Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
21. zář 2009

ahoj májuše 😀 😀 kdo tě zničil? 😀 😀 jak sis užila víkend bez nás? 😀

kaleilah
21. zář 2009

jinak luci, třeba ti tam dával něco jinýho, já dostala prostě takovou bílou výplň, pořád to zbrušovala a nic jsem za to neplatila, bála jsem se vůbec kousat a stejně to vypadlo a ze zadu na zubu jsem to měla špatně zbroušený tak jsem to tam cítila, prostě divný. Zuzku mám od prvního těhu, když jsem byla ve 4 měs. tak jsem musela zůstat na rizikovým, kvůli práci a chtěla jsem nějakou práci na doma nebo tak, jako přivýdělek a abych se nenudila a zjistila jsem že vietnamco hledají hlídání pro 4 měsíční holčičku 😉 tak jsem se ozvala a bylo. mám jí 11-12 hodin denně.
Marti, co rodičák? 😅 😅

Jinak já jsem teď dorazla z prochajdy, byli jsme na pískovišti, pak jsme zašli nakoupit, přišli domů, svlíkla jsem sebe a děti...a zjistila že u obchodu mám přivázanýho psa 😲 😅 😠 jsem fakt debil, zapomněla jsem Lailu u obchudou a zjistila to potom co jsem byla asi půl hodiny doma, no jde to se mnou z kopce. musela jsem vzbudit danýta, ten mi usnul hned jak jsme přišli a pádili jsme pro hafinu 😝 potřebuju do práce nebo mezi normální lidi, aspoň na dvě hodiny týdně, večer proběhne vážná debata s manžou 😀

majatob
autor
21. zář 2009

ach jo, hrozne mi blbne notas 😒
kal, no byl to vycerpavajici vikend, prvni svatba a pak makacenko na zahrade 🙂 🙂 🙂

kaleilah
21. zář 2009

A ci to byla svatba? A co mas s notasem?

majatob
autor
21. zář 2009

je to uz starej krap, co se zasekava a z niceho nic se vypina 😠 😠 😠
vdavala se od myho tatky pritelkyne dcera 😀
a co tady pres vikend novyho??? nejak nestiham docitat 🙂

kaleilah
21. zář 2009

ale nic moc, hrozně práce, pekla jsem, pak chytala depky..prostě klasika 😀 a jak jsi si užívala?Jak ti je? už roste pupík?

martinka79
22. zář 2009

kal.. tak ty jsi zapoměla psa u obchodu... 😀 😀 směju se, i když to není k smíchu... 🙂 to já mám spíš obráceně. jdu venčit psa a nechám ho doma.... Mm tedy chodí do práce a tyk to párkrát udělal. 😀

na rodičáku nic moc samé info, Nikolka je v pohodě takže nuda. 😒 potom cestování po městě bez kočáru na cvičo.... a já s prdelín směr obcho´dák na nákup dojeli jsme domů a děti hurá do vany... měla jsem z nich hlavu jak pátrací balon..... 😝 dcera usnula brzy,a le prdelín se nějak nechtěl sklidnit. 😎 Já pootm žehlala.... kal... taky mám depky od noci enspím a nějak mě vše s....

majatob
autor
22. zář 2009

kal, no bylo super, zatancili jsme si, prezrali se a sli spat 😀 pupik roste rychlosti blesku, takhle jsem s Tobikem vypadala asi tak v sestym mesicu 😀 😀 😀

z ceho depky holky? ty jsou na prd 😉

majatob
autor
22. zář 2009

jo a hlasim, ze tu mam peknej bordel a pos..ny dite 😖 jdu prvni uklidit Tobika a pak se na to vrhnu, aspon zbezne at to tu neni jak po vybuchu 😀

martinka79
22. zář 2009

maja tak já to tu už poklidila i to dítko co má v kalhotech... 😀 škoda, že jsme ho nemohla taky někam do něčeho zavřít... 😀

majatob
autor
22. zář 2009

tak tobik prebalen, ale jinak se mi jksi nechce 😅

martinka79
22. zář 2009

tak se na to.... 🙂

kaleilah
22. zář 2009

Ahojky, tak jsem grogy 😝 jela jsem busem do města na sociálku vyřídit přídavky, ta pinda minda mi řekla že mi půlka věcí chybí, tak jsem naštvaná, protože jsem jí ukazovala papír kde mi minule jiná napsala co všechno mám mít..a to jsem měla. že to nemůže říct najednou a musim se tahat s pupkem a haranťatama do města je vůbec nezajímá 🙄 😠 Jinak hhlásim, mladší dítě taky pos...až za ušima a nvíc zmlácený sociálku na mě 😀 😀 😀 je poledne a já jsem z nich už hotovááá.
Marti to jsi dobrá že jsi žehlila, já se k tomu odhodlávám už týden, místi dvou přeplněných košů už tam jsou tři 😝 Majo tak nic nedělej, já se dneska taky budu flákat. musim unavit děti aby mi šly ve tři chrnět a já s nima 😀

martinka79
22. zář 2009

kal... já se vrátila ze zehardy prdelín opět posraný, ještě špinavý a jak žral rajčata ze záhonu... samo jsem ho vyspršila nakrmila a hurá na kutě a už ho bere....
My přídavky nemáme.... ☹ ty soc... prac. jsou svi... jich mám sama plné zuby když s nimi jednám ohledně žáků. jdu dělat jablka v župánku....jo a to žehlení mi pošli aspoň se kouknu zase na nějaký filmík. 🙂

kaleilah
22. zář 2009

choooo, dítěta jsou po obědě, ale nějaký moc čilý a mě se brutálně zavírají oči. asi usnu a nechám je svýmu osudu 😀 😀 😀 my jsme přídavky taky nikdy nebrali, ted jsem o ně žádala poprvé, manža je od června bez práce 😠 a kupí se tu složenky na všechno možný včetně už druhýho nezaplacenýho nájmu 😖 😕 Momentálně máme 300kč do prvního 😝 už aby začal makat, je to k zbláznění. Martito spící (zabírací) dítě zááávidim, asi se mi o něm bude zdát 🙂

martinka79
22. zář 2009

kal ach jo tak to ti nezávidím.... Tm přeji ať práci co nejdříve najde.... 😉 tak to vám asi přídavky dají a doko... i zpětně. hele zažeň tut vou divou zv+ěř chrnět čapni je oba pod krkem ahjni si s nimi a bude vše OK.

kaleilah
22. zář 2009

já v to doufám, hlavně manža 3 měsíce marodil, pak přišel do práce a po týdnu propuštěn pro nadbytečnost...a je od prvního června doma, ale nejhorší je že jak marodil tak měl podporu 4600 a teď mu přišlo asi jen 3800 😖 😢 takže jsme v pořádným srabu. zrovna dneska byl na pracáku, nic mu ani nenabídli, že prostě žádný nabídky nemají... Tak první dítě mi usnula, teď semusim modlit aby zabralo i druhý, protože jestli budou spát na střídačku tak mě klepne 😉

martinka79
22. zář 2009

no spaní na střídačku je ničemu....
no prácě se blbě shání mnejlepší je přes známého. kdyby Mm nedělal tak´by jsme šli asi pod most.... nebo by byl doma, já dělala za dva. 😝

kaleilah
22. zář 2009

tak se povedlo, jdeme spát všichni 🙂 doufám že mi dají aspoń hodinu 😉

martinka79
22. zář 2009

jé tak dobrou já jdu na ty jablka v župánku 🙂

majatob
autor
22. zář 2009

koukam, ze jsem se zrovna trefila kdyz jste obe odesly ☹ me ditko taky vytuhlo, tak jdu na ten uklid, ach ach 😀

martinka79
22. zář 2009

no a já jsem už tu...
upekla jsem jablíčka v županu 🙂 nezitím přijel MM nečakaně z práce a do toho dcera ze školy.... 😝 a malý se probudil.

kaleilah
22. zář 2009

Dobré ranko 😉 tak jsem vyspinkaná, vstávali jsme před pěti minutama, takže skoro dvě hodiny spánku 😀 jen se teda cejtim ještě víc rozlámaná, ale snad se vzpamatuju 😀 Marti jak děláš ty jablíčka?nikdy jsem to nedělala amámod šváry hrozně jablek ze zahrady. Majo, kašli na úklid, stejně z toho ude za chvilku zase ordel, měla jsi si dát lehároš taky 😉

majatob
autor
22. zář 2009

no neco malo jsem udelala a uz na to prdim, su dnes pekne shnila ani s malym se mi ven nechce 😝

kaleilah
22. zář 2009

já s dětma teda každý den ven nechodm 😒 jsou mámy co fakt drandí denně, ale když jsem utahaná a není tam hezky tak na to kašlu nebo je beru jen na večer před barák na chvilku, aby se prošli, sebrali lístečky a za půl hodinky domů 😉 Koukám že tobík je stejně starej jako míša od martinky

majatob
autor
22. zář 2009

asi pujdem do cirkusu, sice 200 za listek je na muj vkus dost, ale Tobikovi se to bude libit a ja zabiju odpoledne 😀
taky nechodime uplne kazdej den, kdyz je fakt hnusne, tak si hrajem doma, ale nekdy taky jen obejdem barak nebo zajdem nakoupit a za hodinku jsme zpatky 😉

kaleilah
22. zář 2009

a to cirkus zvládne? Danýho bych neudržela v klidu sedět a zuzka by mi to celý proječela, ta má strach ze všeho. Co jsi vařila dneska dobrýho?

martinka79
22. zář 2009

kal no my bychom cirkus asi také nevydrželi... já chodím tedy denně ven. jsem matka co sama je ráda venku... ale na vesnici je to jiné. 😀 jablíčka v županu dělám normláně lískové těsot nebo svoje těsto na štrudl a do něj na malé kousky jablka či hrušky a balím šátečky... 🙂 obaluji v cukru všem to moc chutná. 🙂
http://recepty.vareni.cz/jablka-v-zupanu/

http://www.toprecepty.cz/recept/6733-jablka-v-z... já dávám i čokoládu,a le toto se blbě jí malým dětěm. 🙂

kaleilah
22. zář 2009

Jé, díky za receptíky 🙂 HLavně mě to venku neba, tady je to dost nudný město, na hřiště to je dost daleko takže musim brát sourozeneckej kočár, ale ten má 16kg, 12kg Daniel, 14 Zuzka...takže je šíleně těžkej a skoro ho už neuvezu, jsem z něj hrozně ufuněná a spocená 🙂 A na procházky není ani Dan, ani Zuzka, Dana to v kočárku nebaví, když se s nim jde tak se spíš plazí po zemi jak ho zajímají všechny lístečky, kaštánky, hovínka 😉 a zuzka ta chodí celkově nerada a hrozně se loudá, takže pro měprocházka s dětma =utrpení 😒

majatob
autor
22. zář 2009

myslim, ze kdyz zvlada nudny koncerty a predstaveni, cirkus nebude problem 🙂
delala jsem dobrotu, mela jsem tu polivkovou smes od hoppi a zbytek kuskusu, tak jsem varila takovou dobrou hustou polivku, Tobik se olizoval az za usima 🙂
marti, zni to lakave.... 😵 😵 😵