Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
19. říj 2009

no a k doprave...vzdycky kdyz potrebuju jet s kocarkem tak jezdi samy stary krapy vysoky 😀
a tatovi naproti nejdem, nechce se mi do te zimy a stejne uz je za 15 minut tady 😀 😀

kaleilah
19. říj 2009

janeyzelvicka: jo tak o hraní v kostele mi ani nemluv 😖 hrála jsem 12 let na flétnu-všechny zobcovky, a měli jsme i soubor, takže jsme na vánoce hrávali v kostelech, dokonce i v polsku a ve francii 😵 ale před vánocem hlavně v okolních vesničkách a hrát tři hodiny na flétnu DĚS. ruce skoro modrý, navíc jsme museli mít hábity souborový, takže jsme se klepali zimou do rytmu 😀 a po půl hodině hraní jsme byli tak rozladěný že to rvalo za uši 😀 😀 😀

ty jo, za chvilku jsou vánoce...a my konečně budeme rodina 😵 😵 😵
Já chci taky trmvaje 😵 😵 😵 tady je jen mikrovláček, jezdí hlavně pro turisty a tak a s kočárem se tam nedostanu, a přitom by se to dětem tak líbilo ☹

janeyzelvicka
19. říj 2009

Maji, recept vyzískám od tatky a přepošlu 😉

kaleilah, jj, taky jsem hrála na všecky flétny, a v tom samém kostele taky byly koncerty zuš (to jsem ale hrála zas na baskytaru) - a příšernost, furt jsme ladili a ladili a klepali se 😀 😀

majatob
autor
19. říj 2009

tak jsme nakonec prece jen sli a zasli do alberta 😀 ted jsem dopapala chleba s tvaruzkama, mnam mnam mnaaaam 😵 😵 😵
s hranim v kostele mam taky bohatou zkusenost 😝 😝 😝

kaleilah
19. říj 2009

Albertu zdar 😀 Řešim tu už půl hodiny dilema, potřebuju čůrat... vim že to bude pár kapek, jako vždy 😀 ale aďucha šíleně tlačí na močák.Když se zvednu a půjdu na wc, za deset minut se to bude opakovat a já už tady mám vyhřátý místečko 😀 když nepůjdu, tak ... 😀 😀 😀 co teď?! To je jak dotaz do bravíčka 😀

janeyzelvicka
19. říj 2009

Maji, povídej 😅

kaleilah
19. říj 2009

Máji koukala jsi na ty ozíky? my jsme se dneska učili zvířátka 😀 jen mě mrzí že u tý jednoduchý verze nevydávají zvuky, ta verze s těma větama je taková nudná a složitá pro ty moje prčata 😉

Na co jsi hrála ty?

kaleilah
19. říj 2009

😠 😠 😠 fajn, díky za rady!!!!!! jdu čůůůůrat 😠 😠 😠

😀 😀 😀

majatob
autor
19. říj 2009

kal, tak se pocurej, to taky zahreje 😝 😝 😝
a na oziky jsem jeste nekoukala, taky jsme se ucili zviratka, tobik miluje jesterku jak vyplazuje jazyk kdyz chyta hmyz a ptacka jak krmi mladatka a to jedeme furt dokola 😀 😀 😀

hrala jsem jak jinak nez na fletnu a zpivala...no na pulnocni apod. byvala sranda kdyz jsme tam myslim hodinu predem stali u betlema a kvileli v mrazu koledy a pak meli byt jeste pouzitelni na msi 😀 😀 😀

kaleilah
19. říj 2009

maji, o tom jsem přemýšlela že bych to pustila, aleprotože bych se stejně pak musela zvedat, tak by to studilo 😀 😀 😀

No tak aspoń se všechny shodneme na tom že v kostele je prostě zima 😀
Jdu žehlit, úplně se na to těšim,prohřeje se mi byt a bude to tu vonět 😀

janeyzelvicka
19. říj 2009

kaleilah, u nás v kostele je skvělé topení, pokud se zapne dostatečně předem, tak je to schopno i vytopit do snesitelného stavu (dostatečně předem = několik hodin). Jenže to se moc nedělá, leze to do peněz 😀

majatob
autor
19. říj 2009

kal, prijemnou zabavu u zehleni 😀 me to ceka pozitri asi tak... 😝
jani 😀

kaleilah
19. říj 2009

nemůžu spát, adrísa blbne se žerama 😝 já už chci odtěhotnět 😀 (záměrně nepíšu rodit 😀 )
Zítra na mě myslete, ráno jdu do poradny, a potom na rande s dulou 😵

kaleilah
20. říj 2009

bré ranko, jdu se poradnovat, zaspala jsem měla jsem vstávat na šestou abych shodila porost 😀 😀 😀 a vstala jsem před chvikou 😀 no snadse doktor nelekne a nezdrhne 😉 😀

majatob
autor
20. říj 2009

dobre, kal, myslim, ze doktori jsou zvykli na ledacos a trocha porostu je do kolem nepolozi 😀 😀 😀 tak drzim palec at je vsechno ok 🙂 🙂

suki
20. říj 2009

Dobré ránko, taky my jsme dneska taky zaspaly 😝 Měly jsme jít s Nikčou do cvičení...ale jaksi jsme to nedaly 😝 No nevadí, uděláme si cvičení doma 😀 jen co se trošku dám do formy 😀

kali jako 😀 😀 vzhledem k mé profesi zdravotní sestry tě můžu naprosto s klidnou duší uklidnit...tvůj porost rozhodně nikoho nerozhází 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majatob
autor
20. říj 2009

suki 😀 😀 😀

suki
20. říj 2009

maji, no to je naprosto vážná věc 😀 😀

majatob
autor
20. říj 2009

jupi, uz mam aj jeziska v jeslickach 😀 a uplne jsem to podelala, ja su husa!!! ted mi to doslo, ze jsem ho do nich nemela lepit, ze se tam mel nalepit az na stedrej den ☹ ☹ ☹ ☹

suki
20. říj 2009

maji, to nevadí 😉 Jsi šikula 🙂

kaleilah
20. říj 2009

ahojky, tak jsem porazená-jako že mi poradili na poradně 😀 ani na mě nejuknul, jen se dělali stěry a já mám takovej pocit že už brzo se začne neco dít.pak jsem se sešla s dulou 😵 😵 😵 a jsem úplně klidná a zase se na porod těšim 😵

Maji, tak ježucha zakrej něčim a na štedrej den bude slavnostní odhalení 😀
Suki, taky jsem zdravule 🙂

suki
20. říj 2009

kali, no vidíš 🙂 všechno dobrý 😵
taky zdravule? Potěš koště 😀 😀

majatob
autor
20. říj 2009

no to jste se tu sesly...ale aspon muzu chodit pro rady k odbornicim 😀

sisstin
20. říj 2009

já jsem odborník nr. 1 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

kaleilah
20. říj 2009

suki, to je asi to jediný co ve svým stavu můžu ještě potěšit( to koště) 😀 😀 😀
Dělala jsem na neonatol. RES-JIP v podolí a pak na kojencích u nás v nemocnici 😉 , ty jsi dělala na jakým odd?

Holkyyy, tady je děsnej bordeeeel, se z toho petento, fakt, nechat chlapasamotnýho s dětma 😠

sisstin
20. říj 2009

já nemůžu nechat chlapa samotnýho s Tygrem, páč Tygr se od něj nenechá ani pochovat 😝

majatob
autor
20. říj 2009

ooo boze, me dite je taaaak protivneeee 🙄 🙄 🙄 🙄

sisstin
20. říj 2009

majatob: nemáš na nás 😎 Tobík určitě mluví a poslouchá 😅 😅 😅

majatob
autor
20. říj 2009

siss, hahaha, jestli je "eee" brano jako mluveni tak potom mluvi 😀 poslouchat normalne docela posloucha, ale jak na neho padne unava, tak je to jiny decko 🙄 🙄 🙄

sisstin
20. říj 2009

maja: Tygr říká bá, má, jé, om..a tím to hasne 😅 😅 😅 😅