Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
21. říj 2009

no jo, asi se bál že dostane škytavku nebo mu zvonilo v ouškách 😵 😵 😵

majatob
autor
21. říj 2009

asi 😀 😀 😀 su zvedava jak dlouho mu to vydrzi 😀
hele, porad, nevim o co si mam rict na vanoce...chtela jsem epi-no a Martin s tim asi pocita, ze mi ho koupi, jenze tedka si rikam, jestli nebude stacit masaz hraze a koupit si radsi neco jinyho co by mi poslouzilo dyl...jako treba ten uzasnej ubrus, co jsem se do neho vcera zamilovala a nejaky pekny povleceni, nebo neco praktickyho..co myslis? 😀

kaleilah
21. říj 2009

tak epi by jsi využila i po porodu, ne? i když to můžeškoupit venušinky 😉 My s MM si kupovat nic nebudeme, k vánocům si zaplatíme složenky 😠 😠 😠 max fakt prkotinku za pár korun, ale já bych si řekla asi o to, co ti fakt udělá radost 😵 praktický věci ti může koupit na narozky nebo tak, nebo si to koupíš třeba z porodnýho, co já vim..ale na vánoce by sis měla přát nějakou věc, za kterouje ti líto normálně vyhodit peníze, protož to vlastně nepotřebuješ, ale jsi do toho hrooozně zamilovanáá 😵

majatob
autor
21. říj 2009

no tak to je presne ten ubrus 😀 😀 😀 protoze normalne bych za neho ty prachy opravdu nedala 😀 😀 😀 nebo to povleceni... bude to jeste tezky rozhodovani... 😀 kdyz ja jsem zjistila, ze mi nejvetsi radost udela prave neco praktickyho, co pokazdy kdyz vytahnu tak me to strasne potesi 🙂 treba jsem dostala modrotiskovou soupravu do kuchyne a ja ju mam tak strasne rada, nebo bily damaskovy povleceni, ja ho vzdycky vyslecu, rychle vyperu, ususim a hned zase povlecu zpatky 😀 😀 😀 😀 no a tak kdyby bylo s cim stridat bylo by to super 😵 😵

majatob
autor
21. říj 2009

tak spal jen hodinku, ach jo, ach jo a ja za tu dobu nic neudelala 😅

kaleilah
21. říj 2009

u nás byla na danýskovo narozkách moje nevlastní mamča a taky nám už dovezla dárky na vánoce, že to doma nemá kam dát, dostali jsme s MM peřiny a polštáže z mikrovlákna, mega super dárek 😵 😵 😵 spí sepod nima perfektně a hlavně jak to jsou dvě stejný deky tak se to dobře stele. Předtím měl MM péřovku, já takovou lehkou a ustlat postele aby to nějak vypadalo..katastrofa 😀

majatob
autor
21. říj 2009

😒 u nas to samy, ja mam lehkou a mm perovou duchnu 😀

majatob
autor
21. říj 2009

vidis, to je napad, furt nevim co martinovi k vanocum, tak asi dostane normalni deku, stejne nechapu jak muze spat v lete pod duchnou 😀

kaleilah
21. říj 2009

Jo a u nás yl ještě problém v povleční, já musím mít i v zimě nějaký chladící, MM nejlíp froté nebo fleece 😀 já nenávidim když to je teplý, i v noci si pořád obracim deku nebo jezdim nohou po dece a hledám studený místa 😀 😀 😀

Tak vidíš,mám vánoce vyřešený 😀 Já jirkovi k vánocům zaplatim asi složenku na elektriku ze září 😀 😀 😀 a od něj budu chtít nájem za srpen 😀

majatob
autor
21. říj 2009

😀 😀 😀 hezoucky darecky a potesi 😀 😀 😀

suki
21. říj 2009

Ahoj 🙂
my žádný dárky dávat nebudem...jen Nikolce, řešíme novej byt, takže to je dárek jako hrom 😝 😝 😝

kaleilah
21. říj 2009

maji, no my jsme vlastně hrozně hodný,protože porěšíme hlavně ty, kterým to dlužíme (SBD A ČEZ) 😀 😀 😀 Takže myslíme o vánocích na všechny 😀

Suki čauky, a už máte vybráno? my jsme byli teď na prochajdě, moc mi teda nesedla, mám hrozný poslíky a už od včerejška mě břicho vyloženě bolí, fakt si myslim že se už něco začíná dít 😝

suki
21. říj 2009

a co jinak holky...nerodíte?
teda hlavně kali 😀

kaleilah
21. říj 2009

no právě žá já mám pocit že už skoro jo... 😅

suki
21. říj 2009

no nekecej 😵 😵 😵
já se těším 🙂
jak ti je? Máš kontrakce? Poslíčky nebo coooo???????????

suki
21. říj 2009

mimochodem Adrianka je nádherný jméno 😵 😵 😵 😵

kaleilah
21. říj 2009

právě že včera večer zase takový divný olesti,tomu se snad ani nedalo říkatposlíčci, u daný jsem to nezažila, čas od času se mi to stává- mám klasicky tvrdý břich, bolest v kříži,musim to rozdejchat,ale je to stálý jakoby křeč právě do kříže a vystřeluje i do břicha,vůbec to nepřestává, většinou to kolemm osmý začne a po půlnoci topřejde, ve vaně v pohodě, jak vyjdu, začne to nanovo.. 😅 a dneska poslíkuju fest, už jsem musela dát i sprchua pobolívá mě podbřišek. Hlavně se to zhoršilo po tý prochajdě. Tak jsem zvědavá co z toho bude. Jinak zátka ještě neodešla, ale ta mi neodešla ani při prvním těhu. No fakt nevim. Jediná moje jistota je že jednou porodim 🙂

Adrianku jsem chtěla už od malinka, je to vysněný jméno, ve školce když jsme hráli naprincezny jsem byla buď adrianka nebo Šarlotka 😵 😵 😵 jen jsem hledala chlapa s vhodným příjmením, a našlaaaa 😀 😀 😀

suki
21. říj 2009

A jaký je příjmení, jestli to není tajný? 😀 😀
Mně to taky takhle s Nikolkou začalo 😕 Křížový bolesti...pak jsem najednou zjistia, že jsou po 10-ti minutách ...to bylo celej den a potom už voda a porodnice, kde jsem byla dalších 18 hodin 😝 😝 😝

kaleilah
21. říj 2009

Seifertová 😀
Já u danýse začala péct linecký (v září 😀 ), pobolívalo mě břicho jako při ms, byla u mě na kafíčku tchýně a když na mě koukala, tak asi po hodině se mě zeptala jestli jsem si náhodou všimla že mě to chytá po pěti minutách 😀 😀 😀 tak jsem řekla že ne, a že mi je to jedno protože mám ještě tři plechy 😀 😀 😀 To bylo ve tři odpo, pak přišel manža z práce, já potřebovala nutně dokoukat Ulici, ale nevyšlo mi to. Měla jsem kontra už docela silný po 1-2 min a do porodky necelý dvě hodiny 😀

Ale pthle jeprávě jinej druh bolesti, křížová,ale ne jako při ms, prostě divnáááááá 😝
Jo a já nechci rychlej porod, včera jsem byla s dulou a do Kadaně se jede už přes dvě hodiny, staví se u varů dálnice a je to tam šíleně rozkopaný, přes den to trvá i tři hodiny. Z toho důvdu mi nedoporučuje ani riciňák, že s těma hodně silnýma kontra bych se v autě asi zbláznila než by jsme tam dojeli 😀

suki
21. říj 2009

já měla křížový bolesti to teda není o co stát 😝 😝 😝 a rozhodně bych rychlej porod brala, pomalej je naprosto vysilující a není nic horšího než vidět, že přideš jako první rodička a všichni už odrodí jenom ty ne 😝 😝 😝 😝
Seifertová je super 😀 🙂

kaleilah
21. říj 2009

Já měla křížáky taky, ale ne takovýhle. A v Kadani ani nebudu vědět jestli jsem tam sama nebo ne 😉

suki
21. říj 2009

😀 to je fakt
no já jsem měla fakt nejhorší trauma z toho, jak jsem slyšela ostatní jak rodí a já furt nic 😅
pak jsem se ptala sestřičky, jestli takhle řvou všechny 😀 a ona říkala, že to je dnes samá učitelka a že to jsou prej hysterky, že sestřičky jsou prý šikovný 😀 😀 😀 😀 😎 😅

kaleilah
21. říj 2009

Já jsem byla myslím na příjmu sama. Ale rodila jsem na CAPu, takže bych ani nevěděla jestli nějaká ženská ještě rodí nebo ne, byla jsem kus od porodních sálů.

Já měla na zdrávce porodku nejradši, nesnášelajsem šestinedělí, byly tam protivný sestra, tak jsem naschvál chodila za školu když jsme byli na porodnici a pak si praxi nahrazovala po večerech na porodnici 😀 😀 😀

majatob
autor
21. říj 2009

haha, no ze me jednou asi ucitelka bude, tak uz vim, proc jsem tak hystercila 😀 😀 😀
a taky nemuzu mit rychlej porod, musim dojet vlakem a s ceskyma drahama to muze byt na dlouhoooo 😀 😀 😀
byli jsme na prochazce a zjistili, ze je dnes kousek od nas lampionovej pruvod, ale uz su tak hotova, ze nikam nejdem 😢

kaleilah
21. říj 2009

ty jsi teda krutá matka, to tomu dítěti nedopřeješ lampiony?! 😝 😀 😀 😀
a neměla by jsi to rychleji na kole? nebo doma? Já pořád porodu doma přemýšlela, ale je to u nás moc složitý na zařizování..holt čr není na porody doma připravená ☹

Maji, tak my na tebe udeme se suki mluvit odborně, aby jsi se začala orientovat a cítit se taky jako zdravule a pak bude porod parádní 😀 😀 😀

majatob
autor
21. říj 2009

kal, ne po tobikovi bych do domporodu nesla (skoncilo to vexem kvuli mymu totalnimu vycerpani 😅 ) no a na kole jsem naposled sedelaa...to uz je hoooodne davno, to bych nedojela ani za sto let 😀 😀

majatob
autor
21. říj 2009

jo a dite ma smulu, protoze se matka vycerpala kdyz s s nim tahala po nakupech 😀 a navic nemame ten lampion 😅

suki
21. říj 2009

holky 😀 😀

majatob
autor
21. říj 2009

suki, cemu se jako smejes??? 😀 😀 😀

suki
21. říj 2009

my jsme byly na lampionovým průvodu a dva lampiony nám shořely 😀 😀 pyromanky no 😀 😀