětrání amáme zatím klid 😉

martinka79
28. zář 2009

Kal acho jo kdyby ch ti mohla pomoci. já si odpočinula prdelín chrupal do 15:15hod a já zvládla kávu a upekla jsme muffiny a potom jsem stavbovala na zahradě. přišli asi 4návštěvy jen tak na pokec a byla pohoda. MM pracovala děda dělal schody. 🙂 dnes jedeme do ZOO máme tu kamarádku nikolky tak si to ´užijí.
No zuzky rodiče jsou typičtí rodičkové co si enchávají děti hlídast akoro do dospělosti... znám to u nás... prostě vetnamci

kaleilah
28. zář 2009

dobré poledne, Marti to jsi měla clkem veget včera, a dneska si tak užijete, co? Teda do Zoo bych šla taky, ale žádná poblíž nění, ale stejně miluju tu pražskou 🙂 😵 Peču buchty, v noci se mi už nechtělo tak jsem nechala těsto rozkynout přes noc 😨 a v poho 😀 kolem krku mám uvázanou plenko-osušku místo kapesníku, abych to měla pořád po ruce, no je na mě pohled 😝 😝 😀 Musim začít uklízet, dva dny jsem nevytírala a vypadá to tu šíeně, hlavně zuzka si přunesla jupíka a neumí z toho pít tak je to všude vycintaný a ulepený 😝

lucisia
28. zář 2009

Ahoj ahoj ahoj. Právě jsem se vrátila z práce a jsem tak šťastnáááá. Půjdu vařit oběd, dnes máme bramborové placky a pak zase hurá na stavbu. Kale, jak je? Vypadá, že jsi z toho nejhoršího venku, ne?

kaleilah
28. zář 2009

ahojky, luci mě by se teda na stavbu nechtělo, stačilo když se rekonstruoval byt 😝 na druhou stranu když děláš s pocitem že s děláš na vlastním tak to jde 😀 No dneska semi všechno spustilo, kašel, rýma atd,ale nejhorší je vždy ten první den, kdy se nachlazení rozjíždí a cejtíš se jak lazar 😀 😀 teď mám sice rozedřenej nos a v jednom kuse nohy zkřížený abych si při kašli nebo kejchání neucvrnkla 😅 😀 😀 😀 ale už to jde 😀

lucisia
28. zář 2009

Jo jo, a s tím ucvrnkáváním už to půjde jenom z kopce. 😀 😀 😀 . Já teď pobíhám mezi stavbou a prozatímním bydlením a stěhuju a stěhuju. Bo dneska mně doma čekala nejlepší zpráva, co jsem si mohla přát, do konce října se budeme muset přestěhovat, musíme uvolnit náš pokoj manžovu bráchovi s rodinou. Suuupeeer. Sice to všechno ještě nebude tip ťop, ale to nevadí. Jo a kté špajzce, jak jsi se ptala. Pod schodama bylo hluché místo, tak proč ho nevyužít. Mám celkem malou kuchyň a odkládacích skříněk nedostatek. Kam jinam dát friťák, pekárnu a potraviny? 😉

kaleilah
28. zář 2009

pak písnu, děti chrní, manža je doma a jdu si taky schrupnout...jen jsem tu dlouho neviděla majatob 😕 😕 😕

majatob
autor
28. zář 2009

ahojte zensky, koukam, ze uz po mne byla shanka, to me tesi 😉
takze, zkousku jsem udelala, zkousejici byla taky tehotna (jinak muj vykon byl dost otresnej) 😀
a celej vikend jsme makali na baracku, jsme pekne sedreni a to je jen zacatek boje, ale reknu vam..ten pocit stoji za to! 😵 ale jeste si teda peeekne maknem jestli to chcem dat dokupy 😢

majatob
autor
28. zář 2009

tady stale nikdo? ja uz jsem vyrobila asi 10 litru jablecne presnidavky a tady furt nic...zeny, polepsete se 😀

kaleilah
28. zář 2009

maji, tak gratulka 😵 já chci taky jablečnou přesnídávku, ale švagrovci mají jabka tenhle rok na houby 😠 Všichni tu makají na baráčku, vegetí si a já jsem yla doteď naložená ve vaně a rozdejchávala..poslíky-kontrakce? ty jo, si připadám jak prvorodička, mám olesti dost silný, ted se to uklidnilo, tak asi poslíci. teda doufám. Sakra, začínám být nervozní a vystreslá, bojiiiim 😨 😅 zítra jdu ráno do poradny, tak sem zvědavá co se tam dozvim 😝

majatob
autor
28. zář 2009

kal, diky 🙂 no jo kdybys byla odnekud pobliz tak ti napisu at si prijedes natrhat jablek kolik uvezes 😀
no a na strach nevim co poradit, ja se bojim taky a to mam jeste spoustu casu 😅

kaleilah
28. zář 2009

jsem přesně na opačným konci republiky 😎 ty jo, to můžou být poslíčci takhle silný? chodim v předklonu...v prvním těhu jsem je vůbec neměla 😕