Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
4. říj 2009

jé, já si dát u práce víno takdám boty do lednice a jogurty do šuplíku se spodním prádlem 😀 😀 😀 je fakt že zabalit to není tak hrozný, ale roztřídit to..a nejhorší jsou takový ty věci co vlastně ani nemají svoje místo, takový ty blbinky co se nám nechtějí vyhodit, ale nepotřebujeme je a nevíme kam s nima 😀

martinka79
4. říj 2009

no tak to je šílené..se z tho asi 😝 😝 😝popiju a bude to veselejší. já mám ze školy tisíce pičovinek od dětí.. a taky mě něbaví třídti těch milion papírů... starý záručáky.. mám v jedné komodě... štelář věcí co s námi puruje už 9let a nikdo ho zatím nepřebral a jen občas do něj kouknem když něco hledáme,a le tam to zádasně není.. řekla vše tak na vyhození... 😀

lucisia
4. říj 2009

Ahoj, tak Vám vstoupím do dialogu. Od rána jsem stihla vyprat dvě pračky, uvařit tak dobrý oběd, že mě manža pochválil, vydrbat sporák od stoleté špíny, uplést asi 10 řad na svetříku pro mimi, a taky vybrat s manžou novou pračku. Hurá hurá. Teď pereme ještě u tchyňky a jak se přestěhujeme, tak nebudu mít v čem prát. No, jezdila bych k mamce, vždycky bysme si daly kafčo a pak bych si vypravé věci dovezla zase domů. Ale nová pračka bude, v úterý ji jdu objednat. 🙂 No a za chvilku jedu pro tu moji mamku a valíme uklízet a mýt okna. Takže čau večer. Jo a napíšu do receptů ten dnešní oběd, fakt paráda. 🙂

martinka79
4. říj 2009

holky pomoc...

martinka79
4. říj 2009

te´d tu moc nebudu jeližko ma domě nemáme zatím net... 🙂 ☹ dnes už budem bydlet ale vbordelu..

kaleilah
4. říj 2009

Marti, už dneska? Ty jo, to je nějak moc fofr 😲 Bordel neřeš, bydlíte ve svým a to je hlavní 🙂

martinka79
4. říj 2009

no ale ono to není vše nastěhovanéa tak... no šílené a budu dokonce bez netu 😢 😢

kaleilah
4. říj 2009

a elektriku už tam máte v poho? tak budeš dneska koukat na superstar, no 😀

majatob
autor
4. říj 2009

nazdarek zensky 😀 😀

kaleilah
4. říj 2009

Čus chlape 😀

majatob
autor
4. říj 2009

😝

kaleilah
4. říj 2009

tak sorráč 😀 😀 😀 kdes byla velý víkend?

majatob
autor
4. říj 2009

no na pouti, neeeee? 😀

kaleilah
4. říj 2009

Ahaaa, a to jsi psala že jdeš? 😕 a to jsi tam pouťovala i po večerech? 😀

majatob
autor
4. říj 2009

ne ne, vecer jsme hlidali jeste jednu malou slecnu aby mohla jit na tancovacku jeji babicka 😉

kaleilah
4. říj 2009

tak to jo...a jak bylo na pouti? byli tam poutníci? Já jsem se zase chystala dneska do porodky 😝 fakt to začíná bát krutý, pořád se necítim ok, ale proti tomu c bylo večer pohoda. no jsem zvědavá co se bude dít v noci, ale minule taky byl v noci klid tak jsem zvědavá 😉 já už chci mít malou u sebe 😵 😵 😵 jenže takhle by byla nedopečená a moc u sebe bych jí neměla 😝

majatob
autor
4. říj 2009

jeste to musi pani miminkova vydrzet v brisku! tak ji domluv 😉
pout dobra, najedli jsme se, byli v kostele, na kolotocich...parada 😀

kaleilah
4. říj 2009

já chci taky kolotočeeee 😀 A jíst teda ne 😝 A to Tobík a "bobík" ?😀 😀 😀

majatob
autor
4. říj 2009

kal, ja na nich taky nebyla 😉 zato Tobik vydyndal tu desetikacku (?) snad z kazdyho a jezdil jak drak 😀 😀 😀 no a bobik taky dobry, furt sebou mele, doufam, ze se vybouri ted a pak budu mit doma DVE HODNE A KLIDNE deti 😀 😀

kaleilah
4. říj 2009

maji a tomu fakt věříš?!!!!!! 😀 😀 😀 Já jsem zjistila že už nikdy nechci být těhu, ty konce jsu fakt na palici 😠 adrucha 😅 mě pořád přejíždí nohou po žebrech, asi bude matematickej genius a počítá mi je nebo co 😀 Hele a už máš tušení kdo se v pupíku schovává? 😉

majatob
autor
4. říj 2009

kal, no od zacatku jsem mela pocit, ze holka, ale ted zacinam byt nejaka nejista...uvidime... 🙂 stejne nemame vybrany jmena, tak je to jedno jestli holka nebo kluk 😀 jo a verim, Tobik byl taky silenej akrobat, otocil se hlavou dolu az ve 38tt, jinak pokazdy jinak a furt tam nevim co delal, ale bylo to teda pekne citit 😀

kaleilah
4. říj 2009

a říct si to nenecháš? 😉 a u tobíka jsi tušila správně? nebo jste si to nechali říct?

majatob
autor
4. říj 2009

u tobika jsem tusila spravne, rict jsme si to nenechali. A ted taky nechcem, aspon uvidim jestli intuice nezklame 😉
jaky jmeno byste ted dali klukovi? ja mam s klucicima krizi, nic neni ono... ☹

kaleilah
4. říj 2009

Denis 😉

kaleilah
4. říj 2009

já chtěla olivera, samuela, tadeáše, tobi-matyáš-nic toho neprošlo, absolutně 😝 😝 a pak jsem řekla že denis je taky docela zajímavý, a není častý aMM se to líbilo, tak jsme to měli v záloze. Po 3týdnech hádek a vymýšlení jsme se dozvěděli že to bude cácorka 😀

majatob
autor
4. říj 2009

jj, Olivera a Samuela mame taky v zaloze, jeste Teodora...ale nic neni to pravy 😒 holka zacina byt jasna, ale s klukem bude problem a beztak cekame zase kluka 😀

kaleilah
4. říj 2009

Hele, předevčírem jsem četla že někomu dali jméno Q

kaleilah
4. říj 2009

Byl kvůli tomu soud a vyhráli, že je to povolený 😀 tak co třeba X? 😀 😀

majatob
autor
4. říj 2009

jj, to jsem taky cetla 😀 tak to me nelaka teda 😀 😀 😀

majatob
autor
4. říj 2009

to by se blbe vyslovovalo, prijmeni zacina na S 😀