Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

lucisia
5. říj 2009

Ahojky, Luci nevydělává, dnes má volno tak stěhuje a pucuje. Jinak s tím netem je to nakažlivé, včera manža řekl, že si musíme vybrat, jestli skříň do ložnice (tu starou hnusnou necháváme tady) nebo zprovoznění netu a televize. No a tak nějak sám si rozhodl, že telku vůbec nepotřebuje, takže vyhrála skříň. Já s tín taky souhlasím, jenom nemusí říkat, že je telka zbytečná, že je tam houby, protože já ji teda sleduju. Trošku malinkatej sobec. 😠 Ale jinak souhlasím s argumentem, že k nám budou chodit návštěvy, tak ať to není jak u cigánů, všechno vytahané venku nebo v krabících, ale mohl to říct jinak. No co už. Takže ke konci měsíce sbohem, odcházím. 😢

martinka79
5. říj 2009

luci neplakej ... já taky nemám doma net..co naděláme... 😉

majatob
autor
5. říj 2009

ach jo a zrovna dneska bych si tak pokecala... ☹ no nic, pujdu nas vypravit na prochazku, tak se objevim az nekdy vecer, treba se mi na cerstvym vzduchu trochu spravi nalada..

lucisia
5. říj 2009

Ach jo, jenže já se s Váma budu muset rozloučit asi na hodně dlouho, minimálně do nového roku. Zatracené penízky. Teda, ale aspoň si přečtu nějakou knížku, nečetla jsem ani nepamatuju. A zahraju nějakou hru na kompu. Ale největší starost mám z toho, že MM to bez netu nakonec nevydrží a bude denodenně u své mamky a zapomene na to, že má doma mladou, šikovnou ženušku. 😢

majatob
autor
5. říj 2009

luci, na to se neda zapomenout 🙂 kdyz budes mit moznost, tak se nam ukaz, budes nam tu chybet ☹

lucisia
5. říj 2009

Jojo, pravidelně se jednou za týden nakvartýruju k našim a pokecám s Váma. 😉 a ta věta, že vám budu chbět mně dojaláááá 😢 😢 😢

majatob
autor
5. říj 2009

luci, ja to myslela vazne a uprimne 🙂 mam nejakou dojemnou naladu, fakt radsi zmizim, nez se vam tu rozbrecim 😅

kaleilah
5. říj 2009

Luci, to je škoda že tě tu nebudeme vídat pravidelně, už takhle jsi na nás měla málo času 😉 ☹ Marti a dneska jste i spali v novým? jaká byla první noc? zdálo se vám něco? 🙂 teda, to musí být perfektní pocit po takový době dřiny aúprav semoct konečně nastěhovat a zařizovat 😵 Májim co ta tvoje předporodní depka? nemáš ani půlku za sebou a už plašíš 😀 to chce klíííd, nohy v teple 🙂 A nebo dulu u porodu 🙂

kaleilah
5. říj 2009

jo majo, co vlastně to uklízení? jak to s tebou vypadá,ozvala se ti ta ženská?

majatob
autor
5. říj 2009

kal, ne neozvala ☹
a z porodu plasim uz od toho minulyho, ja fakt nevim jak ze me to decko dostanou ☹ ☹ ☹
ale jinak je mi mnohem lip, koupila jsem si zimni kabat 😀

kaleilah
5. říj 2009

jé, budeš kočka 🙂 to byl tenprvní tak strašnej? 😲

majatob
autor
5. říj 2009

no mohla jsem si za to asi sama, byla jsem hrozne hystericka 😅 ale nevim jak to udelat abych tentokrat nebyla 😀

kaleilah
5. říj 2009

Jé, tak to já měla porod až na skoro dvouhodinový šití nádhernej, hrozně ráda vzpomínám 😉 ale hodně mi pomohlo jakým způsobem jsem rodila a dula u porodu, neuvažuješ o ní?

majatob
autor
5. říj 2009

kal, ne, o dule ne. Uvazuju o kamaradce, ktera je PA a ze pujdu zase do Prostejova, kde by me snad rodila moje doktorka, takze bych kolem sebe mela jen zname tvare...akorat je naprd, ze by to mel Martin z ruky z Ostravy..ikdyz k Tobikovi jel z Pardubic, tak by to asi takovej rozdil nebyl 😀

kaleilah
5. říj 2009

Hele, my jsme jely do porodnice skoro dvě hodiny, chtěla jsem rodit prostě trošku jinak 😉 tak jsme to z ruky měli taky 😀

majatob
autor
5. říj 2009

a jak jinak jsi rodila? 🙂

kaleilah
5. říj 2009

Na CAPu-centrum aktivního porodu, měla jsem přirozenej porod se vším všudy, včetne absolutně dodrženýho porodního plánu, bez léků, bez nástřihu,rodila jsem v sedě na vaku a zamnou seděl manža, malýho mi hned po porodu dali a nechali dotepat pupečník, nikdo mě při porodu nechodil otravovat, měla jsem tam soukromí, jen dulu a manžela,pohoda 😵 😵 😵 máme tady tři porodky v okolí, a nikde se tě na nic neptaj, nastřihnou, svítí na tebe ostrý světlo, napíchnou ochytocin a snaží se urychlit jak to jen jde, apak ve finále když porodíš tak ti dítě ukážpu z rychlíku mezi dveřma a dostaneš ho za 10 minut, umytý, oblečený a zabalený tak, že ho ani nemůžeš přiložit... 😝 😝 😝

majatob
autor
5. říj 2009

to muselo byt hezky... 😵 no u nas to bylo neco mezi, snazili se mi vyhovet, hrala hudba, nastrih nebyl, nechali nas spolu po porodu jak jsme dlouho chteli vpodstate... rodila jsem teda vleze, coz uz nechci, ale tenkrat mi to bylo jeste fuk, byla jsem z toho tak vyplasena, ze jsem nad tim ani neuvazovala a ani nevim jestli byla jina moznost... chtela jsem epi, ten mi nepichli, ted nevim jestli za to mam byt rada nebo ne...nic do me nepichali, ale furt kontrolovali, to bylo bolestivy a neprijemny...nechala jsem si pichnout vodu, to uz bych taky radsi nechala na prirode...a tak no, mam hodne nad cim uvazovatco chci jinak a co bylo ok a pak to asi proberu s doktorkou a podle odpovedi se rozhodnu kam pujdu rodit.. 😅

majatob
autor
6. říj 2009

taky vam to tu nefungovalo? zacinala jsem propadat depresi, ze je po konovi 😀

kaleilah
6. říj 2009

konečněěěěěěěěěěěěěě 😀 😀 😀 uf, už jsem se lekla že budu mít doma až moc naklizeno 😀

majatob
autor
6. říj 2009

tak ja toho dnes stihla min nez normalne, protoze jsem furt aktualizovala kona 😀 akorat jsem vyzehlila, uklidila ve "spajzu", vyvetrala dite a udelala velkej nakup..

kaleilah
6. říj 2009

Já byla dopo na sociálce, pak do banky, potom jsem oblítala půlku města a sháněla porodnický gaťata, vložky, pak do DMka pro vložkxy do podprdy a miminkovský plínečky 😵 😵 😵 No vrátila jsem se utahaná a vyřízená, tak jsem si šl na tři hodinky zdřímnout 😀 MM byl doma tak se staral. Pak jsem vydrhla kuchyň a teď jsem dodělala koupelnu, ale jako že fakt drhnu a leštim o sto šest. ☹ No a večer mě čeká žehlení a popř.odchod do porodky,páč jak víc makám tak mám pak poslíky jak kráva 😠 A děti se už druhý den nevětrají, pořád tu prší 😠

majatob
autor
6. říj 2009

kal, vydrz jeste s tim porodem...prd na uklizeni a vic odpocivej... 😒

kaleilah
6. říj 2009

před chvilkou jsem dožehlila, tak už jen koňuju. U mě se nějak projevil hnízdící instinkt, nebo co 😀 co ty, jak je ?

lucisia
7. říj 2009

Ahojte, tak to je super, že nemusím moc dočítat. Ale dneska je tu nějak mrtvo, co?

majatob
autor
7. říj 2009

ahojte, my jsme byli cely dopoledne venku na dlooouhatanske prochazce 🙂 🙂 🙂
kal, to jsem mela pred Tobikem taky (ehm, stehovala jsem sama aj skrinky, protoze jsem proste musela hned ted zabydlet pokojicek 😅 )

suki
7. říj 2009

Ahojky superženky 😀
Už rodíte? 😀

majatob
autor
7. říj 2009

suki, no buhvi kide je kal...jestli uz si to nemasiruje do porodnice 😀

suki
7. říj 2009

😀 😀 snad ne, ještě má chvilku čas 😉
Dívala jsem se na fotečky ze svatby..mělas krásné šaty...super svatbička 😵

majatob
autor
7. říj 2009

dekuju, akorat ted je nejak nemuzu prodat...asi kazdou odradim svyma mirama 😅