Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

martinka79
11. zář 2009

kaleilah tak to je u vás prima u nás také aMM už neskočí na žádné mé potrhlé juchandění... jinak si to s ním i po tolika letech užívám až se divím, že mě baví.... 😀 (12let)

martinka79
11. zář 2009

kaleilah sakra ženo nechceš hlídat i to moje pískle, jew milionovej. 😀 bych si občas odskočila učit.

martinka79
11. zář 2009

pádím se chystat nebo tam budou děti stát s rodiči a potom mě ukamenují. 😉 krásný den všem superženám

kaleilah
11. zář 2009

taky razim nakoupit 😝

womenne
11. zář 2009

kaleilah teda tak to amš čo robit a budeš ju eše hlidat ked porodiš?Vietnamske detičky su krasne tiež t jedna chodi je taka zlatunka
tak som dostala pochavlu za květakove placky 😵

gardina
11. zář 2009

Dívky, mrkněte se na tyto stránky: http://www.pojdte-dal.cz/
Je to takový ucelený systém, jak zvládnout domácnost a nezešílet. Pomalu, po krůčcích. Já jsem se zatím nechytla, ale chystám se na to ;o))

nnikka
11. zář 2009

hej mne sa paci celkom ten antiodkladaci den 😀 to by mne bodlo, lebo ja vsetko odkladam 😅

anta
11. zář 2009

Tak superžínky, dnes mi to jde suprově levou zadní, kluk je dnes spinkací, to se mi to pěkně zvládá 😀 😀 😀 Jo kdyby to tak šlo pořád 😉

majatob
autor
11. zář 2009

no tak to je bozi odkaz, jdu procitat 😀

kaleilah
11. zář 2009

Ahojky, tak jsem se vrátila z nákupu a jsem grogy. Doufám že mi děti usnou, protože já jsem totálně grogy a hodinovej spánek by bodnul 😉 no přinejhorším to jistí palička na maso 😕 😲 😅 😀 Dneska si teda moc superženovsky nepřipadám, mám šílenej hlad tak jim šunku přímo z papíru, rohlíky taky...na co špinit talíře, ještě bych je musela dávat do m(p)yčky 😀

suki
11. zář 2009

ahoj holky 🙂
maji zkusila jsem to stěma palačinka, ale brutálně se mi to připeklo 😀 😎 kolik toho oleje? 😀 půl flašky?

suki
11. zář 2009

s těma palačinkama....oprava 😀

kaleilah
11. zář 2009

suki,my dáváme taky olej rovnou do těsta, ale asi záleží co máš za ánev, teflonku? já dávám tak půl hrnku když dělám těsto z litru mouky

suki
11. zář 2009

no já jsem dala víc jak dvě polévkové lžíce na půl litru mlíka a připeklo se to, ale je pravda, že pánev teflonka je už v hrozným stavu 😝

suki
11. zář 2009

ale nevadí, i tak to bylo dobrý, pěkně s čokoládkou, mňam 🙂 😵

kaleilah
11. zář 2009

ježiš, se tu vykecávám a ani jsem si nevšimla že děti SPÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teda ale tak to jsem je fakt musela utahat,páč jsme doma od 13.45 😀 😀 😀 tak nikdo nemluvit, pšššššt ať můžu chrnět 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😔

majatob
autor
11. zář 2009

suki, tak to me mrzi, pravda ze mam taky teflonku, ale novou 😀 no ja delam z pul litru mlika a davam vrchovatou lzici oleje, vic ne..

jinak damy, udelala jsem hrdinsky cin!!! dnes jsem si vzala na paskal umyvadlo v koupelne!!! ted se leskne tak, ze si budeme myt ruce ve vane asi aby se zas neumazalo 😀 a rozsroubovala jsem aj odtok a vycistila a vsechno vsecicko vydrhla do vysokeho lesku 😵 😵 😵 a jestli si toho nikdo nevsimne budu pekne nasr... 😀 😀 😀

kaleilah
11. zář 2009

Dobré odpoledne, jsem vyhajaná a jdu péct 😝 maja to jsi šikulka 😀 na umyvadla a koupelny mám super čistič z DM, to se leští samo 😀

majatob
autor
11. zář 2009

kal, ja jsem to drhla citronem se soli a prelestila okenou 😀 no uz se tesim az se vrhnu na vanu, ta taky stoji za to 😵 😵 😵

kaleilah
11. zář 2009

😠 😠 😠 peču a nic nestíhám, místo kuchyně mám bojiště opatlaný od těsta 🙄 vzala jsem si špatnou mísu tak je všechno opatlaný jak to stříkalo když jsem to šlehala 🙄 jsem fakt naštvaná a už mě to neba. 😠 neobjevila jsem tu hnesnějšího smajla než jsou tyhle, páč se mračim jak bouřkovej mrak 🙄 🙄 😠 😠 😀

majatob
autor
11. zář 2009

no jo, i to se superzene muze stat 😀
ja se tak tesim az brouk vecer usne, manza je pryc, tak si rozdelam susenky, budu koukat na nejakej strasne sladkej romantickej film a taaaak 😵 😵 😵

lucisia
11. zář 2009

Zdravím všechny. Taky jsem dnes chtěla být za superženu a udělam manžovi na dort marcipánové růže. Teď bych tím marcipánem mohla spáchat atentát. bo je tak tvrdý, že bych tím někoho zabila. Nejradši sebe, že jsem se na to nevyprdla. 😠

majatob
autor
11. zář 2009

luci, ale vypada to aspon hezky? to je taky dulezity! no tak mate krasnej a urcite vybornej dort a ruzicky date bokem, vsak se svet nezbori 😀

lucisia
11. zář 2009

na radu sestřenky cukrářky jsem TO nastrouhala a rozmíchala s vodou a té vody jsem asi dala hodně, teď je to jako polívka, asi se picnu. 😅

lucisia
11. zář 2009

Jo tak mně napadlo, já asi superžena jsem, před asi rokem se mi povedlo zamknout nastartované auto. A klíčky byly samozřejmě uvnitř. Měly jste vidět ten tanec manži kolem auta, trval asi hodinu, auto hrčelo na celou ulici, sousedi v oknech, no zábava. Ještě jsem neslyšela o nikom, komu se tohle povedlo. 😀 😀 😀

kaleilah
11. zář 2009

luci, taky se tady patlám s pečením jak blbec, srazil se mi krém tak znva rozšlehat nad párou..no už jsem vyloženě nas...

lucisia
11. zář 2009

Kaleilah, to je radost, péct o půl deváte večer, co? 😉

sisstin
11. zář 2009

holky, vy jste superženy 😎 😀 😀 😀 😀

majatob
autor
11. zář 2009

a co ty siss? 😀

sisstin
11. zář 2009

majatob: já se umím hezky nalíčit 😀 😅 😅 😅 😅 😅