Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
8. říj 2009

maji nepouštěj nás, budeme se každý den modlit za tvůj co nejrychlejší návrat.prosím nejezdi.....bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😢 😢 😢 😢 😝 😀
Stačí?! 😀

majatob
autor
8. říj 2009

jo 🙂

majatob
autor
8. říj 2009

ted odejdu s lehkym srdcem 😀

suki
8. říj 2009

maji tak se měk krásně a moc nepracuj 🙂 🙂 ty musíš odpočívat 😉

kaleilah
8. říj 2009

ahojky suki 😉

majatob
autor
8. říj 2009

suki, kdyz ja mam tooolik energie 😀 😀 😀
a uz fakt letim!!! 😠

kaleilah
8. říj 2009

šupej nebo ti to ujede 😀

majatob
autor
8. říj 2009

no prinejhorsim pojedeme dalsim, kdyz me se tak nechce... 😖

majatob
autor
8. říj 2009

letim

majatob
autor
8. říj 2009

uz se zvedaaam

majatob
autor
8. říj 2009

mam nejakej tezkej zadek nebo co 😀

majatob
autor
8. říj 2009

ach jo, tak ja jdu

majatob
autor
8. říj 2009

vazne...

suki
8. říj 2009

😀 😀 😀 😀 už asi šla 😀

lucisia
8. říj 2009

A já jsem byla na stavbě, v ložnici je umyté okno, navoskované trámy, na betoně položená fólie a na ní mirelon. A teď se cítím tak mizerně, hlava mi úplně hoří, nos mám odřený, rty oschlé, chřipajzna blbá. A to mám v sobotu tančit na svatbě, snad to nějak zvládnu, mám z toho celkem nervy. Sice to bude v přítmí a při svíčkách, ale určitě můj červený frňák vidět bude. 😠 Jo četla sem si vaše míry, taky bych chtěla v těhotenství vypadat takhle báječně. 🙂

kaleilah
8. říj 2009

Ahojky luci, to mi je líto že si tě chřipajzna našla, jsem ráda že jsem se toho zbavila 😀 Tak si na ton nos kup borosan, mají ho v lékárně, je to mastička na odřenej nos a voní po jehličí 😉 a to tancuješ na svatbě známých? nebo už chodíš i na cizí?

suki
9. říj 2009

Ahoj holky, jen vás zdravím a za chvilku mizím...půjdeme plavat 😵 😵

kaleilah
9. říj 2009

Ahojky suki, užívejte plavání, upřímně nezávidim, tady u nás je šílená zima a ven by mě nikdo nedostal 😀

lucisia
9. říj 2009

Ahoj, vdává se bývalá kolegyně, budu tančit s křídly, no snad bude úspěch. Jinak, copak je u Vás nového???

kaleilah
9. říj 2009

ahoj luci,teď jsme dorazili, byli jsme u babičky. Novýho u nás není vlastně nic, začínám být už pěkně utahaná a počítám dny do porodu, už to chci mít za sebou, tohle čekání mě neba 😀 Jéé, tak to bude nádherný, určitě to úspěch mít bude 😵

lucisia
9. říj 2009

Ahoj Kale. Těhotenství ke konci asi není moc zábavné, co? Asi taky záleží na tom, jak to kdo snáší. Já to znám pouze z doslechu ( ☹ ), ale u nás v okolí jsou snad jen ty lepší případy. Nikdo nezvrací, přibere jen pár kilo a tak. A u které babičky jste byli?
Já teď peču chleba, chci zase něco uplést, sice mi manža nakázal ležet, ale mně to nebaví, teď je mi zase trochu líp. 🙂

kaleilah
9. říj 2009

luci, byli jsme u mojí babičky, nedávno si v práci zlomila ruku tak jsem jí šla trochu pomoct, vyžehlit a tak, hlavně má zlomenou pravou tak je dost neschopná, nemůže dát ani nádobí do myčky 😒 Mě není nějak extra špatně, ale spíš říško už je veliký, chodim jako tučňák a nemůžu si pořádně ani obout ponožky a boty. A hlavně-jsem hrozně nedočkavá jaká Adríska bude 😵 😵 😵 Jinak nedivim se že nechceš ležet, mě by to taky nebavilo, neumim ležet když jsem nemocná, je to nuda. to pletení ti závidim, nechceč´š mi taky něco uplést? samo bych zaplatila materiál i práci, ale v okolí žádnou pletařku nemám 😉

lucisia
9. říj 2009

No to bych si nedovedla představit, že bych musela všechno dělat levou rukou. Asi bych si neutřela ani zadek. 😀 Hned jak půjdu na záchod, tak to musím zkusit. 😀 😀 😀 Myslím si, že jsem fakt dobrá pletařka, můžu s klidem říct, že dokážu uplést cokoliv. Podle návodu i jen podle svetru. Ale asi bych nedokázala plést na zakázku. Sice jsem měla už hodně nabídek, ale fakt to nejde. Když bych si spočítala čas nad tím strávený, tak by se mi to nikdy nevyplatilo. Já to mám spíš jako relax a radost, že z ničeho dokážu udělat něco. A že z otřesných zbytků upletu užitečné ponožky. Ale levnější to máš určitě koupit hotový svetr. Sice teď jsem u nás četla inzerát, že jedna paní uplete cokoliv za 15 až 200 korun + materiál. To ji fakt obdivuju, to má třeba 20, 30 korun na hodinu. Strašně málo. Kdyby jsi chtěla kontakt, tak Ti ho zjistím. 😉

kaleilah
9. říj 2009

Jé, tak za kontakt bych byla ráda. já bych chtěla pro malýho vestičku na doma, na zimu. s kapuckou 😉 V obchodech mají jen teplákový a ty já nechci, není tak teplá. 🙂 A co jinak, ještě máš rýmu?

lucisia
9. říj 2009

Takže v pondělí Ti to napíšu do IP. Jo a mělo tam být 150 až 200 korun za kus. Uvidíš jak se domluvíte. Rýma pokračuje, už mi to sedlo na průdušky, tak je to lepší. Akorát chlap nadává, že neležím, mám trošku problémy se srdíčkem a prý mi tohle přecházení nemocí moc nepřispívá. Jenže když já mám tolik práce a chci toho tolik stihnout. ☹

kaleilah
9. říj 2009

No jo, ale když se zase nevyležíš a neodpočiněš si,akorát to zhoršíš a pak budeš na tom ještě hůř a nestihneš už vůbec nic 😉 🙂

lucisia
10. říj 2009

Jojo, já vím. Dneska je mi už líp, mám v sobě hektolitry průduškového čaje a cítím se celkem v pohodě. Moje mamka by řekla, že mi "okřály hnidy". 😀 😀

lucisia
10. říj 2009

Nikde nikdo, kde jste? Venku je škaredě, na procházku je zima a na počítači nikdo. ☹

kaleilah
10. říj 2009

luci, když ke pšklivě tak se přece zaleze do peřin a chrní 😀 my jsme s dětma spaly přes dvě hodiny 😵

lucisia
10. říj 2009

Jo takhle, no tahle možnost mně nenapadla. 🙂