Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
22. zář 2009

ok, až budeš někdy na pc a nebudeš v práci tak se na to vrhnu, abych tě měla "po ruce" když budu něco potřebovat 😀

lucisia
22. zář 2009

Platí. 😉

kaleilah
22. zář 2009

Tak až budeš volná tak písni, já skočim nakoupit a vrhnu se na to 😀 Koukám na ordinaci a vytáhnu asi žehlení 😝 😝 blééééééééééééééééééééé. Manža mi přišel z "práce" a už jsem z toho nervní,pořád nevíme kestli ho vezmou nebo ne a todělá už od konce srpna.

majatob
autor
22. zář 2009

kal, no dorty nepecu a kdyz ma nekdo narozky udelam bud nepecenej, nebo muffiny nebo cokoladovy fondue 😀
jinak, Tobik ji to co my, akorat nekoreneny, takze omacky, polivky, maso, ryzi, nudle, brambory, zeleninu, kase... proste co varim, to prizpusobim aj mu (krome teda bramboraku apod., na tuto prilezitost mam namrazeny kelimky zeleniny apod.)

kaleilah
22. zář 2009

Já když dělám omajdu, tak než zahustim a okořenim, tak mu odeberu, ale jemu prostě nejvíc jedou polívky 😒 No nic, jdu něco dělat.Jinak gratulka k tématu docela slušně se ti to tu rozjelo 😀

majatob
autor
22. zář 2009

jo jeste k tem jidlum, ji vetsinou snidani kolem osme (pecivo+neco), pak v 10-11 svacinu (jogurt nebo ovoce), obed okolo 12 (podle svaciny), svacinka jak se vzbudi (asi ve 14.30, ovoce nebo neco malyho) a pak vecere mezi 7-8 (podle toho co za ten den jedl, bud pecivo, nebo zbytek od obeda, nebo kase), okoupat a spat 😀
a nic uz nemixuju, nemackam, pokud je potreba nakrajim na mensi kousky. A krmi se sam 😀

majatob
autor
22. zář 2009

nikde nikdo?

kaleilah
22. zář 2009

Maji, u nás je taky snaha o samokrmení, ale to je katastrofa šílená, ale když má masíno a brambory tak mu todávám po jednom na pultík a dlabe sám, růčo fůčo 😀 Jomimochodem,poklidila jsem ten "provozní" bordel, snažim se to tu fakt udržovat a už dvě hodiny žehlim..teda v myšlenkách, ještě jsem nenašla sílu a odvahu rozložit prkno a dotáhnout koš s prádlem, hlavně že uv od osmi mám utřenej stůl a sklizenou komodu-nahoru dávám pak věci ze stolu co jsou vyžehlený abych měla místo. 😀 😝 jsem lajdáák...mimochdem přichatice kope jak paštěná a já začínám mít strach z porodu, plácala jsem všechno možný, mám průjem a jak mám křeče do břicha tak jsem si řekla že nějak takhle bolí ty nejmenší nejslabší kontrakce amám po náladě 😅 😀 😀 😀

majatob
autor
23. zář 2009

kal, ja zehlim v myslenkach uz 14 dni 😀 a na balkone mam dalsi dve varky pradla 😅 😅 😅 jeste ze se vetsina veci da pouzit aj bez zehleni 😀 😀 😀
a z porodu mam taky strach, no musime verit, ze to druhy jde ven vazne snadnej a rychlej 😉

kaleilah
23. zář 2009

dobrý ranko 🙂 tak jsem se naložila po ránu do vody s levandulovým olejem a knížkou,paráááááááda 😵 😵 😵 Comáte dneska v plánu? Maji já si říkám že ven se to dostane vždycky, ale já mám dost přesný představy jak bych chtěla rodit, tak mám strach že to nevyjde ☹

kaleilah
23. zář 2009

kde je kdoooo 😕 😖

martinka79
23. zář 2009

ahojky já od rána v trapu dala jsme dělat oběd a tradá za kámošku a užila jsem si tam dopoledne MM je dnes doma a dělá na domečku. já dřívě pekal ddomácí chleba jen v troubě a místo dortové formy jsem používala velký kastrol co se dá dát do trouby.
luci písni mi nějaké receptíky na pekárnu.... a´t mám oživení.
já vařím to co nám a prdelín jí to stejně jen dělám a to více polévek... obše děti mám polévkové. 🙂

majatob
autor
23. zář 2009

hlasim se ze su tady taky 😀 akorat za chvilu zas zmizim 😉
je, marti, ono to jde aj v kastrolu? tak tos me potesilaaa 🙂 🙂 🙂

martinka79
23. zář 2009

jasně všechno jde jako zastara... 🙂 jo cirkus jse četla nic moc to neva...
Já dnes hlídám sousedům malou tak máme veselo.

majatob
autor
23. zář 2009

no prislo mi to dost odflakly a vubec takovy divny, ale jak jsem psala, Tobikovi to urcite na seznameni s cirkusem stacilo 😀 😀 😀

martinka79
23. zář 2009

maja jasné co naděláme...ale i tak kulturní akce je pozitivum pro díě, že nevyrůstá jako barbar.

majatob
autor
23. zář 2009

tak ja ho vlacim po kulturnich akcich odmalicka, protoze jsme oba muzikanti a mame povinny koncerty apod. 😀

martinka79
23. zář 2009

aha tak to je prima... hm to se jen tak nevidí. 😉

lucisia
23. zář 2009

caute, tak už jsem přišla z práce a zas hurá ukládat dřevo. Kdo ví, třeba bude zima dlouhá a pak taky až se zeptá, co jsme dělali v létě... 🙂
Receptíky písnu hned jak budu mít chvilku, mám osvědčené. Tak zatíím. 🙂

kaleilah
23. zář 2009

Ahojky a zase ahojky, jdu chrnět 😀 😀 😀 byla jsem s dětma na písku, ale přišel tam histericekj lakomej chlapeček se stejně zaměřenou maminkou, tak jsme se rychle spakovaly a zdrhly 😀 😀 😀 😅 A já jsem grogy, uklidila jsem a jak odpoledne nespim, tak jsem mrtváá, takže manža dostane děti a já deku a jdu chrnět. 😀 😀 😀

kaleilah
23. zář 2009

maji, luci, marti...kde jste kdooooooo ☹ 😕

lucisia
23. zář 2009

Tak já se hlásím, teď jsme přijeli od našich a jsem po dnešku tak vyplivnutá, že už usínám, tak zase zítra ahoj. Na recepty myslím, zítra napíšu. Dobrou noc. 🙂

majatob
autor
23. zář 2009

ja tu jsem 🙂

majatob
autor
23. zář 2009

hehe, vsimly jste si, ze uz spolu kecame jen my ctyri a zbytek to vzdal? 😀 😀 😀

majatob
autor
23. zář 2009

no a ted si tu kecam tak akorat sama se sebou, prdim na vas superzeny a jdu se ucit 😝 😝 😝

lucisia
23. zář 2009

a nebude to proto, že nám spolu dobře povídá? 😀 😀 😀

majatob
autor
23. zář 2009

prdim aj na uceni, net je nechutne pomalej a kluci vytuhli oba, tak to balim taky a jdu do hajan 🙂
luci, asi to tim bude 😉 😀

kaleilah
24. zář 2009

Bré ranko, majo to že jsme tu zůstaly jen my o něčem vypovídá...my jsme prostě superženy co zvládají koníka i domácnost 😀 😀 😀 ostatní jsou jen zoufalý ženo co chtějí radu a závidí a pak to s náma vzdají, protože zjistí že na nás prostě nemaj 😎 😀 Včera jsem se konečně dokopala k žehlení, vyžehlila jsem asi 1/12374596708 koše( tj asi 10 triček a 2 kalhoty) 😅 a dala si halušky ( v 22hod), totálně jsem po nich vytuhla, tak mě manža odnes do ložnice a chrupkala jsem si až do rána 😀 jenom taky už to prádlo mohl dožehlit když byla rozehřátá žehlička, ne?! 😅 😀 😀 😎 Co máte dneska v plánu? tady je hnusně, zase mlha, pijeme raní kafíno a za chvilku manža vytáhne stroj, potřebuju aby mi zkrátil povlečení, mám malý polštáře a potřebuju zkrátit malýmu kalhoty, já jsem na šití levá 😅

berenika39
24. zář 2009

v tom případě jsem taky tady 😉 😉

holky, taky máte dneska umrnčený děti? asi to počasí, změnil se tlak, mě je taky nějak blééé, jediný, co ho rozveselilo byl úspěch v nočníku a taneček kolem hovna (pardon). Jásá, tleská, nese si to na záchod, spláchne, znova jásá, zavře, zhasne záchod .... a mrnčí. Uf.

majatob
autor
24. zář 2009

dobre ranko 🙂
kal, ja mam dnes nabity program, ted na stridacku uklizim a procvicuju anglictinu (1.lekce-dat prat-2.lekce-povesit-3.lekce....), pak musim uvarit (jeste nevim co, kdyz jsme pripraveny palacinky sezrali jeste vecer), pak prijede tatka s brachou a jdem s Tobikem fandit na brachuv zapas v baseballu a pak skocime do auta, dojedeme do Olomouce, budu se ucit, ucit a ucit, pak vytuhnu, rano dam dite babicce a jdu na posledni letosni zkousku 😖 😖 😖
berenika, u nas je dneska prave pohodicka, jenom je nejakej podezrele mazlivej, normalne si me ani nevsimne a dnes jsme se museli mazlit v posteli pred vstavanim, kdyz sedim u uceni, tak sedi vedle me a "cte" knizky, tedka ho mam na sobe nalepenyho taky... 😀 😀 😀 ale je hodnouckej 🙂