Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
17. zář 2009

to by ses kolikrát divila co se u nás dá najít za bordel 😢 já prostě nedokážu mít naklizeno, naskládaná skříně do komínků atd. chvilku mo to vydrží, ale pak se to začne kupit v hromádkách na gauči, v ložnici na zemi..a pak má příjít návštěva tak se to sroluje a zamaskuje do skříně..a tam to takhle je hoooodně dlouho dukud nenajdu sílu se do toho pustit..a tu te´d nemám absolutně pořád, připadám si hrozně neschopná

kaleilah
17. zář 2009

víš co, já prostě nedokážu mít denodenně naklizeno, není to pro mě priorita. prostě jsem se naučila když mi děti spí jít spát taky a neřešit ža po podlaze v obýváku jsou hračky, do toho kelímky od jogurtům vatahaný tři šuplíky z kuchyně a nanošený doprostřed pokoje, do toho natrhaný na pidikousky letáky...to všechno jsou schopný děti udělat společnou silou za půl hodiny, a to nepočítám všude ještě rozdrobenej rohlík a rozšlapaný piškoty..a nejvíc mě štvě že přijít v tu chvíli návštěva, neuvěří že hodinu před tím bylo vytřeno, uklizeno..a pak si připadám jak cuchta největší 😖 😢

lucisia
17. zář 2009

Tak to si připadáme někdy všechny. Já se teď snažím psát moc potichu, vedle mne se snaží usnout manža a prý děsně mlátím do klávesnice, dneska je trošku protivný. 😉 Jestli Tě to potěší, tak já už snad dva měsíce neutírám prach, máme se každou chvíli stěhovat do domku, co jsme postavili. Už by byl dávno obytný, ale manžovi se do toho nechce, no spíš se mu nechce od maminky, tak furt hledá záminky. Tak já už na úklid peču, všude krabice, katastrofa. Takže pokud nemáš doma stoletý bordel, ale jen takový provozní, tak je to v poho. A s dětma moc pořádek udr 😒 žet nejde.

kaleilah
17. zář 2009

hlavně když si jdeme hrát do pokojíku tak je to ok, ale když potřebuju uvařit nebo něco udělat, tak jsem ráa že jsou v klidu a dělají si co chtějí a ty dva když jsou bez dozoru tak jsou horší než tajfun

kaleilah
17. zář 2009

jinak koukám že jsi snažilka 😉 domeček ti teda hrozně závidi, my jsme v paneláku a štve mě že musim dát pračku nejpozději v osm večer, protože do deseti musim mít vypráno-sousedi na nás rádi volají policajty, když nám pere pračka o 15 min dýl 🙄 🙄 jinak od kud jsi?

berenika39
17. zář 2009

kaleilah, depka? co to je? už ti někdy někdo z těch, co tě kritizujou přišli uklidit a vyžehlit? už ti doktorka byla pohlídat děti, aby sis mohla odpočinout? už ti naučila malého na nočník? ne. tak klid. hezky se to povídá, ale je to jen tvůj život, tak neřeš. jsi hodná máma, nedej se vyvést z rovnováhy. kliiiiiiiiid. 😉 😉 😉 😉

jinak petas taky nočník neřeší, je čas, přijdou na tom sami, a babiičky poslouchám, poslouchám, ale nereaguju....

lucisia
17. zář 2009

To je všude stejné. Já bych si ještě popovídala, ale asi budu muset vypnout počítač. Jo, jak žijeme v jednom pokoji, tak musíme chodit spát najednou, v těch našich 12 m čtver. se všechno moc rozléhá. Ale zítra jsem Ti od sedmi kk dispozici, napiš, jak dopadne dort a tak. Doboru. 😔

kaleilah
17. zář 2009

bereniko, já mám depky posldní dobou tak nějak pořád 😠 a nemůžu se z toho vyhrabat, každou kritiku si hrozně beru, začala jsem být vztahovačná, i když to ten dotyčnej třeba nemyslel tak špatně 😖

martinka79
17. zář 2009

bereniko krásně jsi to napsala 🙂
kal... asi jsi přecitlivělá a nediv se tomu, ale depka tě přejde.... jinak doporučuji sedět relaxovat dát si sluchátka a pohoda klídek... bordel nebordel.

vinifera
17. zář 2009

Kaleilah a aké si znamenie?
Ja som už dávno povedala, že bordel je nejaká tajomná sila, ktorá neustále bojuje proti mne. Čím viac sa snažím upratovať tým je tu väčší bordel 😝 to je až neuveriteľné. Náhodou ja ťa odbivujem. Máš svoje vlastné bábo a ešte ktomu opatruješ jedno cudzie. Do toho varíš.... a ešte aj pečieš také fajnové torty. Ty si super žena. Tak nerieš bordel. On vždy bol aj bude. Ale my tu už nebudeme....

lucisia
18. zář 2009

Dobré ráno 🙂

lucisia
18. zář 2009

Ahoj Kale, moc mně mrzí, že jsem včera tu diskuzi ukončila. Máme počítač hned vedle postele a na druhou stranu chápu, že se manža potřebuje vyspat. Jsem z Valašska, z Rožnova. A domeček mi nemusíš závidět. Budujeme už pátý rok, ale je fakt že nemáme žádné dluhy. Jenže teď je to fakt nekonečné. Manža nechce udělat ten krok a přestěhovat se cca 500 metrů od domku svých rodičů, kde teď bydlíme. A pořád je stěhování na spadnutí a pořád se nic neděje. 😠

kaleilah
18. zář 2009

Dobré ranko, luci to ti taky nezávidim, už bys chtěla být ve svým a v klidu, co ☹ já bych se prostě do toho stěhování asi pustila sama 😉 musim udělat snídani a pověsit prádlo, dneska mám nabitej program, ale budu odskakovat 🙂

martinka79
18. zář 2009

luci tak domeček bez dluhů závidím já tobě, my máme doemsk, ale s dluhem, jenže jinak to ani nejde. 😀 no a stěhovats e budeme asi do 14dnů.
já toho mám dnes také dost, ale dopo truchu nakouknu a odpoledne až se vrátíme taktéž. 🙂 běžím na jednu vypranou pračku

kaleilah
18. zář 2009

tak jedna pračka pověšená, druhá se pere a já to nemám kam věsit 😒 když budu mít plnej sušát tak mi to nebude schnout vůbec a na balkoně asi taky ne,protože je venku šílená zima, ale zase by to mohl vítr vyfoukat, ne budu muset doufat, protože chci ještě převlíknout postele 😉 jdu dělat těsto a začínám péct dortíky

lucisia
18. zář 2009

Já už jem se do toho stěhování chtěla pustit dávno, jenže mám strach, že bych tam bydlela dlouho sama. 😒 Ale už balím do krabic, 2 hrnky nám stačí, 2 talířky taky. A v pondělí na Tebe budu myslet, taky peču dort, zkusím udělat ten marcipán z jojo bonbonů, chlap bude mít svátek, tak ať vidí, že má doma superženu. 🙂

kaleilah
18. zář 2009

já jsem tu potahovku dělala, ale je to patlanice největší 🙂 nemám domácí pekárnu, v tý se to prej dělá nejlíp.Ručně jsem to měla hotový asi za hodinu, šíleně to lepilo, ale potahuje se s tím docela dobře 😉

martinka79
18. zář 2009

kal u nás je nádherěn já to pověsila na balkona je fajnově.... 🙂
já budu péci dortík dceři na narozeniny.... uvidím jaký vymyslím.

kaleilah
18. zář 2009

marti já peču taky narozeninovej, synátorovi ve středu měl roček 😀 budu dělat 3D lokomotivu 😀 😀 pak jeden kuatej a jeden pišotovej s ovocem a jablečno-pudinkovou želatinou 😀 To je pěkně nespravedlivý, všude je hezky a u nás od pondělí zima a pořád zataženo nebo prší, asi se přestěhuju 😀

martinka79
18. zář 2009

kal já dělalal synovi na narozeniny kulatý a na nějk z marcipánu vláček....
jé tak mi do IP hoď nějaký recept 🙂
no tak to ti počasí nezávidím u nás včera také= pršelo... ale dnes je prima ateploty i docela příjemné.
pádíme na zahradu. jé potahovku z marchmelouv dáte mi recept a pekárnu mám jen, aby se dala ještě použít na chleba nebyla jen marcipánová 😀 😀 tak zatím čusík..

kaleilah
18. zář 2009

marti mám recepty z mmb, tak ti to odpolko pošlu, a mám i dokonalej korpus 😀 😀 😀

lucisia
18. zář 2009

kale, týýý jo, já mám pekárnu, akorát nevím, jak tu potahovku tam udělat. Jako že ty bonbóny roztopím v mikrovlnce s citronkou a pak to dám do pekárny a přisypávám cukr??? To by mi ulehčilo práci. 🙂 Jé a pošli mi taky nějaký receptík ať doma zazářím. Díííky 🙂

kaleilah
18. zář 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18714 holky tohle je ta potahovka, po tom co se rozehřejou bonbony tak se to dá dát do pekárny...a tadyposílám ještě úplně dokonalej korpus, chutově fakt luxusní a na řezu vypadá taky dost dobře http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=8873

kaleilah
18. zář 2009

tady je taky jedna potahovka, zkoušela jsem jí a vůbec se mi nespojila,ale dělala jsem to ručně, je to asi nejznámější a nejpoužívanější potahovka z MMB, ariell to právě dělá v pekárně, tak jukněte

martinka79
18. zář 2009

díky budu studovat až odpoledne teď jdeme baštiti a potom hjurá jedeme pracovat. 😀

kaleilah
18. zář 2009

jé, koukám že jsem nehodila odkaz na tu potahovku od arielll, jak jí dělá v tý pekárně 😉 http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18616

kaleilah
18. zář 2009

kde jsteeeeeeeeee, dala jsem si oddych, kafínko...a nikde nikdo 😠

lucisia
18. zář 2009

Ahoj, přišla jsem z práce a na zítra si vzala dovolenou, pojedeme na sraz veteránů, hurá. Kale, co ty Tvoje dorty?

kaleilah
18. zář 2009

luci, ještě jsem nezačala..teda mám upečený piškoty, ale lepit a skládat začnu a večer u tv, až půjde mimiňák chrnět 😉 zatím pořád jen uklízim, a uklízim...a uklízim.už jsem absolutně ko 😖 jak bylo v práci?

lucisia
18. zář 2009

V práci fajn, mně to fakt baví, jen těch penízků by mohlo být víc. Dáááleko víc. Já se do toho dortu pustím v pondělí. Ten mramorovaný, ten vypadá luxusně, ten zkusím příště. Já se těším teď na večer, pustíme si nějaký film a já budu štrykovat, pro mně je to relax. Na mimi mám už asi 7 plných banánových krabic, moc se na něj těším, doufám, že se v tomto století dočkám.