Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
17. říj 2009

uf, dneska jsem si vzala do parady kocarek, byl uz tak spinavej, ze jsem radsi chodila ven bez neho 😅 mam dobryyyyy pocit 😀 😀 😀

kaleilah
17. říj 2009

to jsi šikulka, dala jsem děti spát, chci udělat zapečený brambory a uklidit, ale jsem hrozně unavená, hlavně psychicky. nevim jak to zvládneme s těma penězma, není řešení... ☹ už fakt nemůžu,přesně tohle před porodem nepotřeuju ☹

majatob
autor
17. říj 2009

kal, neuklizej a natahni se, nejaky reseni se nakonec urcite najde, uvidis...
jdeme ted do shopping parku,ale vecer su tady jak na konu 🙂

kaleilah
17. říj 2009

Tak do teď jsem vařila a uklízela, řešení se nenašlo..obvoláváme koho se dá...marně. Fakt už nevim co dělat ☹
A co jdete nakupovat? Tady je hrozně hnusně, topočasí mi taky na náladě nepřidává, já chci sluníčkooo 😉 prý odpříštího týdnemá být 15 stupňů, to jsem fakt zvědavá 🙂

majatob
autor
17. říj 2009

tak jsem tu 🙂
nakonec jsme koupili jen tricko pro mm, puvodne jsme teda sli na svetr pro me...ten nemame, nejak se mi nic v odpovidajici delce nelibi 😒

suki
17. říj 2009

zdravím superženy a mizím koukat na Superstar 😀

kaleilah
17. říj 2009

Maji, já zrovna dneska už třídila šatník na normální věci a xxl 😀 doufám že ty kila půjdou zase tak rychle dolů jako u danýska, páč bych na nový kalhoty neměla 😀 no a když neshodim a nebudu mít v čem chodit, tak holt otěhotnim znovu, těhu kalhot mám dost 😀

Suki, já si nemůžu pomoct, ale kdykoliv vidim tvůj nick tak mi naběhne husina, nevzpomenu si na gilmorky, ale na sukinu a Dům v růžích. brrrrrrrrrr, ale miluju to 😀
Jinak ben dneska dooooost dobrý 😵 , jinak ho nemusim 😵 jo a s tou vařečkou jsem ho plně chápala, taky jsem si pro ně musela chodit a to bylo něco vybrat kterou to bude "lepší" malí štípaly, po velkých byly jelita 😀

kaleilah
17. říj 2009

malÝ podle vzoru mladÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ 😀 😀 😀 , nevim jak se mám naučit při psaní mIslet 😀 😀 😀

suki
18. říj 2009

kali 😀 😀 😀 😀 😀 tak hlavně, že máš ze mě dobrej pocit 😀 😀 😎
Ben byl super, já tu písničku navíc fakt můžu, takže to pro mě bylo potěšení 😵 😵 😵
Já jse dostala taky několikrát vařečkou a pak taky flétnou, takže to znám 😎 😀 😝

majatob
autor
18. říj 2009

hele, kal, mrkni na wewewe hraveuceni cezet... 😉

dagina
18. říj 2009

Ahojky,
asi jednou jsem do této diskuse přispívala, ale to už je dávno.... 🙂 , ale jelikož už mě začíná docela štvát, že nejsem "superžena", jdu si k vám pro radu.
Samozřejmě budu skromnější, nemusím být hned superžena, ale pro začátek mě stačí, abych byla aspoň manželka a ne pouze matka 🙄 . Všechno se točí jen kolem malé, jsem stále s ní, manžel dlouho v práci, báby nefungují..., na sebe si chvilku času vyšetřím (kadeřník, kosmetika, cvíčo..), ale jinak se od malé nehnu. A tak není divu, že jsem po celodenním maratonu absolutně nepoužitelná jako např. milenka... . Dřív jsem si z toho dělala srandu, ale začíná mě to trochu mrzet, že máme pro sebe s manžou tak málo času, a když už ho máme, tak jsme tak utahaní, že nemůžem vůbec nic... ☹. I vidina druhého dítěte mě absolutně přechází, ikdyž jsme původně plánovali ještě jedno, no fakt nevím... .
Teď koukám, že je vás tady pár, které mají už malé dítě a jsou znovu těhulky....

majatob
autor
18. říj 2009

ahoj dagi, no u nas se konala vcera romantika asi po dvou mesicich, takze v tomhle ti asi moc neporadim 😅 ale treba jsou na tom holky lip 😀 😀 😀 ja jsem si ten vcerejsek proste naplanovala, ze si dam koupel, udelam ze sebe zas po sto letech zenskou, dame si vino, zapalim svicky, pomala hudba...rikala jsem si, ze i kdyby nic nebylo, tak nas to aspon donuti si v klidu sednout a bavit se i o necem jinym nez o detech, domacnosti apod. 😵 😵 😵 byl to moc fajn vecer, asi zacnu praktikovat casteji... 😀

suki
18. říj 2009

dagi, to co napsala majatob bude dobrej začátek 😉

majatob
autor
18. říj 2009

ahoj suki 🙂 jak je?

majatob
autor
18. říj 2009

kal, nerodis? celej den tu nejses..to je podezrely... 😀

suki
18. říj 2009

ahoj maji 🙂
Mám se dobře, před chvilkou jsem douklízela, za chvilku vykoupu malou, uložím a budu koukat na Superstar 😀
Jinak nic novýho 🙂
A co u tebe? 🙂

majatob
autor
18. říj 2009

ja jsem o vikendu moc neuklizela, stihla jsem akorat vyluxovat byt a nalestit kliky a vypinace 😝 jeste to tu musim tedka trochu srovnat a pujdeme se taky myt...vytrit a umyt nadobi snad zvladne mm az prijede 😵 😵
no ale zas jsem dnes zorganizovala pripravy na dva vanocni darky, nasla vanocni prani, ktery chci koupit a zjistila kdy zase zacne Daruj hracku 🙂 tak mam dobrej pocit 😵 😵 😵

kaleilah
18. říj 2009

ahojte, uklízela jsem a pak jsme blbnuli s dětma, neměla jsem čas. nerodim a ani nebudu, se mi dneska nechce 😀
Mji byla jsem na těc webkách, ale nemůžu se ,přihlásit. chce to po mě jméno a heslo, po tom co se to "založilo", ale když jsemvyplňovala přihlašovací údaje, tak tmi tam nick nešel napsat ☹ bylo to šedý pole. tak co s tim? tobě to šlo?

majatob
autor
18. říj 2009

napis tam svuj email 🙂

kaleilah
18. říj 2009

to jsem zkoušela a nešlo to.ale jak jsem ty stránky zapla znova tak už to jde. je to hezký, jsem zvědavá co mi na to zuzka zítra řekne 😀 jdu žehlit, bolí mě palice jak blázen

majatob
autor
18. říj 2009

tak nezehli, jdi si lehnout a nech se obskakovat 😉
tobikovi se to libilo, ale moc dlouho u toho nevydrzel, ale na chvilku na zabaveni dobry 😀

kaleilah
18. říj 2009

mě nemá kdo obsakovat. teda manža by mě nejradši obskočil, ale dneska není hlídání a auto taky ne, a já mám strach že po asi půl roční abstitenci bych začala rodit 😀 😀 😀 jo a na žehlení fakt kašlu. Je mi vedro, mám návaly vedra tak bych asi padla.
U nás na zabavení vedou ozie boo

majatob
autor
18. říj 2009

co to je? 😅

suki
18. říj 2009

holky vy furt něco uklízíte 😝 jste fakt superženy 😵

majatob
autor
18. říj 2009

suki, me to nakoplo az po zalozeni tohodle tematu 😀 😀 😀 takze se snazim kazdej den udelat aspon drobnost a tak nejak prubezne sbirat co kde komu odpadne...a je to fakt videt, mm me ted chvali na kazdym rohu jaka su "hospodynka" 😀 😀 😀

kaleilah
18. říj 2009

ozie jsou takový ujetý tučňáci, něco na způsob teletubies, prostě fakt pro mrňata.
A jinak je fakt že já se snažim to tu taky udržovat apo tomhle tématu, hlavně když je uklizeno tak se všechno líp zvládá, mám o všem větší přehled 😀

kaleilah
18. říj 2009

http://www.spuntici.estranky.cz/clanky/hudebni-...
Tohle je nějakej klip, ale jde o tyhle tučňáky, jsou to asi 2 minutový pohádky, takžefakt udží pozornost,vždycky na nějaký téma... myslím že se dají někde i stáhnout, popř bych ti mohla poslat cd 😉 je tonormálně česky.

kaleilah
18. říj 2009
https://www.youtube.com/watch?v=RmHsTTh9-K4

MÁM TOOOOO, tohle je první díl, tak jukni jak se ti to líbí, já to mám no rmálně na cd, myslím že dřív se prodávaly s těma dvd v trafice.

majatob
autor
18. říj 2009

kouknu hned co obkreslim betlem 😀 diky 🙂

suki
18. říj 2009

maji jsi šikulka a hnedka máš lepší pocit a manžílek je taky spokojenej 🙂