Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
13. říj 2009

tak ja mam umyty a najezeny dite a uklizenej byt..jak prijde hlava rodiny, pujde ho uspat a ja zati ohreju veceri...je tu, takze zatiiim damy 🙂

majatob
autor
13. říj 2009

tak vecere bubla na sporaku a kluci si promitaji pohadku 🙂 idylka 😵 😵 😵 ja mam zapaleny svicky na okne, uvarenej cajicek...hodim nozky nahoru a budu relaxovat... 😵 😵 😵 😵

majatob
autor
14. říj 2009

no toto, my jsme se propadly az na druhou stranu 😕
dobre ranko 🙂

lucisia
14. říj 2009

Dobré ránko, a my se stěhujeme, heč heč. A je to pěkně narychlo, v sobotu už musíme být v novém a já jsem s tím vůbec nepočítala. 🙂

kaleilah
14. říj 2009

čus bus, u nás sněží a já jsem asi taky nějaká zamrzlá, nechce se mi vůbec psát, jen to tu pročítám...ale píšu kvůli máje, aby neměla depku že jsme se propadli 😀 😀

Luci tak šup šup,rovnat do krabic, dopytlů 😀 nevykecávat se na koni 😀 a jak to že tak na rychlo?

majatob
autor
14. říj 2009

musim se pochlubit, v 10 rano jsem zacala drhnout sporak, abych varila na cistym...no a tak myju myju a pak me napadlo odsroubovat tu vrchni desku a ejhle, mastnej, lepivej, slizkej bordel...(ehm, neni tu zvracejici smajlik, tak si ho predstavte)...tak jsem to vydrhla, odmastila a napadlo me odsroubovat predni stranu dvirek od trouby...malem jsem se vyvratila...no a tak ted jsem ve fazi, ze mam rozebranej celej sporak a uz 7 hodin ho drhnu kartackem na zuby, protoze nicim jinym to nejde!!! 😠 😠 😠 😠 a nevypada to, ze bych se blizila ke konci, myslim, ze me martin jeste o pul 11 az se vrati dom najde sedet v kuchyni na zemi s kartackem v ruce 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

luci, co ze tak na honem?
kal, a ty pis vic, protoze jsem nas opet z te druhe strany lovila 😀

kaleilah
14. říj 2009

Maji, a co štětičky na uši? 😀 😀 😀 sice by to zabralo tak trojnásobek času, ale nemůžeš psát že to ničim jiným nejde!!!!!!!!!!! 😠 😀 😀 😀 Ty jsi jak já, já teda dělám celej den velký ho...( a to skoro doslova, třetí den mám průjem, prý už se připravuju na porod 😅 ) 😀 😀 😀 ale když se rozhodnu něco uklidit tak když mě to chytne tak taky šťourám špínu z trouby párátkama a dělám podobný kraviny 😀 naštěstí takový nápady nemám moc často 😀

Jak semá vůbec marťa? psala že je bez netu, ale že tak dlouho? 😲

kaleilah
14. říj 2009

MÁJUŠE ŠUUUUUUUUUUP!!!!!!!!!!!!!! piš neo tě snímyš, děti spí, já se tu nudim a nehodlám nás pořád tahat ze zadu, víšpřece že jsem těhu a nesmim se s ničim těžkým tahat 😀 😀 😀

majatob
autor
14. říj 2009

uz jsem tu, sla jsem si napustit novy kyble s horkou vodou a probudil se Tobik, takze mam po zabave...oooo, jak me to mrzi 😀 😀 😀

majatob
autor
14. říj 2009

hm, tak ja jdu...vecer pa 😀

kaleilah
14. říj 2009

tak jsem tu, v půl šestý jsem šla krutě probudit dítěta a šly jsme tátovi naproti na bus 😉 pěkně blbej nápad, z teplýho bytu do mrzazu, poletoval sníh a bolí mě hlava a uši a mám omrzlý ručičky 😀

Tak jsi měla dát Tobíkovi kartáček a drhli by jste oba. A pak večer bys drhla ty tobíka 😀

majatob
autor
14. říj 2009

asi su neschopna matka...nadchla jsem se napadem, ze neco vyrobime a tak jsem vytahala barevny papiry a vatu a pastelky a vsechno mozny, ze vyrobime jmenovky na vanocni darecky...po hodine mame jednu a ja su totalne vycerpana, Tobik ma lepidlo zapracovany ve vlasech a malem si ustrihl prst 😅 vzdavam jakoukoli kreativni cinnost as a zustanem u skladani kosticeki... 😅 😅 😅

kaleilah
14. říj 2009

takhle jsem kreativně chtěla se zuzkou malovat vodovkama, jenže ona to dřela jen do jednoho místa, takže jsem měla počmáranej stů, navíc nedokázala pochopit kdy to amočit do vody a kdy do barvy, takže když jsem jí dala štetec do barvy tak než to dala na papír tak to vymáchala ve vodě 😠 jsem se u toho vztekala jak blázen a po půl hodině to nasraně vzdala 😠 😅 😀 takže jsi absolutně schopná, vydržela jsi hodinu a ještě z toho něco je 😀

majatob
autor
14. říj 2009

tak tobik stetcem docela maluje pekne, ikdyz sem tam prodre papir taky 😀 koupili jsme mu vodovy omalovanky, takze odpadla starost s barvickama a jen macha ve vode 😀

kaleilah
14. říj 2009

😲 to neznáááám, co to je? kde to je a za kolik to je? 😀

majatob
autor
14. říj 2009

zeptej se v papirnictvi, my mame medvidka pu asi za 50 Kc, jsou na tom predem nejak dany barvy, vytrhnes obrazek, kterej chces a malujes jen vodou, ono se to samo zabarvuje, pak nechas uschnout a veledilo je na svete... 😀

lucisia
14. říj 2009

Lidi, jsem tak vyplivnutá, že už ani nic nenapíšu, jdu zabalit ještě aspoň jednu krabici a jeden pytel a zítra Vám napíšu, proč se stěhujeme tak narychlo, dneska se tlačí na počítač manža. zítra ahoj. 🙂

womenne
14. říj 2009

Ahooooooj hlasim sa po dlhej dobe unavena,ubolena a prechadzam na zimnu unavu 😀

tak v skratke minuly vikend sme malovali konečne chodbu a obyvku dali sme po jednej stene červene farby,bola fuška premalovat ten gotel 😝 ale tatko zvladol,pridalisaaj maly takže som mala čo umyvat 😀

tento tyžden beham po lekaroch+ som mala naplanovane navštevy znamych ale Niko ma nadchu takže ho asi nechapm zajtra doma 😝

Mati už byvate?jooojjuprimne zavidim,my tiež stale tužime po baračku.

maji krasne bruško a tehulka uplne super,ako si to uživaš?nevolnosti žiadne?

Kali teda krasne proibudaju tyždne 😵 ešte to zvaldaš s dvoma detmi?ako to budešmat ked sa ti narodi babo?

teda super tip na omalovanky hned cez vikend budem zhanat,my ked malujeme ani nevieme čo to je take haky baky,ale konečne som ich naučila vymalovat obrazky zatial len geometricke tvary lebo som už nemala omalovanky 😅

majatob
autor
14. říj 2009

kal, pridala jsem ti jak to vypada pred a po do alba 😉
luci, dobrou a zitra ocekavame hlaseni 😀
wom, uz ne, ted je mi nevolno akorat kdyz rano zjistim kolik prace me ceka 😀

my jsme ty omalovanky mely se segrou uz jako maly a ted jsem si na ne vzpomnela jak jsme je milovaly a nastesti se stale vyrabi 🙂 🙂 🙂 🙂

kaleilah
14. říj 2009

holky nevíte o někom kdo by chtěl babyvak? já ho nevyužiju 😉

majacska
14. říj 2009

keby som vedela, teraz kupila nevesta za 43 eur 😒 ty za mkolko predavas?

majacska
14. říj 2009

keby som vedela, teraz kupila nevesta za 43 eur 😒 ty za kolko predavas?

kaleilah
14. říj 2009

Za 400 😉

kaleilah
15. říj 2009

Tak nás tahám z druhý strany. jestli tu budu na všechno sama tak se na vás vyprdnu 😀

majatob
autor
15. říj 2009

dobre ranko 🙂
chtela jsem aktivne pokracovat v oskrabavani humusu v troube a mam krece v rukach jen co chytnu na nuz a trochu pritlacim...to toho dneska asi hodne udelam ☹

majatob
autor
15. říj 2009

a jen tak mimochodem peri v polstaru to prezilo a je jak novej 😀

kaleilah
15. říj 2009

ty chceč někoho vraždit že chytáš nůž? 😀 😀 😀 No vydíš, tak měli asi odolnou husu nebi z čeho je to peří 😀
Já se chystám na bleskovej úklid, ale je mi zima, sice mě to rozehřeje, ale zachumlaná v dece jsem spokojenější 😝 Sakra jakej blb vymyslel že ženský mají uklízet? 🙄 🙄

majatob
autor
15. říj 2009

no aspon vyperu zbytky co tam mam 🙂 jedna pracka uz visi a druha se pere, pak jeste jednu asi tak...a nebude kde susit 😀 tak sup sup na uklid, ja uklizet nemuzu, je to zbytecny kdyz mam rozbordelenou kuchyn 😀 jezis, ono je pul 12!!!

kaleilah
15. říj 2009

tak kuchyň naleštěná, teď obývák 😝 😝 😝 ten je o dooost horší, je to takovej provozní pokoj, takže se tu najde všechno od poházených mikin po hračky 😝 😅 já jsem zjistila že jsem úplně dokonalá, čtvrtek je můj žehlící den, a já nemám co na žehlení!!!!!!!!!!!! mám prázdnej koš, max. jestli doschne co jsem prala včera, a to je tak na půl hodinku 😵 😵 😵 tak dám vyprat, jak je prázdnej koš na žehlení tak jsem nějaká nervní 😀 jo a nechce se mi vařit, opět 😅 takže si dáme krupicovou kaši se skořicí a nastrouhanýma jablíčkama 😅 ideální oběd, ne? 😕 😅 😅

Hele a to nemůžeš uklízet nikde když je bordel v kuchyni? já to teda tak mám, nejdřívmusim uklidit kuchyň než jdu na další pokoje 😅