Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
3. pro 2009

ty jo, to jsou dva sladousi 😵 😵 😵 ja uz se tak na to mimi taky tesim 😀 😀 😀

kaleilah
3. pro 2009

maji a kdyby jsi ho slysela jak na adrísu mluví 😵 😵 úplně něžně, vysokým hláskem, a skoro u toho zpívá 😵 už se ti to krátí, za chvilku to budeš mít doma na živo 😀
aspon máš jistotu že využiješ kočárek 😀

majatob
autor
3. pro 2009

kal, ja s nim obcas jezdim uz ted, je to pohodlnejsi nez se smykat se sportakem 😀 no jo, tri ctvrtiny jsou skoro za mnou 😅 a nezarli na Adrianku? toho se trochu bojim 😅

kaleilah
3. pro 2009

vůbec ne, ale o je i tím že danýs není mamánek.moc mě k životu nepotřebuje 😅

martinka79
3. pro 2009

Mišák mamánek je... ale zase když mě nevidí tak je také happy.
jdu s ním ven. učila jsem se asi 3hodiny s Nikolkou a už toho mám dost... v pondělí konečně rukuje do školy.

kaleilah
3. pro 2009

marti má to cenu na tu chvilku? 😀 za chvilku budou vánoční prázdniny 😵

martinka79
3. pro 2009

jj to má, NIkolka byla doma skoro 3týdny to je masakr.

majatob
autor
3. pro 2009

marti a uz je v poradku? 🙂 tak na zakladce jeste nejsou tri tydny tak strasny, akorat na dopisovani ukolu 😀 😀 😀

martinka79
4. pro 2009

ono set o enzdá, ale je to docela záhul.... naučit jí pro nás banality.... hlásky, samohlásky.... a tak poot co si v prvouce rodokmen a dalšíé blbinky.
Už je OK. crp kleslo na 0,5 z 220. tak jsme ráda. v pondělí hurá do školy. 😉

majatob
autor
4. pro 2009

marti, tak ji udelej pekny posledni dnicky doma 😵 😵 😵
ja furt premyslim nad domaci skolou a libi se mi to cim dal vic, ale manza s tim moc nesouhlasi (ne ze by mi neveril, ze bych je to nenaucila, spis kvuli kolektivu deti, ktery by chybel...) no uvidime, jeste mam par let na to ho presvedcit 😀

martinka79
4. pro 2009

maja je to prima se doma učit, ale tyk pěkná zabíračka JÁ JI NEJPRVE CHTĚLA UČIT sama,a le nakonec šla do školy.... kolektiv nahradíš společností... kroužky a tak.... 😉 sama uvidíš. já jako učitelka jsem ráda, že ji učí někdo jiný. 😀 😝

majatob
autor
4. pro 2009

marti, ja vim, ze to je narocny, ale zase muzes jet s ditetem tempem, ktery mu vyhovuje, vis kde ma nedostatky, na co potrebuje vic casu, co potrebuje prubezne procvicovat, cemu se naopak nemusis venovat tolik...treba ja kdyz jsem sla do skoly, umela jsem plynule cist, tak v prvni tride to byla pohoda, chodila jsem si misto toho hrat, ale pak to teda bylo utrpeni sedet hodinu ve tride se sotva hlaskujicima deckama 😝

martinka79
4. pro 2009

maji máš pravdu ono je to těžké, já docela anšla prima třídu a školua takže jsem moc spokojená... a taky je to náročné na čas... já bych nemohla zase normálně učit takže vyhrála škola NIkolky.

majatob
autor
4. pro 2009

marti, me se jeste docela libi ty waldorfsky skoly, ale jen podle toho co jsem o tom cetla, jaky je to v realu nevim, ale je mi sympaticky to jejich usporadani vyucovani 🙂

majatob
autor
4. pro 2009

to je fakt, ze taky bude zalezet, jestli sezenu praci a jakou, na zusce by to byla pohoda, ucila bych odpoledne..jinde by to byl asi problem 🙂

martinka79
4. pro 2009

Maji já byla na několika školách W. tam je to vážně prima, záleží na učitelích zda tu jejich ideologii také trochu žerpu jinak je to o ničem... máš času na rozmýšlenou mnoho.

majatob
autor
4. pro 2009

a pak jsou jeste ty montessori, ne? ale to vubec nevim o cem je 🙂
marti a ty vlastne ucis co?

martinka79
4. pro 2009

já učím vše... jelikož učím na speciálce... 🙂

martinka79
4. pro 2009

jdem se chystat jedeme na kroužky. 🙂

martinka79
5. pro 2009

krásného Mikuláše.

majatob
autor
6. pro 2009

kuk, jsem zpet, byli jsme na vikend u tchanovcu 🙂 tady je zas mrtvo??? zensky, co delate cely dny? 😀

kaleilah
6. pro 2009

ahoj maji, flákáme se na jiných tématech 😀 co čerti? neodnesli vás? 😀

majatob
autor
6. pro 2009

kali, neeee, my jsme si s certem potrasli rukou uz v utery a ze takovy hodny kluky do pekla nechce 😀 a co ty tvoje tri? 😀 😀 😀

kaleilah
6. pro 2009

dneska jsme byli na mikulášský, adrianka venčila babičky, a my jsme si to docela užili, zuzka se bála, danýs bl spokojenej, čerti ho honili, to se mu líbilo. 😀 😀

martinka79
8. pro 2009

holky dejte my receptím na nějaké dobré cukroví....Díky a jinak. u nás mikuláš doma a dvě besídky už toho je až aža... amjel se docela bál a dcera tedy lucifera také...

sweetberry
8. pro 2009

recept na cukrovi ? ja chcem recept na tu super zenu 😀 😀 😀

martinka79
8. pro 2009

sweet tou už dávno jsi.... koukni se do zrcadla a kolem sebe. je u vás nějaká katastrofa?? není tak to jsi super žena. 😀

majatob
autor
8. pro 2009

dobre ranko,
ja ted teda superzena nejsu...su vycerpana, protivna, doma spousta neporadku a neumytyho nadobi, ukoly do skoly neudelany 🙄 🙄 🙄

kaleilah
8. pro 2009

ahoj maji, taky na to máš nárok 😀 a bude hůř 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

sweetberry
8. pro 2009

martinka aha no ale ze by to bola super zena no neviem 😅