Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

suki
7. lis 2009

😝 😝 lankabu děkujem za info, tak snad už je mimčo na světě 🙂 😵 😵

majatob
autor
9. lis 2009

jsem zpet 🙂 koukam, kal uz nenapsala, takze asi konecne porodila 😀 😀 😀 tak Adrianku vitam na svete a doufam, ze brzo uvidime fotecky 😵 😵 😵

kaleilah
10. lis 2009

Ahojte, nemám čas, před chvilkou jsme přijeli z porodky tak se ňucháme 😵 jen v rychlosti, 6.11-.(pátek) v deset večer po oleji kontra po 2 min, v 2.33 Adrianka na světě 😵 😵 😵 , 47CM a 3170g
😵 😵 😵

Večer jsem tu jak na koni 😀

majatob
autor
10. lis 2009

juuuupiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kaleilah
10. lis 2009

Tak jsem tuuuu 😵 Dítěta chrní...co se tu dělo zajímavýho?

majatob
autor
10. lis 2009

ach jo a to nase zase jeste nechrni 🙄
toz povideeeej!!! jaky to bylo, co mala? kdy das fotky do alba??? myslela jsem na tebe celej vikend 😵

majatob
autor
10. lis 2009

kal, ta je sladoucka 😵 😵 😵

kaleilah
10. lis 2009

hojky, zrovna kojim, mám prsa na praskntí, to je děs, než se tu upraví 😒 jinak popis porodu je v porodech jak je nápoj k vyvolání....

majatob
autor
10. lis 2009

uz jsem ho cetla 😵 😵 😵 krasa, ikdyz nechapu, proc byli v porodce tak protivni 😅 ale krasne jste to stihli, co? 😵

berenika39
10. lis 2009

kaleilah, přeju jen radost s malou.....at je zdravá a spokojená

kaleilah
10. lis 2009

Jé tak jsme nakojený, Adrísa se směje na tátu 😵 😵 😵 uffff, už nemám koziny xxl 😀
Prdelka je nějaká hrozně spací, ale žloutenku neměla a ani nemá 😉 Teda ale ta umí ksichtíků, hrozně mě to baví jí pozorovat, pokaždý nějakej novej 😵 😵 😵

Maji, jinak jsme to stihli fakt tak akorát, první bolesti mi začali pořádně až v těch deset, jet později tak by jsme asi nedojeli. A byla jsem hroooozně ráda že jsem tam dulu měla. A jak je tobě? Kdy jdeš do poradny?

majatob
autor
10. lis 2009

no me je fajn 🙂 poradnu mam pristi tyden, opet mi to krasne vyslo se skolou, ze nemusim jet na dvakrat, tak su rada 😀

kaleilah
10. lis 2009

A co doma, pořád při starým? Táta mi usnul v obýváku s posjatou adrísou 😀 😀 😀 Ale sluší jim to spolu 😵 😵 😵

Dneska byl hustej frmol, přijeli jsme z porodky, doma fakt bordel, tchýně nemyla schopná po sobě ani uklidit, byla jsem na ní fakt naštvaná, protože v páetk jak jsem si dala koktejl tak jsem naklidila, ale fakt luxusně, dalo by se jíst ze země, chtěla jsem to mít tip top až přijedu a hroznej mrník, nebylo ani vysáto a vytřeno...byla jsem zklamaná 😒

majatob
autor
10. lis 2009

no to verim, taky by me to nastvalo kdybych se s tim uklizela a prijela do bordelu 😠
jj, ja furt sama doma, mm sel na squash, prijde tak o pul dvanacte, mozna chvili pozdej...slibila jsem, ze na neho pockam a dame si spolu caj, tak su zvedava, co tu budu tu hodinu a pul delat ☹ vlastne rano jsem udelala vizovicky testo, tak se asi pujdu pokusit z toho neco vytvorit 😵 😵

kaleilah
10. lis 2009

jé, taky se na něj chystám. Objevila jsem moc hezkej návod na anděličky, chtěla bych je udělat na stromeček.

Už jsem ale fakt DOST vytočená. zůstala tu tchýně, nevadí mi za normálních okolností..ale přijde mi to prostě nevhodný, těšila jsem se domů, na svůj klid... a ona prostě večer sedí na prdeli, tak jsem se jí prala kdy jí jede bus..a ona mi bez ptaní oznámí že pojede až zítra večer.!!!!!!!!!!!!! Jsem nasraná, pořád jen mele, nezavře pusu, já chci klid!!! to je tak těžký pochopit?! těšila jsem se na první noc s rodinkou, že budu mít konečně soukromí a ona mi najednou přijde jako vetřelec. Prostě se mii to zdá dost nevhodný

majatob
autor
10. lis 2009

su lemra lemrovita 😖 vubec mi to nejde, necham to klukum, akorat jsem to testo furt uzirala a nic z toho 😀

majatob
autor
11. lis 2009

jupi, kocarek je doma 🙂 a jezdi se s nim kraaasne 😵 😵 😵

kaleilah
11. lis 2009

Jé, tak to se máš 🙂 Já bych taky ráda vyrazila na prochajdu, ale jsem línááááá 😀 Oblíkat všechny tři, sebe...by mě kleplo 😀

rimmel
11. lis 2009

ako sa stat supezenou?? najdite si chlapa ktory si to o vas bude mysliet i ked pride domov a riady na neho budu cakat :D :D :D

kaleilah
11. lis 2009

Maji pomooooc, potřebuju radu dlouhokojící supermatky 😀 😀 😀 Mám obě koziny nalitý k prasknutí, malá mi přibírá dobře, ale moc toho nevypije, i když je nakojená, tak prso zůstává dost nalitý, druhý už je na kámen. Tak odstříkávám to druhý a mezitim(tak během 5 min po koju) se nalije to první apůl prázdný. A takhle pořád dokola. 😀

Co s tim? Řezat se mi nechtěj 😀 😀 😀 Jinak dnýskovi moje odstříkaný mlíko chutná, jsem ráda že neskončí u psa v misce jako minule-bylo mi to líto vylejvat 😀 potřebovala bych aby se mi danýs přisál a vycucnul to a byl klid, jenže mu nevěřim, by mě rozkousal 😀 😀 😀

majatob
autor
11. lis 2009

kal, vydrz, ono se to ustali,koj hodne z obou na stridacku, odsavej co zbyde a mlicko klidne zamraz do zasoby 😉
ach jo, to moje dite bude teda chuva 😅 "miminko" mu lezi na zemi a on si hovi v kocarku 😀

majatob
autor
11. lis 2009

rimmel, chlapi si to o nas samozrejme mysli 😀 ale jde taky o ten muj pocit, ze jo 😵

kaleilah
11. lis 2009

maji zamražování u nás nemá cenu, minule jsem to rozmrazila a dala kocourovi a psovi 😝 Danýs mi to rozmražený nechtěl 😝 Ježiš to je děs, s těma miminama je taková nudaaaa 😀 😀 😀 furt to jen chrní, prdí a šklebí se 😀 😀 😀

suki
11. lis 2009

kali 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ahoj , moc moc grauluju, malá je nádherná 😵 😵 😵 Jste šikuly, že jste všechno zvládly 🙂 😉
jak je? užíváš si to? 🙂

suki
11. lis 2009

jak reaguje malej na malo 🙂 u?

kaleilah
11. lis 2009

ahojky suki, Danýs je docea flegmouš, když kojim jde se přitlit, když Adríska pláče tak pro mě vykulenej jde, ale jinak je mu to šumák 🙂

Zatím si užívám spacího dítka a klídku, už zvládám kojit za pochodu, dneska jsem u toho utírala prach, a pak krmila danýska 😀

suki
11. lis 2009

Jsi superžena 🙂 😵 😵 😵 Hlavně že je malej v pohodě a nežárlí 🙂 🙂 🙂 😵

kaleilah
12. lis 2009

ahojte, co dneska vyvádíte všechny? Já jedu do města kvůlipapírům, musí se přepsat rodičák a zažádat o porodný 🙂

Dneska jsem měla po ránu šílenou migrénu, hrozně jsem zvracela, blééééé, alu už je dovře, palice bolí,ale funguju 😉

suki
13. lis 2009

ahojky 🙂 jen zdravím a mizím, mám toho teďka moc 😝

kaleilah
13. lis 2009

jak to tak vypadá, superženy vymřely ☹