Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
30. zář 2009

tak promin, noooo...kdyz ja si pripadam vzdycky tak neschopna, ze vsecko spalim a tak me potesilo, ze i jine superzeny s tim muzou mit problem 😉

kaleilah
30. zář 2009

maji víš jak jsem to myslela 😉 😀 jo a ten hrnec mi nejde vydrbat ani drátěnkou od těch hub, to budu muset asi nechat přes noc odmočit ☹

majatob
autor
30. zář 2009

holky, vy jste takovy kucharky, poradte mi...jak tu luci davala recepty na ty chleby tak ma napsany, ze na kvasek kvasnice a vodu..ja vzdycky myslela, ze se dela v teplym mlice s trochou mouky a cukru 😅 ono to jde aj v te vode? asi by taky mela byt tepla, ze?

majatob
autor
30. zář 2009

kal, jj, to se mi uz taky parkrat povedlo a pekne me to stvalo to pak drhnout 😀 jej, z kuchyne se ozyvaji prapodivny zvuky, jdu mrknout co tam vyvadi 😅

majatob
autor
30. zář 2009

no taaak, kde jste superkucharky??? 😕 😕 😕

womenne
30. zář 2009

čauky ja dnes zožala uspech s varenim,tatiko chcel bočik a neskutočne sa mi podaril 😵 😵 a konečnesom sa ho naučila robit,si pametam na moj prvy uplne mi zhoril a skončil v koši 😝

Maji teda krasna tehulka pozerala som aj svadobne si nadherna nevesta,vyzeraš tam tak romanticky 🙂 😉

kal už je lepšie?

majatob
autor
30. zář 2009

wom, co je bocik? 😕 dekuju za pochvalu, az se cervenam 😵

tak a nevim jestli nejsu uplne blba, protoze nevim jestli to testo nemelo byt tekuty...ja si predstavila bochnik chleba a prisypavala a prisypavala... 😅 😅 😅

lucisia
30. zář 2009

ahoj jsem tady. Tak to těsto na chleba nemá být moc tekuté. A na chleba se dělá trošku jiné těsto než třeba na koláče, proto ten kvásek z vody. 😉

majatob
autor
30. zář 2009

luci, super, odbornice na chleba prisla 🙂 takze, zadelala jsem to z vody, ale teda mouky jsem tam navalila snad kilo nez to bylo trochu pouzitelny (aspon podle me) 😀 ted se to pece, zatim vypada docela slibne, jak dlouho to mam vlastne nechat v troube??? 😅

lucisia
30. zář 2009

Ale houby, kilo mouky? Na kolik piva?

majatob
autor
30. zář 2009

no na pul litru a k tomu jeste asi 150ml vody v tom kvasku 😅

majatob
autor
30. zář 2009

jdu ho popatlat tou slanou vodou (ehm, nemam maslovacku tak to spis polivam nez potiram) 😀

lucisia
30. zář 2009

Tak to je nějaké divnééé. Těsto samozřejmě nesmí být tekuté jako na lívance, spíš jako na vdolky nebo vánočku. No jestli to pečeš v normální troubě tak půl hodiny na 200 stupňů a pak trochu ztlumit a jen dopékat při spodní spirále (nebo přikrýt alobalem) a dopékat tak další půl hodiny. Ale pokud tam máš tolik mouky, tak možná dýl, však do toho píííchni. 😀

lucisia
30. zář 2009

Jinak, je mi po vás smutno, sice si vás vždycky přečtu, ale nestíhám psát. Stěhování je na spadnutí, tak makáme na domku, až chlapovi luplo v zádech a mně brzo lupne v bedně. 😀

majatob
autor
30. zář 2009

hele, vyfotila jsem ho, dam odkaz 😀 doprcic, me dnes dosel alobal a ja na neho samozrejme zapomnela 😠 😠 😠

majatob
autor
30. zář 2009

a jdu to prepnout na tu spodni 😉

majatob
autor
30. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

zatim teda nevypada vubec propecene...a ne ze se mi budes smat 😀

majatob
autor
30. zář 2009

pichla jsem do neho a jeste je teda syrovej...ty jo, to je tak vzrusujici jestli se povede nebo ne... 😀 😀 😀

lucisia
30. zář 2009

Ale jo, něco jako chleba to připomíná. 😀 😀 😀 😀 😀
Na to je jediná rada, peč, dokud to nebude k jídlu. Možná budeš péct dlouho, tak 2 hoďky??? Nevím, prostě si vždycky píchni. 😀 😀 😀

majatob
autor
30. zář 2009

😀 😀 😀 to neva, budu nad nim bdit klidne celou noc 😀 😀 😀
jednou jsme pekli v chlebove peci a byl hrozne dobrej, sice se z neho musela odloupnout asi 3 cm tlusta spalena vrstva, ale pod tim...mnam mnam 😀 to uz je ale taaaak davno, aspon 10 let 😅

lucisia
30. zář 2009

Jestli ses aspoň rámcově držela receptu, tak budeš mír určitě úspěch. 😉

martinka79
30. zář 2009

já ho upeču zítra dnes už nemám chuť. prdelín mi totiž spadl ze schodů na stvabě... a jsem z toho dosti roztřepaná. kdežto jemu se nejspíše nic enstalo, ale celou noc ho budu hlídat. ☹
majo dej vědět jaký byl.. a držím pěsti ať křupavý.

majatob
autor
30. zář 2009

marti, urcite dam, pokud nepoleti do kosa aj s hrncem 😀 uz ho pecu pres hodinu a furt vypada pomerne syrove 😅 😅 😅

majatob
autor
30. zář 2009

a Misa at je v poradku!! to se muze stat, staci chvilicka kdy se kouknes jinam a uz to je 😒 dej si horkou koupel, ta te uklidni 🙂 ale ten stres, jestli se neco nestalo je hroznej...to znam 😅

martinka79
30. zář 2009

no chleba se peče kldině dva hodinky vydž super ženo.. jdu hajat ráno se uvidíme 🙂

majatob
autor
30. zář 2009

tak dobrou a sladkou 🙂

majatob
autor
30. zář 2009

povedl seeeee.... 😀 😀 😀 😀 😀 aj manza pochvalil 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
30. zář 2009

jé majo super tak to se zítra těším jak ho udělám... 🙂

majatob
autor
30. zář 2009

jdu spat, ty dve a ctvrt hodiny peceni me staly nejak moc energie 😀 dobrou superzenusky 🙂

martinka79
30. zář 2009

pá a sladké sny a o voňavém chlebíku.. nebo možná něco víc... za takovou práci by tě měl TM celou noc objímat. 🙂