Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

lucisia
2. říj 2009

Jasně, ale v novém to bude trochu jednodušší, počítač bude nahoře v pokoji, prášek na praní v koupelce, a vůbec všechny hebla ve skříňkách. Navíc ani rpo něj nemáme moc hraček, když mu něco koupíme, tak si to vezmou mladí domů. Tak od teďka, co mu koupíme, musí nechávat u nás, ať má tady taky nějaké hračky. Teď má velký úspěch plastový pejsek, co má misto těla takové kolečka a ty se navlíkají na takový kolík. Chápete, ne??? 😀 😀 😀

martinka79
2. říj 2009

jasně chápeme Nikol ho taky měla... hele super by byla taky plastová láhev napněná něčím rachotícím...
klik, že mu je??
nebo víčka od zvařenin.. s těma se dají dělat věci... 🙂

lucisia
2. říj 2009

Rok a měsíc a kousek. Taky jsem mu vytáhla hrnec a vařečky a byla chvíli zábava. Pak hodil vařečku za postel a já jsem ji 10 minut lovila. 🙂 Tu flašku mu pořídím a dám mu do ní třeba fazole, stejně je můj chlap nejí, tak budou k užitku. 😀 A už musím zas do práce, a budu s Váma asi až zítra večer, tak ať toho nemusím moc dočítat. 😉 Ahoj 😢 😢 😢

martinka79
2. říj 2009

luci čauky užij si práci... 🙂

martinka79
2. říj 2009

holky čuaky.

kaleilah
2. říj 2009

holky děti spí, mě bublá kuřátkovskej vývar 😀 tak jdu pověsit prálo a hodit sprchu, pak jedem nakoupit apřísahám, že koně zapnu až večer 😀

majatob
autor
2. říj 2009

prave jsem odpovedela na jeden inzerat. uklid RD 1 tydne asi 2 hodinky a jen vysavani, vytirani apod. za 200kc, no dobrych 800 mesicne, ze...tak su zvedava jestli pani odpovi 🙂 akorat martinovi bych to musela tajit, jako ze chodim na nejaky cviceni nebo neco, tak at hlida, on s tim totiz vubec nesouhlasi abych ted neco delala 😅

kaleilah
2. říj 2009

maji, to bys měla super. Tak to MM tomá opačně, zrovna min.týden se mě ptal jestli bych nešla dělat třikrát týdně noční recepční 😝 Já bych i šla, peníze potřebujeme, ale když on pak není doma, je v práci tak bych vůbec nespala,protože to je pátek,sobota, neděle a přes den bych neměla šanci s dětma dospat ☹

suki
2. říj 2009

Ahoj holky 🙂
já zas nastupuju na půl úvazku do prácičky 🙂 Nám to moc pomůže 🙂

majatob
autor
2. říj 2009

no tak martin uz to vi, samozrejme jsem se neudrzela a vsechno mu jeste za tepla vyzvanila, sice z toho neni nadsenej, ale nakonec ani v podstate neprotestoval. a je fakt, ze kazda korunka dobra, sice nejak nezivorime, ale hodilo by se to 🙂 no ted jeste aby to vyslo, ze 😀

kaleilah
2. říj 2009

suki tak to gratuluju každá práce dobrá 😵 maji tak dej vědet až se ozve jak to to dopadlo.vrátili jsme se z nákupu,je mi blbě, mám břicho jak kámen a divně pobolívá

martinka79
2. říj 2009

maji držím pěsti... to je fajn...
Suki se máš já nemám hlídání a i při těch koroužkách mám prdelína u sebe a to není tak žhavé,a le zas epodotýkám je moc hodný... dnes to byla prima děti super naladěni. 🙂

kaleilah
2. říj 2009

marti, ahoj takže jsi si dneska užila? já jsem te´d vstávala a jsem hrozně vymrzlá, mám mikinu a teplej čas aklepu se jak blboun 😅 ale to bude tím že než jsem usnula, přehodila jsem přes sebe osušku co jsem zapomněla v obýváku když jsem se koupala, takže jsem hodinu spala pod vlhkým hadrem 😅 😅 😠 😀 Hele a míša se normálně zapojuje ebo je to dělaný pro starší děti?

martinka79
2. říj 2009

No Míša se ve cvičení zapojuje a musím říci, že dokonce někdy více než ty starší... jak ho tak vláčím tím školstvím od narození tak cvičí super na lavičce..
jinak dnešní dva kroužky josu pro předškoláky a školní děti.. takže pro něj moc těžké.. ale obrázek s papouškem v kleci tak to ho baví čárat..
taky tu máme zimu.... jdu udělt dětem čaj do překapávače... jsou totiž ve vaně.
jé ty jsi spinkala jo.. taky se dnes těším děsně se na tom kroužku vyšťavuji... MM pracuje na domečku dodělává podhledy v garáži..

kaleilah
2. říj 2009

marti já chrnim s dětma denně, jak si odpoledne nelahnu tak usnu v 8 večer u telky 😉 A kdy se stěhujete teda?

martinka79
2. říj 2009

no zítro to Mm začne nějak řešit ale do konce říjmna tam budeme na 100% nebo, že by mě tu nehcla žít s novýma najémníkama... 😀
jé tak to já taky občas chodím s prdelínem,ale ons spí jen jednou denně v poledne. no je trochu starší než ten tvůj.

kaleilah
2. říj 2009

Teda, tak to už za chvilku bydlíte ve svým 😵 A baráček máte ve stejným městě kde bydlíte teď?

martinka79
2. říj 2009

ano my bydlíme na vesnici taková nijaká,a le za ty roky jsem si zvykla dům máme asi 5min. od bytu... docela klidné místo slepá ulička asi 11nových domů.

kaleilah
2. říj 2009

Tak to jo. Můj strejda 😅 ježiš to je takový divný, nikdy mu tak neřikám, je o trochu starší než já 😅 😅 tak se teď taky stěhuje do domku, konečně dostavěli, bydleli v Praze a teď budou v Říčanech. Sice je to kousek, ale Káťa-jeho manželka je z toho docela nešťastná. mají holčičku o měsíc strší než je můj Danito, nikoho tam nezná, říká že nebude vědět s kým chodit kočárkovat ☹ A do Prahy taky každý den jezdit nemůže 😒 Ale zase to tam mají super, bydlí kousek od tý léčebny a tam je hrozně hezkej lesík, byli jsme u nich o prázdninách, ještě neměli hotovo, ale na prochajdy jako dělaný 😵

martinka79
2. říj 2009

jé tam já jezdíms Nikolkou... no Říčany a okolí jsou nadhera jezdím tak taé relaxovat... hele to se seznámí... já se nastěhovala do horoucích pekel ani nevěděla kde to je a bum bác byla jsem do měsíce těhotná. a nikoho jsem neznala... ono někdy lepší poznat postupně a v Říčanech je mamin...

martinka79
2. říj 2009

kal neděláš si doma horkou čokoládu...? bych brala recept mám na ni dnes chuť anemám tu sáčkovou... a čajovny. ☹ ☹

martinka79
2. říj 2009

našla jsme recept zkusím ho... a k tomu kniha čokoláda a to bude ráj na zemi... 😀

kaleilah
2. říj 2009

marti, nedělám, já jsem těžce čajíková, máme šílenou spotřebu čajů, já piju čaje i v létě, mineráka se u nás nekupovala ani nepamatuju a čokoška by taky neprošla, možná u MM 🙂 Máme tu hroznou zimu, tak budu muset jít žehlit, to bude teplo raz dva 🙂 Topení se u nás totiž tenhle rok nebude absolutně zapínat 😠

martinka79
2. říj 2009

Kal tak my čaujeme všichni , ale opbčasi si prostě dopřávám kávu... a čokošku jako takový rituálek.. a svíčky a relax. pohoda.. už ji mám hotovou tak žehlení zdarec.. a co nákupy zvládli jste.? my minerálky vyjímečně jinak máme dobrou vodu... filtrovanou. 🙂 tak pa.

kaleilah
3. říj 2009

dobré ranko 😉 jak jste se vyspali? Já jsem byla po ránu se psem, pro kytku-tcháně má narozky a pro čerstvý pečivo, právě snídám 🙂 Je šílená zima, taková ta úplně vlezlá, jak bývá po ránu, ale svítílko sluní, takže se vrhnu na okna. Jo a už peru druhou pračku, myje si mi nádobí a chystám se vysávat. mám toho hodně v plánu dneska 🙂

suki
3. říj 2009

Ahojky, já nic moc, NIkča se celkem budila, protože včera spadla hlavou na obrubník a museli jsme jet na pohotovost, naštěstí na RTG nic nebylo vidět, ale asi ji to bolelo 😒 Dneska už to ale vypadá dobře 🙂

kaleilah
3. říj 2009

jé, bobíšek, ☹ A co prosimtě tak blbnula že spadla na obrubník?

suki
3. říj 2009

kopíruju co jsme napsala včera do témata Pád na hlavu

šly jsme venku, já nesla v jedné ruce motorku, bábovky a ještě kabelu a za druhou ruku se mi v plné váze pověsila Nikča a najednou se mi vysmekla a bác přímo hlavou na obrubník... No hrozná rána, za ní řev a v okamžiku na hlavičce boule, jakou jsem v životě neviděla včetně toho, že už to málem i krvácelo Tak jsem hned volala příteli a jeli jsme protože to bych teda nespala nejít k doktorovi. Museli jsme i na rentgen, ale nic tam naštěstí nenašli Musím ji teď jen hlídat pět dní, a sledovat jestli jí nic není. Už spinká, ale teda hroznej strach, musela jsem si dát čokoládu na nervy aspoň.

martinka79
3. říj 2009

suki tak nám malej spadl.. v týdnu ze schodů... ale neměl anio bouli. ráno jsme volala do nemocnice a také prostě 5ti denní kontrola dítěte.. snad to bude v pohodě.
jinak holky stěhujeme zatím harampádí hračky věcia tak... do toho dělám super oběd. svíčkovou s domácím knedlíkem a knedličková polévka nejsme já KRÁVA 😀 😝

suki
3. říj 2009

martinko asi jsem mimo, kam se stěhujte?
tyjo svíčkovou bych si dala ...mňam...neřekla bych, že jsi kráva, spíš superžena 🙂 😉

A hlavně, že je malej v pořádku 😉