Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

suki
18. lis 2009

čau maminy 😀
vy teda makáte...nestíhm vás 😀 😀

vinifera
18. lis 2009

No tak ráno sme dali ranajky. Zahájili doobednajší spánok - jednu celú hodinu 😠 . Potom som bola na pošte - posielala som jeden balík na dobierku a za ten svet som si nevedela spomenúť čo tej kočke posielam a za koľko penazí a že koľko vlastne chcem aby bola suma dobierky - 😖 no trapas jak svina ďalšie balíky už šli naštastie bez problémov. Len tí ľudia na mna pozerali jak na masového vraha, že čo si dovolujem tu otravovať s takým množstvom balíkov... Boli sme s malým vonku a zároven som aj venčila psa. Potom som letela do mesta jednej kočke zaniesť tovar čo som jej slúbila, že jej osobne donesiem a zabudla som na nu 😔 Malý spal pooobede zasa hodinku 😖 . Práčku som vykladala priebežne celý den. Malý už plazí jak drak. Zásadne vždy ku košu a snaží sa ho vyhádzať. Veľmi ho baví vysávač. Snaží sa už stáť. Tak musím stále mať jedno oko na nom. Až si tie zuby čo mu rastú hned na úvod nevytlčie. Tatiko ešte nie je doma takže od neho pomoc žiadna 😝
Hlava ma bolí jak kona.
Suki ale jemu to nevysvetlíš, že ludia do 30 málokedy prežijú infarkt☹ a to má len 22. Nehovoriac o tom, že v práci veľký stresss. Snaží sa teraz zohnať peniaze aby celú firmu prepísal na seba takže máme o zábavu postarané. Ale skôr ako firma bude asi jeho infarkt.

suki
18. lis 2009

vini 😔 no někdy je to těžký...musím ti říct, že teď shodou okolností tam máme spíše mladší ročníky a to jsou třeba lidi, kteří taky z plného zdraví měli infarkt 😝 Hranice věku infarktu se snižuje a opravdu je to životním stylem...zvláště stres, málo pohybu, koužení, obezita...zvlášť jen jednen faktor je nebezpečný, natož všechno dohromady 😒
Možná by mu pomohla malá exkurse do nemocnice 😝 sice trochu drastický, ale učinný....

kaleilah
18. lis 2009

vini, taky máš oěkně nabitej den, nezávidim Tak jsem přišla na super věc, adrianka je spokojená na rukách, takkže večery prostě sedim u telky 😉 s mrnětem v ruce, sice pohoda, klídek, ale zase večer je jediná doba kdy můžu žehlit a douklízet 😝 tak jsem adríse udělala z peřiny hnízdo, a chrní zahnízděná v obýváku na gauči, myslí si že je u mámy a je hrozně spokojená. A já taky, první kš vyžehlenej 😀 😀 ještě jeden a do zítra mám volnoooo ( na balkoně 4 šňůry plný, obvěšený všechny topení v bytě a absolutně plnej sušák v ložnici-to mě čeká zítra 😝 😝 😝 )- jo a jedna várka je v pračce, ale nemám kam pověsi, jedině na noc obvěšet gauč 😀

majatob
autor
20. lis 2009

no toto, suzperzeny nejak upadaji do zapomneni ☹ nasla jsem nas az na strane 3 😅
ja se posledni dobou teda vubec jako superzena necitim, doma je docela velkej binec na to jak tu byvalo hezky uklizeno a me to strasne stve...navic mam nejakou materskou krizi nebo co, nejak si chvilema nevim rady s Tobikem ani sama se sebou 😅

kaleilah
20. lis 2009

Ahoj maji, já jsem chtěla včera napsat, ale nechtělo se mi superženy hledat 😝 😀 Já mám pořád naklizeno, mám tobík vyroste, ty porodíš a bude zase všechno v pohodě, jak si nevíš rady sama se sebou? hormony zlobí? Jé tobě ty týdny nějak rychle rostou 😵 😵 😵

kaleilah
20. lis 2009

Jo se mnou zalomcovaly hormony dneska u mudry, byli jsme na vážení po týdnu a mudra řekla že adrianka papá jak prasátko, že přibrala 350g a to je až moc, jsem se málem rozbrečela, jak o mým vyžlátku, žížalince-prdelince mohla říct že jí jak prase 😠 😀 jo a vyrostla o 3 cm 😵 😵 😵

majatob
autor
20. lis 2009

kali, ja nevim, su nejaka lehce precitlivela, unavena, tak nejak vsechno dohromady 😀
prosim te, na mudru prd, asi tezko bude Adrianka drzet dietu 😀 pekne ju koj jak chce, vsak co, je to pro nu nej a telicko vi kolik pribrat 😉

megee
20. lis 2009

matajob tak to jsem v krizi taky a to nejsem těhotná...v bytě bordel jak po výbuchu...malej skáče po posteli, uvařený není (se mi nějak nic nechce) 😀

lak na mudru prd v tom věku mi malej přibíral stejně a naše dr. si pochvalovala jak krásně papá 😀

suki
20. lis 2009

čau holky, jak se máte?
Já furt nestíhám, tak nemám moc času na pokec 😝 😝

majatob
autor
20. lis 2009

suki, polepsi se zenska 😀
megee, Tobik mel dnes na obed chleba s maslem 😅 ale ted jsem uvarila teplou veceri aspon 😀

kaleilah
20. lis 2009

Maji, já to taky občas šoupu když se mi nechcem na oběd dám chleba a pak odpoledne dovařim,prostě aby jednou za den to teplý jídlo bylo 🙂

Honí mě mlsná, tak jdu upéct bábovku. Danýska jsme už dali spinkat, byl hrozně protivnej, rostou horní stoličky 😒 Aďulína trampolína chrní taky a pro zuzku si před chvilkou přijeli, takže upeču a zalehnu 😀 Normálně se mi už únavou slejvají písmenka dohromady

Suki jak je v práci?

suki
20. lis 2009

holky...ahoj 🙂
dobře je v práci, mám z toho fakt dobrej pocit 🙂 jen teď furt někde lítám, tak ani nesíhám koňa, před chvilkou jsem přišla ze cvičení, uvařila na zítra oběd a za chvilku jdu spát, protože zítra brzy vstávám 😝
Takže zítra se tu určitě neukážu, pěkný víkend holky 🙂

kaleilah
20. lis 2009

Suki, tobě taky, i když to vypadá že bude hodně hektickej, co? 😉
Já chci taky do práceee, já už ani nevim jak se bere krev 😀 normálně mi to chybí, asi přepadnu v noci manžela 😀 -na něm jsem trénovala když jsme se ještě učili na škole, má ty nádherný provazy a ochotně ruku nastaví 😀 😀 😀

Mai, co ty? dodepkováno?

kaleilah
21. lis 2009

Ahojte, tak další šílená noc a ještě horší začátek dne 😠 ☹
Adríska od 22hod vzhůru, prdíky zlobily, byla hrozně ukňouraná, já už totálně ko jsem jí pořád chovala, MM na PC a ani ho nenapadlosi jí na chvilku vzít 😠 pořád otevírala papulku a hledala, když jsem jí dala prso tak tahala jako život, usnula u kojení a pořádně se prokadila, tak přebalit, převlíknout, zase chtěla prso, pakse totálně zeblinkala, takže znova převkíkat, vykoupat- o půlnoci, protože smrděla od toho natrávenýho mlíka. No v půl jedný jsem se chystala fakt mrtvá do postele, ještě jsem musela jít přebalit danýska, ráno se totiž bud ípročůranej. Danýsek úplně hořel, už večer byl protivnej, zase zoubky, a v noci 39,7. Tak Nurofen, to ho absolutn probralo, začalsi povídat, vylezl z postýlky, uspat jsem ho zaboha nemohla tak šel k nám do ložnice. Leželi jsme MM, Dan, já, Adrianka...MM hned usnul, a tak jsem přitulila danýska, houpala ho, zpívala, škrábala na zádech, do toho se otáčela a kojila střídavě Áďuli, Danýse nechtěl ležet a snažil se nás přelejzat, pak skákat po posteli...ještě ve tři byl vzhůru. A v sedm vstával. Já jsem si šla potom ještě na hodinu lehnout, MM si vzal děti, nebyl ani schopnej vyndat nádobí, v obýváku bordel, on čumí na telku, děti neví oupamaco by...no fakt jsem byla nasraná hned jak jsem vstala.

Tak jsem začala uklízet, ted poprvé jsem si sedla abych si aspon vypila čaj, našla nějakej recept na oběd a jdu vařit 😠

majatob
autor
21. lis 2009

kali, jak je? dospala ses pres den aspon trochu? 😒
me uz bylo dobre a zas na me lezou nejaky chmury..ach jo..uz nechcu byt tehotna, hormony se mnou mlati uplne neskutecne 😠

kaleilah
21. lis 2009

ahoj maji, vůbec. Šla jsem uvařit, pak na rochajdu, nakoupit..A za chvilku až udložim Danýho půjdu žehlit. Ale ještě si udělám sedací koupel, do dubový kůry 😅 snad to zabere, mělo by to urychlit i hojení šití, vylejzají mi teď stehy ☹
Já jsem si zrovna říkala ak mi to bříško chybí 😉 že už jsem si zvykla, poslední dva roky jsem vlastně byla skoro celou dobu těhotná, tak mi to teď chybí 🙂 Ale hormony lítají taky pěkně. A co táťka, máte ho doma? A z čeho jsi smutná?

majatob
autor
21. lis 2009

kali, jj, zrovna vzal Tobika jeste ven at mam klid na uceni...a co ja delam? sedim na konovi ☹
ja su tehotna taky rada, akorat su az moc naladova 😝

kaleilah
21. lis 2009

hlavně toho máš taky hodně, to se nedov že jsi náladová, mimčo a půl, škola, taky manžu u klavíru 😉

majatob
autor
22. lis 2009

ja mam lovit? a ty se kde flakas? 😀

kaleilah
22. lis 2009

Byli jsme na prochajdě 😉

Jinak hlásim, půl osmý, obě děti SPÍÍÍÍ, já jsem teď dovytírala, uklidila koupelnu a mám VŠUDE uklizeno 😵 a když budu mít štěstí a Adrianku nebudou zlobit prdíky 😝 tak u superstar budu žehlit. Dneska ze sebe mám radost 😉

Co u tebe, jakej byl den?

majatob
autor
22. lis 2009

my jsme dneska prosmejdili ostravskou zoo, foto v albu Koblizek a Juditka 😉 bylo fajn, akorat strasne fucelo 😝
doma bordel, ale dva dny po sobe jsem upekla buchtu, tak to snad nevadi 😀 😀

vinifera
22. lis 2009

Tak ja som včera pupratovala. Kamoška zobrala na poobedie malého tak som frčala jak drak🙂
Noc bola blbá ale čo už. Doobeda sme dospali. Uvarila som obed malému. Zaviezla obed tatikovi na bazár. Chvíľu posedela vo svojej bývalej práci (bazár) Skočila s kamoškou do tesca na nákup. Pri superstar som vyžehlila kopu prádla a tiež mám z toho poriadku dobrý pocit. 🙂

kaleilah
22. lis 2009

jé, já chci taky buchtuuu, dones 🙂
Fptečky krásný, tobík je kouzelnej 😵 A ty máš teda pořádnej pupík 😕 jsi hrozněj hubeňour a do toho ten pupík 😵 😵 😵

majatob
autor
24. lis 2009

dobre ranko 🙂
dnes zas bude den, Tobik ma peknou rymu, ale vubec si nenecha na nos sahnout, tak bude boj s odsavanim ☹ no ale uz mam nakoupeno a vypranou prvni pracku, tak musim vydrzet a dat to tu do pucu 😀

kaleilah
24. lis 2009

dobré ráno, ty jsi teda aktivní, já se až ted vyhrabala z postele, danýs mi vyházel celou skřín s adrísky věcma-vypranýma, vyžehlenýma a hrál si v tom, takž zase znova vyprat 😠 to už mi udělal asi po 8!

Já musim nakoupit ted, dělala jsem svíčkovou včera, těšila se že až mm přijde bude uvařeno, uklizeno a ono prd, zapomněla jsem na hořtici, takže budu dneska dodělávat.
Jo a včera mji přišlo porodný, zbylo mi z něj 300kč. 😠 zbytek je na poště ve složenkách a to není zaplacená ani půlka ☹

majatob
autor
24. lis 2009

kali, aspon neco se poplatilo... 😉
ja bych to teda znova neprala, pokud to necim nezaspinil popr.neni nemocnej... Tobik si taky chodi hrat do skrinky s miminkovskyma vecma, navlikame do toho jeho plysaka 😀 ale to jeste neni pripraveny pro dalsi mimi, takze mi nevadi kdyz na to sem tam neco napatla 🙂
jee, svickovou bych si taky dala, ja jeste ani nevim, co dnes budu delat na obed..nad tim jsem jeste jaksi nepremyslela.. 😕

kaleilah
24. lis 2009

jenže on po tom chodil v bačkůrkách a ty podrážky jsou dost ušmudlaný a navíc máme černýho labradora a po ránu musim vysávat, protože přes noc se všude usadí chluy, takže půlka oblečení je i chlupatá ☹

Já půjdu za chvilku ven, pořád to odkládám, je to děs než se s nima někam vypravim. Co máte dneska v plánu na odpoledne? my zkusíme asi modelínu 😉

majatob
autor
24. lis 2009

kali, my odpoledne pujdeme ven...asi se zajdeme mrknou tady na Hlavni tridu po obchodech, jeste mi chybi pro Tobika dva darecky v hrackarne a tam aj pro svagra a musim se mrknout do elektra na darky pro tchanovce a svagrovou 😀 ale nechce se mi samotne 😀
vcera jsem hlidala kamaradce holcicku o trosku mladsi nez je Tobik a normalne jsem te obdivovala jak to zvladas kazdej den je vsechny napakovat a dostat ven 😀 fakt pred tebou smekam... 🙂

majatob
autor
25. lis 2009

halo halo, superzeny se zase flakaji? 😀