Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

suki
7. říj 2009

😀 😀 no jo, taky takovej hubeňour se těžko hledá 😎 😉

suki
7. říj 2009

Já bych je asi taky neoblíkla 😝

suki
7. říj 2009

jaký máš míry?

kaleilah
7. říj 2009

ahojky, nerodim, uklízim 😀 mám šílenou mánii, drhnu co se dá, navíc je hezky tak zase vymejvám sklo z oken(hláška MM, máme plasťáky 😕 😅 😀 ) co dneska robíte? a co jste vařily? já si dala jen brkaši a dětem vytáhla polívku z mrazáku, vařit nemůžu, ušpinila bych si sporák a linku 😀

majatob
autor
7. říj 2009

nooo..neni cim se chlubit... na svatbe asi 85-67-90 a 178cm (mela jsem 11cm podpatky 😀 😀 😀 )

suki
7. říj 2009

😀 😀 kali
ty jedeš...
Já taky nevařím, mám uklizeno, umazala bych si sporák, mám od včera brokolicovou polívku a řízky...mňam
Jinak dnes valíme do města na pokec 😵 😵 😵

majatob
autor
7. říj 2009

kal, ja se zas dnes k tomu uklidu nemuzu dokopat, taky uz bych potrebovala mit pred porodem aby me to chytlo 😀 😀 😀 ja s Tobikem mame dnes rybu s brkasi, mm si ohreje gulas s knedlikem 🙂

suki
7. říj 2009

😀 😀 ha ha
ni já mám 167cm takže to je o dost míň a ty míry...budou možná podobný, ale přes zadek asi trochu víc 😀 😀 🤐 tak 3-4cm))))

majatob
autor
7. říj 2009

suki vsak ja normalne taky 167 😀

suki
7. říj 2009

ajo já myslela že 178+10cm podpatky 😀 😀

majatob
autor
7. říj 2009

jezis, ale ted jsem se zdesila 😀 😀 😀 😀 normalne, ja su VALEC (85-80-90) 😀 😀 😀 😀

majatob
autor
7. říj 2009

kal, premer se taky 😀

suki
7. říj 2009

jakej válec???? 😀 😀
já jsem zase hruška a taky se z toho nepotento 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎

suki
7. říj 2009

ajo, dyť jsi těhotná...dlouhý vedení je dlouhý vedení 😀 😀

majatob
autor
7. říj 2009

jenze hruska aspon vypada zensky, valec vypada jak...no proste...jak valec 😀

suki
7. říj 2009

😀 😀 na to nemám co říct 😀

majatob
autor
7. říj 2009

😀 😀 😀 no nic, jdu umyt lednicku a rychlovarnou konvicu, uz na to nemuzu koukat 😝 😝 😝

suki
7. říj 2009

tak jo...taky mizím, musím taky dělat něco užitečnýho 😀
akorát nevím teďka co 😀

suki
7. říj 2009

prosím tě maji kolik je vám roků? Manžílkovi a tobě? 🙂

majatob
autor
7. říj 2009

ha ha, vypadame mlade,co? je nam obema 22 😉

majatob
autor
7. říj 2009

he, he, ja myslela, ze lednicka je hotova za pul hodinky a ony to byly hodinky tri 😅 😅 😅 ale s Tobikem jsme se u toho pobavili 😀 😀 😀 netusila jsem jakou maji deti predstavivost 😀

kaleilah
7. říj 2009

94,97,98 😀 Ty vago, já mám pupík jako prdel 😀 😀 😀 tak jsem nejválcovatější válec na světě 😀 jinak co koukám d sešitu tak před těhu 90, 67, 92 😉 a 164 cm... 😅
Ty jo mao ty jsi tak starááááááááá...
Jinak slibuju a přísahám že tohle je moje poslední těhotenství, páč mi to nějak vymejvá mozek. Ptala jsem se MM proč se oknům říká plasťáky když ta výplň je ze skla. Tak že je to podle toho rámu... 😕 😅 jenže dřevěným oknům se dřeváky neříká, ne? 😅 😀 😀 😀 mě nějak hrabe, asi z hladu. No děti by měli dostat jídlo, ale nevim co dát, protože chleba drobí, a ostatní mi nedělá nádobí a v pičce- 😀 😀 😀 (myčce) je prázdno tak tak nechci cpát špinavý nádobí 😀 😀 😀

majatob
autor
7. říj 2009

kal, tak pod ne naskladej noviny a at si drobi jak chcou, pak to jen sbalis a vyhodis 😀 a s tema oknama je to supeeeer, pobavila jsem se 😀 😀 😀 ty jo, to mas nahodou jeste pekny miry! ja kdyz jsem sla rodit, tak jsem mela v pase 106cm (pokud si to pamatuju spravne) 😀 😀 😀

kaleilah
7. říj 2009

hele, já ještě rodit nejdu 😀 teda já vůbec rpdit nejdu...hele, a to jako že to mimčo nenosí pošťák? tak to asi skočim do hračkářství..ale rodit se u nás teda nebude!!!!!!!!!!!! 😀

Jo a s těma novinama to taky neprojde, dneska jsem vyhodila krabici s papírama, takže za A) žádný noviny nemám a za B) bych měla zase odpad...a koše jsou vynesený 😀 😀 ty voe, se nebudu moct ani vyčůrat, protože je naleštěný splachovadlo 😀 😀 a spát taky ne, rozházela bych si postel, po roce jsem ustala, huráááá, pořád to umim 😀 😀 😀

majatob
autor
7. říj 2009

kal, no nekoho mi trosku pripominas, ja ted zase nemuzu chodit do lednicky a pouzivat mikrovlnku 😀 😀 😀
ale miminka prece nosi cap nebo vrana, ty popleto! tak na nejakyho houkni az poleti kolem, ne? a mas to bez starosti 😀

kaleilah
7. říj 2009

ty voe, jestli mi ta vrána nabourá do umytýho okna tak jí odstřelim 😀 😀 😀

majatob
autor
7. říj 2009

😀 😀 😀 😀 😀

kaleilah
7. říj 2009

a to by ho mohla i rozbít když je to skleněný a ne plastový, co? 😠 😀 😀 😀 Si asi budu muset dát studenou sprchu, nějak mi hrabe 😀

kaleilah
7. říj 2009

Jo mimochodem nemáte někdo igelitovej pytel o rozměru telete? pes pouští chlupy 😀 😀 😀

majatob
autor
7. říj 2009

hele, ja jdu umyt ty nase drevaky v obyvaku, treba pomuze aj Tobik a ja se nebudu muset stydet, ze pres ne nejde videt 😀